Banabi-Gerçek Zamanlı Alışveriş Girişimi

Banabi-Gerçek Zamanlı Alışveriş Girişimi yazımızda modern hayatın getirmiş olduğu hızlı yaşama isteği doğrultusunda akıllı telefonlarınızdan market alışverişlerini sipariş edip hızlı bir şekilde size ulaştıracak olan Banabi girişimini yazdık.

Banabi-Gerçek Zamanlı Alışveriş Uygulaması

Banabi, YemekSepeti Ceo’su Nevzat Aydın tarafından kurulmuştur. Yemeksepeti kullanıcıları, uygulamaları üzerinden Banabi’nin servis verdiği bölgelerden market alışverişlerini yapabileceklerdir. Yemeksepetiyle yemek siparişi verenler, market alışverişlerini de Banabi girişimiyle yapabileceklerdir. Evinizin rahatlığında market alışverişinizi yapabileceksiniz. Kapıya gelen Banabi görevlisine ödemeyi nakit, kredi kartı ve online kredi kartıyla yapabilirsiniz. Banabi’nin şuanda 2 bin civarı ürünü bulunmaktadır. Siparişinizin size 8-15 dakika arasında hızlı bir şekilde gelecektir. Alışverişleriniz Yemeksepeti güvencesiyle garanti altına alınmıştır. Banabi market ürünlerinin fiyatları, bakkallardan daha ucuz olmasıyla birlikte daha çok seçeneği barındırmaktadır. Hızlı olması ve ödeme seçeneklerinin fazla olması, girişimin olumlu yanları arasında yer almaktadır.

Yemek Sepetinin Hızla Büyümesi

Banabi Hizmet Ağı

Şuanda hizmet bölgesi, İstanbul’un Avrupa yakasında ve 6 bölgesinde geçerlidir. Sene sonuna kadar Türkiye’nin 10 ilinde hizmet vermesi planlanmaktadır. Banabi girişimi lojistiğini kendisi sağlamaktadır.

Banabi-Gerçek Zamanlı Alışveriş
Banabi Uygulama Ekranı

Banabi Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Banabi uygulamasını indirmenize gerek yok. Yemeksepeti uygulamasının içinde yer aldığı için hem yemeğinizi, hemde market ürünlerini tek uygulamadan sipariş verebilirsiniz. Banabi uygulamasından seçtiğiniz ürünlerin ödemesini yaptıktan sonra en geç 15 dakika içinde siparişleriniz adresinize gelecektir. YemekSepeti güvencesi bulunmaktadır.

Banabi-Gerçek Zamanlı Alışveriş Girişimi.

Yorum yapın