Burç Yorumları 1-7 Ekim 2018

Paylaş

Burç Yorumları 1-7 Ekim 2018 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçların haftalık yorumlarını yazdık.

Burç Yorumları 1-7 Ekim 2018 Tüm Burçlar

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Geçmişte size karşı yapılan yanlışları duyabilirsiniz. Size yapılan haksızlar bu hafta birden bire önünüze gelebilir. Geçmişin etkilerinden arınmalısınız. Maddi sorunlara dikkat edin. Aşk hayatınızda ihmalci olmamaya özen gösterin. Kilo problemi yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Kendinizi baskı altına almayın bu psikolojinizi bozabilir. Kendinizi kontrol edebilirsiniz.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Boğa burcu erkeğine yalan söylemeyin. Boğalar iletişim ve ilişkilerde yol ayrılıklarına dikkat etmelidir. İletişimlerde kendinizi iyi anlatmalısınız. Radikal değişiklikler yapmaktan uzak durmalısınız. İç huzurunuzu bozacak şeylerden uzak durun ve iç huzurunuzu sağlayın. Tamamlayamadığınız işleri ve planları tamamlayacaksınız.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkiz anne ve babalar çocuklarına onları sevdiklerini ve düşündüklerini hissettirmelidir. Ruh ve beden sağlığınıza dikkat edin. Aşk ve ilişkilerde yüzleşmeler olabilir. Evli olanlar evliliklerinde ihmalkar olmamalıdır. Sevginizi sevdiklerinize gösterin. Gözlerinize ve göz hastalıklarına dikkat edin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Başkalarının sizin için düşündükleri sizin için önemli olacaktır. Arkanızdan dönen dedikoduları duyabilirsiniz. Partnerinizle yanlış anlaşılmaların önüne geçin. Aşk ve evlilikte derin acılar yaşayabilirsiniz. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin. Aşırı alıngan olabilirsiniz. İş ve para konusunda kontrolü elinize alın.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aklınıza gelen fikirleri yapmak yerine iyice incelemelisiniz. Önünüze gelen iş fırsatlarını da aynı şekilde incelemeden karar vermeyin. Aile hayatınıza çok önem verin. Kendinizi sevgisiz hissedebilirsiniz. Açık sözlü olmaya özen gösterin. Eski sevgiliniz size geri dönebilir, sizin ona geri dönmenizde ki amaç ona ders vermekse, ona geri dönmeyin. Bu durum sizin için hiç de iyi olmayacaktır.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başaklar tahammül sınırlarını zorlamamalıdır. Bu hafta çevrenize asabi ve sinirli bir görüntü verebilirsiniz. Duygulara ve düşüncelere çok dikkat edin. Yapmış olduğunuz işleri değiştirmeyin. Asla çevre değişimi yapmayın. Kalbiniz kırılabilir dikkatli olun. Açık sözlü ve dikkatli olun.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazilerin yaşam enerjisi ve parası artıyor. Çocuk ilişkilerinde ihmalci olmayın. Ailenize gereken önemi verin. Partnerinizi baskı kurmayın. Baskı kurarsanız sizin istediğinizin tam tersini yapacaktır. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Beslenme düzeninize dikkat edin. Yalnız olanlar yeni ilişkilere başlayabilir.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Ayrı olduğunuz kişiler geri gelebilir. Öfkeli olduğunuz kişilerle bir araya gelmeyin. Elinizden kaçırdığınız fırsatları yeniden elde etme imkanı yakalayacaksınız. Bu hafta asla tarz değişimi yapmayın. Sinirlerinize ve öfkenize hakim olun. Ayın dördüne kadar yeni kişiler tanırsanız onunla devam edebilirsiniz.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yaylar 12 yıl önceki hayatlarıyla şimdiki hayatlarına baktıktan sonra her şeyleri değişecektir. Parasal konularda pişman olmamak için harcamalarınızı hesaplı yapın. Özellikle giyim alışverişlerinde harcamalara dikkat edin. Aşk hayatınızda otoriter olmayın. Karşınızdaki kişinin değişmesi için ona baskı uygulamayın. Soğuk algınlığına dikkat edin.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Tutarsız insanları hayatınızda tutmayın. Bu insanlardan uzaklaşın aksi halde enerjiniz tükenecektir. Maddi beklentileriniz için sabırlı olun. Şansınız son derece artıyor. Kalp sağlığınızı ihmal etmeyin. Size karşı yanlış izlenimler olabilir. Karamsarlık yapmamaya özen gösterin.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kovalar değersizlik duygusunu çok fazla hissedebilir. Hayatınızı kimseye teslim etmeyin. Kendinize duyduğunuz güveni kimseye sorgulatmayın. Aşk hayatınızda güven ön planda olacaktır. Olduğunuz gibi olmalısınız. Bugünlerde enerjiniz çok düşük ve kendinize dikkat etmelisiniz. Bağışıklık sistemine dikkat edin.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Yaşam enerjiniz artıyor. Partnerinizi önemsediğinizi ona gösterin. Eşya kayıplarına karşı dikkatli olun, hırsızlık olabilir. Aşk bu hafta sizin için imkansız gözüküyor. Ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirin. Uykusuz kalmamaya ve kendinizi aşırı yormamaya dikkat edin. İş ve para konusunda beklentileriniz karşılanacaktır.

Burç Yorumları 1-7 Ekim 2018-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Paylaş

Admin

Yavuz Mental Kuruluş 17 Eylül 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir