Anasayfa » Yaşam » Beykoz Belediyesi’nden Binlerce Öğrenciye Eğitim Desteği

Beykoz Belediyesi’nden Binlerce Öğrenciye Eğitim Desteği

Beykoz Belediyesi’nden Binlerce Öğrenciye Yardım

Beykoz Belediyesi’nden Binlerce Öğrenciye Eğitim Desteği yazımızda Beykoz Belediyesi’nin sosyal dayanışma hizmetleri altında öğrencilere sağlamış olduğu ekonomik desteği yazdık.

7 Bin İhtiyaç Sahibi Öğrenciye Eğitim Desteği

Beykoz Belediyesi her yıl yapmış olduğu destekte olduğu gibi. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında da ilkokuldan üniversiteye 7 bin ihtiyaç sahibi öğrenciye 2 milyon 750 bin TL eğitim desteği veriyor. Hayatın her alanında ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olan Beykoz Belediyesi. Bu yıl 2000 ilkokul, 2000 ortaokul, 2000 lise ve 1000 üniversite olmak üzere toplam 7000 öğrenciye eğitim yardımı yapıyor. Öğrencilerin kırtasiye ve okul harcamalarına katkı sağlamak üzere hazırlanan çekler Beykoz Belediyesi Sosyal Market’te düzenlenen programla teslim edilmeye başlandı.

Eğitim yardımlarının dağıtıldığı programa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, eşi Ayşe Çelikbilek ve belediye başkan yardımcıları katıldı. Veli ve öğrencileri sevindiren eğitim yardımlarını teslim eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi aileleri okul harcamalarında yalnız bırakmadık. Sosyal Market aracılığıyla eğitim yardımlarını dağıtıyoruz. Yavrularımızın eğitim başarısı için her türlü katkıyı yapmaya hazırız.” dedi. Başkan Çelikbilek öğrencilerle sohbet ederek başarılı bir eğitim yılı diledi.

Resmi Web Site: www.beykoz.bel.tr

Beykoz Belediyesi’nden Binlerce Öğrenciye Eğitim Desteği.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir