İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Ocak 2023 Burç Yorumları Neler

Aylık Burç Yorumları Ocak 2024 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Koç Burcu

Güçlü Niyetler

Ocak ayı yaklaşırken Koç, Yeni Yıl kararlarınıza başlamakta tereddüt edebilirsiniz, ancak ayın sonuna doğru yükseleceksiniz. Vurgu, hedefleriniz ve kariyeriniz üzerindedir, bu nedenle 2023 için bir oyun planı oluşturmanın ideal zamanıdır. Bunu şimdi coşkunuz yüksekken yapın ve önümüzdeki aylarda ne kadar başarılı olacağınıza şaşırabilirsiniz.

6 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay savunmasız tarafınızı ortaya çıkardığında kendinizi oldukça duygusal hissedebilirsiniz. İyi bir ağlamaya ihtiyacınız varsa, şimdi her şeyi açığa çıkarmanın tam zamanı. Bu ay evresi elektrikli Uranüs ile aynı hizada olduğundan, ev içi ikilemlerin çözümleri de ortaya çıktıkça birkaç parlak içgörü bekliyoruz.

İyi haber şu ki, kişisel gezegeniniz olan alıngan Mars, on ikincisinde İkizler burcunda ileri doğru hareket ediyor, bu da beklemede olan planların ve projelerin artık tozdan arındırılıp yeniden başlatılabileceği anlamına geliyor. Mars’ın tekrar yoluna girmesi bir hafta kadar sürebilir, ancak yavaş yavaş enerjinizin ve güveninizin geri geldiğini hissedeceksiniz.

Bundan kısa bir süre sonra, 18 Ocak’ta konuşkan Merkür Oğlak burcunda ileri hareket edecek, bu da herhangi bir gecikmeye yardımcı olacak ve en parlak fikirlerinizle ilerlemenizi sağlayacak.

Cızırtılı bir sosyal yaşamın tadını çıkarmaya hazırsanız, güneşin yirminci günden itibaren Kova burcunda dört hafta kalması, gruplara katılmak, bir ekip projesinin parçası olmak ve kaynaşmanın ve kaynaşmanın tadını çıkarmak için mükemmel bir fırsattır.

Kova burcundaki yeni ay, 21 Ocak’ta güçlü Plüton’la kalıcı bir bağ kuruyor ve eskiyi silkeleyip yeniyi kucaklama hissi var. Yeni bir başlangıç ​​arıyorsunuz ve bu olabilir.

Son olarak, elektrikli Uranüs yirmi saniyede ileri harekete dönüyor. Kendi içinizde bazı değişiklikler yaptıktan sonra çevrenizi değiştirmeye hazır olacaksınız.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Macera Arayan

Boğa, macera bölgenize cesurca vurgu yapmak, başarmak istediğiniz her şeyi önceden düşünerek amacınızı ilerletmek için birçok fırsat getirir. 20 Ocak’a kadar önümüzdeki haftalar, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak seçeneklerin peşinde koşmak için mükemmel. Size meydan okuyacaklar ve kişisel gelişiminizi teşvik edecekler.

Kişisel gezegeniniz Güzel Venüs, ikincisinde kariyer sektörünüze giriyor ve bu size ilerlemenize yardımcı olabilecek insanlarla bağlantı kurmanız için gereken çekiciliği ve inceliği veriyor. Mümkünse onlarla sosyalleşmek iyi olur çünkü bu, başarıya giden yolculuğunuzu hızlandıracaktır.

6 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay sırasında oldukça duygusallaşabilirsiniz. Hararetli bir sohbete girebilir veya birinin sözlerine üzülebilirsiniz. Ancak bu bir aydınlanma olabilir çünkü onların gerçekte neye benzediklerini keşfedeceksiniz ve onlarla buna göre başa çıkabilirsiniz.

Ateşli Mars on ikincisinde para bölgenizde doğrudan dönüyor; bu, mali sorunlarla ilgili gecikmeler yaşadıysanız iyi bir haber. Önümüzdeki hafta işler daha tatmin edici bir hal almaya başlayabilir.

Parıldayan güneş 20 Ocak’ta Kova burcuna geçiyor; bu, önümüzdeki dört haftanın, çalışmalarınızı ve yeteneklerinizi tanıtmak için ilgi odağına daha fazla zaman ayırmaya yönelik bir çağrı olduğu anlamına geliyor. Bu sizin parlama fırsatınızdır, bu yüzden hedeflerinize ulaşmak için bundan en iyi şekilde yararlanın.

Yirmi birincideki yeni ay, oyunun kurallarını değiştirebilir. Sizi yeni bir başlangıç ​​düşünmeye itebilir; dolayısıyla bir projeyi başlatmaya, yeni bir işe başlamaya veya kariyerinizi sıfırlamaya hazırsanız, harekete geçmenin tam zamanıdır.

Son olarak, elektrikli Uranüs 22 Ocak’ta burcunuzda ilerlemeye başlıyor, bu nedenle hayatınızın bir alanı tekdüze bir durumdaysa, bu konuda bir şeyler yapmaya istekli olacaksınız.

İkizler Burcu

Salıverme

Ocak ayı yaklaşırken ve 2023 sizi kucağına alırken, İkizler burcu, sizi geride tutan her şeyden vazgeçmek için harika bir zaman. 20 Ocak’a kadar değişim ve dönüşüm sektörünüze güçlü bir şekilde odaklanmanız, ölü odunu ortadan kaldırma fırsatınızdır. Duygusal yüklerden kurtulun, kaynaklarınızı tüketen konuları sonlandırın ve yolunuza çıkan tüm güzel şeylere yer açın.

6 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay, artık çıkarlarınıza hizmet etmeyen her şeyi serbest bırakmak için bir fırsattır. Mali ekseninizde meydana geldiğinden, borçlarınıza ve para durumunuz konusunda kendinizi güvende ve mutlu hissetmenizi engelleyen diğer sorunlara çözüm bulmak amacıyla para meselelerini çözmek için harika bir zamandır.

Ve savaşçı Mars, yaklaşık on hafta boyunca geri harekette kaldıktan sonra on ikinci gün burcunuzda ileri harekete döndüğünde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Enerjinizin ve güveninizin geri döndüğünü ve beklemede olan projelerin artık tozdan arındırılıp yeniden başlatılabileceğini göreceksiniz.

Rehber gezegeniniz Zeki Merkür, 18 Ocak’ta finans sektörünüzde ileri hareket ediyor, bu da bu noktadan sonra iş ve para konularında daha az gecikme olacağı anlamına geliyor.

Güneş Kova burcuna ve yirminci evde daha neşeli bir bölgeye ilerledikçe bir değişim hissedeceksiniz. Son zamanlarda işler yoğunsa, rahatlamak ve yönünüzü toparlamak için kısa bir kaçamak veya daha uzun bir tatile hazır olabilirsiniz. Sizi konfor alanınızın dışına çıkaracak fırsatlara ulaşmanın ve yakalamanın zamanı geldi.

21 Ocak’ta Kova burcundaki yeni ay, uzun süredir aklınızda olan fikirleri ve projeleri hayata geçirmek için mükemmel bir zaman. Onlar hakkında hevesliyken şimdi yola çıkın.

Son olarak, güzel Venüs yirmi altıncıda kariyer sektörünüze giriyor; bu, zirveye yolculuğunuza ilham verebilecek hareket ettiriciler, çalkalayıcılar ve etkileyicilerle kaynaşmak için bir çağrı olabilir.

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Akraba Ruhlar

Her türlü romantik ve iş konusu, işbirlikleri ve diğer etkileşimler için mükemmel olan Yengeç burcu 20 Ocak’a kadar gündeminizin ön sıralarında ilişkiler var. Önümüzdeki haftalarda tek başınıza çalışmaya kıyasla bir takımın parçası olarak daha iyi çalışacaksınız. Tek başınıza asla başaramayacağınız sonuçları elde etmek için diğer insanların becerilerinden ve uzmanlığından yararlanacaksınız.

Altıncı ayda burcunuzdaki dolunay ekstra bakıma ihtiyaç duyabilir çünkü bu dönemde kendinizi savunmasız hissedebilirsiniz. Duygular ön plana çıkabilir ve en ufak bir şey sizi gözyaşlarına boğabilir. Ağlaman gerekiyorsa, bırak her şeyi. Kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Buna ek olarak, 12 Ocak’ta alıngan Mars, maneviyat sektörünüzde ileri hareket ediyor. Bu, sınırlamalarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olabilecek bir yaşam koçu veya akıl hocası ile temasa geçmeniz için size ilham verebilir. Mars’ın son haftalarda geri harekette olduğu dönemde bunların özellikle farkında olabilirsiniz, ancak şimdi bunlar hakkında bir şeyler yapmanın zamanı geldi.

