Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018

Paylaş

Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018 yazımızda yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Arzu ve dilekler konusunda zor bir haftadasınız. Gelir, kazanç, beklenti, iletişim ve ilişkide stresli zamanlar sizleri bekliyor. Sizi anlayacak kişileri kırmayın. Yakınınızda olan kişileri düşündüğünüzü onlara gösterin. Gizli ilişkilerden uzak durun. Gelecek ile ilgili korkularınızdan kurtulun. Sizdeki değişim çevrenizdeki insanları şaşırtacaktır.

Boğa Burcu

Aile ortamında enerjinizle insanları etkileyeceksiniz. Evli olan başaklar eşinden ilgi görmüyorsa, bu hafta artan enerjinizle birlikte ilgi ve sevgi göreceksiniz. Romantik ve aşk dolu bir haftadasınız. İlişkisi olanlar özel şeyler yaparak daha da ilişkiyi güçlendirebilir. Vaktinizi boş işler için harcamayın. Sağlık yönünde güzel haberler alacaksınız.

İkizler Burcu

Ruhsal abartıların baş göstermesiyle birlikte psikolojik sorunlar sizi yıpratabilir. Çevrenizdeki insanların gelecekleriyle fazla ilgileneceksiniz. Beraber çalıştığınız kişiler sizin için fedakarlık yapacak. Sağlık konusunda soğuk algınlığına dikkat edin. Geçmiş hatıraları günümüze taşımayın. Geçmişte iş başvurusu yaptığınız her şeyin cevabını alacaksınız.

Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018-Yengeç Burcu

Romantik anlar yaşayacaksınız. Evli olanlar eşleri tarafından sürprizlerle karşılaşacaktır. Tanımadığınız kişilere yardım edeceksiniz. Keyif alacağınız yolculuklar yapacaksınız. Hayattan keyif almaya konsantre olacaksınız. Aşk ve romantizm her konuda ön planda olacaktır. Yükseleni yengeç olanların eski aşkları kapılarını çalabilir. Kendinize duyduğunuz güven inanılmaz artıyor. İstediğiniz işi istediğiniz gibi sonuçlandıracaksınız. 8 Aralığa kadar yeni aşklara başlamayın.

Aslan Burcu

Aile hayatınızda mutlu olacaksınız. Bilemediğiniz şeyleri ortaya çıkarmak sizi özgürleştirecektir. İş hayatınızda ise bazı kişiler size engel olacaktır. Öfkeli kişilere karşı öfkeli davranmayın. Sinirlerinize hakim olun. Kazancınızın düşmemesi için size engel olan kişileri yok sayın. Size haksızlık yapanlara cevap vermeyin, öfkeleri kendilerine dönecektir.

Başak Burcu

Ortak çalışmalar içine girmeyin. Ortak iş yaptığınız kişilerle anlaşmaya çalışın. Çevrenizdeki kişilerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Aşk bu hafta sizin için yoğun bir şekilde yaşanacak. Yakın ilişkilerde müthiş sevinçler yaşayabilirsiniz. Bu hafta planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz. Evli olanlar partneriyle olan sorunları çözecektir. Kaygılarınızdan ve kuruntularınızdan kurtuluyorsunuz.

Terazi Burcu

Çevrenizdeki kişilere karşı anlayışlı olun. Beklemediğiniz yerden para kazanabilirsiniz. Yardımsever olmanız taktir toplayacaktır. Mantıklı olmanız ve mantıklı kararlar vermeniz hayatınızı dengede tutacaktır. Terazi burçlarından bir şey isterken nazikçe istemelisiniz aksi halde yapmayacaktır. Bu hafta çok şanslı olacaksınız. Umutlarınız yeniden canlanacak.

Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018-Akrep Burcu

İş yaşamınızda gelecek ile kaygılarınızdan kurtulacaksınız. Bu sabah ek gelir nasıl kazanırım planlamasıyla uyanmış olabilirsiniz. Ek iş olarak ne yapmak istiyorsanız mutlaka onu araştırın. Aşk hayatınızda affedici olmayın. İnsanların niyetlerini anlamaya çalışın. Bir arkadaşınızla konuşurken kelimeleri cımbızla almayın, konunun tamamına bakarak yargıda bulunun.

Yay Burcu

Zorlandığınız konular çözüme ulaşacak. Sorunlarınızı ve problemlerinizi çözmeye çalışın. Aile hayatınızda huzur ve mutluluk olacaktır. Paranın kölesi olmamaya dikkat edin. Parayı sevin fakat çok fazla saklamayın ve gerektiği zaman kullanın. Cimri olmaktan uzak durun. Bu dönem paylaştığınız şeyler artacaktır.

Oğlak Burcu

Sizden yardım bekleyen insanları geri çevirmeyin. İş ve çalışma yaşamınızda yardımsever olun. Sizin yardım ettiğiniz kişiler size dua ederek, sizin işlerinizin iyi gitmesini sağlayacaktır. Şansınız her konuda açılacak. Cazibenizle insanların dikkatini çekeceksiniz. Girdiğiniz her ortamda gözler üstünüzde olacak. Yapmış olduğunuz işte ilerlemeye devam edin. Hayat dersleri öğrenebilirsiniz. Ruhsal anlamda olgunlaşabilirsiniz. Eklemlerinize dikkat edin.

Kova Burcu

Partnerinizle tartışmaya girmeyin. Kovalar çok konuşacaktır ve karşıdakini zorlayabilir. Sorunlarınızla ilgili yapıcı adımlar atın. Stresten kaynaklı ağrılarınıza dikkat edin. Stresten uzak durmak için kendinize iyi şeyler yapın. Diz ağrılarına dikkat edin.

Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018-Balık Burcu

Arkadaşlarınızla iyi vakitler geçireceksiniz, bu vakitlerin kıymetini bilin. Çevrenizde hata yapan insanların hatalarını yüzlerine vurmayın. Hatasını fark edip sizden özür dileyen kişileri affedin. İş hayatınızda söylemiş olduğunuz sözlere dikkat edin. İş hayatınızda size verilen sorumluluğu yapabilecekseniz alın, aksi halde sorumluluğu almayın. Bebek haberi alabilirsiniz.

Burç Yorumları 12-19 Kasım 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Leave a Reply