İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burç Yorumları 10-17 Eylül 2018

Burç Yorumları 10-17 Eylül 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 10-17 Eylül 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koçların yaşam enerjisi düşüyor. Duygusallıkla ilgili geçmişe döneceksiniz, bu başınızı ağrıtabilir. Psikolojinizi yüksek tutmaya önem verin. Evhamlı olmamaya dikkat edin. Düşünerek konuşmaya özen gösterin. Sağlık kontrollerinizi düzenli yaptırın. Yeni hedefler belirleyeceksiniz. Maddi yönde kararlarınız etkili olacaktır. Çocuklarınıza ilgiyi eksik etmeyin.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Sağlığınızda ve sıhhatiniz de enerji düşüklüğü yaşayacaksınız, bu durum geçicidir. Üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmelisiniz. Beslenmeye önem verin. Kendinize her konuda güvenmeye devam edin. Diyete bu ayda başlamayın. Maddi konuda daha iyi birikimler yapmak için düşüneceksiniz. Yatırımlarınızı danışarak yapmaya özen gösterin.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Atım atarken iki kere düşünün. Evinizi değiştirmek için çok uygun zamanlardasınız. Çalıştığınız işi bırakmak istiyorsanız bırakabilirsiniz, kendinizden eminseniz. Çok yoğun teklifler alabilirsiniz. Sağlığınızda enerjinizi yükseltmeye özen gösterin. Eski aşklarınız tarafından ilginiz artabilir. Kısmetiniz bu hafta açılıyor.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Parasal konularda özgür hareket etmek ve kararlar almak isteyeceksiniz. Harcamalarınızda ölçüyü kaçırmayın. Size haksızlık yapılmasına izin vermeyin. İnsanların kurallara uymayan davranışları sizi rahatsız edebilir, bu durumlara çok da aldırış etmeyin. Aşk hayatınızda çok meraklı olmayın. Aşk hayatınızda annelik yapmayın.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Parasal konularda uzun süredir zorluk yaşayan aslanlar artık başarılı olacaktır. Başarılı olma hissi sizi saracaktır. Planlarınız ve istekleriniz konusunda kararlı olacaksınız. Her konuda başarılı olacağınız bir haftadasınız. Çok çalışmak sizi memnun edecektir. Enerjinizi yükseltmeyi unutmayın. Yalnız olanlar yeni ilişkilere başlayabilir. Tanıdıklarınız aracılığıyla yeni kişilerle tanıştırılabilirsiniz. Yeni işlerde yapabilirsiniz.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Bu haftaya yorgun başlayacaksınız. Sağlık konusunda tansiyonunuza dikkat edin. Gevşetici şeylerle uğraşın. Gönüllü çalışmalar bu dönem hayatınızda olacaktır. Kronik hastalıklarınızı kontrol ettirin. Bol bol egzersiz yapmaya özen gösterin. Planlı ve programlı olmaya devam edin. Bir işi bitirmeden diğer işe geçmeyin. Arkadaşlarınızı seçmeye özen gösterin.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Uzun süre üzerinde çalıştığınız şeyin olduğunu göreceksiniz. Aşka kapılarınızı açıyorsunuz. Enerjinizi tüketen kişilerden uzaklaşıyorsunuz. Bağımlılıklarınızdan kurtuluyorsunuz. Hafta boyunca beden ve ruh sağlığınıza dikkat edin. Geçmişle yaşamayı geride bırakıp geleceğe odaklanacaksınız. Yenilikler sizi motive edecektir.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrepler uzun süredir para konusunda yaşadığı zorlanmayı geride bırakmaya başladı. Aşk konusunda gergin bir haftadasınız. İkili ilişkilerde gerginlik yükseliyor. Gizli iş ve ilişkilerden uzak durun. İletişim ve ilişkilerinizde samimiyet önem kazanıyor. Sadakat sizin için önemlidir. Sağlıkta ise bağırsak sisteminize dikkat edin.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yaylar bu hafta çok şanslıdır. Para sıkıntısı çekenler bu hafta rahatlığa kavuşuyor. Kendinize duyduğunuz güven ile daha kalıcı işlere adım atacaksınız. Sınırsız başarıya ulaşacaksınız. Kendinize her konuda güven duyun. Duygularınızı dengeleyin. Aile ve ilişkilerinizde de dengeyi koruyun. Ailenizden sevgi görmek istiyorsanız sizde onlara sevgi gösterin.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Evli olanlar veya sürekli ilişkisi olanlar karşısındaki kişiye öğretmenlik yapmaya kalkabilir. Bu durum karşınızdaki kişiye garip gelebilir. Fark ettirmeden eğitim verebilirsiniz. İş ve çalışmalarınızda disiplinli ve fazla prensipli olacaksınız. Parasal harcamalarınıza dikkat edin. Aşk ve evlilik hayatınızda güvene önem verin. Düşüncelerinizde ve duygularınızda dengeli olun.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Sinirli ve gergin davranışlardan uzak durun. İletişimde olmaya dikkat edin. Aşkta oyun oynamayın. Gerçekçi olmaya özen gösterin. Dinlenmeye zaman ayırın. Sağlığınıza dikkat edin. Parasal konularda fırsatlar ayağınıza gelebilir. Yapmak istediğiniz şeyleri daha iştahla yapabilirsiniz. Yorgun olanlar enerjilerini yükseltecek şeyler yapmalıdır.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balıklar hiçbir konuda kısıtlamalara tahammül edemeyecektir. Arkadaşlıklarınız ve dostlarınız da eleme yapacaksınız. Bu eleme sizi rahat ettirecektir. Maneviyat ve inancınız önem kazanacaktır. Aşk ve ilişkilerinizde sağ duyulu olun. Uyku düzeninize ve sağlığınıza önem gösterin. Yaşam enerjiniz bu sayede artacaktır. Gelin ve kaynanalar sorunlarını konuşarak halletmelidir.

Burç Yorumları 5-11 Mart-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir