Burç Yorumları 11-17 Aralık

Burç Yorumları 11-17 Aralık

Burç Yorumları 11-17 Aralık yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Bu hafta kendinize olan itimadınızı ve güveninizi sorgulamayın. Ailenizle olan ilişkilerinize önem verin. Ailenizi sevdiğiniz ve onlara önem verdiğinizi gösterin. Alışveriş yaparken ihtiyacınız olan şeyleri almaya dikkat edin fazla para harcamayın. Çalıştığınız ortamda iş arkadaşlarınla olan ilişkileriniz hafta boyunca önemli olacaktır.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Yalnız olanlar bu hafta bir ilişkiye başlamasın. Sizle birlikte olan kişilerin size karşı olan güvenleri ön planda olacaktır. Ödüle ihtiyacı olanlar hafta sonunu beklesin. Fark edilmeyi beklediğiniz kişiden gereken ilgiyi ve ödülü alacaksınız. Aile içinde sevginin paylaşımı ön planda olacaktır.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Arkanızdan konuşanlara şahit olmak kendi içinizde hüzün yaşamanıza neden olabilir. Bulunduğunuz ortamlarda iz bırakmayı hedefliyorsunuz, bu nedenle de arkanızdan konuşulacaktır. Uzun süreli bir evliliğin içerisinde olanlar ilişkisinin enerjisinin düştüğünü düşünebilir. Enerjiyi yükseltmek sizin elinizde. Aile büyükleriniz de sağlık sorunları olabilir.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yaşam yolculuğunda benmerkezci olarak gözükebilirsiniz. Nasıl hissettiğinize karar vermelisiniz. Aile içinde oluşan problemlere çözüm üretin ama içinde olmayın. Düşünmeden yatırımlar yapmayın. Yeni başlangıçlar bu hafta yapmayın. Arkadaşlarınızın sorunlarını kendi sorununuz gibi görmeyin.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Üstlendiğiniz sorumlulukların üstünden başarılı bir şekilde geleceksiniz. Birlikte iş yaptığınız kişiler size güvenmeyebilir, fakat siz kendinize güven duyduktan sonra bunun pek önemi olmayacaktır. Devam eden ilişkisi olanlar, eşiyle olan sorunları çözecek fikirler üretecektir.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Kendinizi değiştirme ihtiyacı artabilir. Size verilmiş olan sözler bu hafta itibariyle yerine getirilebilir. Aile yakınlarında oluşan problemlerin sizin başınıza da gelmesinden korkmayın. Sizi bir yerlere davet eden arkadaşlarınıza katılın ve yaşam enerjinizi arttırın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Çalışma ortamında kendinizi rahatlıkla ifade edeceksiniz. Hayatta hak ettiğiniz paraları kazanıyor musunuz soruları sizi meşgul edecektir. Karamsarlıktan uzak duracaksınız ve karamsar kişilerin çevrenizde bulunmasına izin vermeyeceksiniz. Ev, araba ve iş değişikliği yapacak olanlar bir hafta daha beklesin. Uykunuza dikkat edin.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Artan enerjiniz sayesinde tüm işlerinizi konsantre olup yapacaksınız. Hakkınızda yapılan konuşmaların boş olduğunu kanıtlayacaksınız. Çalışma hayatınızda ilerleyeceksiniz. Aile içi ilişkilerinizde büyüklerinizin isteklerini önemsediğinizi onlara hissettirmelisiniz. Aileye çok fazla önem veriyorsunuz. Azimli ve hırslı olacaksınız.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Kendinizi ifade etme enerjisi yükseliyor. Sizi anlamak istemeyen kişilerde sizi anlayacaktır. Maddi konularda gecikmiş paralar size gelecektir. Yarım kalan yatırımlar ve işleriniz sonuçlanacaktır. Borçlarınızı rahatlıkla ödeyeceksiniz. Sevgi konusunda içten olmaya özen gösterin. Aile büyüklerinizle olan sevgi, güven ve sadakat ön planda olacaktır.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Yarım kalan işleri tamamlıyorsunuz. Samimiyet ve içtenlik sizin için çok önemli olacaktır. Birlikte iş yapmayı düşündüğünüz kişilerin davranışları sizin için çok önemli olacaktır. Size samimi gelmeyen kişilere açık sözlü olun. Eğitim konusunda çok şanslısınız.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Farklı ortamlar ve yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Duygu iniş çıkışlarınızı iyi kontrol etmelisiniz. Bu hafta sosyal ortamlarda, arkadaşlık ilişkilerinizde söz verdiğiniz konuları gözden geçirecek, eski arkadaşlarınızla iletişiminizi ve daha önceden konuşulmuş işlerinizi tamamlamanın yollarını bulacaksınız. Bu aralar gözler sizin üzerinizde ve siz de kendi değerinizin farkındasınız. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu hafta sonu açık olun.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Hayatınızda olumlu gelişmeler de yaşanıyor ve siz kendinizi en azından bu açıdan şanslı hissetmelisiniz. Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınızda karşı tarafın düşüncelerini küçümsememelisiniz. Kariyerinizde ve iş hayatınızda sorun yaşadığınız konuların üzerinden geçebilir, doğru ilişkilerle sıkıntılarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir.

Burç Yorumları 11-17 Aralık-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum yapın