Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Burç Yorumları 10-17 Aralık 2018

Paylaş

Burç Yorumları 10-17 Aralık 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Her zamankinden fazla disiplinli ve programlı olmalısınız. Kariyerinizde yükselişe geçebilirsiniz. Kendinize güvenerek çalıştığınızda maaşınıza zam alabilirsiniz. Kendinize olan inancınızı yüksek tutun. Evli olanlar, eşleriyle kavgaları son bulacak ve barışacaklardır. Konuşmanız gereken yerlerde net konuşacaksınız. Yaşam enerjiniz ve iştahınız artıyor.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir. Çevrenizdeki insanlar yapmış olduğunuz iş ile ilgili sizi takdir edebilirler. Başkalarının saygısını kazanmak sizi mutlu edecektir. Kendinizi her konuda yenilemeye açık olacaksınız. Saygı sizin için çok önemli olduğu için, saygısız kişileri hayatınızdan çıkaracaksınız.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Geçtiğimiz hafta sorun yaşadığınız iş arkadaşlarınızla bütün sorunları çözeceksiniz. Yaptığınız iş veya proje %100 başarılı olacaktır. Finansal bir konuyla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir. Elinize büyük miktarda para geçecektir. Paranızı paylaşmaktan korkmayın. Eklem ağrılarına dikkat edin. Kendi eksikliklerinizin farkına varacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

İşsiz olanlar, iş başvurusunda bulunmak için çok iyi bir haftadasınız. Kendinizden emin olun. İş görüşmesine giderken mavi elbiseyle gidin. İş veya özen hayatınızdaki ilişkileriniz güçlenecek. Bir ilişki içerisinde olanlar evlenmeyi düşünebilir. Kararsızlıktan kurtulacaksınız. İlişkileri çalıştıkları yerden birisiyle ise sorunlar yaşanabilir. Bağımlılıkla yaşadığınız her şeye elveda diyeceksiniz. Dişlerinize dikkat edin.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

İletişim kuramadığınız kişiler yüzünden sinir sisteminizde sorunlar yaşanabilir. Psikolojinize dikkat edin. Seçim yaparken sezgilerinize güvenin. İş arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. İnsanları anlamak ve iletişim kurma konusunda yeni yollar deneyin. Katılacağınız yeni ortamlarda tanışacağınız kişileri hayatınıza kabul edin, geçmişte yaşananlar geçmişte kaldı. Ruhunuza sıkıntı veren her şeyden arınmaya çalışın.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Sizi mutlu edecek ve ruhunuza iyi gelecek aktiviteler yapmalısınız. Yeni bir aşka kavuşabilirsiniz. Tutkulu bir aşk olabilir. Hızlı bir şekilde evliliğe yürüyebilirsiniz. Başkalarının sizin hakkınızda neler düşündüğünü daha az önemseyin. Katıldığınız her ortamda tüm dikkatler üzerinizde olacak. Evli olanlar, eşlerinin kendilerini rahatsız eden durumlarını açıkça konuşmalıdır. Boyun ve omurgaya dikkat edin.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Evinizde değişim yapmayı veya taşınmayı düşünebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı değişiklikler sizi yorabilir. Evli olanlar evdeki değişiklikleri eşlerine sormalıdır. Değişim için çok iyi bir haftadasınız. Sağlık konusunda yorgunluk yaşayabilirsiniz. Uyku düzeninize dikkat edin. Yeni ilişkiye başlamak isteyenler hafta sonu başlayacaktır.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Etki kabiliyetinizi kullanarak çevrenizdekileri etkilemek isteyebilirsiniz. Bu özelliğinizi kullanarak insanlara istediğinizi yaptırabilirsiniz. Sözlerinize dikkat edin, kırıcı olmayın. Kendi bakış açınızı değiştirin, yaşamınızdaki insanların değişmesi için çabalamayın. Baskıcı olmaktan ve kırıcı olmaktan uzak durun. İş arayanların ayağına bolca fırsat gelecektir. Göz sağlığınıza dikkat edin. 

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Sorumluluklarınızın artmasıyla birlikte daha fazla sorumluluk almak istemeyeceksiniz. Yeni bir yeteneğinizi keşfedebilirsiniz. İşinizi sevin ya da sevebileceğiniz işi yapın. Gelip geçici duygulardan uzak durun. Gizli işler yapanlar yakalanacaktır. İlişkilerinizde hep yönetici olmaktan uzak durun. Partnerinize karşı ihmalci olmayın.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

İş hayatında özgüvenli olursanız kazanırsınız. Arkadaşlarınızla mutlu anlar yaşayacaksınız. Özgüveninizi korumaya dikkat edin. Olgun duruşunuz ile size saygı duymayan kişilerin saygısını ve sevgisini kazanabilirsiniz. Paylaşımcı ve net olmaya özen gösterin. Evli olanların kulağına asılsız haberler gelebilir, kendi gözünüzle görmediğiniz ve duymadığınız haberlere inanmayın. Kendinize iyi şeyleri kodlayın.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Birlikte olmak istemediğiniz insanlardan uzak durmaya özen gösterin. Yalnız kalın ve iç sesinizi dinleyin. Çevrenizdeki insanların sözlerini çok da ciddiye almayın. Evli olanlar ilişkilerini biz olarak yaşamalıdır. Ben, sen ve emir sözcükleri ilişkiyi bozacaktır. Sevdiğiniz kişiye bunu göstermeye özen gösterin. Yalnız olanlar ise yeni tanıştıkları kişileri çok iyi araştırsınlar. Uzun süredir üzerinde uğraştığınız işlerden iyi paralar kazanacaksınız.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Sosyal çevrenizde iletişiminiz artıyor. Gerginlik yaşamış olduğunuz ilişkileri aşmak için özen göstereceksiniz. Aşk konusunda şanslı bir haftadasınız. Bekar olanlar yeni biriyle tanışabilir. Kendinizi geliştirmek için biraz çaba sarf edin. İş yaşamında planlı ve programlı olduğunuz takdirde hedefinize ulaşacaksınız.

Burç Yorumları 10-17 Aralık 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.