Güzel Venüs ikincisinde finans ve iş sektörünüze giriyor, ardından yirmincisinde parlak güneş geliyor. Önümüzdeki haftalar, işinizi bir sonraki seviyeye taşırken aynı zamanda ilerlemenizi engelleyen sorunları çözmek için daha derinlere inme fırsatınız olacak. Bir yandan daha fazla para kazanmanın yollarını arayacaksınız; diğer yandan işlerinizi düzene koymak ve paranızın sizin için daha çok çalışmasını sağlamak isteyeceksiniz.

21 Ocak’ta Kova burcundaki yeni ay, yeni girişimleri başlatmak için mükemmel bir zamandır. İster bir iş kurmak, ister bir ürün piyasaya sürmek veya mali durumunuzu yönetme biçiminizde değişiklik yapmak istiyor olun, bu, harekete geçmek için mükemmel bir zamandır.

Sonunda, güzel Venüs yirmi altıncıda Balık burcuna ve yeni fırsatlar sektörünüze giriyor. Hayata karşı iştahınız artabilir ve başka ülke ve kültürlerden insanlarla tanışmaktan keyif alacaksınız.

Aslan Burcu

Bir Araya Getirmek

Leo, 2023 yaklaşırken sıkı çalışmaya hazırsın. İş ve sağlıklı yaşam sektörünüze odaklanmak, rutinlerinizle ilgilenmeyi ve mutluluğunuzu ve üretkenliğinizi artırabilecek değişiklikler yapmayı öne çıkarır. Ayrıca sağlıklı yaşam sorunlarının üstesinden gelme ve daha formda olmanın, enerjinizi ve ruh halinizi iyileştirmenin yollarını keşfetme fırsatları da vardır.

Ancak 6 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay sizi ara vermeye ve ilerlemenizi engelleyebilecek konular üzerinde düşünmeye teşvik edebilir. Bu ay aşaması duygusal olabilir, bu nedenle gününüzü basitleştirmeye çalışın ve kendinizi şımartmak, masaj yapmak veya kendinizi rahat ve rahat hissetmenizi sağlayacak başka bir şey için zaman ayırın. Asla bilemezsiniz; banyo yaparken veya doğada yürürken aklınıza harika bir fikir gelebilir.

On ikincisinde, alıngan Mars, haftalarca süren geri sarma aşamasından sonra sosyal bölgenizde ileri doğru yöneliyor. Arkadaşlıklarınızı, derneklerinizi, üyesi olduğunuz kulüp ve organizasyonları gözden geçiriyorsanız, yeni bir başlangıç ​​için hazır olabilirsiniz. Yeni çevrelere taşınmanın zamanı geldi.

Konuşkan Merkür 18 Ocak’ta ileri harekete geçecek ve eğer son üç hafta içinde gecikmeler ve hayal kırıklıkları yaşadıysanız bu sizin için bir rahatlama olacaktır. Artık herhangi bir yanlış anlama çözülebilir.

Güneş’in Kova burcuna geçişi ve ilişki sektörünüz yirminci yılda, ilişkilerin ve romantizmin öncelikler listenizde daha üst sıralara çıktığı dört haftalık bir dönemin habercisi oluyor. Partneriniz ve ailenizle daha fazla zaman geçirmek ve daha fazla sosyalleşmek isteyeceğiniz, daha etkileşimli bir aşamaya gireceksiniz. Bu aynı zamanda ekip çalışması ve işbirliği için de iyi bir zamandır.

Son olarak, 21 Ocak’ta Kova burcundaki yeni ay, yeni bir iş ortaklığını başlatmak, romantizmi bir sonraki seviyeye taşımak veya partneriniz veya bir arkadaşınızla bir projeye veya meydan okumaya başlamak için harika bir fırsattır.

Başak Burcu

Yaratıcılık ve Zevk

2023 yılı, eğlence bölgeniz Başak burcunda güneş ve diğer önemli gezegenlerle başlıyor. 20 Ocak’a kadar olan günler sizi sanat, el sanatları veya diğer hobilerle kendinizi ifade etmeye teşvik ediyor. Ve eğer parlak bir girişimci fikriniz varsa, şimdi onu eyleme geçirmenin tam zamanı. Nereye varacağını asla bilemezsin. İlişki durumunuz ne olursa olsun romantizm de bir öncelik olabilir.

Ayın altıncı günü Yengeç burcundaki dolunay, eğlenceli ama belki biraz duygusal bir sosyal olaya denk gelebilir. Kendinizi kaptırmamaya veya daha sonra pişman olabileceğiniz bir şey yapmamaya çalışın.

İyi haber şu ki, yüksekten uçan bir bölgedeki enerjik Mars, yaklaşık on hafta geri harekette kaldıktan sonra 12 Ocak’ta ileri hareket edecek. Planlarınız durmuş gibi görünüyorsa ve cesaretiniz kırıldıysa, işler düzelmeye başlayabilir. Yakında tüm silindirlere ateş edeceksiniz.

Kişisel gezegeniniz Cıva Merkür, on sekizincide boş zaman bölgenizde ileri doğru dönüyor ve bu, bir romantizmin ilerleyişini hızlandırabilir. Ve eğer yaratıcı bir proje ertelendiyse, ilhamınız yakında geri gelecektir.

Güneş 20 Ocak’ta dört hafta boyunca Kova burcuna geçiyor ve yaşam tarzınızda bazı iyileştirmeler yapmak için motive olabilirsiniz. Bunlar rutinlerinizi değiştirmeyi ve zaman kaybı olan faaliyetlerden vazgeçmeyi içerebilir. Tüm ölü ağaçların kesilmesiyle yeni kökler ve sürgünler büyüyebilir ve kısa sürede sonuçları görmeye başlayacaksınız.

Yirmi birincisinde Kova burcunda ve iş ve sağlıklı yaşam sektörünüzde yeni ay gerçekleşiyor. Hayatınızda devrim yaratabilecek ve üretkenliğinizi artırabilecek yeni alışkanlıkları harekete geçirmeye davettir. Bu, işiniz, işiniz, sağlığınız, sağlıklı yaşamınız ve hedeflerinize katkıda bulunan diğer her şeyle ilgili planları başlatmak için iyi bir zamandır. Yeni bir işe başlamayı düşünüyorsanız özgeçmişinizi gönderin ve harekete geçin.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Büyüleyici Makyaj

Yurtiçi bölgeniz 20 Ocak Terazi’ye kadar vurgulanıyor, bu da organize olmak ve evinizi şekillendirmek için iyi bir zaman. Tatilden sonra kapsamlı bir temizlik yapmak istiyorsanız bir adım daha ileri giderek evinize muhteşem bir görünüm kazandırmak isteyebilirsiniz. 2023’e hoş geldiniz demek için taze renkler ve yepyeni bir görünüm kullanmanın tam zamanı.

Altıncıda, kariyer ve hırs sektörünüzde güçlü bir dolunay var ve bu en iyi şekilde dikkatle ele alınır. Duygularınızı çok halka açık bir şekilde paylaşma eğiliminde olabilirsiniz, ancak daha sonra yaptıklarınızdan pişman olabilirsiniz. Hayatınızdaki stresi azaltmaya çalışın ve kendinize gevşemek için daha fazla fırsat verin.

Kişisel gezegeniniz güzel Venüs’ün 2 Ocak’ta Kova burcuna geçmesiyle hem yaratıcı hem de romantik açıdan kendi elementinizde olacaksınız. Kozmos sizi eğlenmek için zaman ayırmaya teşvik eder.

On ikincisinde Alıngan Mars, seyahat sektörünüzde ve yeni fırsatlarda doğrudan dönüş yapıyor. Enerji seviyeniz düşükse veya motivasyonunuz yoksa, kısa süre sonra yeniden hızlanmaya başlayacaksınız. Ve eğer önemli projeler bir kenara atılmışsa, bunların tozunu alıp yeniden başlatmanın zamanı gelmiştir.

20 Ocak’ta güneş Kova burcuna giriyor, bu nedenle önümüzdeki dört hafta sizi becerilerinizden ve yeteneklerinizden yararlanmaya ve en sevdiğiniz hobilerle ilgilenmeye teşvik ediyor. İş projelerini bir kenara bırakıp kalbinizi neşeyle dolduran faaliyetlere başlamak için bir şans. Yaptığınız işi seven insanların ilgisini çekebilirsiniz, dolayısıyla bu aynı zamanda becerilerinizi hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak proaktif bir şekilde sergilemek için de iyi bir zamandır.

Son olarak, ayın yirmi birincisinde Kova burcundaki yeni ay, önemli bir projeyi, girişimcilik fikrini veya üzerinde çalışmak istediğiniz herhangi bir şeyi başlatmak için en iyi zamanlardan biridir. Ve eğer romantizmi bir sonraki aşamaya taşımak istiyorsanız şimdi tam zamanı.

Akrep Burcu

Güçlendirici Konuşmalar

2023 yılı yaklaşırken ilginç sohbetlere hazır olacaksınız Akrep. Konuşma ve düşünce sektörünüze yapılan vurgu, çözüm bulabilmeniz için sizi bir dizi konu hakkında açıkça konuşmaya teşvik eder.

Bu aynı zamanda müzakere etmek, anlaşmalar yapmak ve başkalarıyla sizin dalga boyunuzda bağlantı kurmak için de harika bir zamandır. Halletmeniz gereken idari görevleriniz varsa, çalışma alanınızı dağıtma ve düzenleme havasında olacaksınız, bu da daha net düşünmenizi sağlayacaktır.

Yine de 6 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay kendinizi savunmasız hissetmenize ve belki de kendinizden şüphe etmenize neden olabilir. Duygularınız mantığınızın önüne geçebilir, bu nedenle önemli kararlar almak için en iyi zaman değil.

Yardımcı yöneticiniz Savaşçı Mars, on ikincisinde finansal bölgenize doğrudan dönüyor ve bu hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir. Geçtiğimiz birkaç hafta hiçbir yere varamadığınızı fark ettiyse, kısa süre sonra eski hızınıza kavuşacaksınız.

Güzel Venüs’ün 2 Ocak’ta ve ardından 20 Ocak’ta Güneş’in ilerlemesiyle ev ve aile sektörünüz daha fazla odak noktasına geliyor. Hayattan bir adım geri çekilmek ve öncelikleriniz üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Ayrıca ailenizle daha fazla zaman geçirmeye ve mümkün olduğunda dinlenmeye ve enerji toplamaya istekli olacaksınız.

Yeni bir başlangıç ​​arıyorsanız, ayın yirmi birincisinde Kova burcundaki yeni ay mükemmel. İster taşınmayı, ister gayrimenkul almayı, ister evinizi yenilemeyi düşünüyor olun, ilerlemenin tam zamanı.

Güzel Venüs, 26 Ocak’ta Balık burcuna ve romantizm sektörünüze taşınıyor; bu, ilişki durumunuz ne olursa olsun aşk hayatınızı geliştirmek için mükemmel.

Hayal gücünüz sanatsal projeler tasarlamanıza yardımcı olduğunda çok yaratıcı bir aşamadan da geçebilirsiniz. Başkalarından ilham almaya hazırsanız sanat ve zanaat fuarlarına veya sergilerine katılmak size birkaç fikir verebilir.

Yay Burcu

Para Önemlidir

Sevgili Yay, mali durumunuzu anlamlandırmaya çalışıyorsanız, 2023 yaklaşırken kontrolü ele almaya istekli olacaksınız. Bu, faturalarınızı ve harcamalarınızı karşılamak ve yağmurlu bir gün için tasarruf etmek için bir bütçe belirlemek için ideal zamandır. Merkür’ün 18 Ocak’a kadar geri sarması nedeniyle ekstra dikkatli olmanız gerekeceğini unutmayın. Gerekirse paranızı geri alabilmeniz için makbuzları ve evrakları saklayın.

Altıncı günde mali ekseninizde meydana gelen dolunay, sizi küçük bir perakende terapisine katılmaya teşvik edebilir. Kendinizi her zamankinden daha savunmasız hissediyorsanız alışveriş ruh halinizi iyileştirmenin bir yolu olabilir. Ancak aşırıya kaçmamaya çalışın çünkü maliyeti düşünmeden harcama yapabilirsiniz.

12 Ocak’ta savaşçı Mars ileri harekete geçtiğinde ilişkiler gelişebilir. Birinin size karşı tutumundan moralinizi bozduysanız, o kişi daha iyiye doğru değişmeye başlayabilir. Genel olarak başkalarıyla olan bağlantılarınız önümüzdeki haftalarda gelişebilir. Ve eğer bazı çağrışımları sonlandırmak zorunda kaldıysanız, kısa sürede kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

İncelikli Venüs ikincisinde konuşma ve düşünce sektörünüze giriyor, ardından yirmincisinde Güneş geliyor, bu nedenle iletişim bu ayın güçlü bir teması. Artık iş arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla çok ikna edici olabilirsiniz. Kendinizi tanıtmanız gerekiyorsa, bunu yapmanın tam zamanı.

Buradaki güneş, sizi değerlendirmeye ve planlarınızı ve bu konuda size kimin yardımcı olabileceğini düşünmeye teşvik ediyor. Ağ oluşturma başarınızın anahtarı olabilir.

Başlatmak istediğiniz bir projeniz varsa, 21 Ocak’taki yeni ay zamanında harekete geçin. Hayal ettiğinizden daha hızlı başlayabilir.

Son olarak, nefis Venüs yirmi altıncıda Balık burcuna ve ev bölgenize taşınıyor, bu da ev ve aile meselelerinde huzuru ve uyumu yeniden sağlayabilir.

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Etki Yaratmak

Vurgu burcunuz Oğlak burcunda, güneş 20 Ocak’a kadar burada sizi kendinizi ifade etmeye ve yeteneklerinizi dünyayla paylaşmaya teşvik ediyor. Bir değişiklik için kendinize odaklanmak ve kalbinize yakın olan faaliyetlere katılmak için bir fırsattır.

Bununla birlikte, bu sektörde on sekizinciye kadar konuşkan Merkür gerilemesi nedeniyle, yine de anlaşmalar ve müzakereler konusunda dikkatli olmanız ve gecikmelerin mümkün olduğunun farkında olmanız gerekecek. Yine de bu sizi geleceğinize odaklanmaktan ve sizi gerçekten ilgilendiren hedefler belirlemekten alıkoymamalı.

6 Ocak’taki dolunay ilişki bölgenizde gerçekleşecek ve sizinle bir başkası arasındaki gerilimi vurgulayabilir. Duygular artıyorsa ama kimse bir şey söylemediyse, işte o zaman her şey açığa çıkabilir. Anın sıcağında karar vermekten kaçının. Daha sonra bunlardan pişman olabilirsiniz.

Dinamik Mars, on ikincisinde yaşam tarzı sektörünüzde doğrudan dönüş yapıyor ve bu, üretkenliğinizde büyük bir fark yaratacak. Dalgalanan enerji seviyelerinden şikayetçiyseniz ve en iyi planlarınızın pelteye dönüştüğünü fark ettiyseniz, işler olumluya doğru değişmek üzere. Yakında tüm sistemler gidecek.

Güneş 20 Ocak’ta Kova burcuna ve kişisel finans bölgenize süzülüyor ve yaklaşık dört hafta boyunca burada kalacak. Bu, mevcut durumunuzun değerlendirmesini yapmak ve paranızın sizin için daha fazla çalışmasını nasıl sağlayabileceğinizi görmek için bir fırsattır.

Ertesi günkü yeni ay, paradan tasarruf etmenize ve kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olacak yeni finansal alışkanlıkları başlatmak için en iyi zamandır. Bir yan uğraşa başlamaya hazırsanız, devam etmenin tam zamanı.

Son olarak Venüs yirmi altıncıda Balık burcuna giriyor ve onun buradaki varlığı tartışmalara, müzakerelere ve iletişim sorunlarının çözülmesine yardımcı olabilir.

Kova Burcu

Kendini Bulmak

Kova burcu, 2023 yaklaşırken, yarım kalan işleri halletmeye ve enerjinizi ve kaynaklarınızı tüketen konuları kapatmaya odaklanıyor. Ölü odunları kesmek ve yer açmak için ne kadar çok çaba harcarsanız, 20 Ocak’ta güneş burcunuza girdiğinde işler sizin için o kadar kolay olacaktır. Bu, duygusal bagajınızı atmanız ve sizi engelleyen her şeyden kurtulmanız için bir şanstır. hayatı dolu dolu yaşamaktan.

Bu aynı zamanda hayallerinize dikkat etmek ve sezgisel dürtüleri dinlemek için de iyi bir zamandır, çünkü bunlar hedeflerinizi planlamak ve niyetlerinizi belirlemek için yararlı olan rehberlik sağlayabilirler.

Altıncıda Yengeç burcunda ve yaşam tarzı sektörünüzde bir dolunay var, bu nedenle bunalmış hissetme potansiyeli var. Gününüzü basitleştirmeye çalışın ve iş/yaşam dengeniz üzerinde düşünmek için zaman ayırın. Çok fazla mı üstlendin? Eğer öyleyse, bu ay evresi işinize yaramayan faaliyetlerden vazgeçme zamanı olabilir. Hemen kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Son zamanlarda ilham eksikliğiniz oldu mu? Eğer öyleyse, bunun nedeni boş zaman bölgenizdeki Mars’ın gerileme aşamasından kaynaklanıyor olabilir. 12 Ocak’ta ileri hareket ediyor, bu da yaratıcılığınız kurumuş gibi görünse bile geri döneceği ve yakında gelişeceğiniz anlamına geliyor.

Venüs ikinciye, ardından da Güneş yirminciye girdiğinde vurgu burcunuza kayıyor. Bu sektördeki güzel Venüs, sizi bir makyajı tercih etmeye teşvik edebilir, dışarı çıkma arzunuzu artırabilir ve sizi cana yakın ve sosyal olmaya teşvik edebilir.

Güneş burcunuza girdiğinde derinden ilham verici bulduğunuz planlara ve hedeflere doğru ilerlemeye hazır olun. Ve 21 Ocak’ta burcunuzdaki yeni ay, bir projeyi başlatmak, yeni bir alışkanlığa başlamak veya bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak için mükemmel bir zamandır. Neye başlamak istiyorsan onu şimdi yap.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Ocak 2024

Bir Hayal Gerçekleşir

Balık, bir hayali hayata geçirmeye ve 2023’e muhteşem bir başlangıç ​​yapmaya hazır olabilirsiniz. Oğlak burcundaki güneş ve uzun süredir arzu ettiğiniz dilekler sektörü, konuşmanızı yürütmeniz ve işleri harekete geçirmeniz için size ilham verebilir. Sadece ilk birkaç adımı atmak bile size devam etme ve sonuna kadar gitme konusunda ilham verebilir.

20 Ocak’a kadar güneş, sizi sosyal ufkunuzu genişletmeye ve yeni çevrelere girmeye teşvik edecek şekilde sektörde dolaşıyor, bu nedenle aynı zamanda yılın sosyal açıdan en yoğun dönemindesiniz. Etkili insanlarla bağlantı kurmak isteyeceksiniz ve bu, tam da bunu yapmak için harika bir fırsat.

Ancak ayın altıncı günü Yengeç burcunda dolunay olması nedeniyle duygular normalden daha yoğun olabilir. Kendinizi savunmasız ve savunmada hissedebilirsiniz ve bu, bir partnerle veya başkalarıyla olan etkileşimlerinizde ortaya çıkabilir. Bu, ilk buluşmaya gitmek için en iyi zaman değil çünkü rahatlamak ve gerçekten kendiniz olmakta zorlanabilirsiniz. Aşırı endişeli olabilirsiniz, bu da ortamı bozar.

Feisty Mars, 12 Ocak’ta kendi bölgenizde ileri doğru hareket ediyor; bu, özellikle planlarınız gecikmişse, iyi bir haber. Özellikle son haftaları mevcut planlarınız için sağlam bir temel oluşturmak için kullandıysanız, şimdi ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yirminci evinizde güneş Kova burcuna ve manevi sektörünüze girdiğinde daha sessiz bir aşamaya girersiniz. Önümüzdeki dört hafta dinlenme ve yeniden şarj olma zamanınızdır. Sorunları kapatmak, başladığınız işi bitirmek ve gelecek ay güneş burcunuza geçtiğinde temiz bir sayfa bırakmak için bu fırsatı kullanın.

Son olarak, 21 Ocak’ta Kova burcundaki yeni ay, yoga, tai chi, farkındalık veya size daha fazla gönül rahatlığı getirmenize yardımcı olabilecek başka herhangi bir uygulamaya başlamak için mükemmel bir zamandır.

Aylık Burç Yorumları Ocak 2024-Kaynak: yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir