Anasayfa » Burçlar » Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Çevreniz tarafından neyi neden yaptığınız anlaşılmayacak. Konuşmalarınız hızlanacağı için anlaşılamayabilirsiniz. Telaşlı olmaktan uzaklaşın ve sakinleşin. Duygularınızda artışlar yaşanıyor ve enerjiniz yükseliyor. Kendi tavır ve davranışlarınızla karşınızdaki kişinin davranışlarını kıyaslamayın. Elinizden istemediğiniz paralar çıkabilir. Konumunuzu ve kendinizi diğerlerine göstermekte zorlanmayacaksınız. İşsiz olanlar yeni başlangıçlar yapabilir. Egolu olmaktan uzak durun.

Boğa Burcu

Stresli bir döneme girdiniz. Son günlerden sevdiklerinizi ihmal ediyorsunuz. Maddi konularla ilgili olaylar sizin için daha ön planda oluyor. Yapacağınız değişikliklerden korkmayın. Kendinizi sevmeyi ihmal etmeyin. Göremediğiniz ilginin sizden kaynaklı olduğunu düşünmeyin. Birlikteliklerinizde ilgili, sevgiyi ve şefkati sorgulayacaksınız. Sizi mutlu edecek anlar oluşturmaya özen gösterin. Yeni başlangıçlar için doğru bir zamandasınız.

İkizler Burcu

Çatışmalar, kavgalar, kaoslar ve karışıklıklar olabilir, dikkatli olun. Hiç kimseyle ağız dalaşına girmeyin. Ağzınızdan çıkan sözlere karşı dikkatli olun. Yaşadığınız sorunları aşmak için gücünüz tükenmiş olabilir. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Elinizdeki birikim tükenmek üzere dikkatli olun. Aşk hayatınızda çok kıskanç olabilirsiniz. Meraktan uzak durun. Öfkeli olmaktan da uzak durun. Psikolojinize dikkat edin.

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019-Yengeç Burcu

İşinize tüm dikkatinizi verin. Duygularınızı abartılı bir şekilde yaşamaktan uzak durun. Geçmiş anılarınız canlanabilir, bu nedenle de insanlara karşı kırıcı olabilirsiniz. Bitmiş ve gitmiş olan meseleleri düşünmeyi bırakın ve abartmayın. Bugüne odaklanın. Arkadaşlarına ve ailenize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Sizin hakkınızda yapılan dedikodulara karşı üzülmeyin. Size zararı olan kişilerle arkadaşlık etmeyin. Kalbi boş olanlar yeni ilişkiye başlayabilir. İşsiz olanların, hayatlarının fırsatları önüne gelebilir.

Aslan Burcu

Sinirleriniz biraz gerilebilir, bu durum geçici olacaktır. Gergin tavır ve hareketler sergilemeyin. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun süredir üstünde çalıştığınız şeyin karşılığını alacaksınız. Aşk enerjiniz çok yüksek olacak. Geleceğe dair planlarınız bugünlerde büyük önem kazanacak. Beklentileriniz ve düşünceleriniz artarak büyüyecek. Hiçbir konuda kuruntu yapmayın. İletişim konusunda kuruntulardan uzak durun.

Başak Burcu

Aşk hayatınız canlanıyor. Her konuda yenilenme söz konusu olacak. Bu hafta yeni teklifler alacaksınız. İş hayatınızdaki gelişmeler size başarı ve mutluluk getirebilir. İşsiz olanlar yeni bir iş teklifi alabilir veya iş kurabilirler. Bu dönem başladığınız işlerden ve yatırımlardan inanılmaz başarılı sonuçlar alacaksınız. Kalbi boş olanlar aşka yeniden şans verebilir. Özgüveniniz artıyor. Ebeveynleri hayatta olanlar, onlara karşı sevgilerini daha iyi göstermelidir. Miras konularında problemler çıkabilir. Size kalan şeyi almaya dikkat edin.

Terazi Burcu

Gerginlikten ve öfkeli olmaktan uzak durmaya çalışın. Etrafınızdaki insanlara dert vermekten uzak durun. Farklı davranış biçimleriniz yanlış yansımalara neden olabilir. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Israrcı tutumunuzdan vazgeçin, acele etmekten uzak durun. Hayatınızdaki kişilere ve olaylara karşı aceleci olmayın ve ısrar etmeyin. Karamsar olmayın.

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019-Akrep Burcu

Aşk yaşamınızda partneriniz sizi anlamıyor hissini yaşayabilirsiniz. Son günlerde gergin oluşunuz, sizi anlaşılmaz kılıyor. İş yaşamınızda yeni iş teklifleri alabilir, farklı projelerde yer alabilirsiniz. Rutin olarak yapmış olduğunuz işleri tekrar gözden geçireceksiniz. Satış konusunda çok bereketli bir haftadasınız. İştahınız artabilir dikkatli olun.

Yay Burcu

Hem işiniz hemde duygusal dünyanız artık bir düzene girdi. Bazı insanlar yaşanan gelişmelerden kendilerine pay çıkartabilir. Yaşamış olduğunuz olayların değerlendirmesini yapmak sizin için yararlı olacaktır. Aşk hayatınızda çok kıskanç olmaktan uzak durun. Yersiz kıskançlıklardan uzak durun. Çevrenizdeki insanları kendinize benzetmeye kalkışmayın. İnsanların arkasından konuşmamaya dikkat edin. İştahınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu

Yalnız olanlar yeni insanlara kapılarını açıyor. Bu durumu iyi değerlendirin. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan kabullenmeyin. Hayatınızın eşini bulduğunuzu zannedebilirsiniz ama o kişiyle zaman geçirmeden kesin kararınızı vermeyin. Ailenizin yaşadığı maddi sorunlar sizi de etkiliyor. Kararlarınızı dikkatli verin. Bekar ve ilişkisi olanlar evlilik teklifi alabilirler. Dizlerinize, ayak bileklerinize ve kemik yapınıza dikkat edin.

Kova Burcu

Bu hafta her konuda haksızlığa uğrayabilirsiniz ve haksızlıkta yapabilirsiniz. Bugün yaşanacak tartışmalara dikkat edin. Geçmişle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Hayatı kendinize zehir edecek şeylerin peşine düşmekten vazgeçin. Kafanızın karışmasına sebep olacak kişilerden ve olaylardan uzak durun. Dertlerinizi başkalarına anlatmayın. İnsanların size getirdiği sözlere aldırış etmeyin.

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019-Balık Burcu

Kararsızlıklarınız çok zaman kaybetmenize neden oldu. İş teklifleri için kararlı olmaya özen gösterin. Hem maddi hem de ruhsal alanlarda başarılı olabilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi verin. Para kazanma konusunda doğru hamleler yapmak için iyi bir haftadasınız. Kararsız kalmamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda çok nazlı olmamaya dikkat edin. Hayatınızın aşkı karışınıza çıkabilir. Bu hafta gördüğünüz rüyalara önem verin.

Burç Yorumları 1-7 Nisan 2019-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir