Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları Kasım 2023 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Kasım 2023 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Dönüşüm

Koç burcunda 22 Kasım’a kadar olan haftalar bir değişim ve dönüşüm zamanının başlangıcıdır. Güneş, meraklı Merkür ve Akrep’teki güzel Venüs ile yüzeyin altına bakmaya hazır olacaksınız. Bu, sizi istediğiniz kadar mutlu ve başarılı olmaktan alıkoyan şeyin ne olduğunu keşfetmeniz için bir şans.

Sekizincisinde, Boğa burcundaki güçlü ay tutulması finansal ekseninizde gerçekleşecek ve para meselesini doruğa çıkarabilir. Ancak bu tutulma keskin bir Satürn-Uranüs açısıyla bağlantılı olduğundan, bir çözüm bulunabilmesi için bir şeyler vermek zorunda kalacak.

Artık çıkarlarınıza hizmet etmeyen şeyleri bırakmaya ne kadar istekli olursanız, o kadar mutlu ve ruhen hafif olursunuz. Ayrıca yolunuza çıkması kaçınılmaz olan muhteşem fırsatlara da yer açacaksınız. Bu ay, sizi bir süredir geride tutan dağınıklık dağından kurtulabileceğiniz aydır.

Tüm bu yoğunluğa rağmen, odak yavaş yavaş Yay burcuna kayıyor; 15 Kasım’da uyumlu Venüs, ardından iki gün sonra akıllı Merkür ve beş gün sonra Güneş geliyor. Artık desteleri temizlediğine göre yeni maceralara hazır olacaksın. İster seyahat etmek, ister ders çalışmak veya yeni bir mücadeleye girişmek istiyor olun, bilinmeyene doğru bir adım atmanın tam zamanı.

Hayata olan iştahınız artacak ve ortaya çıkan yeni fırsatları yakalamaya hazır olacaksınız. Geleceğe adım attığınızda ve yeni deneyimler kucakladığınızda aşk yeniden alevlenebilir veya yeni aşk bulunabilir.

Yirmi üçte birinde rahat Yay burcundaki yeni ay, bir projeye veya girişime başlamak için mükemmeldir. Bir yolculuğa çıkıyorsanız her şeyin mümkün olan en iyi şekilde kendi kendine geliştiğini göreceksiniz.

Son olarak, kişisel gezegeniniz neşeli Jüpiter, 23 Kasım’da ana bölgenizde ileri doğru hareket ediyor; bu, son zamanlardaki cesur hareketlerinizin ödüllerini toplamak üzere olduğunuz anlamına geliyor.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

İşbirliği ve Takım Çalışması

Bu ay ilişki sektörünüzde Boğa burcunda güçlü bir vurgu var, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta boyunca başkalarının yardımından yararlanabilirsiniz. Odak noktası Akrep burcundadır, bu nedenle ister bir arkadaşınızla sohbet ediyor olun, ister partnerinizle konuşuyor olun, etkileşimler muhtemelen yoğun olacaktır. Birinin sizi alt etmeye çalıştığını hissederseniz, zorlanmayı veya manipüle edilmeyi hoş karşılamazsınız. Aslında ne kadar çok çabalarlarsa işbirliği yapma olasılığınız da o kadar azalır.

8 Kasım’da burcunuzda ay tutulması sırasında sakin olun. Bu güçlü ve kuvvetli ay evresi, artık sizin için yolunda gitmeyen bir ilişkinin veya durumun sona erdiğinin sinyalini verebilir. Kartlarda yeni bir başlangıç ​​olabilir.

Vurgu yavaş yavaş Yay burcuna ve dönüşüm bölgesine kayıyor. Tatlı Venüs on beşinciye giriyor, onu iki gün sonra meraklı Merkür ve beş gün sonra da güneş dört haftalık kalışı için takip ediyor. İş ve finansla ilgili, bu iki alana da yeni bir hayat kazandırabilecek yeni seçenekleri keşfetmeye hazır olacaksınız. Risk almaya istekli olsanız da, bu muhtemelen hesaplanmış bir risk olacaktır.

Aşk ve romantizm tutkulu ve oldukça keyifli olmalı çünkü saçlarınızı açık bırakıp eğlenmek için her şeyi yapmaya hazır olacaksınız.

23 Kasım Yay burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​şansını beraberinde getiriyor. Bu, yeni bir mali plan başlatmak, bir iş fikrini hayata geçirmek veya tüm potansiyelinizi ortaya çıkarabilmeniz için duygusal blokajları ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilecek bir danışman veya terapistle bağlantı kurmak için en iyi zamanlardan biridir.

Son olarak, coşkulu Jüpiter yirmi üçte birinde sosyal bölgenizde ileri doğru hareket ediyor, bu da arkadaşlarınızın ne kadar sadık ve destekleyici olduğunun farkına varacağınız anlamına geliyor. Bunlar gerçekten hayatınızda bir nimettir.

İkizler Burcu

Verimliliğin Anahtarı

Sevgili İkizler, önümüzdeki haftalarda keşfedeceğiniz gibi, rutinlerinizi değiştirmek hayatınızı değiştirebilir. Dönüşümcü Akrep’e ve yaşam tarzınıza vurgu yapıldığında, bu, organize olmak ve işlerinizi kolaylaştırmak için mükemmel bir zamandır. Bir şeyin işe yaramadığını biliyorsanız, bu, onu bir kenara atıp daha üretken olmanıza yardımcı olabilecek yeni fikir ve uygulamaları benimseme fırsatınızdır.

Öyle bile olsa, 8 Kasım’daki ay tutulmasının gücü sizi değişiklikler yapmaya itebilir. Bu turboşarjlı dolunay, yaşam tarzınız ve maneviyat ekseninizde meydana gelir ve hayatınızı öyle bir şekilde sarsabilir ki, tüm eski ölü odunlar yok olur. açığa çıkar veya doğal olarak düşer. Tutunduğunuz bir şey onunla birlikte yok olabilir ama bilin ki bu büyük bir kayıp olmayacaktır.

Vurgu yavaş yavaş Yay burcuna ve ilişki sektörünüze kayıyor. Uyumlu Venüs on beşinci günde buraya giriyor, onu iki gün sonra Merkür ve beş gün sonra da Güneş takip ediyor.

Önümüzdeki haftalarda başkalarıyla ekip kurmaya, onların geri bildirimlerini almaya, pazarlık yapıp anlaşmaları tamamlamaya ve yakınlarınızla daha fazla zaman geçirmeye daha istekli olabilirsiniz. Büyük projeleri tek başınıza halletmeye çalışmamak en iyisi olacaktır. İşbirliği yaparsanız veya bir grubun parçası olarak çalışırsanız çok daha fazlasını başaracaksınız.

23 Kasım’da Yay burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için mükemmel. Belki sizin ve eşinizin aklınızda bazı cesur planlar vardır. Eğer öyleyse, bunlar üzerinde çalışmaya başlamanın zamanı geldi. Aynı şey bir iş ortağını işe almak, önemli bir anlaşma imzalamak, nişanlanmak veya evlenmek için de geçerlidir. Gelişmekte olan bir romantizmi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, bu harika bir fırsat.

Son olarak, coşkulu Jüpiter yirmi üçüncüde sosyal sektörünüzün son derecelerinde ileri doğru dönüyor. Önemli projelerde gösterdiğiniz tüm sıkı çalışmaların karşılığını yakında alacaksınız.

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

Romantizm ve Yaratıcılık

Yengeç, vurgu Akrep burcunda ve sizin boş zaman, yaratıcılık ve romantizm sektörünüzdedir. Bu güçlü burçtaki neşeli Merkür, baştan çıkarıcı Venüs ve Güneş ile aşk hayatınıza, yaratıcı projelerinize ve sahip olabileceğiniz girişimcilik fikirlerine ekstra heyecan katmak için çok çaba harcayacaksınız.

Neye dahil olursanız olun, belki de zaman zaman çok fazla kararlı ve tutkulu olacaksınız. Geri çekilip ara vermenizi sağlayacak başka şeyler yapmanın faydası olabilir. Arkadaşlarla dışarı çıkmak ve hayattan keyif almak bunlardan biri olabilir.

Ayrıca 8 Kasım’da Boğa burcunda güçlü bir ay tutulması yaşanacak. Bu tutulma hayatınızı değiştirecek bir sırrı açığa çıkarabilir. Her şeyi değiştirecek bir şey ortaya çıkabilir.

Yoğun ruh haliniz, yirmi saniyede Yay burcunda güneş konuşkan Merkür ve tatlı Venüs’le birleşene kadar devam edecek. Sağlıklı yaşam sektörünüzdeki bu üçlü sizi daha mutlu ve daha parlak bulabilir ama aynı zamanda organize olmaya da istekli olabilir. İyi bir amaca hizmet etmeyen faaliyetlerden vazgeçmenin değerini anlayacaksınız.

Ve önceliklerinizi ve hedeflerinizi belirlemek isteyeceksiniz. Bunların gerçekleşmesine yardımcı olabilecek rutinler ve programlar oluşturmanın zamanı geldi. Bu, büyük resme bakmanın ve açık fikirli olmanın zamanıdır çünkü daha önce hiç düşünmediğiniz yeni olasılıklar karşınıza çıkabilir.

Aslında 23 Kasım’da Yay burcundaki canlı yeni ay, yeni projelere başlamak için mükemmel bir zaman. İster bir iş kurmak istiyor olun, ister diyetinizi ve egzersiz rutininizi geliştirin, ister kötü alışkanlıklarınızı bırakın ya da sadece daha verimli olun, bu başlamak için harika bir zaman.

Ayrıca coşkulu Jüpiter aynı gün sizin uzak ufuklar sektörünüzde ileri doğru dönüyor. Yeni bir iş veya ticari girişim için yeni beceriler öğrenmek amacıyla yaptığınız tüm sıkı çalışmaların artık meyve vermeye başladığını göreceksiniz.

Aslan Burcu

Rahatlayın ve Yeniden Şarj Edin

Aslan burcu, konuşkan Merkür, güneş ve sevimli Venüs Akrep’te yolculuklarına devam ederken bu ay ev ve aile sektörünüzde bir vurgu var. Bu, biraz kişisel bakımın ve şımartmanın tadını çıkarmanın yanı sıra, düşünmek ve yönünüzü anlamak için biraz zaman ayırmak için harika bir fırsattır. Güneş haritanızın bu sektöründeyken hayattan bir adım geri çekilip nasıl olduğunuzu düşünebilirsiniz. İstediğinizi ve ihtiyacınız olanı alıyor musunuz? Değilse, ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı ciddiye almanın ve bunları gerçekleştirmek için elinizden geleni yapmanın zamanı gelmiş olabilir.

8 Kasım’da Boğa burcunda da güçlü bir ay tutulması gerçekleşecek. Bu turboşarjlı dolunay, kariyerinizi, hedeflerinizi ve hırslarınızı etkileyebilir. Aynı zamanda ev ve aile kararlarını ve bazı ilişkileri de etkileyebilir. Bunun nedeni, bu alanların her birindeki gerilimi artırabilecek güçlü bir görünüş modeli oluşturmasıdır. Bir ilerleme elde etmeyi umuyorsanız, bu olabilir. Buna hiç şüphe yok: Bir şeyler değişmek üzere.

Yoğunluk duyguları yavaş yavaş yerini çok daha parlak bir ruh haline bırakacaktır. Güzel Venüs on beşinci ayda Yay burcuna geçiyor, ardından iki gün sonra konuşkan Merkür ve ondan beş gün sonra da güneş geliyor. Özellikle önümüzdeki haftalar sizi eğlenceli tarafınızı şımartmaya ve hayattan keyif almaya aktif olarak teşvik edeceği için kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Yaratıcı olmanın, romantizmi başlatmanın ve girişimci doğanızı özgür bırakmanın zamanı geldi. Maceraya atılmaya hazırsanız ve ekstrem sporları veya rekabeti seviyorsanız bu sizin için iyi bir zaman.

Bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, 23 Kasım’da bu bölgedeki yeni ay size yardımcı olabilir. Ayrıca yaratıcı bir proje veya iş fikri başlatmak için de mükemmeldir.

Son olarak, neşeli Jüpiter yirmi üçte birinde iş ve finans bölgenizde ileri doğru dönüyor, bu da geçmiş çabalarınızın ödüllerinin artık size doğru yolda olduğu anlamına geliyor.

Başak Burcu

İkna Gücü

İletişim sektörünüzde güçlü bir grup olan Başak, sözlerinize güç verir ve sizi ekstra ikna edici kılar. Konuşkan Merkür, Güneş ve Akrep’teki ışıltılı Venüs ile bu, şifa verici konuşmaların zamanı olabilir.

22 Kasım’dan önceki haftalar, ticari meselelerin müzakere edilmesi ve yönetilmesi için mükemmel olabilir. Ve eğer bir danışman veya terapist iseniz, şu anda özellikle meşgul olabilirsiniz.

Yaralanma fırsatları da var, bu yüzden söylediklerinize dikkat edin. Birine karşı tamamen dürüst olursanız yardımcı olduğunuzu düşünebilirsiniz, ancak eğer duyarlıysa bunu pek hoş karşılamayabilirler, o yüzden sakin olun.

Sekizincisinde, iletişim ekseninizde ihtiyatlı Satürn’e doğru açı yapan güçlü bir ay tutulması var. Bu tutulma, olayların bozulmasına neden olan bir katalizör görevi görebilir; dolayısıyla, eğer bir durum donmuşsa, bozulabilir. Ancak sonuç yeni bir başlangıç ​​şansını da beraberinde getirir.

Uyumlu Venüs 15 Kasım’da Yay burcuna ve ev bölgenize girerken, ardından iki gün sonra Merkür ve bundan beş gün sonra Güneş gelirken işler hafifler. Daha hafif bir ruh hali hakim olacak ve bu fırsatı gevşemek ve kişisel bakımın tadını çıkarmak için kullanmak isteyeceksiniz. Programınızı basitleştirmeye çalışın, böylece kendinizi yeniden şarj etme ve besleme şansınız olur.

Ayrıca, yeniden dekore ederek, dağınıklığı temizleyerek ve genel olarak şekline kavuşturarak mekanınızda birkaç değişiklik yapmak için ilham alabilirsiniz. Eğer dünyanın çevrimiçi olarak bu kadar kolay erişilebildiği bir ortamda, ev merkezli bir iş kurmaya istekliyseniz, bunu çok iyi başarabilirsiniz. Ve eğer yakında harekete geçmeyi planlıyorsanız, ayın yirmi üçte biri olan yeni ay civarında başlayın. Bu, işlerin er ya da geç yerine oturmaya başlayabileceği anlamına geliyor.

Son olarak, uzağı gören Jüpiter, 23 Kasım’da Balık burcunda ve ilişki sektörünüzde ileri hareket ediyor. Aşk hayatınızı iyileştirmek için çalışıyorsanız, ödüller yakında ortaya çıkmalı.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

Çok Becerikli 

Terazi, kaynaklar ve finans bu ay öncelikler listenizde; meraklı Merkür, güneş ve göz alıcı Venüs para bölgenizde ilerliyor. Bu, masrafları kısmak, artık ihtiyacınız olmayan her şeyi satmak veya ekstra para kazanmak için ek bir uğraş başlatmak için iyi bir fırsattır. Kârlı bir şekilde pazarlanabilecek becerileriniz varsa, bunu yapmaya değer. Eylemlerinizin nereye varacağını asla bilemezsiniz.

Ancak 8 Kasım’da Akrep burcunda ve dönüşüm sektörünüzde güçlü bir ay tutulması var ve siz de teste tabi tutulabilirsiniz. Bu tutulma garip bir Satürn-Uranüs açısıyla bağlantılı ve aynı zamanda konuşkan Merkür’ü de içeriyor. Finansman sıkıştıysa veya bloke edildiyse, bunun nedeni köklü bir direnç olabilir. Bu güçlü ay evresi, gelecekte çok daha iyi durumda olmanızın önünü açacak bir olayla aynı zamana denk gelebilir.

Kasım ayının ilk üç haftası oldukça yoğun olsa da, kişisel gezegeniniz Venüs’ün ayın on beşinde Yay burcuna geçmesiyle işler olumluya doğru kaymaya başlıyor. İki gün sonra Merkür ve beş gün sonra da Güneş ona katılarak odağı konuşma ve düşünce sektörünüze yöneltiyor. İlgi alanınızdaki kişilerle ağ kurmaya istekli olacak ve zevk, iş ve kişisel gelişim için fırsatlar ve ilgi alanları arayacaksınız.

23 Kasım’da Yay burcundaki yeni ay, bir proje başlatmak, çevrimiçi bir iş kurmak veya herhangi bir yeni plan veya fikir üzerinde ilerlemek istiyorsanız mükemmel bir zamandır. Aklınızda ne varsa, bu sefer ilk adımları atın; her şeyin daha kolay yerine oturduğunu göreceksiniz.

Sonunda, sevinçli Jüpiter, aylarca süren bir gerileme aşamasından sonra yirmi üçüncüde ileri hareket ediyor. Sonunda sabırla beklediğiniz bir fırsatla ödüllendirilebilirsiniz ve bunu gerçekten hak ediyorsunuz.

Akrep Burcu

Kendini Savun

Konuşkan Merkür, güneş ve ışıltılı Venüs burcunuz Akrep’te, yani önümüzdeki haftalarda büyük bir sıçrama yapmaya hazırsınız. Akrep’e yapılan vurgu, bunun kendinizi dünyaya yansıtmak ve en iyi niteliklerinizi ve yeteneklerinizi sergilemek için mükemmel bir fırsat olduğu anlamına gelir. Kendinize, ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize odaklanıp, hayalleriniz doğrultusunda adımlar atmanın zamanı geldi. Başkaları sizi bencil olmakla suçluyorsa onları görmezden gelin.

Öyle bile olsa, 8 Kasım’da karşıt burcunuz olan Boğa burcunda, önemli konuları gündeme getirebilecek güçlü bir ay tutulmasıyla uğraşmanız gerekecek. Bir süredir sallantıda olan bir ilişki sona erebilir. Eğer öyleyse, içten içe bunun ikiniz için de en iyisi olduğunu bileceksiniz. Aranızdaki bağ güçlüyse, bir süredir endişe yaratan bir şeyin üstesinden gelmenin zamanı gelmiş demektir.

Kasım ayının ilk birkaç haftası yoğun geçse de, Venüs’ün on beşinde Yay burcuna geçmesi, ardından iki gün sonra Merkür ve beş gün sonra Güneş’in gelmesiyle işler kolaylaşmaya başlıyor. Vurgu para bölgenize kayıyor ve savurganlık havasında olacaksınız. Gereksiz yere harcamak yerine, daha fazla yatırım yapmaya çalışın, böylece zorlukla kazandığınız parayı boşa harcamazsınız.

23 Kasım’da Yay burcundaki yeni ay, yeni girişimleri başlatmak için mükemmel. Mali durumunuzun kontrolünü geri almak, daha fazla tasarruf etmek veya ek bir uğraş başlatmak istiyorsanız, bu, harekete geçmek için harika bir zaman.

Son olarak, şımarık Jüpiter yirmi üçte birinde eğlence bölgenizde ileri doğru dönüyor. Yola geri dönmek biraz zaman alabilir, ancak askıya alınan yaratıcı bir projeye başlamak için istekli olabilirsiniz. Bir aşk durmuşsa, yakında daha canlı görünebilir.

Yay Burcu

Yönünüzü Almak

Sevgili Yaylar, Kasım ayı yaklaşırken daha sessiz bir alandasınız. Bu vurgu, güzel Venüs, konuşkan Merkür ve güneş burcunuza geçmeden önce birkaç hafta sürecek. Desteleri temizlemek ve artık çıkarlarınıza hizmet etmeyen her şeyden kurtulmak için bu şansı kullanın. Yarım kalmış işleri halledin ve işleri bitirin, böylece ilerlemenize engel olacak hiçbir şey üzerinizde asılı kalmasın.

Ancak 8 Kasım’da meydana gelecek güçlü ay tutulmasıyla uğraşmanız gerekecek. Bu tutulma yaşam tarzı ekseninizde gerçekleşecek ve aynı zamanda düşüncelerinizi ve zihniyetinizi de etkileyecek. Tepe noktasında ihtiyatlı Satürn bulunan bir t-karenin parçasını oluşturur; bu, eğer belirli inançlara katı bir şekilde tutunduysanız, bunların yakında paramparça olabileceği anlamına gelir. Size daha uygun fikirler onların yerini almak üzere kenarda bekliyor.

Önümüzdeki haftalar yoğun olabilir ama aynı zamanda sizi günlük yaşamınızda gerçekten ne kadar özgürlüğe sahip olduğunuzu düşünmeye de teşvik edecekler. Sandığınızdan daha fazla bağlanmış olabilirsiniz. Eğer öyleyse, doğal yeteneklerinizden yararlanmanız için size daha fazla şans verecek değişiklikler yapmanın faydasını göreceksiniz. Bunu yaparsanız çok daha mutlu hissedeceksiniz.

Odak yavaş yavaş burcunuza kayıyor ki bu çok heyecan verici. İlk baştan çıkarıcı Venüs on beşincide ilerliyor, ardından iki gün sonra neşeli Merkür ve ondan beş gün sonra güneş geliyor. Son haftaların yoğun sorunları ortadan kalkmaya başladıkça bir rahatlama ve salıverme duygusu hissedeceksiniz. Bu, ihtiyaçlarınıza ve arzularınıza odaklanma ve kalbinize yakın projelerle uğraşma fırsatınızdır.

Son olarak 23 Kasım’da burcunuzdaki yeni ay, çeşitli girişimleri başlatmak için mükemmel. Yeni bir alışkanlık edinmek, bir projeye başlamak veya bir ilişkiyi bir sonraki aşamaya taşımak istiyorsanız bu sizin için bir şans.

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

Kimi Tanıyorsun

Oğlak burcu, bu ay başlarken sosyal hayatınız parlıyor. Akrep burcuna yapılan vurgu sizi davetleri kabul etmeye, etkinliklere katılmaya ve ağ kurmaya teşvik eder çünkü bunu yaparak bazı değerli bağlantılar kurabilirsiniz.

Ayrıca güce ve nüfuza sahip insanlarla bağlantı kurmaya da çekileceksiniz. Oğlak burcu olarak yine de onlara yönelme eğilimindesiniz, ancak bu ay bir hedefe ulaşmanıza yardımcı olabilecek veya doğru alanda sizin için iyi bir söz söyleyebilecek birini aramanın ek faydası var.

Ancak 8 Kasım’da Boğa burcunda sosyal hayatınızı sarsabilecek güçlü bir ay tutulmasıyla da mücadele etmeniz gerekiyor. Bazı arkadaşlıkların ve bağlantıların neredeyse bir gecede yok olduğunu fark edebilirsiniz, özellikle de bunlar zevkten çok acı veriyorsa.

Gerçekten yürümeyen bir aşkın aniden sona ermesi de mümkündür. Her ne kadar üzücü olsa da muhtemelen en iyisi budur.

Bu ayın ilk üç haftasının yoğun geçeceğine şüphe yok ama sanki çok şey başarmışsınız gibi hissedeceksiniz. On beşincisinde, güzel Venüs Yay burcuna ve manevi bölgenize doğru ilerliyor, ardından iki gün sonra meraklı Merkür ve bundan beş gün sonra güneş geliyor. Artık yarım kalmış işleri halletmenin, rahatlamanın ve yönünüzü bulmanın akıllıca olacağı bir aşamadasınız, ancak bu yeni projelere başlamak için iyi bir zaman değil.

Bununla birlikte, 23 Kasım’da Yay burcundaki yeni ay ve manevi bölgeniz, meditasyon, yoga veya stresten kurtulmanıza ve daha fazla gönül rahatlığı hissetmenize yardımcı olabilecek başka herhangi bir uygulamaya başlamak için mükemmel bir fırsattır.

Ayrıca yirmi üçte birinde, sevinçli Jüpiter, aylarca süren gerileme aşamasından sonra ileri doğru dönüyor. Belirli projeleri beklemeye aldıysanız, artık bunların tozunu alıp yeniden çalışır hale getirebilirsiniz.

Kova Burcu

Üst Nokta

Kova burcu, önümüzdeki üç hafta hedefleriniz ve kariyer planlarınız doğrultusunda ilerlemek için mükemmel. Bu, becerilerinizi veya hizmetlerinizi kullanabilecek diğer kişilere ulaşmanın zamanıdır. Ayrıca, zirveye olan yolculuğunuzda size yardımcı olabilecek, güçlü konumdaki etkili kişilerle ağ kurmanın da faydasını göreceksiniz. Kartlarınızı doğru oynarsanız çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

Yine de, 8 Kasım’da Boğa burcunda ve ev bölgenizde güçlü bir ay tutulmasıyla mücadele etmeniz gerekecek. Bu tutulma ev ve kariyer ekseninizde ve burcunuzdaki ihtiyatlı Satürn’e doğru açılarda meydana geliyor, bu da sizi etkileyebilecek bir sarsıntıya işaret ediyor. hayatınızın önemli alanları. Bu, hayatınızın bir parçası olan bir şeyin sona ermesinin zamanının geldiği anlamına gelebilir. Belki bunu bir süredir biliyorsunuzdur ama artık buna hiç şüphe yok.

Yirmi saniyeye kadar olan haftalar oldukça yoğun olabilir. İlerleme kaydetme konusunda istekli olacaksınız, ancak aynı zamanda ailenizi ve onların duygularını da dikkate almanız gerekecektir, özellikle de çok çalışmaya ve boş zamanınızı kısmaya kararlıysanız. Yakınınızdakiler daha fazla dinlenmenizi talep edebilir.

Güzel Venüs 15 Kasım’da Yay burcuna geçiyor, ardından iki gün sonra Merkür ve 22 Kasım’da Güneş geliyor. Genel olarak kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve iyi bir arkadaşlıkla rahatlamaya hazır olacaksınız. Bu, işinizle veya işinizle bağlantılı olabilecek veya kendi zevkinize yönelik grup ve kulüplere katılmak için iyi bir zamandır. Fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşan başkalarıyla bağlantı kurma şansı moralinizi ve güveninizi artırabilir.

Yirmi üçte Yay burcundaki yeni ay, yeni çevrelere girmek ve hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olabilecek kişilerle kendinizi aynı hizaya getirmek için mükemmeldir.

Son olarak, coşkulu Jüpiter 23 Kasım’da ileri hareket ediyor ve size büyük sonuçlar elde etmenizi sağlayacak bir rutine geçmeniz için ilham veriyor.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Kasım 2023

Yeni Fırsatlar

Balık, fırsat sektörünüze yapılan dinamik vurgu, sizi daha önce hiç gitmediğiniz yerlere cesurca gitmeye teşvik ediyor. Konuşkan Merkür, Güneş ve Venüs’ün Akrep’te olması ve seyahat bölgeniz ile bir mola vermek ve bir seyahatin veya belki de hak ettiğiniz bir tatilin tadını çıkarmak için ilham alabilirsiniz. Ayrıca becerilerinizi geliştirebilecek veya dil öğrenmenize yardımcı olabilecek bir kursa veya sınıfa katılmaya da karar verebilirsiniz. Büyük resme daha geniş bir mercekle bakacaksınız.

Yine de 8 Kasım’da Boğa burcunda iletişim ve zihniyetle ilgili konuları etkileyecek güçlü bir ay tutulması yaşanacak. Eğer uzun süredir açıkça işe yaramayan bir fikre sahipseniz, bu tutulma sizi sonunda o fikirden vazgeçmeye teşvik edebilir. Ayrıca sizi geride tutan inançlardan kurtulmanıza ve daha başarılı olmanızı sağlayacak bir zihniyet benimsemenize de ilham verebilir. Yine de bu tür değişiklikler yapmak biraz can sıkıcı olabilir.

Yaratıcı Venüs on beşinci ayda Yay burcuna girerken, onu iki gün sonra Merkür ve beş gün sonra da Güneş takip ederken, vurgu yavaş yavaş hedef ve kariyer sektörünüze kayıyor. Bu, parlak becerilerinizi, deneyiminizi ve elinizden gelenin en iyisini yapma konusundaki kararlılığınızı gösterme ve sergileme zamanınızdır. Yay burcu macerayı teşvik ettiği için bu, gelecekte neyi başarmayı umduğunuzu düşünürken büyük düşünmek ve konfor alanınızın dışına çıkmak için bir fırsattır.

23 Kasım’da Yay burcundaki yeni ay, yeni girişimlere başlamak için mükemmel. İster yeni bir işe başvurmaya istekli olun, ister kariyer değişikliğine hazır olun, ister önemli bir hedefe doğru ilk adımları atmak isteyin, bu ay evresi her şeye harika bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olabilir.

Son olarak, sevinçli Jüpiter yirmi üçte birinde burcunuzda ileri doğru dönerek ilerlemenin mümkün olduğu yeni bir aşamanın başlangıcının sinyalini veriyor.

Aylık Burç Yorumları Kasım 2023-Kaynak: yahoo

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir