İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Burcunuza Göre İzlemeniz Gereken Kariyer

Aylık Burç Yorumları Şubat 2024 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Koç Burcu

Büyük Planlar

Canlı Jüpiter burcunuz Koç’ta yolculuğuna devam ederken, cesur fikirlerle dolu olacak ve muhteşem fırsatların peşinden koşmaya istekli olacaksınız. Yine de ayın ilk birkaç günü gergin bir başlangıç ​​yapabilir.

5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunay, yaratıcılığı, romantizmi ve girişimci fikirlerin akışını serbest bırakarak, sıkışmış bir durumu ortadan kaldırabilir. Sanki bir durumla ilgili sınırınıza ulaşmışsınız ve değişmesi konusunda o kadar kararlısınız ki değişiyor. Yine de dikkat çekmek için gereksiz drama yaratmaktan kaçının. Bunu yaptığınızın farkında bile olmayabilirsiniz, bu yüzden dikkat etmeniz gereken bir şey var.

Meraklı Merkür onbirinci günde insancıl Kova burcuna geçiyor ve burada güneş ve ihtiyatlı Satürn ile birleşiyor. Farklı şeyler sunan grup ve kulüpler ilginizi çekecektir, özellikle de benzersiz ilgi alanlarınıza hitap ediyorlarsa.

Nefis Venüs, Sevgililer Günü’nün hemen ardından rüya gibi Neptün ile aynı hizaya gelmek için hareket ediyor ve bu dönemdeki günleri son derece romantik hale getiriyor. Birinin büyüsüne çok kolay kapılabilirsin.

Güneş 18 Şubat’ta dört haftalık bir süre için içeri girdiğinde manevi bölgeniz daha fazla önem kazanıyor. Bu, gevşemeniz ve yeniden şarj olmanız için bir şans. Bu aynı zamanda devam eden sorunları çözmek için de bir fırsattır, böylece gelecek ay güneş burcunuza girdiğinde temiz bir sayfa açabilirsiniz.

On dokuzuncu yüzyılda Balık burcundaki yeni ay, ruhsal yaşamınızı sürdüren alışkanlıklara başlamak için mükemmel bir fırsat olabilir. Farkındalık meditasyonuna başlamak, yoga öğrenmek veya gerginliği azaltıp daha fazla gönül rahatlığı sağlayabilecek diğer disiplinleri keşfetmek isteyebilirsiniz.

Son olarak, 20 Şubat’tan itibaren keyifli Venüs’ün burcunuzda olduğu o özel şeye sahip olacaksınız. Yeni bir aşama başlarken, bunu bir makyaj yaparak kutlamak isteyebilirsiniz. Ayrıca ağ kurmaya ve yeni arkadaşlar edinmeye istekli olacaksınız.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Parlayan

Boğa burcu, bu ay ön plandasın. Kova burcundaki güneş, 18 Şubat’a kadar olan haftaların becerilerinizi sergilemek ve güçlü yönlerinizi vurgulamak için harika olduğu anlamına gelir. Bu, zaferleriniz ve başarılarınız hakkında konuşmanın ve başkalarının neler yapabileceğinizi bilmesini sağlamanın iyi olduğu bir zamandır.

Beşinci gün evinizdeki dolunay, evinizde sessizce ivme kazanan bir durumu vurgulayabilir. Belki iş/hayat dengeniz bozuktur ve aileniz işinizle veya kariyerinizle çok meşgul olduğunuzu ve bunlara yeterince ilgi göstermediğinizi düşünüyor olabilir. Bu, bir şeylerin değişmesi gerektiğine dair işaretiniz olabilir.

Ancak hızlı ayaklı Merkür 11 Şubat’ta Kova burcuna geçtiğinde kariyer sektörünüz daha da fazla vurgulanır. Başarıya giden yolda size yardımcı olabilecek kişilerle bağlantı kurmak için iyi bir zaman. Bu aynı zamanda araştırma yapmak, bilgi toplamak ve ilerlemenize yardımcı olacak becerileri öğrenmek için de bir fırsattır.

Balık burcundaki uyumlu Venüs, ay ortasında Neptün ile birleştiğinde, arkadaşlarınıza yardım etmeye veya zamanınızı gönüllü olarak ayırmaya çok kolay çekilebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda bile hayır demekte zorlanabilirsiniz.

On sekizinci ayda, parlak güneş yıllık dört haftalık kalışı için Balık burcuna geçtiğinde sosyal hayatınız toparlanacak. Yaratıcı bir çizgiye sahip olan ve ilgi alanlarınızı paylaşan diğer kişilerle bağlantı kurmaya istekli olacaksınız. İster sanatçı, ister müzisyen ya da oyuncu olsun, onların çalışmalarından ve hayata bakış açılarından ilham alacaksınız.

19 Şubat’ta Balık burcundaki yeni ay, kulüplere katılmak, yeni sosyal çevreler keşfetmek veya belki de benzer düşünen insanların bir araya gelebileceği kendi grubunuzu oluşturmak için mükemmeldir.

Son olarak, güzel Venüs yirminci yüzyılda Koç burcuna ve manevi bölgenize hareket ederek kendinize daha fazla sevgi ve takdir gösterme fırsatı sunuyor. Kendinize nazik olun ve bu zamanda biraz kişisel bakımın ve şımartmanın tadını çıkarın.

İkizler Burcu

Yeni keşifler

Kova burcundaki güneş birkaç hafta boyunca uzak ufuklardaki sektörünüzü aydınlatıyor, İkizler, bu dönemi seyahat maceraları, yeni deneyimler ve tatil arkadaşlıkları için harika bir zaman haline getiriyor. Konfor alanınızın dışına çıkıp inanç sıçraması yapmak için istekli olacaksınız. Bu, sizi zorlayan ve kişisel gelişiminize katkıda bulunan fırsatları yakalamak için mükemmel bir fırsattır.

Ancak 5 Şubat civarında söylediklerinize dikkat edin, çünkü karizmatik Aslan burcundaki dolunay ve konuşma ve düşünce sektörünüz fikir çatışmasıyla ve belki de bir tartışmayla örtüşebilir. Önemli bir konu hakkında çok duygusal görüşleriniz olabilir ve karşıt bakış açısına sahip biriyle bağlantı kurarsanız kıvılcımlar uçabilir.

Rehber gezegeniniz Meraklı Merkür beşinci ayda Kova burcuna geçerek sizi daha büyük resmi görmeye teşvik ediyor. Geriye çekilip yönünüzü almak daha kolay olacaktır. Yeni konulardan etkilenebilir veya yeni bir beceri öğrenmeye istekli olabilirsiniz ve bu, ilerlemek için en iyi zamanlardan biridir.

İlgi odağı olmanın tadını çıkarmaya hazır mısınız? 18 Şubat’ta Güneş’in Balık burcuna geçişi sizi ön plana çıkarıyor. Bu, itibarınızı artırma, değerinizi kanıtlama ve mümkün olan her şekilde kendinizi tanıtma şansınızdır.

Bu ay kendinize bazı hedefler belirlemeniz ve onları biraz ulaşılmaz hale getirmeniz yardımcı olacaktır. Bu şekilde hedeflerinize ulaşma ve hatta onları aşma yolunda ilerleyeceksiniz. Sadece akışına bırakmaktan ve akışa bırakmaktan kaçınmaya çalışın. Buna boyun eğersen pek bir şey başaramazsın.

On dokuzuncudaki Balık burcundaki yeni ay, yeni planlar, projeler ve sizi yeni bir yola sokacak her şeyi başlatmak için bir çağrıdır. Harekete geçme çağrısına direnmeyi zorlaştıran bir coşku dalgası hissedeceksiniz.

Ve son olarak, sevimli Venüs 20 Şubat itibarıyla enerjik Koç burcunda olacak, bu da önümüzdeki haftaların sosyal anlamda oldukça eğlenceli geçebileceği anlamına geliyor. İyi eğlenceler!

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Güç ve Pozisyon

Yengeç burcu, bu rahat ay daha fazla zenginlik yaratma, yeni keşifler yapma, zorlukları ve iddialı hedefleri kucaklama fırsatını getiriyor. 18 Şubat’a kadar Kova burcundaki güneş sizi mali durumunuzu değerlendirecek, borçlarınızı ödeyecek ve paranızın sizin için daha çok çalışmasını sağlayacak bir konuma getiriyor. Ve eğer bir işletme yönetiyorsanız, en son fikirleri ve teknolojileri kullanarak onu büyütmek için istekli olacaksınız.

Bu ay, özellikle de ayın beşinci günü Aslan burcundaki dolunay sırasında, mali konular gündeminizin üst sıralarında yer alabilir. Ödemeniz gereken beklenmedik bir harcamanız olabilir veya parayı nasıl çarçur ettiğinizin farkına varabilir ancak bu konuda bir şeyler yapmaya hazır olabilirsiniz. Savurganlık yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, o zaman biraz kişisel bakım ve şımartmak harika bir yatırım olacaktır.

Bilgili Merkür 11 Şubat’ta Kova burcuna geçiyor, bu nedenle aklınızı kalıcı sorunları çözmeye odaklamak isteyeceksiniz. Bolluk, başarı ve mutluluğun önündeki engelleri çözmenize yardımcı olabilecek bir danışman veya yaşam koçuyla bağlantı kurmak için bu iyi bir zaman olabilir.

On sekizinci evde, Güneş Balık burcuna ve daha açık ve parlak bir bölgeye doğru hareket ediyor. Yoğun bir dönemden sonra seyahat etmeye, yeni fırsatları ve zorlukları keşfetmeye, çalışmaya ve kişisel gelişiminizi teşvik edecek deneyimler aramaya hazır olacaksınız.

Ertesi gün bu sektördeki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için en uygun zamandır. Bir proje başlatmayı, bir derse başlamayı veya bir yolculuğa çıkmayı mı planlıyorsunuz? Eğer hamlenizi bu zamanda yaparsanız, ayın gelgitinden yardım alabilirsiniz.

Son olarak, tatlı Venüs 20 Şubat’ta ateşli Koç’a ve hedef ve hırslar sektörünüze giriyor; bu nedenle, özellikle gelecekte size yararlı olabilecek herkesle doğru bağlantıları kurma konusunda çok proaktif olacaksınız. Sizinle aynı meslekten biriyle romantizm yaşama potansiyeli de var.

Aslan Burcu

Birlikte çalışma

Kova burcundaki güneş Aslan ve ayın ilk yarısında ilişki sektörünüz “ben” yerine “biz” vurgusunu yapıyor. Partnerinizle sosyalleşmekten, yeni şeyler yapmaktan ve her türlü etkileşimde bulunmaktan keyif alacaksınız. Ve her ne kadar zorlu Satürn hala bu bölgede seyahat ediyor olsa da, Güneş sizi durumu değerlendirmeye ve temel ilişkileri nasıl geliştirebileceğinizi düşünmeye teşvik ediyor. Bu aynı zamanda yönünüzü anlamanız için de bir fırsattır.

5 Şubat’ta burcunuzda dolunay meydana geldiğinde daha dikkatli olmanız gerekebilir çünkü birisi hak ettiği ilgiyi göremezse bu durum drama ve öfke nöbetlerine yol açabilir. Halının altına süpürülmüş bir ilişki sorunu doruğa çıkabilir ve bu da günü potansiyel olarak duygusal bir gün haline getirebilir. Aniden herhangi bir şey yapmaktan kaçının. Harekete geçmek için sakinleşip toparlanana kadar bekleyin.

Meraklı Merkür on birincide Kova burcuna geçerek iletişimi ve tartışmayı teşvik ediyor. Zor konuşmaları başlatan kişi siz olursanız, çoğu şey çözülebilir. Mercury, işbirliği yapma ve anlaşma yapma yeteneğinizi geliştirir, böylece önemli fırsatlar etrafında müzakere alanı da olur.

18 Şubat itibarıyla Güneş dört hafta boyunca derin bir duygusal bölgede olacak ve duygusal yüklerden kurtulmanız için size ilham verecek. İşe, finansa ve başarınızın önündeki tüm engelleri kaldırmaya daha fazla odaklanabilirsiniz. Burası bir yaşam koçunun sınırlarınızın ötesine geçmenize yardımcı olabileceği ve böylece daha zengin ve mutlu bir hayatın tadını çıkarabileceğiniz yerdir.

On dokuzuncu aydaki Balık burcundaki yeni ay, bir fikrin, ürünün veya yeni bir iş veya romantik ilişki dahil önemli olan herhangi bir şeyin başlatılması için faydalıdır. İşleri harekete geçirmek için bir coşku dalgası hissedeceksiniz.

Son olarak, neşeli Venüs 20 Şubat’ta iyimser Koç burcuna giriyor ve bu da seyahat sektörünüze daha fazla vurgu yapıyor. Egzotik zevkiniz mutlaka artacaktır.

Başak Burcu

İş ve Sağlık

Bir süredir iş ve sağlık sektörünüzde ihtiyatlı Satürn’e sahip olan Başak, muhtemelen organize olmanın ve daha verimli olmanın tüm olası yollarını araştırmışsınızdır. Artık güneşin bu bölgede bulunması, rutinlerinizi değiştirmeniz ve daha da üretken olmanız için bir çağrı olabilir. Fitness stratejinizin de yeniden düzenlenmesi gerekebilir ve 2023 daha yeni başlıyorken, mümkün olduğu kadar kondisyonunuzun zirvesine çıkmanın zamanı geldi.

5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunay, iç oyununuz üzerinde çalışmayı vurguluyor. İfade edilmesi gereken yetenekleriniz olabilir ve bu ay evresi, rüyalar ve mutlu tesadüfler yoluyla bunların ne olduğunu ortaya çıkarabilir. Kendinizi bunalmış hissediyorsanız, rahatlamak ve enerji toplamak için daha fazla zaman ayırın.

Akıllı Merkür on birincide Kova burcuna geçerek hedeflerinize kolaylıkla ulaşma arzunuzu artırıyor. Etkisi, karışıma en yeni fikirleri ve parlak içgörüleri getiriyor. Akraba ruhlarla bağlantı kurmak değerli bir destek kaynağı olabilir.

Güzel Venüs’ün Balık burcundan geçmesiyle ilişkiler daha sorunsuz ilerliyor. 18 Şubat’ta Venüs’e güneş katılıyor ve tek başına ilerlemek yerine daha fazla etkileşime ve ekip çalışmasına odaklanılıyor. Uzlaşmaya ve müzakereye hazır olacaksınız.

Ayrıca, aksini söyleseler bile insanların gerçekte ne düşündüğüne ve hissettiğine karşı duyarlı olacaksınız. Akıllıca kullanırsanız bu bir avantaj olabilir.

On dokuzuncudaki Balık burcundaki yeni ay, özellikle ortaklığınız, işbirliğiniz, iş planlarınız ve ekip projelerinizle ilgili yeni başlangıçlar için harikadır. Neye başlamak istiyorsan, şimdi yap.

Son olarak, baştan çıkarıcı Venüs 20 Şubat’ta Koç burcuna ve daha yoğun bölgeye geçiyor ve onun buradaki varlığı arzu doğanızı güçlendirebilir. Bir şeyi istiyorsanız, onu elde etmek için her şeyi yaparsınız.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Hayattan keyif almak

Güneş Terazi, 18 Şubat’a kadar eğlence alanınızda sizi eğlenceli yanlarınızı sergilemeye teşvik ediyor. Önümüzdeki haftalar, yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmek ve en sevdiğiniz hobilerinizle ilgilenmek için mükemmel. En çok sevdiğiniz şeyi yapmak yakıt ikmali yapmanın harika bir yoludur ve ruh halinizi de iyileştirecektir.

Ayrıca, becerilerinizi sergileyeceğiniz bir zaman varsa, o da budur. Yeteneğinizin boşa gitmesine izin vermeyin. Bir yerlerde birileri sizinle bir anlaşma yapmak isteyebilir.

Aslan burcundaki dolunay ve beşinci evdeki sosyal bölgeniz yanıltıcı olabilir çünkü değişim sektörünüzde elektrikli Uranüs’e keskin bir açı oluşturur. Bırakma zamanı geldiğinde bir şeye veya birine tutunduğunuzu fark edebilirsiniz. Bu ay evresi işleri aniden sona erdirebilir veya durumu daha iyiye dönüştürecek büyük bir değişimi teşvik edebilir.

Şenlikli Merkür 11 Şubat’ta Kova burcuna ve boş zaman bölgenize girerken, yeni bir beceri öğrenmek, bir hobi edinmek veya bir grup veya ilgi çekici kulübe katılmak için harika bir zaman. Eğer burası benzersiz ilgi alanlarınızı tartışabileceğiniz ve keşfedebileceğiniz bir yerse, çok daha iyi.

Güneşin Balık burcuna geçişi ve on sekizinci evdeki yaşam tarzı bölgeniz, işlerinizi düzene koymak için bir şans. Önümüzdeki dört hafta, zaman kaybı olan aktiviteleri ve dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırmak için mükemmel bir zaman. Bunu yaparsanız, önemli olana odaklanmak için gün içinde daha fazla zamanınız olur. Ve eğer sağlıklı yaşam rutininizi ihmal ettiyseniz, tekrar yolunuza devam etmek için motive olabilirsiniz.

19 Şubat’ta Balık burcundaki yeni ay, fikirleri, ürünleri veya hizmetleri piyasaya sürmenin ve eski alışkanlıkları bırakıp yenilerini benimsemenin zamanıdır.

Sonunda Venüs yirminci ayda Koç burcuna giriyor ve ilişki alanınızı aydınlatıyor. Onun buradaki varlığı, mevcut bir ortaklığa ekstra heyecan katabilir ve güveninizi artırabilir, özellikle de buzları kırmak ve birine çıkma teklif etmek istiyorsanız.

Akrep Burcu

Hayattan keyif almak

Akrep, 18 Şubat’a kadar evinizdeki güneş, size hayattan bir adım geri çekilme ve olaylara farklı bir perspektiften bakma şansı veriyor. Önümüzdeki haftaları kendinizi beslemek, pillerinizi şarj etmek ve sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek için kullanın. Evinizi güzelleştirmek ve sıcak aylara uygun hale getirmek istiyorsanız şimdi tam zamanı. İlk önce biraz dağınıklık, yeniden dekore etmeyi çok daha kolay hale getirecektir.

Aslan burcundaki dolunay ve beşinci evdeki yüksek uçuş bölgesi, bir yanlış anlaşılmayla örtüşebilir ve her türlü barış duygusunu paramparça edebilir. Bu ay evresi huzursuz Uranüs’e doğru açı yapıyor, dolayısıyla herhangi bir olumsuzluk yanlış yöne götürülebilir ve önemli bir bağın kopmasına neden olabilir. Toplum içinde duygusal bir gösteri yapacak kadar üzülmemek iyi bir fikir olacaktır. En iyi ışıkta görülmeyebilirsin. Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, işler sakinleşene kadar birkaç gün bekleyin.

Konuşkan Merkür, 11 Şubat’ta Kova burcuna ve ev ve aile sektörünüze taşınıyor ve evdeki şeyleri iyileştirmek için yeni aletler veya teknoloji satın almanıza ilham verebilir. Mutfak masasında üzerinde çalışabileceğiniz bir iş fikri de hayata geçebilir. Uygulanırsa kazanan olabilir.

On sekizinci dönemde güneşin Balık burcuna geçmesi ve boş zaman sektörünüz, romantizmin, yaratıcılığın ve hayattan keyif almanın daha öncelikli hale geldiği bir zamanı müjdeliyor. Hayal gücünüz zirvede, becerilerinizi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarmak ve sanat, el sanatları, müzik veya yapmayı sevdiğiniz herhangi bir şeyi yaratmak için harika bir fırsat sunuyor.

Son olarak, 19 Şubat’ta Balık burcundaki yeni ay, sosyal medya veya başka yollarla çalışmalarınızı tanıtmak için mükemmel bir zamandır. Yaptığınız şeyleri kimin izleyeceğini ve hayran kalacağını asla bilemezsiniz.

Yay Burcu

Konuşmaları Zenginleştirme

Şubat ayı yaklaşırken, iletişim sektörünüzde güneşin varlığı sizi benzer düşüncelere sahip başkalarıyla bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Fikirlerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşıyorlarsa, planlarınız ve projeleriniz hakkında size tavsiyelerde bulunmaya da açık olabilirler. Çevrimiçi bir iş kurmayı veya sahip olduğunuz işi büyütmeyi düşünüyorsanız, önümüzdeki haftalar bunu gerçeğe dönüştürmek için mükemmel.

Yine de 5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunayın dikkatli bir şekilde ele alınması gerekiyor çünkü işleri zorlaştıran bir sorunla çakışabilir. Bu ay evresi yıkıcı Uranüs’e doğru açı yapıyor, bu nedenle birdenbire planlarınızı alt üst edecek bir şey meydana gelebilir. Aynı zamanda kaderin eli, kaderinize göre olayları yeniden düzenleyebilir.

Akıllı Merkür onbirinci ayda Kova burcuna geçiyor ve bu parlak gezegen, bilgi işlem, teknoloji ve İnternet ile ilgili tüm konular söz konusu olduğunda çok yardımcı olabilir. Oyunda öne geçmek için yeni beceriler öğrenmeniz gerekiyorsa, bu ilerlemenin tam zamanı.

Yine de 15 Şubat civarında sakin olun. Güzel Venüs o gün rüya gibi Neptün ile birleşiyor ve bakış açınız bozulabilir. Bir anda karar vermek akıllıca olmaz, bu yüzden daha fazla netlik elde edene kadar bekleyin.

Güneş on sekizinci ayda Balık burcuna geçiyor ve yaklaşık dört haftayı evinizde ve aile evinizde geçirecek. Bu, hızlandırıcıyı hafifletmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için iyi bir zamandır. Kendinizi beslemek, rahatlamak, yeniden şarj olmak ve yönünüzü bulmak için bu fırsatı kullanın.

19 Şubat’ta Balık burcundaki yeni ay, ister yeniden dekore etmeye, dağınıklığı gidermeye veya yeniden şekillendirmeye istekli olun, ev içi projelere hızlı bir başlangıç ​​yapmak için mükemmeldir.

Son olarak, muhteşem Venüs yirminci evdeki Koç burcuna ve boş zaman bölgenize taşınarak yaratıcı yönünüzü ortaya çıkmaya teşvik ediyor. Biraz eğlenmenin zamanı geldi!

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Kaynaklara Akıllıca Yatırım Yapmak

Bu ay mali durumunuzun sizin için daha fazla çalışmasını sağlamak için istekli olacaksınız. Güneşin Kova burcunda olduğu ve 18 Şubat’a kadar para bölgenizin olduğu önümüzdeki haftalar, bütçe oluşturmak, bir tasarruf planı hazırlamak ve belki de artık istemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız eşyaları satmak için harika bir hafta. Ayrıca giderleri azaltmanın ve daha fazla geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme yapmanın yenilikçi yollarını da hayal edebilirsiniz. Ve eğer bir ek iş için harika bir fikriniz varsa, bu onu eyleme geçirmek için iyi bir zaman olabilir.

Bununla birlikte, Aslan burcundaki dolunay beşinci günde Uranüs’e enerji vermeye doğru açı yaptığından, özellikle bu tarih civarında harcamalarınızı izlemek iyi bir fikir olacaktır. Dikkatli olmanıza ve tasarruf etmeye çalışmanıza rağmen, bu ay evresi dürtülerinizi savurganca harcamanıza neden olabilir ve bu da kontrolü elinizde tutma çabalarınızı boşa çıkarabilir. Baştan çıkmanın yaklaştığını hissediyorsanız, parayı harcamadan önce durun ve sonuçlarını düşünün.

Geveze Merkür, 11 Şubat’ta Kova burcuna geçiyor ve bu, ekstra gelir yaratma çabalarınıza yardımcı olabilir. Eğer alışılmışın dışında düşünürseniz, bazı kazançlı fikirler ortaya çıkarabilirsiniz.

On sekizincisinde, güneş yıllık dört haftalık kalışı için Balık burcuna ve konuşma ve düşünce sektörünüze giriyor. Venüs zaten bu bölgede olduğundan, muhtemelen başkalarına ve onların duygularına karşı çok daha duyarlı olacaksınız. Titreşimleri ve atmosferleri yakalayacak ve birisi tam tersini söylese bile onun başına neler geldiğini daha kolay hissedeceksiniz. Bu, diğer insanların durumunu daha iyi anlamanızı sağlayabilir ve onlara karşı duygularınızı etkileyebilir.

19 Şubat Balık burcundaki yeni ay yeni başlangıçlara yardımcı oluyor. Başarılı bir sonuç için iletişim, internet, sosyal medya ve ağ oluşturma ile ilgili projelere şimdi başlamak en iyisidir.

Son olarak, şefkatli Venüs yirminci evde Koç burcuna ve aile bölgenize taşınarak uyumu teşvik eder ve her türlü zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olur.

Kova Burcu

Kendine güvenen ve iyimser

Ayın tadı sensin Kova, çünkü burcundaki güneş sana parlak bir ışıltı veriyor ve çekicilik faktörünü arttırıyor. En iyi niteliklerinizi sergileme, en kişisel ihtiyaçlarınızı karşılama ve yakınınızdaki ve kalbinize değer veren plan ve projelere odaklanma fırsatlarına sahip olacaksınız. Başkaları sizi bencil olmakla suçlasa da, kendinize bir şeyleri geri vermenin zamanı geldi.

Ancak 5 Şubat’ta karşıt burcunuz Aslan burcundaki dolunay biraz gerginliğe neden olabilir. Halının altına süpürülen duygular taşabilir ve onları kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Ayrıca, sinirli Uranüs de işin içindeyken, daha sonra pişman olacağınız bir dürtüyle bir şeyler yapma eğiliminde olabilirsiniz. İşler sakinleşene ve durumu daha net görene kadar geri durmak akıllıca olacaktır.

On birincisinde, konuşkan Merkür burcunuza girerek kendinizi ifade etmenizi sağlar. Tartışılacak bir konu varsa şimdi tam zamanı.

18 Şubat’ta Güneş’in Balık burcuna geçişi yaklaşık dört hafta boyunca kişisel finansal bölgenizi öne çıkaracak. Bu, durumu değerlendirmek ve paranızın sizin için daha fazla çalışmasını nasıl sağlayabileceğinizi düşünmek için iyi bir fırsattır. Ve eğer bir ek iş başlatmak istiyorsanız, artık ihtiyacınız olmayan eşyaları satarak her zaman başlayabilirsiniz.

On dokuzuncu aydaki Balık burcundaki yeni ay, kontrolü elinizde tutmanıza ve mali durumunuzla ilgili stres ve kaygıyı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak bazı para yönetimi alışkanlıklarını başlatmak için iyi bir zamandır.

Son olarak, keyifli Venüs 20 Şubat’ta dinamik Koç burcunda, iletişim alanınızı vurguluyor. Grafiğinizin bu sektörü enerjiyle dolu, bu yüzden bu fırsatı doğru insanlarla bağlantı kurmak için kullanın ve çok ileri gidebilirsiniz. Bu, ağ kurmak ve bir süredir görmediğiniz insanlarla tanışmak için harika bir zaman.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Şubat 2024

Rahatlayın ve Yeniden Şarj Edin

Balık burcu, ruhsal sektörünüze vurgu yapan önümüzdeki haftalar, rahatlamanız ve pillerinizi yeniden şarj etmeniz için bir şans. Bu, halihazırda başlattığınız her şeyi bitirmek için bir fırsattır, böylece 18 Şubat’ta güneş burcunuza girdiğinde temiz bir sayfa açmış olursunuz. Ve eğer başa çıkmanız gereken sorunlar veya problemler varsa, şimdi kapanışı bulmanın zamanıdır. bunu tek başınıza veya bir danışman, terapist veya yaşam koçunun yardımıyla yapın. Ayrıca hayallerinizi not etmek, günlüğe kaydetmek, meditasyon yapmak ve iç dünyanızla temasa geçmek için de harika bir zaman.

Beşinci gündeki dolunay, özellikle tükenmişlik veya bunalmışlık hissi ile örtüşüyorsa, dikkatli bir şekilde ele alınması gerekebilir. Bu ay evresi, yaşam tarzınızın ekseninde gerçekleşir ve gergin bir açı oluşturan başıboş Uranüs’ü içerir. Gününüzü basitleştirmek ve mümkün olduğunca dinlenmeye çalışmak akıllıca bir hareket olabilir. Özellikle stresli hissediyorsanız, çalışma saatlerinizi kısaltmak için bir çağrı da olabilir.

Meraklı Merkür, 11 Şubat’ta manevi sektörünüze giriyor ve buradaki varlığı, sınırlarınızı aşmanıza yardımcı olabilecek biriyle bağlantı kurmanız için size ilham verebilir. Favori bir yazarınız varsa, onun kitaplarını okumak çok faydalı olabilir.

Ayın on sekizinde güneşin burcunuza geçmesi, önümüzdeki dört hafta boyunca kendi elementinizde olacağınız anlamına geliyor. Yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi dünyaya yansıtmak için bu fırsatı kullanın. Bu sizin zamanınız, bu yüzden size iyi gelen şeyi yapın. Değişim için kendinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanın.

Son olarak, 19 Şubat’ta burcunuzdaki yeni ay yüksek bir noktadır ve bir projeye başlamak, iyi bir alışkanlığa başlamak, ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak veya önemli bir hedefe doğru ilerlemek için en iyi zamandır.

Aylık Burç Yorumları Şubat 2024-Kaynak: yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir