Ana sayfa » Burçlar » Burç Yorumları 12-18 Şubat
Burç Yorumları

Burç Yorumları 12-18 Şubat

Burç Yorumları 12-18 Şubat 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 12-18 Şubat 2018

Koç Burcu

Kişisel meselelerde görmezden geldiğiniz şeyleri artık görmezden gelemeyeceksiniz. Psikolojik olarak bu durum sizi bozabilir. Ruhsal konularda size iyi gelecek şeylere yönelmelisiniz. Ortak iş yapan kişiler partnerine karşı güvensizlik duyabilir. Karşınızdaki kişiye güvenmeye çalışın. Kendi eksikliklerinize yoğunlaşın. Kendinizi yenilemeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Boğa Burcu

İş ve kariyer alanında kendinizi göstermek adına çok fazla enerji sarf etmeyeksiniz, çünkü geçmişte yaptıklarınız sizi iyi bir şekilde göstermektedir. Yalnız olanlar çok iyi ilişkilere başlayabilir. Uzun süreli evlilikle ve aile ile sonuçlanabilir. Boğa kadınlarının hamile olma ihtimalleri bulunmaktadır. Yatırım yapacaklar ise güzel imkanlara sahip olabilir. Evlilik hayatınızda partnerinize karşı baskı uygulamamalısınız. Güvenli bir şekilde hayatta yol alıyorsunuz.

İkizler Burcu

İkizler konuşurken daha fazla düşünerek konuşmalıdır. Direkt düşünceleri karşıdaki kişiye aktarmamalı, empati kurarak iletişim kurulmalıdır. İmkan ve kısmetiniz açılıyor. Düşünmeden konuşmamaya dikkat edin. Eski eş, sevgili ve arkadaş geri dönebilir. Uzun süre dönmesini beklediğiniz kişiler geri dönebilir. Hazır hissediyorsanız ilişkiye başlayabilirsiniz. Aksi halde geriye dönmesine izin vermeyin.

Burç Yorumları 12-18 Şubat 2018-Yengeç Burcu

Hizmet ettiğiniz alan ve kişiler hakkında hak ettiğiniz ilgiyi alma konusunda sorgulamaya başlayacaksınız. Görmezden geldiğiniz konular gözlerinizin önüne gelecektir. Kararlı olabilmek için şimdiki zamana odaklanmanız gerekiyor. Maddi konularda imkan ve fırsatları kendinize çekebilirsiniz. Hafta sonuna doğru rahatlıyorsunuz. Yalnız olanlar yeni kişilerle tanışabilir.

Aslan Burcu

İletişim konusunda ciddi etkileşimler yaşayacaksınız. Nelere önem verdiğinizi hiç düşünmediğinizin farkında olacaksınız. Bu hafta cesursunuz ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Hayatınızda yeni adımlar atabilirsiniz. İşinizi değiştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda son derece kararlı olacaksınız. Öğrenim konusunda iyi durumdasınız. Kilolarınıza dikkat edin.

Başak Burcu

Neye inandığınızı sorgulayacaksınız. Sizi üzen kişilere hayır demekte zorlanıyorsunuz, bu durumu çözmelisiniz. Size huzur veren hayata yönelmek sizin elinizdedir. Çevrenizi, yaşam biçiminizi ve çalışma yaşamınızı değiştirmeye korkmayın. Size huzur veren yerde olun. Endişe ve evhamlarınızın önüne geçin. Sağlığınızı korumak için önlemlerinizi alın. Parasal konularda ödemelerde özenli ve dikkatli olun.

Terazi Burcu

Hak, adalat, karar, duygu ve düşünce konusunda yeterli enerjiniz bulunmaktadır. Bu durumlarda hakkınızı aramalısınız. Mutsuz, huzursuz olduğunuz konuları başkalarına söylemek yerine kendinize hakim olmalı ve kararlarınızı buna göre vermelisiniz. İlişkisi olanlar açık sözlü olmaya dikkat etmelidir. Her konuda mutlaka hakkınızı arayın. Ufak kazalara dikkat edin.

Burç Yorumları 12-18 Şubat 2018-Akrep Burcu

Kariyerinize verdiğiniz önem artıyor. Yeni imkan ve planlar içerisindesiniz. Size haksızlık yapan iş yerinize karşı, hakkınızı aramalısınız. Geçmişte yaşanan geçmişte kalmıştır fakat, haklarınızı arayın. Aile büyüklerinizin hatalarını gördüğünüz anda, düşüncelerinizi onlarla paylaşın. Kalbi boş olanlar geçmişi geride bırakmalı ve yeni arkadaşlar için hazırlıklı olmalıdır.

Yay Burcu

Sosyal hayatınız ve ilişkilerinizde nelere önem verdiğiniz konusunda tekrardan düşünüyorsunuz. Bu durum çevrenizdekileri mutsuz edebilir. Bu durum sizi mutsuz etmesin. Bağımlısı olduğunuz arkadaşlığı hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Sizi ön planda tutan ilişkilere adım attınız. Yaşam da adil ve özgürce ilerliyorsunuz. Yeni spor alanlarına ilgi duyabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Yaşamaya önem veriyorsunuz. Gizli bir ilişki içerisinde olanlar gizlemeye ihtiyaç duymayabilir. Görmezden geldiklerinizi artık görebilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak isteyebilirsiniz. Artık kendi başıma evde yaşamaya ihtiyaç duyuyorumu ailenize söyleyebilirsiniz. Evlilikleri olanlar partnerine olan kuşkusunun boş olduğunu görecektir. Maddi konularda büyük imkanlar elde edebilirsiniz.

Kova Burcu

Geçmişteki sizi ve şuandaki sizi karşılaştıracaksınız. Geçmişte hayatınıza giren kişiler hayatınıza geri dönmek isteyebilir. Bu kişiler arasında size faydası olanları hayatınıza alın, diğerlerini hayatınıza dahil etmeyin. Yuva kurmak isteyenler bu dönemlerde iyi fırsatlar elde edecektir. Maddi konularda da iyi imkanlar elde edeceksiniz. Kurduğunuz her hayali hayatınıza çekebileceksiniz.

Burç Yorumları 12-18 Şubat 2018-Balık Burcu

Daha önce iş başvurusu yaptığınız işten başvuru alabilirsiniz. İyi imkanlar ve iyi fırsatlar elde edeceksiniz. Sizin için iyi düşünenleri daha rahat göreceksiniz. Sorunların çözülüp, çözülemediğine çok kafa yormayın. Bu durum sizi etkilemeyecektir. Ruhsal sağlığınıza iyi gelecek aktivitelere yönelin. Geçmişte yaşanan ve bitmiş şeyleri sorgulamayın.

Burç Yorumları 12-18 Şubat-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir