2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017

Paylaş

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yazdık.

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017’de koç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Geçmişte yaşanmış olaylar tekrar önünüze gelip sizi yorabilir. Unutkanlık dönemindesiniz dikkat edin. Geçmişinizi kurcalamaktan vazgeçin. Geleceğe emin adımlarla yürüyerek mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Çalıştığınız yerde hak ettiğiniz parayı kazanıyor musunuz soruları sizi meşgul edecek. İş hayatınızda gelecek kaygısı yaşıyorsunuz. Para konusunda biraz tutumlu olmalısınız. Bu hafta yeni biriyle tanışabilirsiniz. Planlama yapma size iyi gelecektir.

İkizler Burcu

İkizler burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu kötü gözükmektedir. Maddi konuda kayıplara dikkat edin. Hırsızlık olaylarına karşı tedbirinizi alın. Çevrenizde sizin dedikodunuzu yapan kişiler bulunmaktadır. Aldırış etmemeye çalışın. Kısmetiniz açıldı ve evlilik teklifi alabilirsiniz.

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017-Yengeç Burcu

Yengeç burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Kısmetiniz bol bir haftadasınız. Sorun yaşadığınız kişilerle sorularınız çözülecek. Güvesizlik yaşadığınız şeylerden arınıyorsunuz. Yaşam enerjinizde biraz düşme oluyor. Nazara gelmiş olabilirsiniz. Parasal konularda başarılısınız ve gelir seviyeniz yükseliyor. Geleceğe olan güven duygunuz artıyor.

Aslan Burcu

Aslan burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Bu hafta enerjinizi düşük hissedebilirsiniz. Egzersiz ve yürüyüş yaparak enerjinizi arttırabilirsiniz. Önünüze gelen evrakları iyice okumadan imza atmayın dikkatli olun. Aşk hayatınızda eski sevgiliniz geri dönecektir.

Başak Burcu

Başak burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Sağlığınız konusunda yersiz bir endişeye girebilirsiniz. Bitkin ve tükenmişlik hissi sizde uyanabilir. Kuruntu yapmamaya çalışın. Hasta olacağım deyip hastalığı kendinize çağırmayın. Eşinizle aranızdaki buzlar eriyor. Kendinize değer katmaya özen gösterin. Bedeninizi hor kullanmaktan vazgeçin.

Terazi Burcu

Terazi burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. İş yerinde bir zam veya terfi istediğinizde ısrarcı olmayın yoksa çok antipatik olursunuz. Aşk hayatınızda istedikleriniz gerçekleşiyor. İşsiz olanlar yeni iş teklifleri alabilir. Kendinizle barışık olun.

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017-Akrep Burcu

Akrep burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta ilişkilerinde ayrılık yaşamış olan akrepler ilişkilerini toparlıyor ve her şey rayına oturuyor. Sürpriz paralar ve sonuçlar hafta boyunca size gelecektir. Maddi konularında çok bereketli bir haftadasınız. İlişkinizde duymuş olduğunuz şüpheli durumlar bitiyor. Yalnız olanlar hayatının eşini bulabilirler.

Yay Burcu

Yay burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. İş hayatınızda yükselme konusunda biraz daha sabır göstermelisiniz. Maddi konularda planlı olmaya dikkat edin. Ailenize karşı tutumunuzda daha özverili olun. Maddi konularda korku yaşamayı bırakın para gelmiyorsa yapacağınız bir şey yok. Önemli olan mutluluğu nasıl elde ettiğinizdir.

Oğlak Burcu

Oğlak burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta kısmetli olduğunuzu hissedeceksiniz. Arkadaşlık niyetiyle başladığınız ilişkiler aşka dönüşebilir. Çok verimli bir hafta yaşıyorsunuz. Bu dönemde başlayan ilişkileriniz çok sağlam temeller üzerine kurulu olacaktır.

Kova Burcu

Kova burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Bu hafta iyi paralar kazanabilirsiniz fakat yorgunluk sizi bırakmıyor. Karşınızdaki insana da yorgunluğunuza dair sitem etmeyin. Değişmek istemeyen kişileri değiştirmeye çalışmayın.

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017-Balık Burcu

Balık burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Hayallerinizde hedeflediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Kendinizi net ifade edeceksiniz ve çevrenizde sevilmeye başlayacaksınız. Enerjiniz çok yüksek seviyelerde. Bekleyen işleriniz sonuca varacaktır. Empati yaparak düşünün ve konuşun. Karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışın.

Burç Yorumları 1-7 Mayıs 2017.


Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.