İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burç Yorumları 12-18 Haziran

Burç Yorumları 12-18 Haziran yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 12-18 Haziran 2017

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Sağlık sorunlarınız olabilir ihmal etmeyin. İş hayatınızdaki sorunları çözüyorsunuz. İyi paralar ve iyi imkanlar elde edebileceksiniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınız sizi eleştirebilir dikkatli olun. Stresli bir hafta geçireceksiniz.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Boğa burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Halsizlik ve dermansızlık sizi bırakmıyor. Yorgun uyanmış olabilirsiniz. Vermiş olduğunuz kararları sorgulayabilirsiniz. Bekar olan boğalar tanıştıkları insanlardan kaçınmasınlar. Evlilik düşüncesi size mutlu bir yaşam sunabilir. Problemleri çok fazla araştırmayın sakin kalmaya özen gösterin. Para kazancı konusunda çok şanslısınız.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Bazı kişilerin anlayışsızlığı sizi strese sokabilir. Tekrardan insanları değiştirmeye uğraşmayın onları değiştiremezsiniz. Boşuna kendinizi yormayın. Aşk hayatınızdaki sıkıntılar sona eriyor. Paraya hırs yaparsanız nefsinizin esiri olursunuz.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Akrabalarınızda yaşıtlarınız ile ilişkilerinizde zorlanacağınız bir haftadasınız. Önceden yapmış olduğunuz fedakarlıklardan pişman olabilirsiniz. Akrabalarınızdan size gelen kötülükleri affedin bu sizi rahatlatacaktır. Sürpriz iş fırsatları size gelebilir. Hayalini kurduğunuz işler sizleri buluyor. Başladığınız işleriniz uzun süreli olacaktır.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız her iş ile ilgili olumlu sonuç alacaksınız. Güzel fırsatlar ve imkanlar sizlerle olacaktır. Arkadaşlarınızla güzel toplantılar yapacaksınız. Kazanma duygusu size oldukça keyif verecektir.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu normal gözükmektedir. Parasal konularda beklediğiniz paralarda gecikmeler yaşanabilir. Kariyerinizde yavaş ilerleyebilirsiniz. Sağlığınıza bolca şükredin. Evli olan başaklar eşleriyle olan güven duygusunu sağlamlaştıracaklardır.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu normal gözükmektedir. Kararsızlık bu hafta sizi sıkıntıya sokmaktadır. Aşk hayatınızda samimiyet ve içtenlik ön planda olacaktır. Yaşam performansınız artmaya başlıyor. Kafanızda büyütmüş olduğunuz sorunlardan arınıyorsunuz. Hiçbir konuda pes etmeyin ve korkak olmayın.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Duygularınızı göstermede sabırlı olun. Bu hafta sakin ve sağ duyulu olmaya çalışın. Kendi kendinize surat asıp bir köşede oturmayın. İnsanların dikkatini böyle çekemezsiniz. Kalbinizi rahat tutun ve bereketli günler geçirin.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların aşk durumu mükemmel, para durumu iyi ve sağlık durumu normal gözükmektedir. Bu hafta tedirginlik duygunuz artıyor. Başınıza en ufak bir şey gelse bile büyütebilirsiniz. Ortak iş yaptığınız kişilerle saygıyı kaybetmeyin. Güven ve huzur duygunuzu arttırmaya çalışın. Aşk hayatınızda kaprisli olmaktan uzak durun.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu normal gözükmektedir. Parasal konularda kabuslarınızın sizi korkutmasına izin vermeyin, kabuslarınızın üzerine giderek onları aşmayı deneyin. Maddi konularda telaşa kapılmayın. Yatırım yapmak isteyenlerle iş yapabilirsiniz. Kendinize ve hayatınıza güven duyun.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Yaşamış olduğunuz haksızlıkları aşıyorsunuz. Fırsatlar ve kazançlar bu hafta geri dönüyor. Size haksızlık eden kişiler tekrar geri dönebilir. Kazanmış olduğunuz paralar ile hayır işleyebilirsiniz.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların aşk durumu mükemmel, para ve sağlık durumu iyi gözükmektedir. Eşler birbirine karşı duyarlı olsun ve alınganlığı bir tarafa bıraksın. Eşinizi başka insanlarla konuşma malzemesi yapmayın. Eşinizle yaşadığınız sorunlar başka insanlarla çözmeye çalışmayın bu durum kötü etki oluşturacaktır. İşinizde zam isteme gibi parasal konular veya iş değiştirme zamanı çok uygundur. Ateşe karşı dikkatli olun. Yanıklar sizi zarara uğratabilir.

Burç Yorumları 12-18 Haziran.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir