Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Tüm dikkatler sizlerin üzerinizde olacak. Partnerinizden güzel sözler duyacaksınız. Hafta boyunca düşünerek konuşmaya özen gösterin. Aşkta özgürce hareket etmek isteyeceksiniz. Yaşam enerjiniz artıyor. Yeni hedefler belirlemek sizin için önemli olacaktır. Parasal konularda yatırım döneminde değilsiniz.

Boğa Burcu

İçinizde fırtınalar kopabilir. Hayatınızda olan kişiye onu önemsediğinizi ve yanında olduğunuzu hissettirin. Aşk hayatınızda düşünmeden konuşmayın. Problemleri çözmede daha ılımlı olun. Bazı kişiler sizin huzurunuzu bozabilir, buna karşı dikkatli olun. Hakkınızda konuşulmaması için yeni taktikler uygulayabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin.

İkizler Burcu

Kendinize duyduğunuz güven her konuda artıyor. Partnerinizle olan tüm sorunlar bu hafta ortadan kalkıyor. İlişkileriniz daha da güçleniyor. Gerçek aşkı bulmak için biraz daha sabırlı olmalısınız. İnsanlara söylediğiniz sözlere karşı daha dikkatli olun. Size verilen sözlerin tutulduğunu göreceksiniz. Uyku düzeniniz bozulabilir buna dikkat edin.

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018-Yengeç Burcu

Bu hafta polemiklere hiç tahammülünüz yok. Konuşmadan önce uzun uzun düşünün. Öfkeli konuşmalar ve düşünceler içinde olmayın. Yeni yatırımlar için çok uygun bir zamandasınız. Sağlıkta enerjinizi yükseltmeniz gerekiyor. Bugün, kimseyi çekemiyorum ve idare etmekten bıktım gibi düşüncelerle uyanmış olabilirsiniz. Evli yengeçlerin bu davranışları karşısındaki kişiye hayal kırıklığı yaşatabilir. Bencilliğe karşı tahammülünüz yok.

Aslan Burcu

Üretken, yenilikçi ve çalışkan bir haftadasınız. Yoğun çalışmaktan tatil yaptığınız günleri özleyebilirsiniz. Çalıştığınızın karşılığını almak sizi motive edecektir. İlişkileriniz bitme noktasına gelebilir. Görmezden geldiğiniz gerçekleri göreceksiniz. Parasal konularda zor zamanlar sizleri bekliyor. Tanıdıklarınızın bazı davranışlarından hoşlanmayacaksınız. Yeniliklerden kaçının.

Başak Burcu

Endişeli ve kaygılı olmayın. Genelde akıllı hareket eden başaklar, bu hafta duyguları ile hareket etmelidir. Özellikle ilişkilerinde duyguya önem vermeleri gerekir. Soğuk algınlığına dikkat edin. Gerçek aşkı arayanlar bu hafta bulamayacak. Evlilik hayatınızda ihmalci olmayın, bu durum evliliğinizi kötü etkileyebilir. Olumsuz düşünceleri kafanızdan atın.

Terazi Burcu

Kendinize olan güveniniz artıyor ve daha büyük başarılar elde edeceksiniz. Zam bekleyenler zamlarını alacaklardır. Geçmiş yaşamınız bu hafta sizi zorlayacaktır. Umursamaz tavırlarınız çevrenizi rahatsız edecektir. Eklem ağrılarına dikkat edin. Size verilen sözler yerine getirilecektir. Dikkat dağınıklığına karşı dikkatli olun. Unutkanlık problemine karşı dikkatli olun.

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018-Akrep Burcu

Bu hafta akrepler için zorlayıcı olacak. Sizin sırrınızı paylaştığınız dostunuz, bir başkalarına bunu anlatabilir. Geçmişler önünüze geldiğinde gerçekçi olun. Aşk konusunda şanssız bir haftadasınız. Parasal konularda harcamalarınıza dikkat edin aksi halde sorun çıkabilir. Ailenizin ciddi sağlık sorunları olabilir. Bu hafta isyankar olabilirsiniz.

Yay Burcu

Yaylar bu hafta ektiklerinizi biçeceksiniz. Çalışma hayatınızdan memnun olmadığınızı patronunuza söyleyeceksiniz. İş ve kariyer yaşamınızda gizemli olmayın. İş hayatınızda çok açık sözlü olmayın. Bu durum pişman olmanıza neden olacaktır. Sosyal iletişimlerinizde ve ilişkilerinizde net olmaya özen gösterin. Kariyer konusunda sağlam adımlar atacaksınız. Baş ağrılarınız olabilir.

Oğlak Burcu

Gizli saklı iş ve ilişkilerden uzak kalın. Ortaya çıkabilecek gizli işleriniz isminizin kirlenmesine neden olacaktır. İletişim ve ilişkilerinizde samimiyet önem kazanıyor. Bağışıklık ve bağırsak sisteminize dikkat edin. Mali ve iş konularında çok iyi fırsatlar elde edeceksiniz. Daha güçlü ve verimli hissedeceksiniz.

Kova Burcu

İletişim konularında hep bir polemiğin içerisinde yer alacaksınız. Kendinize her konuda güvenin. Arkanızdan yine konuşanlar olacaktır. Siz doğruysanız, zararı sizle uğraşanlar alacaktır. Aile ve düzeniniz önemli olacaktır. Duygularınızı dengeleyin. Rekabet içerisine girmeyin. Çok iyi paralar kazanacaksınız.

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018-Balık Burcu

İş hayatında disiplinli ve fazla prensipli olacaksınız. Bu hafta çok cesur olacaksınız. İnsan ilişkilerinde uyumlu olmak sizin için çok önemli. Karşınızdakini olduğu gibi kabullenin ve değiştirmeye çalışmayın. Aşk ve evlilikte güven duygusu ön plana çıkıyor. Partnerinizle sohbet etmeyi deneyin. Parasal harcamalarınıza dikkat edin.

Burç Yorumları 15-21 Ekim 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir