Baymak İdee Yoğuşmalı Kombi Avantajları

Baymak İdee Yoğuşmalı Kombi Avantajları yazımızda yoğuşmalı kombilerin eskiye göre getirmiş oldukları tasarrufu ve avantajları yazdık.

Yoğuşmalı Kombi Avantajları

Yoğuşmalı kombi, bacadan atılan su buharını yoğuşturup suya dönüştürür. Bu işlemden kazanılan enerjiyi mevcut sisteme katarak verim artışı sağlar. Günümüzde geleneksel kombiler yerini yoğuşmalı kombilere bırakmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün yenilenmektedir.

Baymak Yoğuşmalı Kombi

Kombi markası olan Baymak, İdee yoğuşmalı kombisi ile alışılmışın dışında daha küçük boyutlarda kombi üretmiştir. Toplam boyutu 54 cm’dir. Odada bulunan kombi daha az yer kaplayacaktır. Baymak İdee geleneksel kombilere göre daha sessiz çalışmaktadır. 38 desibellik ses çıkışı bulunmaktadır. Yeni nesil yoğuşmalı kombilerin ısı tasarrufu eskiye göre %25-%35 arasında değişmektedir. Yeni nesil internete bağlanma, termostatlar ve sensörler eklendiği zaman tasarruf oranı daha da yükselmektedir. Eskiye göre suyun ısınması daha da hızlı olmaktadır. Kalorifer petekleri de daha hızlı ısınmaktadır. Artan doğalgaz fiyatlarına karşı tasarruf etmek isteyenler ısı yalıtımının yanında yoğuşmalı kombiye geçmelidir.

Web Site: www.baymak.com.tr

Yorum yapın