Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 13-19 Mart 2017

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar
Paylaş:

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017 Tüm Burçlar-Koç Burcu

Koç burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu kötü gözükmektedir. Maddi açıdan zorlanacağınız bir haftaya girdiniz. Düşüncelerinizde değişimler gerçekleşecek. Geçmişinizi geride bırakmayı başarın. Biz olarak işlerinizi halletmeye çalışın bencillik yapmaktan vazgeçin. Kimseyi kendinize benzetmeye çalışmayın. Kendinizi geliştirmeye özen gösterin.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların para durumları mükemmel, aşk durumları iyi ve sağlık durumları kötü gözükmektedir. Ruhunuzu iyileştirmeye özen gösterin. Geçen haftadan kalan sorunları kafanızdan atmayı deneyin. Sağlığınıza dikkat edin. Kendinize güvenin ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirin.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Yine para konusundan giriyoruz. Harcadığınız para konusunda üzülmeyin. Hayatınızda laf taşıyanlar var ise onlardan uzaklaşın sizlere kötülükleri dokunmaktadır. Komşularınızda olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Yine bolca dedikodunuzu yapacaklar, bırakın yapsınlar sizin günahlarınızı üstlenirler. Hayatınızdaki kişileri iyi seçin.

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Demoralize olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz planların bozulması nedeniyle moraliniz bozulabilir. İş hayatınızdaki sorunlarda moralinizi bozabilir. Değişim yapmanıza gerek yok. Belirsiz olan ilişkilerinizi bitirmelisiniz.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu normal gözükmektedir. Elinizdekileri kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklarınızı fark edebilirsiniz. Eğitim hayatında umutsuzluğa kapılmayın, vakti gelince olacaktır. Aile içindeki ilişkilerde biraz daha yapıcı olun. Şansız olduğunuza inanmaktan vazgeçin.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların para ve sağlık durumu mükemmel, aşk durumu normal gözükmektedir. Düşünmeden konuşmaya başladınız, çevrenizdeki insanları kırmamaya dikkat edin. Eşinizle olan ilişkinizde ben demek yerine biz diyerek aranızdaki iletişimi koruyun.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Adaletli olmak ve adaletli bir yaşam duygusu sizi bu hafta sarmaktadır. Herkesin sizin gibi olduğunu kafanızdan çıkarın herkes sizin kadar iyi olmayabilir. Mutlu olduğunuzu başkalarının gözüne sokmayın, diğerlerinin sizi kıskanmasına neden olursunuz. Ben değil, biz sözünü kullanmayı deneyin.

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Zorlandığınız olayları bu hafta aşıyorsunuz. Alamadığınız paralar için zor durumda kalabilirsiniz. Eski sevgilileriniz tekrardan size geri dönüyor. Ama siz onları kapıdan içeriye almayın hepsine bay bay deyin. Trafikteyken dikkatli olun. Yaşadığınız anların hiç birini kayıp olarak görmeyin hepsi size bir şeyler katmaktadır.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Yay burcunda olan kişiler bu hafta çok agresif olacaklardır. Kavgacı olmaktan vazgeçin.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Bulunduğunuz ortamlarda iletişiminizi güçlendirin. İyi fırsatlar kapınıza gelecek bunları değerlendirin. Geceleri dinlenmeyi unutmayın.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumları normal gözükmektedir. Eşiniz gergin olabilir sakin kalmaya çalışın. Gereksiz kıskançlıklardan uzak durun. Tüm olaylarda aceleci olmaktan vazgeçin sakinliğinizi elden bırakmayın.

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Plansız ve ansız hareketlerden kaçının. Kendinize olan güveninizden şaşmayın. İnsanların sizin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top