Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 13-19 Kasım

Burç Yorumları 13-19 Kasım

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 13-19 Kasım 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 13-19 Kasım 2017

Koç Burcu

Birlikte yolculuk yaptığınız kişilerin sizin öneminizi sorgulayabilir. İş hayatınızda özgürlüğünüzden ödün vermeden yol alın. İlişkilerinizde anlayışlı olmaya özen gösterin. Yapacak olduğunuz işleri gerçekten seviyorsanız yapmaya devam edin. Evliliklerinde sorun olanlar sorunlarını çözecektir. Maddi konularda ailenizden yardım alabilirsiniz. Spor kazalarına karşı dikkatli olun.

Boğa Burcu

Ailenizde oluşan iletişim problemlerini çözmek size düşecektir. Sorunları çözmeye özen gösterin. Bu durum sizi rahatlatacaktır. Hafta sonuna doğru hayatta kazanamam dediğiniz imkanları kazanacaksınız. Araç değiştirmek isteyenler doğru bir süreçtedir. Değişen hava koşulları nedeniyle bağışıklı sisteminizi koruyun.

İkizler Burcu

İş ve çevrenizde hiçbir konuda iddalaşmamanız gerekiyor. İkili ilişkilerde sağduyu, sadakat ve güven etkili olmaktadır. Partneriniz ile olan sorunları onunla değil, ailesiyle çözümlemeye dikkat edin. Vücudunuzun kemik yapısına ve kalsiyum durumuna dikkat edin. Dişleriniz ile ilgili de şikayetleriniz var ise doktora başvurun.

Burç Yorumları 13-19 Kasım 2017-Yengeç Burcu

İş ve kariyerinizi yukarıya taşıma adına son derece verimli bir süreçtesiniz. Konuşulan her şeyi sorun haline getirmemeye özen gösterin. İlişkisini sonlandırmak isteyenler kalbine ve ruhuna iyi baksın, eğer bir sorun yok ise sonlandırsın. Almış olduğunuz kararlar aileniz tarafından da olumlu karşılanacak ve sizi mutlu edecektir. Spor yapmaya ve uyku kalitenizi yükseltmeye özen gösterin.

Aslan Burcu

Birlikte çalışmış olduğunuz çalışma arkadaşlarınızın karanlık yönleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerçekleri görmek sizi mutlu etsin. Laf taşıyanlara karşı dikkatli olun. Beklediğiniz paraların gelmesi geleceğe duyduğunuz kaygının dinmesini sağlayacaktır. Aile büyüklerinizin akrabaları ile olan geçimsizlikleri size yorabilir. Kimsenin arasına girmeyin.

Başak Burcu

Erkekler ile ilgili problemleri çözümleyebileceğiniz bir süreçtesiniz. Baba, abi, koca gibi erkek figürleri ile sorunlar olabilir, fakat çözümlemek sizin elinizdedir. Beklentilerinizi sonuçlandırmada daha istekli olacaksınız. Maddi konularda kısmetinizin artması için yeni kısmetler önünüze gelebilir. Sizi yorabilecek yatırımları bu hafta yapmayın.

Terazi Burcu

Gözünüzün önünde olan sorunları çözümlemek size keyif verecektir. Herkes ile uyumlu bir şekilde yaşama isteğiniz bazı arkadaşlarınızın olumlu bir şekilde değişmesine yardımcı olabilir. Yakınlarınıza karşı iyi bir dinleyici ve anlayışlı olmaya özen gösterin. Gözlere ve alerjik durumlara karşı dikkatli olun.

Burç Yorumları 13-19 Kasım 2017-Akrep Burcu

Başkalarının sorumluluklarını kendi üzerinizde taşımak istemeyeceksiniz. Size cimri diyenlere karşı etkilenmemelisiniz. Sizin yaşam tarzınız onlara bu şekilde gelebilir. Maddi konularda güzel kazançlar elde edebileceksiniz. İkili ilişkilerde küçük kaprisleri gözünüzde büyütmeyin.

Yay Burcu

Ben yerine biz olmaya özen gösterin. Eşiniz ile yapmış olduğunuz ortaklıklarda adil düşünmeye ve “bizim” demeye özen gösterin. Ortaklaşa iş yaptığınız kişiye olan güveniniz artacaktır. Zorlandığınız şeyleri çözme konusunda yeni imkanlar önünüze gelecektir. Değişen hava koşullarına bağlı rahatsızlıklarınız olabilir. Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirin.

Oğlak Burcu

Kendinizi mecbur tuttuğunuz işler haftanın tamamında etkili olacaktır. Yeni bir iş bulmadan mevcut işinizi bırakmayın. Plan yapmadan hiç bir şeyi bırakmayın. Hayatınızı kolaylaştırmanın sizin elinizde olduğunu unutmayın. Yalnız olanlar yeni ortamlara katılarak yeni arkadaşlıklar edinebilirler. Yeni tanıdığınız kişileri sorgulamayın, şans verin ve değerlendirin.

Kova Burcu

Evlatlarınızın size olan ihtiyacı artıyor. Sorun olan her şeyi çözeceksiniz. Çocuklarınıza güvenebileceğinizi onlara hissettirin. Yalnız olanların bu hafta hayatına girecek kişiler gelecekte beraber olacakları kişiler olabilir. Partneriniz size olan güvenini sunacaktır.

Burç Yorumları 13-19 Kasım 2017-Balık Burcu

Gerçeklik hissi ile yaşamda yol alacaksınız. Bir kurumda veya özel sektörde çalışanlar bir teklif alarak kendi işlerini kurabilirler. Kendi işini kurmaya hazır olanlar ortaklaşa iş yapmaya hazırdırlar. Aile arasında olan problemler bu hafta çözülmelidir. Karamsarlık yaptığınız şeyleri iç dünyanızda barındırmayın.

Burç Yorumları 13-19 Kasım-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir