İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burç Yorumları 13-19 Şubat Arası

Burç Yorumları 13-19 Şubat Arası yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Eşinizle ve çevrenizle konuşurken dikkatli olmaya çalışın. Her zaman gerçeklerle yola çıktığınız için başınıza sıkıntılar alabilirsiniz fakat doğru olanı yapıyorsunuz. İş hayatında verilen sözler tutulmayabilir. Maddi konularda endişe etmeniz gereksiz. Kemik hastalıklarına dikkat edin.

Boğa Burcu(21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Size yapılan eleştirilerden dolayı yorgun düşmüşsünüz. Evinizde değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Alınganlık yapıp kırıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Maddi yönden ve iş yönünden çok bereketli bir dönemdesiniz. Hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulacaksınız.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Sağlık ve aşk durumu mükemmel para iyi durumda gözükmektedir. Sizi zorlayan sürpriz gelişmeler olacaktır. Belirsizliklerin bol olduğu bir dönemdesiniz. Güven duygusu sizde çok önemli bir duygu olacak. Çevrenizdeki insanlara güven sorunu yaşayabilirsiniz. Sürpriz bir yerlerden paralar gelebilir. Kimsenin sizi doldurmasına izin vermeyin. Dedikodulara kulak asmayın.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Duyu organlarınıza dikkat edin. Burun, göz gibi. İlişkinizdeki sevginin ne aşamada ve nasıl bir şekilde gittiğini sorgulayabilirsiniz. Sorunlarınızı eşinizle birlikte çözmeye çalışın. Hiç bir sorunu tek başınıza çözmeye kalkmayın. İş yerinizde yeni bir zam isteğinde bulunmayın. Burç Yorumları 13-19 Şubat Arası.

Aslan Burcu(23 Temmuz- 22 Ağustos)

Sağlık durumu mükemmel, aşk iyi ve para durumu normal gözükmektedir. Çok şüpheci bir tutum içindesiniz. Maddi kaynaklı durumlarda kendinizi suçlayabilirsiniz. Keşke yatırım yapsaydım, keşke bu kadar para harcamasaydım gibi. Kendinizi suçlamayı bırakın. Rüyalarınızda hayır olabilir, rüyalarınızı iyi inceleyin. Şüphelenmekten uzak durun.

Başak Burcu(23 Ağustos- 22 Eylül)

Aşk, para ve sağlık durumu mükemmel gözükmektedir. Öz güveniniz ve sağlam duruşunuz sizi yalnız bırakmıyor. Size yapılan sürprizlere iyi yönden bakın. Size sevgi gösterenlere iyi davranın. Kırgın olduğunuz insanlarla barışma dönemine giriyorsunuz. Geçmişi düşünmenin ve kafaya takmanın size hiç bir faydası yoktur. Sahiplenme duygunuzu çevrenizdekilere gösterin.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Aşk ve sağlık durumlarınız mükemmel para durumunuz iyi gözükmektedir. Para kazanıyorsunuz fakat hiç harcamama gibi bir tutum içerisindesiniz. Plansız alışveriş yapmayın. Her şeyinizi planlayarak yapın. Aşk hayatınızda kendiniz gibi olmaya devam edin. Stresten uzak durun.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Aşk ve sağlık durumlarınız mükemmel para durumunuz iyi gözükmektedir. Hayatınızda gizli saklı kalmış bir takım olaylar meydana çıkabilir. Size tuzak kuracak kişileri göreceksiniz. Çok fazla kafanıza takmayın bunları. Parayı amaç edinmeyin onu araç olarak kullanın. Evlilik kararı alabilirsiniz. İyi niyetli olmaya devam edin. Burç Yorumları 13-19 Şubat Arası.

Yay Burcu(23 Kasım- 21 Aralık)

Aşk ve sağlık durumu mükemmel para durumunuz iyi gözükmektedir. Sorumluluklarınızın arttığı ve kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Derli toplu olmaya çalışacaksınız. Bel ve boyun ağrılarına dikkat edin. Aşk hayatınızda yönetici gibi davranmamaya çalışın. Sorumluluklarınızı çözdükçe yükseleceksiniz.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu iyi gözükmektedir. Yanlış anlaşılmalara açıksınız. Eşinizi veya partnerinizi kıskanma dönemindesiniz. Aşırı kıskanç olmaktan vazgeçin. Terk edilme ihtimaliniz bulunuyor. Yeni ilişkilere başlamak için uygun bir dönemde değilsiniz. Psikolojik rahatsızlıklara dikkat edin.

Kova Burcu(21 Ocak- 18 Şubat)

Para ve aşk durumu mükemmel sağlık durumu kötü gözükmektedir. Tansiyon problemi yaşayabilirsiniz. Bedensel ve zihinsel sağlığınıza dikkat edin. Olumsuz alışkanlıklarınızdan arınmaya ihtiyacınız var. İş arkadaşlarınızla tartışmalar yaşanabilir. Yalnız olanlar yeni ilişkilere başlayabilir. Sağlığınıza dikkat edin.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Sağlık ve para durumu mükemmel aşk durumu iyi  gözükmektedir. Tartışmalardan uzak durmaya özen gösterin. İnsanları iğneleyici konuşmalardan uzak durun. Beslenmenize dikkat edin. Yalnız olanlar yeni arkadaşlar edinebilir. Depresyona girebilirsiniz. Sevmeyi deneyin ve stresten uzak durun.

Burç Yorumları 13-19 Şubat Arası.

Bir yorum

  1. Johnc382 Johnc382 16 Şubat 2017

    I think this is one of the most significant information for me. And i’m glad reading your article. But should remark on some general things, The web site style is wonderful, the articles is really excellent D. Good job, cheers begkdecdggcd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir