Burç Yorumları 11-17 Eylül

Burç Yorumları 11-17 Eylül yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Çevrenizde bulunan kişilere karşı mümkün olduğunda yapıcı olmaya özen gösterin. Güven duygunuza ve kendi içinizdeki sese kulak verin. Aile büyüklerinizin size vermiş olduğu öğütlere dikkat edin. Parasal konularda iş arkadaşlarınıza karşı bir duruş belirlemeniz gerekiyor. Alerjik konulara dikkat edin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Çevrenizdeki kişilere içten bir şekilde davranın. Fakat size samimi gelmeyen kişilere karşı net bir tavır takınmalısınız. Almış olduğunuz sorumlulukları tamamlamaya özen gösterin. Parayı merkeziniz haline getirmeyin. Dişlerinize özen gösterin. Ailenize ayırdığınız her an size mutluluk verecektir. Eş veya partnerinize karşı tavırlarınızı empati yaparak gösterin.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Sakin kalmaya özen gösterin. İş ve çalışma hayatınızda kararlı olmaya özen göstermeniz gerekiyor. Ortak işler yapacaksanız güven duygunuzu sınamalısınız. Güvenmediğiniz işlere girmeyin ve güvenemediğiniz kişilerden uzak durun. Aileniz var ise çocuklarınıza sevginizi daha düzgün bir şekilde göstermelisiniz.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

En iyi dost hayatınızda olmalı, eğer olmuyorsa hayatınızdan gitmelidir. Kendinizi sevin ve başkalarının sevgisine ihtiyaç duymayın. İş ve çalışma hayatınızda yarım kalan işler sizin gayretinizle tamamlanmaya başlayacaktır. Paraya ihtiyacı olan arkadaşlarınız sizden yardım isteyebilir. Hafta sonu seyahate çıkabilirsiniz.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Komşularınızla yanlış anlaşılmalar nedeniyle sorunla oluşabilir. Kendi içinizde küskünlüklere ve tavır almalara izin vermeyin. İlişkinizde anlayışa olan ihtiyacınız artıyor. Partnerinizin size karşı olan aceleci tavırlarını sabrederek geçiştirmeniz gerekiyor.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Bazı olaylar karşısında ön yargılı olmaktan kaçının, olaylar düşündüğünüz gibi olmayabilir. Kararlı oluşunuz bu haftada devam ediyor. Partnerinizle olan ahenk, uyum ayrı bir ahenk yaratacaktır. Evli olanlar değiştirmesi gereken durumları değiştirmesi gerekiyor. Geçmişi geçmişte bırakın ve geleceğe odaklanın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Geçmişte çözdüğünüzü sandığınız olayları tekrardan çözmek zorunda kalabilirsiniz. Geçmişte kalan aşklarınızı tamamen unutmalısınız. Aile ve akrabalarınızla birlikte kuracağınız destek ortamı hafta boyunca çok önemli olacaktır. Sosyal ilişkilerinizde gereksiz kuruntu yapmaktan sakının.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Kaygılı ve huzursuz günler yaşayabilirsiniz. Hiçbir şeyin sizi yormasına ve yıpratmasına izin vermeyin. Yeni arkadaşlıklar başlayabilir. Aile içi aşırı kontrollü oluşunuz gerginliklere neden olabilir. Eşinize karşı duyarlı olmaya özen gösterin. İş yaşamında paraya değil, başarılı olmaya odaklanın. Azimli bir şekilde hayatta yol almanız başarılı olmanızı sağlayacaktır.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

İş, arkadaş, aile çevrenizde sakin kalmaya özen gösterin. Yavaş ilerleyen işleriniz başarıya ulaşacaktır. Sevgi dolu olmaya dikkat edin. Sevmiş olduğunuz kişinin gözlerine sevgi dolu bakmanız onu ve sizi mutlu edecektir. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olun. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Kararlı olmaya devam ediyorsunuz. Yapmış olduğunuz işten sıkılabilirsiniz. Yapacağınız kökten değişiklikler ile tükenmişlik sendromundan kurtulabilirsiniz. Size karşı samimiyetsiz olan kişileri hayatınızdan tek tek çıkartıyorsunuz. Sağlığınızı korumak için gece uykularına dikkat edin. Size mutluluk verecek ortamlarda bulunmaya özen gösterin.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Sağlam ve kararlı olun ayrıca yapacağınız işleri sorgulamayın. Sizi siz yapan kimliğinizden vazgeçmeyin, vazgeçmenizi isteyenleri dikkate almayın. Hakkınızda yapılan dedikodulara aldırmamaya devam edin. Değerli olduğunuz hatırlayıp kimsenin sizi değersizleştirmesine izin vermeyin. Size karşı yanlış davrananlara karşı tavrınızı bozmayın.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Çalışmış olduğunuz iş yerinde hak ettiğiniz parayı alıp almadığınızı hafta boyunca düşüneceksiniz. Partnerinizle yapmayı düşündüğünüz şeyleri gerçekleştireceksiniz. Hafta boyunca enerjiniz yüksekte seyredecektir. Geçmiş yıllarda yaşamış olduğunuz sağlık sorunları şimdilerde sizi rahatsız edebilir.

Burç Yorumları 11-17 Eylül-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Admin

Yavuz Mental Kuruluş 17 Eylül 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir