15 Ağustos 2020 Cumartesi

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumları yazdık.

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019 Haftalık

Koç Burcu

Evliliğinizde samimiyetiniz suistimal edilebilir, dikkatli olun. Verdiğinizin karşılığını alabiliyor musunuz, bunu iyi düşünün. Partnerinize sürekli olarak siz mi ilgi gösteriyorsunuz. Çok fazla fedakar olmayın. İnsanların size istedikleri gibi davranmasına izin vermeyin. Hiç beklemediğiniz misafirleriniz gelebilir. Tartışma çıkartan kişilerden uzaklaşın. Hızlı ve ani kararlar almayın.

Boğa Burcu

Fikirleriniz sizin fark edilmenizi sağlayacak. İşinizde önemli fırsatlar yakalayacaksınız. Aşk hayatınızdaki sorunların çözümü için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Boğa kadınları bu hafta çok şanslı olacak. Ayrılık geçirenler, partneriniz hatalarının farkına varacak ve sizden özür dileyecektir. Ayağınıza gelen birleşme fırsatlarını geri çevirmeyin. Yeme alışkanlığınızı düzenleyin. Geçmişle yaşamaktan vazgeçin.

İkizler Burcu

İşinizle ilgili önemli kararlar alacaksınız. İşiniz değişebilir veya işle ilgili fikriniz değişebilir. Gösterdiğiniz sabır sayesinde hedefinize ulaşacaksınız. Başarılar kazanabilir ve paralar kazanabilirsiniz. Evli olanlar gösterdikleri sabrın boşa gitmediğini görecekler. Özel hayatınızda sürprizler sizi bekliyor. Güzel aşklara başlayabilirsiniz. Size hayrı olanları ayırıp hayrı olmayanları hayatınızdan çıkaracaksınız.

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019-Yengeç Burcu

Boş vermiş ve kırılgan bir ruh hali içindesiniz. Kalbiniz karman çorman olabilir. Aşk hayatınız büyük bir çıkmazda duruyor. Duygularınızda kararsız kalmamaya ve karar vermeye özen gösterin. Tüm iletişimlerinizde kararlı bir tutum sergileyin. Artık ayağa kalkın ve istediğinizi alın. Huzuru bulabileceğiniz şeylere yönelin. Ruhunu kötü gördüğünüz kişilerden uzaklaşın. Araba kazalarına dikkat edin.

Aslan Burcu

Daha önce kapatmış olduğunuz insani ilişkiler yeniden açılabilir. Karşınıza eskilerden biri çıkabilir. Son zamanlarda aldığınız kararlar sizi istediğiniz yere getirecek. Bu durum iş yerinde kendini gösterecektir. Çevrenizle olan bağlantılarınızın kopmamasına dikkat edin. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Uykusuz oluşunuz çok stresli olmanızdan kaynaklı olabilir. Daha önceden haksızlığa maruz kalanlar arınma sürecine girdi. Enerjinizi her yerde ortaya koyun.

Başak Burcu

Özel hayatınızda nihayet her şey yoluna giriyor. İçinizden gelen sesi dinleyin, bildiğinizden şaşmayın. Kuruntulardan uzak durun. Maddi konularda yaşadığınız kaygınız yersiz. Hiç kimsenin fark edemeyeceği ayrıntıları fark edeceksiniz, bu durum sizi yoracaktır. İnsanları boğmamaya özen gösterin. Planlı harcamalarınızı çok tutumluymuşsunuz gibi göstermeyin. Bu şekilde olmanız hayat arkadaşınızı tüketebilir. Cimrilikten kaçının.

Terazi Burcu

Girişim yaparken doğru noktaları düşünün. Önünüze gelecek işleri ve iş tekliflerini iyi düşünün. Gücünüz tamamen tükenecek, pes etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bunun olmaması için sizi pes ettirecek düşünceden, işten ve ilişkiden uzaklaşın. Sizin enerjinizi emen insanlardan mutlaka uzaklaşın. Sorunları bir süre kendi akışına bırakın. Bu hafta ilişkide dinleyici olmaya özen gösterin.

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019-Akrep Burcu

İşlerinizle ilgili çalışmalarınızda inancınızı kaybetmeyin. İsteklerinizin gerçekleşmesi için onlara zaman ayırmalısınız. Kendinize olan güveninizi korumalısınız. Umutsuz bir şekilde çalışmayın. Geleceğinizin daha kötü olacağıyla ilgili kaygılara girmeyin. Ödemeler konusunda dikkatsiz olmanız sorun yaratabilir. Katılacağınız ortamlarda yalnız olanlar arkadaşlık ve ilişkiye başlayabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler mutlu haberler alabilir. Psikolojik olarak kendinizi dolduruşa getirmeyin.

Yay Burcu

Bu hafta otoritenizi göstereceksiniz. Sizin fazla kurallı, programlı olmanız çevrenizdeki kişiler rahatsız edebilir. Dinamik, yapıcı ve otoriter bir döneme giriyorsunuz. Bu sayede iş yaşamınızda başarınıza başarı katacaksınız. Kararlarınızı kendiniz vermek isteyeceksiniz. İyimserliğiniz ve inancınızla başarı yolunuz açık olacak. Uzun süredir iş bekleyenler iş değişimi sayesinde büyük bir iş fırsatı ayaklarına gelecektir.

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızdaki huzur ve mutluluk enerjinizi yükseltiyor. İşinizdeki başarılı çalışmalarınız herkesin taktirini topluyor. Dedikodulara takılmayın, her başarı yanında kıskançlığı da getirir. Hakkınızda konuşulanlara takılmayın. Evli olanlar eşini düşündüğünü ve önemsediğini ona göstermelidir. Eşinizi sevdiğinizi ona göstermezseniz evliliğinizde sıkıntılar olabilir. Çok başarılı olacaksınız ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Kova Burcu

Zorlayıcı kronik hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Devam eden hastalıklarınızı mutlaka kontrol ettirin. Kararlarınızı verirken dikkatli olun. Doğru adımlar atarsanız başarılı olursunuz. Bugünün işini yarına bırakmayın. İş değiştirecekler fikir almaktan çekinmesin. Doğru adımlar atmazsanız geliriniz gerileyecektir. Yalnız olanlar güçlü ilişkilere adım atabilir.

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019-Balık Burcu

Göz sağlığınıza dikkat edin. Telaşınıza yenilmeyin, sakin ve sabırlı olmaya çalışın. Acele ettiğiniz her şeye geç kalacaksınız. Aşk hayatınızda aradığınızı buldunuz fakat huzursuz olmaktan uzak durun. Yeni tanıştığınız kişileri tam anlamıyla tanımaya çalışın. Bir yerden para bekliyorsanız, o para size getirilebilir. Aile hayatında dengeli olun. Hiçbir konuda gelecek korkusu yapmayın.

Burç Yorumları 14 Ocak-21 Ocak 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.