Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Aylık Burç Yorumları Eylül 2023 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Eylül 2023 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Yoğun Zaman

Koç burcu, bu ay fiziksel ve zihinsel olarak yoğun olacak gibi görünüyor ama sırf bunun için çalışmaya gerek yok. Programınızı basitleştirebilirseniz daha az stresli olursunuz. Alıngan Mars İkizler burcunda devam ederken meraklı olacaksınız ve ilgilendiğiniz herhangi bir şeye katılarak kendinize daha fazla iş verme eğiliminde olacaksınız. Öncelik verirseniz, bu kadar bunalmayacaksınız.

Yirmi saniyeye kadar Başak burcundaki güneş, işlerinizi düzene koymak ve günlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için rutinlerinizi yeniden düzenlemek için bir çağrı olabilir. Gerçekleştirmeye istekli olduğunuz hedefleriniz varsa, zaman kaybettiren faaliyetleri azaltmak, onları başarılı bir sonuca ulaştırmanıza yardımcı olacaktır. 

Ancak konuşkan Merkür, 9 Eylül’den 2 Ekim’e kadar geri harekette olacak ve bu, en iyi planlarınızda gecikmelere neden olabilir. İşin püf noktası, acilen yapılması gereken bir şey varsa önceden iyi hazırlanmaktır.

Onuncu ayın Balık burcundaki dolunay, elektrikli Uranüs’e olumlu bir açı oluşturuyor ve bu, her şeyi değiştirecek bir farkındalığın gerçekleşmesiyle örtüşebilir. Açık olmayan şeyler gün yüzüne çıkabilir ve daha akıllıca seçimler yapmanıza olanak tanıyabilir.

Güneş Terazi’ye ve ilişki sektörünüze doğru ilerledikçe odakta bir değişiklik oluyor, bu da önümüzdeki dört haftayı işbirliği ve ekip çalışması için bir zaman haline getiriyor. Başkalarının enerjisinden, desteğinden ve arkadaşlığından yararlanarak gelişeceksiniz ve onlar da sizinle birlikte olmaktan keyif alacaklar.

25 Eylül’de Terazi burcundaki yeni ay, grup planlarını başlatmak ve filizlenen bir romantizm veya uzun vadeli bir ortaklıkta işleri ilerletmek için yararlı olabilir. Siz ve başka biri işbirliği yapmaya hazırsanız hemen başlayın.

Sonunda, büyüleyici Venüs yirmi dokuzunda Terazi’ye taşınıyor. Bu diplomatik ve iyileştirici etki, herhangi bir ilişki sorununu düzeltme şansı verir. Grup olarak müzakere etmek ve ilerlemenin en iyi yolunu bulmak harikadır.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

Çok Yaratıcı

Güneş, 22 Eylül Boğa burcuna kadar Başak burcundan ve eğlence alanınızdan geçerek size tatmin duygusu getirecek el sanatları ve hobilere katılmanız için ilham veriyor. Bu, yeni bir beceri öğrenmek veya halihazırda sahip olduğunuz bir beceriyi geliştirmek için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda girişimci tarafınızı ortaya çıkarıp ne kadar parlak iş fikirleri bulabileceğinizi görmeniz için de bir şanstır. Ve eğer çalışmanızı halka sergilemek istiyorsanız şimdi tam zamanı.

Dördüncüsünde, tatlı Venüs zevk alanınıza girerek romantizm şansını artırıyor ve sizi dışarı çıkıp hayattan zevk almaya teşvik ediyor. Onun buradaki varlığı yaratıcı ilhamı artırabilir, dolayısıyla bu sizin için çok verimli bir zaman olabilir.

Geveze Merkür, 9 Eylül’de yaşam tarzı sektörünüzde gerilemeye başlayacak ve bu da bazı gecikmelere neden olabilir. İletişim kesintiye uğrayabilir, cihazlar bozulabilir ve işlerin ilerlemesi daha uzun sürebilir. İşin püf noktası tüm olasılıklara hazırlıklı olmaya çalışmaktır.

Onuncu ayda Balık burcundaki güçlü bir dolunay, bir olayla veya büyük bir olayla örtüşebilir veya sıradan bir geziyi veya tarihi çok özel bir tarihe dönüştürebilir. Bir karşılaşma ya da beklenmedik bir tesadüf size düşünmeye yetecek kadar çok şey sunduğunda şaşırmaya hazır olun.

22 Eylül’de, güneş dört hafta boyunca Terazi burcuna doğru kayarken yaşam tarzınız daha da vurgulanacak. İş/yaşam programınızdaki herhangi bir dengesizliği düzeltmek ve her yerde daha mutlu ve daha tatmin edici bir yaşam yaratmak için bir fırsattır. Sağlığınızla ilgili kestirme yollar kullanıyor ve çok fazla fast food tüketiyorsanız bu, eski düzeninize dönmeniz için harika bir fırsat.

Son olarak, ayın yirmi beşinde bu sektörde yeni alışkanlıklara başlamak ve onlara bağlı kalmak için mükemmel bir yeni ay var. Bu, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

İkizler Burcu

Her Fırsatı Kullanmak

Ateşli Mars burcunuz İkizler’de devam ederken, günleriniz umutla parlıyor. Bu macera dolu gezegen sizi yeni seçenekleri keşfetmeye ve merakınızın ön plana çıkmasına izin vermeye teşvik ediyor. Ev bölgenizdeki güneşin size başka bir mesajı daha var; o da, özellikle çok fazla acele ediyorsanız, bir adım geri atmanın ve mümkün olduğunca kendinize dinlenmeye ve yeniden şarj olmaya izin vermenin faydalı olacağıdır.

4 Eylül’de güzel Venüs Başak burcunda güneşle birleştiğinde, yerinizi düzene koyma dürtüsü hissedebilirsiniz. Biraz dağınıklığın ve belki de biraz makyaj yapmanın zamanı geldi. Eşinizle veya çocuklarınızla çok fazla kaliteli zaman geçirmediyseniz, hemen harekete geçin.

Kişisel gezegeniniz olan meraklı Merkür dokuzuncu ayda geri harekette olacağı ve yaklaşık üç hafta boyunca böyle kalacağı için birkaç gecikmeyi hesaba katmanız gerekebilir. Üzerinde çalışmanız gereken son teslim tarihleriniz veya büyük projeleriniz varsa önceden hazırlanın. Bu sizi büyük bir dertten kurtaracaktır.

10 Eylül’deki Balık burcu dolunayı ilgi odağı olmanıza neden olabilir, o yüzden kameraya hazır olmaya çalışın. Kendinizi bir dramanın içinde bulsanız bile, bunu vakarla ve olgunlukla ele alan kişi olun. Başkaları bunu fark edecek.

Güneş 22 Eylül’de dört haftalık konaklaması için Terazi burcuna doğru süzülürken, oyuncu yanınızı dışarıda bırakmanın zamanı geldi. Rekabetçi sporlardan hoşlanıyorsanız, yaratıcı bir yeteneğiniz varsa veya sadece bir aşk macerasına çıkmak istiyorsanız, bu sizin şansınız.

Yirmi beşinde, Terazi burcundaki yeni ayın küstah Jüpiter’le karşı karşıya gelmesinden yararlanın. Sizi konfor alanınızın dışına çıkaracak bir şeyi denemek için cesaretlenebilirsiniz ama bu aynı zamanda çok keyiflidir.

Son olarak, 29 Eylül’de nefis Venüs Terazi’de dans ederken, mevcut bir bağda veya yeni bir ilişkide romantizm çiçek açabilir. Biraz eğlenmenin zamanı geldi.

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

Düzenlilik

Sevgili Yengeçler, bu ay evrak işlerini halletme ve genel olarak organize olma havasında olacaksınız. 22 Eylül’e kadar olan önümüzdeki haftalarda, özellikle hayatınızın bazı alanları biraz kaotik hale geldiyse, yeniden yolunuza çıkma konusunda istekli olabilirsiniz. Dağınıklığı ortadan kaldırmak, üretkenliğe yardımcı olacak sistemleri uygulamaya koymak ve önemli belgeleri güvenli bir şekilde dosyalamak size gönül rahatlığı sağlayabilir. 

Bu aynı zamanda herhangi bir sağlık veya diş randevusu hakkında güncel bilgi edinmek ve hayatınızın ilerlemesini sağlayan her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için de iyi bir zamandır.

Büyüleyici Venüs, dördüncüden yirmi dokuzuncuya kadar Başak burcunda ilerleyecek ve bu, müzakereler ve tartışmalar için mükemmel bir etki. Bir anlaşma imzalamanız gerekiyorsa Venüs’ün burada bulunması hayatı çok daha kolaylaştırabilir.

Öyle bile olsa, meraklı Merkür 9 Eylül’den 2 Ekim’e kadar geri harekette olacak ve bu durum işleri zorlaştırabilir. Canlı Merkür ev ve aile sektörünüzde geri sarılacak, bu nedenle eğer yapabiliyorsanız bu süre zarfında alım veya satım yapmaktan kaçının. Başka seçeneğiniz yoksa programda beklenmedik değişikliklere ve olayların planladığınızdan farklı sonuçlanmasına hazırlıklı olun.

Onuncu gün Balık burcundaki dolunay sizi kaşif moduna sokabilir. Tatile çıkma arzunuz varsa ve zamanınız varsa, bu derinden iyileştirici ve dinlendirici bir deneyim olabilir.

Güneş 22 Eylül’de yaklaşık bir ay boyunca Terazi burcuna geçtiğinde odakta bir değişiklik var. Ev ve aile meseleleri gündeminizin en üst sıralarına yerleşir ve hayattan bir adım geri çekilip rahatlamak ve enerji toplamak için zaman ayırmaya hazır olacaksınız.

Terazi burcundaki yirmi beşinci yeni ay, ev işlerini ve diğer ev işlerini yapmayı çok daha kolaylaştıracak yeni alışkanlıkları başlatmak için bir şans olabilir.

Son olarak, Venüs 29 Eylül’de Terazi burcuna geçerken, bulunduğunuz yere renkli bir görünüm kazandırmak isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu

Güçlü Yönlerinizi Takdir Edin

Güneş, 22 Eylül’e kadar Başak burcunda ve kaynak sektörünüzde seyahat edecek Aslan, bu nedenle becerilerinizi ve yeteneklerinizi değerlendirmenin ve bunlardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi düşünmenin zamanı geldi. Bu aynı zamanda finansal resminize bakmak ve paranızın sizin için daha fazla çalışmasını sağlamanın yolları olup olmadığını görmek için de bir şanstır. Bu, bir tasarruf hesabı açmayı veya size ekstra para kazandırabilecek bir ek iş başlatmayı içerebilir.

Büyüleyici Venüs ayrıca dördüncüde Başak burcuna ve para bölgenize taşınıyor, bu da kendinize yatırım yapmanıza ilham verebilir. Kaliteyi gördüğünüz anda anlarsınız; bu nedenle, kıyafet arıyorsanız veya yenilenmeye hevesliyseniz, en iyi fırsatları almak için nereye gitmeniz gerektiğini bileceksiniz.

Ayrıca konuşkan Merkür, 9 Eylül’de konuşma ve düşünce sektörünüzde gerilemeye başlayacak ve bu, projeleri, önemli tartışmaları veya müzakereleri geciktirebilir. İşler yeniden ilerlemeye başlayana kadar, yani 2 Ekim’den kısa süre sonra, bazı planların ikinci plana atılması gerekebilir.

Onuncu gün Balık burcundaki dolunay zamanında ilişkiler duygusal hale gelebilir. Bu, şimdiye kadar kendinize sakladığınız duygularınızı paylaşmanız için bir şans. Ancak hepsinin aceleyle ortaya çıkabileceği konusunda önceden uyarılmalıdır. İşin iyi tarafı, eğer ilk buluşmaya gidiyorsanız, bu unutulmaz bir an olabilir ve tekrarlamak isteyeceğiniz bir şey olabilir.

22 Eylül’de güneş Terazi’ye girerken iletişim ve yönetim gündeminizin üst sıralarında yer alıyor. Bu sektörde dört haftalık kalması, geveze Merkür’ün gerileme aşamasına rağmen önemli projeler için destek almak için mükemmel olabilir.

Son olarak, yeni ay ayın yirmi beşinde aynı bölgede, bu da ileride çiçek açacak yeni fikirlerin tohumlarını ekmek için bir şans olabileceğiniz anlamına geliyor. Eğer o romanı yazmaya veya yeni bir beceri öğrenmeye hazırsanız, bunu şimdi yapın.

Başak Burcu

Yaratıcı ve Etkileyici

22 Eylül’e kadar burcunuzda olan güneş Başak, geçmişi arkanızda bırakmak ve yeni bir kişisel döngü başlatmak için mükemmel. Önümüzdeki haftalar, size kişisel etkinizi ortaya koyma ve başkaları üzerinde iyi bir izlenim bırakma şansı veren bir yeniden doğuş gibi olabilir. 

Büyüleyici Venüs ayrıca dördüncüde burcunuza geçiyor, bu da bunu bir makyaj yapmak ve başkalarına ulaşmak için mükemmel bir zaman haline getiriyor. Bazı değerli bağlantılar kurabilirsiniz. Bu ay gerçekten kendinize yatırım yapmak için en iyi zaman.

Buna rağmen kişisel gezegeniniz zeki Merkür, 9 Eylül’den 2 Ekim’e kadar geri harekette olacak. Finans sektörünüzde gerileme yaşanacak, bu da bu tür konularda gecikmelere ve aksaklıklara neden olabilir. Faturaları ve diğer masrafları paranız varken ödeyin, böylece beklenmedik sorunlar meydana geldiğinde hazırlıksız yakalanmazsınız.

Onuncu ayda Balık burcundaki dolunayla, duyguların açığa çıkmasıyla ilişkileriniz çok duygusal hale gelebilir. Biriyle sorun yaşadıysanız veya kırgın hissediyorsanız ancak bunu görmezden gelmeye çalıştıysanız, işte o zaman konuşmaya hazır olacaksınız. Başkasına iletmek istediğiniz şey ne olursa olsun, önce sonuçlarını düşünün. Bir kez ortaya çıktıktan sonra söylenemez.

Güneş 22 Eylül’de Terazi’ye ve finans sektörünüze doğru süzülüyor, bu nedenle önümüzdeki dört hafta kaynaklarınıza, yeteneklerinize ve para yönetimi becerilerinize ışık tutacak. Kullanılmayan yetenekleriniz varsa, bunları küçük bir işletmeye veya kazancınızı artırmanıza yardımcı olabilecek ek işlere dahil etmenin zamanı gelmiş olabilir.

Son olarak, yirmi beşinde Terazi burcundaki yeni ay, bir tasarruf hesabı açmak, harcamalarınızı takip etmek, gerekirse harcamaları kısmak ve eşyaları atmak yerine geri dönüştürmek gibi yeni finansal alışkanlıkları başlatmak için yararlı olabilir. uzak.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

Yeniden Doğuş

Bu ay yaklaşırken Terazi burcu güneş yirmi saniyeye kadar Başak burcunda ve özel bir bölgede seyahat ediyor. Önümüzdeki haftalar, kendinize zaman ayırıp, gerçek bilgeliğin yattığı daha derin bir düzeyde kendinizle temasa geçme şansınız olacak. 

Bu, doğada yürüyüş yaparak ve ekranlardan ve cihazlardan uzaklaşarak zihninizi susturmak için bir fırsattır, böylece meditasyon yapabilir ve kendi gerçeğinizi daha kesin bir şekilde bilebilirsiniz.

Kişisel gezegeniniz Tatlı Venüs, 4 Eylül’den 29 Eylül’e kadar aynı bölgede olacak; bu, bir değişiklik için kendinize biraz sevgi ve ilgi gösterme fırsatıdır. Arkadaşlarınızı ve ailenizi neşelendirmekle meşgulseniz, şimdi kendiniz için güzel şeyler yapın, bunun faydalarını hissedeceksiniz.

Akıllı Merkür dokuzuncu gün burcunuzda gerilemeye başlayacak ve 2 Ekim’e kadar öyle kalacak, bu da bazı kafa karışıklığına ve karışık mesajlara neden olabilir. İşlerinizi halletmek için kendinize bolca zaman tanıyın, böylece bu aşamanın en kötüsünden kaçınırsınız.

İş/yaşam dengeniz, Balık burcundaki dolunay sırasında ve 10 Eylül’de yaşam tarzınız sırasında da bir sorun olabilir. Tabağınızda ne kadar çok şeyin bulunduğunun ve rahatlamak ve yeniden şarj olmak için ne kadar az zamanınızın olduğunun farkına varabilirsiniz. Bu, hayatınızı daha iyiye doğru değiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz katalizör olabilir.

Güneş burcunuza girerken önümüzdeki dört hafta kendinizi daha güvende ve canlı hissedeceğiniz keyifli bir zaman olabilir. Dikkatinizi sizin için en anlamlı ilişkilere ve faaliyetlere çevirerek biraz bencil olmanızda bir sakınca yoktur.

Son olarak, yirmi beşincide burcunuzdaki yeni ay dikkat edilmesi gerekenlerden biridir. Yeni alışkanlıkları, ilişkileri ve projeleri başlatmak için kullanın; planlarınız hızla ivme kazanacaktır.

Akrep Burcu

Arkadaşlar ve Bağlantılar

Akrep, 22 Eylül’e kadar Başak burcundaki güneş sizi dışarı çıkmaya teşvik ederken, sosyal hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmanın zamanı geldi. Ve dördüncüde güzel Venüs’ün aynı bölgeye girmesiyle, yararlı bağlantılar kurmanın keyfini çıkaracaksınız. 

Önümüzdeki haftalar yeni çevrelerde dolaşmak, ağ oluşturmak ve sizin dalgaboyunuzdakilerin yanında olmak için mükemmel. Ayrıca eski arkadaşlarla bağlantı kurmak, bir takımda çalışmak veya bir topluluk projesi başlatmak için de harika bir zaman. Yeni biriyle tanışmayı umuyorsanız, bu sektörde Venüs bu dönemi flört etmeye başlamak için harika bir zaman haline getiriyor.

Konuşkan Merkür dokuzdan 2 Ekim’e kadar ters yönde olacak. Ruhsal sektörünüzde bu aşamayı başlatıyor, bu da geçmişinizde bitmemiş bir işiniz olan insanlarla bağlantı kurabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, konuları konuşmak ve uzun süredir devam eden sorunları çözmek için harika bir fırsattır.

10 Eylül’de Balık burcundaki dolunay ve eğlence sektörünüz bu ay yüksek bir nokta olabilir. İster yalnız olun ister adınıza konuşulsun, aşk hayatınıza büyük bir romantizm dalgası getirebilir. Birisiyle yeni tanıştıysanız, bu ay evresi ilişkiyi hızla çok duygusal bir seviyeye taşıyabilir, bu yüzden hazırlıklı olun.

Yirmi saniyede güneş, dört haftalık bir konaklama için özel ve manevi bir sektöre giriyor. Bu süre zarfında önceliklerinizi düşünme, yarım kalmış işleri halletme ve artık çıkarlarınıza hizmet etmeyen her şeyden vazgeçme fırsatına sahip olacaksınız.

Ve 25 Eylül’de aynı sektörde gerçekleşecek yeni ay, ruhsal uygulamanızı derinleştirecek düzenli alışkanlıkları başlatmak için harika bir zaman olabilir. Meditasyon, yoga ve farkındalık, farkındalığınızı artırmanıza ve günlük zihninizin huzursuzluğunun ötesine geçmenize yardımcı olabilir.

Sonunda, güzel Venüs yirmi dokuzuncu günde Terazi’ye taşınıyor ve hem kendinize hem de başkalarına karşı nazik olma fırsatını getiriyor.

Yay Burcu

Yüksek Uçan

Yay, bu ay başlarken en üst sıradasın. Başak burcundaki güneş ve yüksekten uçan bir bölge, size parlama ve başkalarına neler yapabileceğinizi gösterme şansı verir. Yapılması gereken işlerde aceleyle ayağa kalkabilirsiniz, ancak bu çok değerli olacaktır çünkü bu, büyük ilerleme kaydedebileceğiniz bir zamandır. 

Büyüleyici Venüs, 4 Eylül’den 29 Eylül’e kadar kariyer bölgenizde ilerlerken, kendi elementinizde olacaksınız. Doğru insanlarla sosyalleşmenin ve faydalı bağlantılar kurmanın zamanı geldi. Başkalarıyla işbirliği yapın, onlara yardım eli uzatın, ödüllendirileceksiniz.

Aynı zamanda, zeki Merkür dokuzuncu günde gerilemeye başlayacak ve 2 Ekim’e kadar öyle kalacak, bu da işleri zorlaştırabilir. Planlar gecikebilir ve karışık mesajların ve yanlış anlamaların ortaya çıkma potansiyeli vardır. Görevlerinizi tamamlamak ve son teslim tarihlerine uymak için kendinize bolca zaman verin.

10 Eylül’de Balık burcunda ve ev bölgenizde gerçekleşecek güçlü bir dolunay oldukça duygusal olabilir. Bu ay evresi, son haftalarda gelişen bazı yerel dramalarla aynı zamana denk gelebilir. Bu, bir süre kafa karışıklığının ardından havayı temizleme ve netliği bulma şansınız olabilir.

Güneşin dört hafta boyunca Terazi burcuna geçtiği yirmi saniyeden itibaren sosyal hayatınız daha canlı görünüyor. Bu, yeni çevrelere girmek ve fikirlerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşan insanlarla bağlantı kurmak için bir fırsattır. 

Ve eğer başlamaya istekli olduğunuz bir hedef varsa, hamlenizi 25 Eylül’de Terazi burcundaki yeni ay zamanında yapın. İlk birkaç adımı bu zamanda atmak, ivme kazanmanıza ve işleri daha iyi bir şekilde görmenize yardımcı olabilir. Başarılı sonuç.

Son olarak, güzel Venüs yirmi dokuzuncuda Terazi’ye taşınıyor; bu, mevcut partnerinizle daha sık tanışmak veya sosyalleşmek için bir fırsat olabilir.

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

Yeni Fırsatlar Arayışı

Oğlak burcu bu ay yeni maceralara ve deneyimlere hazır olacaksınız. Başak burcundaki güneş ve seyahat bölgeniz size yeni arazileri keşfetmeniz ve bilinmeyene adım atmanın keyfini çıkarmanız için ilham veriyor. 22 Eylül’e kadar olan önümüzdeki haftalar seyahat etmek, yeni fırsatlar aramak ve neyin mümkün olduğuna dair vizyonunuzu genişletmek için mükemmel.

Uyumlu Venüs de dördüncüden yirmi dokuzuncuya kadar bu bölgeden geçtiği için, yaşamı daha fazla deneyimleme arzunuz artacaktır. Eğer dallara dalmak ve yeni beceriler öğrenmek istiyorsanız, bunun için harekete geçmenin tam zamanı.

Akıllı Merkür, 9 Eylül’den 2 Ekim’e kadar kariyer ve hırs sektörünüzde geri harekette olacak. Öngörülemeyen koşullar nedeniyle projelerinizi veya planlarınızı askıya almak zorunda kalabilirsiniz. Kesinleşmiş gibi görünen anlaşmalar ince ayarlamalar ve hatta büyük değişiklikler gerektirebilir; bu nedenle buna hazır olun.

Balık burcundaki dolunay zamanına ve onuncu gündeki konuşma ve düşünce sektörünüze dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Oldukça kaygan bir etki olabilir, dolayısıyla neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bilmek zor olabilir. Vermeniz gereken önemli kararlar varsa, işler düzelene kadar birkaç gün beklemeyi deneyin.

22 Eylül’de güneş Terazi burcuna ve kariyer bölgenize doğru ilerlerken dört hafta boyunca ilgi odağı olacaksınız. Fikirleriniz çok pratik ve gösterdiğiniz çabanın sonuçlarını görmek isteyeceksiniz. İtibarınız ve konumunuz önemli. Fark edilmek istiyorsanız kendinizi tanıtmanın tam zamanı.

Son olarak, başlatmaya istekli olduğunuz bir şey varsa, devam etmenin tam zamanıdır. Yirmi beşincisinde Terazi burcundaki yeni ay size yardımcı olabilir. İster bir proje veya ürün başlatıyor olun, ister yeni bir fikri tartışıyor olun, ister bir hedef üzerinde düşünüyor olun, bunun için şimdi harekete geçerseniz mümkün olan en iyi başlangıca ulaşacaksınız.

Kova Burcu

Değişim ve Dönüşüm

22 Eylül’e kadar Başak burcundaki güneş, Kova burcunda hayatınızın önemli alanlarında değişime ihtiyaç duyulduğunun farkına varılmasıyla örtüşüyor. Sizi engelleyen şeyin fazlasıyla farkına varacaksınız ve bu konuda bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Duygular yoğun olabilir ve bir süredir sizi rahatsız eden herhangi bir sorunun sebebini bulmak için daha derine inmeye hazır olacaksınız. 

Nefis Venüs dördüncüden yirmi dokuzuncuya kadar Başak burcunda hareket edecek ve şeylere olan arzunuz güçlenecek. Bir ürünü satın almak için kompulsif bir dürtüye sahipseniz, geri durmayacaksınız. Bu etki biraz takıntılı olabilir, bu yüzden dikkatli olun.

Hızlı ayaklı Merkür, 9 Eylül’de Terazi burcunda ve seyahat ve macera sektörünüzde gerilemeye başlayacak ve 2 Ekim’e kadar da öyle kalacak. Yurt dışına seyahat ediyorsanız, dikkatli olmanız gerekir çünkü unutmak veya kaybetmek kolay olacaktır. Pasaportunuz veya biletleriniz gibi önemli öğeler. Bir kontrol listesi oluşturun ve herhangi bir yere gitmeden önce bu listeyi gözden geçirin.

Onuncu ayın Balık burcundaki dolunay, şefkat ve şefkat duygularını teşvik edebilir. Bu dolunay para bölgenizde meydana geldiğinde, zorlukla kazandığınız parayı başkalarına yardım etmek için vermek isteyebilirsiniz. Kendinizi kısa bırakmayın. Alışveriş yaparken de savurganlık yapabilirsiniz; bu nedenle, cazip gelebileceğinizi düşünüyorsanız kendinize bir sınır belirleyin.

22 Eylül’de güneşin Terazi burcuna geçişi ve macera dolu bir bölge, size yeni fikirleri ve seçenekleri keşfetmeniz için ilham veriyor. Konfor alanınızın dışına çıkıp seyahat etme ve yeni deneyimlerin tadını çıkarma şansınız var. Öğrenmeye veya çalışmaya istekli olduğunuz bir şey var mı? Bu, ilerlemek için harika bir zaman.

Son olarak, yirmi beşinci gün İkizler burcundaki yeni ay, yeni başlangıçlar için mükemmel. İster uzun bir yolculuğa çıkıyor olun, ister bir roman yayınlıyor olun, ister başka bir şeye başlıyor olun, o ilk adımları şimdi atın.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Eylül 2023

İşbirliği

Balık, Eylül ayı yaklaşırken güneş Başak burcunda ve ilişki sektörünüzde yolculuğuna devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda başkalarının arkadaşlığına ve desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olabilir. Deneyim ve kaynakları bir araya getirmek, tek başınıza başarabileceğinizden çok daha fazlasını başarmanızı sağlayabilir.

Tatlı Venüs, 4 Eylül’den 29 Eylül’e kadar Başak burcunda ilerlerken, onun varlığı ortaklığınızı geliştirebilir ve sizi birbirinizle daha fazla zaman geçirmeye teşvik edebilir. Son zamanlarda randevu gecelerinden mahrum kaldıysanız, daha sık dışarı çıkmayı bir noktaya getirin, böylece birbirinize yetişebilir ve birbirinizin arkadaşlığından keyif alabilirsiniz.

Quicksilver Mercury dokuzuncuda finans ve iş sektörünüzde gerilemeye başlıyor ve 2 Ekim’e kadar öyle kalacak. Bu, kesinti yapıp tasarruf edebileceğiniz yolları arayarak paranızın sizin için daha çok çalışmasını sağlama fırsatı olabilir. Büyük bilet satın almayı düşünüyorsanız, makbuzları sakladığınızdan emin olun.

10 Eylül’de burcunuzdaki dolunay duygusal olabilir. Kendinizi sular yükseldiğinde denizdeymiş gibi hissedebilirsiniz ve yapabileceğiniz en iyi şey akıntılara teslim olmaktır. İmkanınız varsa gününüzü basitleştirmek akıllıca olacaktır. Ve eğer rahatlamak ve kendinizi şımartmak için zaman ayırabilirseniz, bu daha da iyi olur.

Yirmi saniyede, güneş derin duygusal bir sektör olan Terazi burcuna süzülüyor ve odak noktası daha yoğun bir bölgeye kayıyor. Önümüzdeki dört hafta, artık işe yaramayan her şeyden vazgeçmek için mükemmel. Durumlar veya insanlar sizi geride tutuyorsa, bu gibi konularla ilgilenmenin iyi bir zamanıdır, böylece ilerleyebilir ve yeni fırsatları kucaklayabilirsiniz.

Son olarak 25 Eylül’de Terazi burcundaki yeni ay yeni başlangıçlar için harikadır. İster yeni bir iş kuruyor olun ister mevcut işletmenizde şubeler açıyor olun, bu sizin harekete geçme şansınızdır.

Aylık Burç Yorumları Eylül 2023-Kaynak: yahoo

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir