Burç Yorumları

Burç Yorumları 14-20 Ağustos

Paylaş

Burç Yorumları 14-20 Ağustos yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 14-20 Ağustos 2017

Koç Burcu

İş hayatınızda yeni planlamalar yapmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeniliklere bu aralar uzak durun. Sizi mutlu eden arkadaşlarınızla hayata daima devam edebilirsiniz. Hayatınıza herkesi sokmayın ve seçici olun. Eski arkadaşınız size geri dönebilir, eğer seviyorsanız devam edin yoksa uzaklaşın. Ev ve iş kazalarına dikkat edin.

Boğa Burcu

Kendinize zaman ayırırken yapmanız gereken işleri ertelemeyin. Maddi konularda kazançlı günlerdesiniz. Bütçe planlaması yapmadan borç para vermeyin. Ailenizle olan ilişkilerinizi güçlendirmeniz gerekiyor. Aile büyüklerinizle ilgilenmeyi unutmayın. Sindirim sistemine dikkat edin.

İkizler Burcu

Arkadaşlarınızı seçmeye devam ediyorsunuz. Hafta sonuna doğru elinize geçecek sürpriz paralar sizi memnun edecektir. Moralinizi bozan şeylerden arınmak elinizdedir. Aşk hayatınızda evlilik kararı alabilirsiniz. Partnerizle olan sorunlarınızı karşılıklı konuşarak halledebilirsiniz.

Burç Yorumları 14-20 Ağustos 2017-Yengeç Burcu

Çalışma ve iş yaşantınızda ayrıntılara takılabilirsiniz. Kimseyi değiştiremeyeceğinize göre siz kendi yolunuzda ilerleyin. Hedeflerinizi belirleyerek sağlam adımlarla yürüyün. Yeni arkadaşlıklara başlamayın. Bu hafta itibariyle başlamış olduğunuz her yenilik yarı yolda kalabilir. Bilmediğiniz ürünleri kullanmayın.

Aslan Burcu

Modası geçmiş şeylerden kurtulmak istiyorsunuz. Mevcut iş düzeninizde yeni planlamalar yapmayın. Birlikte iş yaptığınız kişilere karşı anlayış gösterin. Sizi kaygılandıran iş düzeni ile ilgili problemleri zamana bırakın. Diş ağrılarına dikkat edin.

Başak Burcu

Maddi konularda gelecek kaygısı yapmayın. Bereketin size gelmesi için buna layık olduğunuzu kendinize her an hatırlatın. Eşinize karşı kıskançlığınızı kontrol altına alın. Geçmişte düşündüğünüz eski aşklar kapınızı çalabilir. Ani kararlar almamaya çalışın. Spor yapacaksanız doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Terazi Burcu

Ne istediğini bilmeyen kişiler karşınıza gelebilir. Size belirsizlik yaşatacak bir işe başlamayın. Elinizden çıkan paralar size geri dönüş sağlayabilir. Ev veya iş yeri değiştirmek ve taşımak için doğru bir zamanda değilsiniz. Düzenli beslenmeye ve kaliteli uyumaya özen gösterin

Burç Yorumları 14-20 Ağustos 2017-Akrep Burcu

Derin duygular yaşıyorsunuz. Konuşma yapmadan önce dinleyin, düşünün ve az konuşun. Yalnız olanlar bu dönem yeni ilişkilere başlamasın. Katılacağınız arkadaş ortamlarında yeni insanlar tanıyacaksınız. Baş ağrılarınıza dikkat edin.

Yay Burcu

Uzun süredir beklediğiniz iş yaşamında terfi veya zam beklentisi gerçekleşebilir. Yarım kalan her şey bu hafta itibariyle tamamlanacaktır. Sosyal hayatınızda hakkında yapılacak konuşmalar canınızı sıkabilir. Geleceğe ve ilişkilere güvenle bakın. Sinirlerinize hakim olun.

Oğlak Burcu

Kendi içinizde dengeniz bozulmuştur. Değişimlerden uzak durun. Sorumluluğu üzerinizde olan işlerde duruşunuzu netleştirin. Kendinize bugüne kadar ne yaptığınızı sorun. İnsanlara vermiş olduğunuz her sözün arkasında durmaya özen gösterin. Eklem ağrılarına dikkat edin.

Kova Burcu

Çevresel ilişkilerinizde derin bir düşünme sürecine giriyorsunuz. Anlayışsız arkadaşlarınıza siz anlayış gösterin. İşinize konsantre olun ve her gördüğünüzü çözmeye çalışmayın. Maddi konularda bütçe planlamasını düzenli bir şekilde sürdürün. Kıymetiniz bu hafta biliniyor. Yeme sıklığınıza dikkat edin.

Burç Yorumları 14-20 Ağustos 2017-Balık Burcu

Duygusal yönünüz artıyor. Arkadaş ilişkilerinizde samimiyet önemlidir fakat fazla duygusal olmak onları sizden uzaklaştıracaktır. Hüzünlü ortamlarda bulunmamaya dikkat edin. Geçmişte yaşamış olduğunuz kötü durumları hatırlayabilirsiniz, bu anıları geçmişte bırakarak geleceğe odaklanın. Aşk hayatınızda bitmiş ilişkiye tekrardan şans vermeyin. Evliliğinizde anlayışlı olmaya ve güzel bir ortam oluşturmaya özen gösterin. Sindirim sisteminize dikkat edin.

Burç Yorumları 14-20 Ağustos-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.