İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri Tanıtım

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri yazımızda lisans bölümlerinin içeriklerini, kaç yıl sürdüklerini, ücretlerinin ne olduğunu ve dijital oyun tasarımının nasıl paralar kazandırdığını yazdık.

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri

İşletme, Uluslararası Ticaret, Lojistik Yönetimi, Dijital Oyun Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Havacılık Yönetimi ilk defa 2017-2018 yıllarında açılmıştır. İlk öğrencilerini almaya başlayacaktır. İngilizce bölümler 4+1 yıl eğitim vermektedir. Öğrenciler tercih ettikleri mesleklerin dışında da ileri ki hayatında farklı meslekler yapabilmek için kendilerini geliştirmek zorundadır. Yaşam boyu öğrenme kuralı ile kişiler memnun kalmadığı işi yapmak yerine başka iş öğrenerek daha mutlu olduğu bir iş yaşamı yaşayabilir. Bugün çok değerli olan bir meslek yarın değersizleşebilir bu yüzden sürekli olarak değişime açık olunması gerekir.

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri Tercih
Lisans Programları

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümlerinin İçeriği

Tercihlerinde ilk 5 sıradan birinde Beykoz Üniversitesine yerleşenler +25 burs kazanmaktadır. Sanat ve tasarım fakültesinde dijital oyun tasarımı ve iletişim tasarımı bölümleri bulunmaktadır. Dijital dünyanın gelişmesi ve sosyal medyanın çok büyük bir yer kaplamasıyla iletişim tasarımı bölümü popülerliğini iyice arttırmıştır. İletişim tasarımı ve dijital oyun tasarımı bölümleri birbirlerine yakın alanlarda eğitim verecektir. Çift ana dal yapacaklar için bu iyi bir fırsattır. Yeni teknolojinin iletişim ile bütünleşmesini amaçlamaktadır.

İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesinde yer alan Uluslararası Ticaret bölümü ticaretin evrensel bir boyutta yaşanması için eğitim vermektedir. Uluslararası iletişime ve ticaretin temellerine ağırlık verilmektedir. Sivil Havacılık Yüksek okulu bünyesinde Havacılık Yönetimi tümüyle İngilizce okutulmaktadır. Havacılık Yönetimi bölümüyle, havacılık sektöründeki süreçlerin karmaşık yapısını çözümleyebilmek için gerekli iş ve yönetim becerilerine sahip, kendini sürekli geliştiren, güncel bilgi ve iletişim teknolojilerine hakim, yabancı dili etkin biçimde kullanabilen araştırmacı uzman ve yöneticileri yetiştirilmek istenmektedir.

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri İçeriği
Oyun Pazarı

Oyun Pazarının Önü Açık

Dünyada her hangi bir oyunu oynamayan çok az insan vardır. Akıllı telefonu olup ta oyun indirmeyen yoktur. İnsanların oyun oynama ihtiyaçlarını gören oyun yapımcıları bu işten çok iyi paralar kazanmaktadır. Sadece bir oyun çıkartıp onu sürekli olarak güncelleyerek hayatını kazanan bir çok insan bulunmaktadır. Oyun piyasası oldukça iyi kazançlar sağlamaktadır. Amerika merkezli oyunların kişileri zengin ettiklerini okumuşsunuzdur. Ülkemizde de dijital oyun sektörü gelişmektedir. Özellikle akıllı telefonlardaki oyunlarda hızlı bir gelişme yaşanmaktadır. Dijital oyun tasarımı oyun severler ve yapacaklar için çok iyi bölüm olacaktır.

Web site: www.beykoz.edu.tr

Beykoz Üniversitesi Lisans Bölümleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir