İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 11-18 Mart 2019

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019

Burç Yorumları

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019

Koç Burcu

Ailenizin sorunları sizi biraz yorabilir. Birden fazla işle uğraşmakta sizi yoracaktır. Sinir sisteminiz biraz zayıf dikkatli olmanızda fayda var. Sakin ve huzurlu olmaya ihtiyacınız var. Evli olanlar eşleriyle konuşmalarını tartışmadan yapmalıdır. Tartışmalar nedeniyle kapılar yüzlerinize kapanabilir. Önceden yaptığınız harcamalar yüzünden pişmanlık duyabilirsiniz. Geçmişi olduğu gibi kabul edin. Sizden gizlenen şeyleri öğreneceksiniz. Ruh sağlığınız çok yorgun olacak.

Boğa Burcu

Ani kararlar vermek zorunda olmadığınızı bilin. Ani kararlar almaktan sakının. Yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuçlanacak. İnsanlara istediklerinizi anlatırken biraz zorlanabilirsiniz. Alışveriş yaparak kısa süreli rahatlayabilirsiniz, bunun yerine iç dünyanızı geliştirerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Her türlü kararınızı kendi başınıza almaya çalışın. Kendi derdinizi kendiniz çözün.

İkizler Burcu

Kendinizle kalmaya ihtiyaç duyacaksınız. Hareketli ortamlarda olmak istemeyeceksiniz. Çevreniz için göstereceğiniz çaba yanlış anlaşılabilir. Sizden yardım istemeyenlere zorla yardım etmeyin. Dış görüşünüzü değiştirmeden önce iki kere düşünün. Dinlenmeye daha fazla ihtiyacınız var, kendinize vakit ayırın.

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019-Yengeç Burcu

Bu hafta enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Neşeli ve enerjik bir hafta sizi bekliyor. Yaşam enerjinizi yükseliyor. Daha önce yapamadığınız işleri yapacaksınız. Dostlarınızın ilgisi karşısında oldukça mutlu olacaksınız. Aşk hayatınızda hareketli günler sizleri bekliyor. Hayat size güzel yenilikler getirecek. 28 Mart’a kadar herhangi bir karar almayın. Güveniniz çok yükseliyor.

Aslan Burcu

Hırslı yapınız çevrenizdekiler tarafından hoş karşılanmayabilir. Hırs yerine azimli olmaya odaklanın. Her konuda bu hafta hırslı olacaksınız. Bazı tereddütlerinizin sizi yormasına izin vermeyin. Herkese taviz vermekten vazgeçin aksi halde üzülürsünüz. Yapamadıklarınızı bu hafta yapacaksınız. Kendinize olan güveniniz artacak. Moralinizi bozmamaya dikkat edin. Kayıplarınız kazanca dönüşecek.

Başak Burcu

Çevrenizde gelişen olaylara karşı tavırlarınızı netleştirin. Kimseyi yargılamayın, düşünceleriyle alay etmeyin. Sizi kıskanan insanla dalga geçmeyin. Aşk hayatınızdaki değişim sizi bile şoke edecek. Aşk acısından kurtulacaksınız. Hayatınızdan gidenler geri dönecek. Gelenlere karşı iyi şeyler hissetmiyorsanız hayatınıza almayın. Negatif ruh halinden uzak durun.

Terazi Burcu

Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Bütçenizi çok iyi bir şekilde planlayarak harcama yapın. Fikir alışverişi yapacağınız kişilere dikkat edin. Göz sağlığınıza dikkat edin. Partnerinizle ortak kararlar almaya özen gösterin. Aşk ve evlilik hayatınızda fikir ayrılığına düşmemeye özen gösterin. Konuşmak yerine yazarak anlaşın.

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019-Akrep Burcu

Cazip ve çekici bir görünüm elde edeceksiniz. Daha önce elde edemediğinizi elde edeceksiniz. Partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir zamandasınız. Güven duygusunun önemini anlayacaksınız. Bu hafta çok şanslı olacaksınız. İlişkisi olanlar, yıllardır çabaladıkları ilişkinin devamı için bir anda vazgeçebilirler. Akreplerin anneleri onlara gerçekleri söyleyecek. Tüm gerçekleri göreceksiniz. Sizin için hayırlı olmayanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Yaptığınız yatırımların sonucunu alacaksınız. Sağlıklı yemekler yiyin.

Yay Burcu

Evlilik ve ilişkinizde iyi düşünmelisiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Evli ve çocuklu olanlar, çocuklarıyla ilgili konulara odaklanmalıdır. Çocuklarınızın gizlediği şeyleri öğrenebilirsiniz, bu husustan sakin olmalısınız. Anne ve babalar çocuklarının sorunlarını çözmeye odaklansın. Karşılaşacağınız eski dostlara dikkat edin. Finansal isteklerinizin gerçekleşmesine çok az kaldı. Yeni aşklara başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Kaygılarınız bu hafta ciddi anlamda artıyor. Sinir sistemi ve baş ağrıları konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Kaygı yapmaktan uzak durun. Sağlık alanında araştırma yapın. Sağlığınıza dikkat edin. Duygusal ilişkilerinizde hareketlenme söz konusun olacak. Nişan ve düğün için uygun zamanlardasınız. Terk edilenler, geriye dönenlere bir şans verebilir. Bu hafta inanılmaz şanslı olacaksınız. Parasal konularda da kaygı yapmayın.

Kova Burcu

Mesleki başarınızı arttırma çabanız dikkat çekiyor. İhtiyacınız olan güven duygusuna artık kavuşabilirsiniz. Hayatınızda köklü değişimler olacak. Akrabalarla iletişiminiz kuvvetli olabilir. Kovaların kazançları artacak. Kendinizi değersiz hissetmenize neden olan hiç kimseyi çevrenizde barındırmayacaksınız. Değişimler heyecanınızı arttıracak.

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019-Balık Burcu

Uzun süredir yapmak istediğiniz şeyleri bir bir yapacaksınız. Beklediğiniz haberleri bu hafta alacaksınız. Daha esnek düşünmenin zamanı geldi. Hayatınızın gidişatını göreceksiniz. İş değişimi veya konum değişimi yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamdan çok güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz. Hayal gücünüzün gelişmesi, üretken olmanıza katkı sağlayacak. İşleri akışına bırakın.

Burç Yorumları 11-18 Mart 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir