Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Aylık Burç Yorumları Ekim 2023 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2023 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Hız Değişikliği

Astroloji söz konusu olduğunda bu yoğun bir ay Koç. Koşullarınızda ve hayata karşı tutumunuzda bir takım değişimleri ve değişiklikleri teşvik edebilir. Terazi burcundaki güneş, ister etkileşimde bulunun ister bir çift veya takım olarak çalışın, başkalarının yanında olmaktan çok keyif alacağınız anlamına gelir. Güzel Venüs’ün de bu neşeli burçta olmasıyla, zorlukların üstesinden gelmekte, müzakere etmekte ve işbirliği yapmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Partnerinizle kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız bu, bunun için de iyi bir zamandır.

Bu ay konuşkan Merkür 2 Ekim’de ileri hareket ediyor. Radikal Plüton da bundan iki hafta sonra sekizinci ve ihtiyatlı Satürn’de aynı şeyi yapacak. Üstüne üstlük, kişisel gezegeniniz olan alıngan Mars, 30 Ekim’de geri hareketine başlayacak ve 12 Ocak 2023’e kadar da öyle kalacak. Engellenen alanlarda ilerleyebileceksiniz, ancak konularda yavaşlamalar veya karmaşıklıklar olabilir. iletişim.

Dokuzuncu gün burcunuzda dolunay zamanında işler duygusallaşabilir ve havayı temizleme fırsatı getirebilir. Halının altına süpürülmüş bir konu patlayabilir, iyice kızışabilir. Sakin ol.

23 Ekim’de tatlı Venüs ve güneş Akrep’e girdiğinde işler daha da yoğunlaşacak. Önümüzdeki haftalar önemli alanlarda değişim şansı getirecek, ancak öncelikle sizi engelleyen her şeyi bırakmanız gerekecek.

Dinamik yeni bir başlangıç ​​şansı, ayın yirmi beşinde Akrep burcundaki güneş tutulmasıyla birlikte geliyor. Bu tutulma güzel Venüs ile aynı hizada olduğundan enerjisi ilişkileri, parayı, yaratıcı bir girişimi veya işi etkileyebilir. İyi bir başlangıç, iyi bir sonuca yol açacaktır.

Son olarak, neşeli Jüpiter 27 Ekim’de Balık burcuna geri dönüyor ve bu da sezgilerinizi güçlendirebilir. Kalp ve ruh konularında, bir adım önde başlayacaksınız ve 20 Aralık’ta burcunuza geri döndüğü zaman için iyi hazırlanacaksınız.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

İlerleme ve Tutku

Boğa burcu, ayın başında yaşam tarzınıza yapılan vurgu, günlük yaşamınıza daha fazla uyum ve denge getirmek için mükemmel. Terazi burcundaki güneş ve büyüleyici Venüs, rutinlerinizde üretkenliğinizi olumlu yönde değiştirecek ve gevşemeniz için size daha fazla zaman verecek bazı değişiklikler yapmaya hazır olacağınızı gösteriyor.

Akıllı Merkür’ün 2 Ekim’de ileri hareket etmesiyle birlikte, arka planda kalan planlar veya projeler artık ilerleme işaretleri gösterebilir. Tam hıza ulaşmanız biraz zaman alabilir, ancak önümüzdeki hafta kadar o noktaya ulaşacaksınız.

Aslında, bu ay ileri hareket eden üç gezegen var; ilk sırada Merkür, ardından sekizinci sırada Plüton ve yirmi ikinci sırada ihtiyatlı Satürn geliyor. Sanki buna karşı koymak istercesine, alıngan Mars ay sonunda İkizler burcunda gerilemeye başlıyor.

Bu ayın dolunayı 9 Ekim’de Koç burcunda ve ruhsal sektörünüzde gerçekleşecek ve Satürn’le uyumlu bağlantılar kuruyor. İşiniz veya kariyerinizle ilgili olabilecek canlı rüyalara veya sezgisel dürtüklemelere dikkat edin. Eğer bunu takip ederseniz, bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz.

Güzel Venüs ve parlak güneş yirmi üçte birinde Akrep’e girdiğinde ilişkileriniz daha tutkulu hale gelir. Bu iki gezegen, önemli bir bağdaki her türlü zorluğun yumuşatılmasına yardımcı olurken, aynı zamanda gizli tutkuların ortaya çıkmasını da teşvik eder.

25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek güçlü güneş tutulması ilişkilerle ilgili yeni bir başlangıç ​​şansını beraberinde getiriyor. Ve bu ister bir arkadaşlık, ister aşk, ister iş ilişkisi olsun, bu noktadan sonra işler ilginç bir hal alabilir.

Yirmi yedisinde, küstah Jüpiter Balık burcuna ve sosyal sektörünüze geri dönüyor ve 20 Aralık’a kadar burada kalacak. Buradaki varlığı, oyunun kurallarını değiştirebilecek bir yeniden kavuşumla aynı zamana denk gelebilir.

Son olarak, alıngan Mars 30 Ekim’de gerilemeye başlarken, mali işlerinizde hızınızı korumanız faydalı olacaktır.

İkizler Burcu

İleride Yükselen

İlerleme düzensiz mi göründü sevgili İkizler? Eğer öyleyse, bunun nedeni altı gezegenin geri harekette olması olabilir. Ancak bu ay olumlu değişimleri de beraberinde getiriyor. Canlı Merkür, güçlü Plüton ve görev yöneticisi Satürn hepsi ileri harekete geçecek, ancak alıngan Mars Ekim ayı sonunda geri gitmeye başlayacak.

Bu ay romantizm ve yaratıcılık ön plana çıkıyor; Terazi burcundaki güneş ve Venüs sizi eğlenmeye, harika randevulara çıkmaya ve en sevdiğiniz hobilerinizle uğraşırken rahatlamaya teşvik ediyor. İster çevrimiçi ister çevrimdışı olsun, yaratıcı yeteneklerinizi sergilemek için bu şansı kullanın. Ayrıca bir işbirliği veya kazançlı bir projenin ödüllendirilmesi şansı da var.

Partiye hazırsanız 9 Ekim’de Koç burcundaki dolunay bir kutlama veya başka bir eğlenceli etkinlikle aynı zamana denk gelebilir. Ne yapıyor olursanız olun, atmosfer çok gürültülü olabilir ve duygular ve öfke kolayca kontrolden çıkabilir, bu yüzden adımlarınıza dikkat edin. Artı tarafta, bazı büyüleyici insanlarla tanışacak ve son derece eğleneceksiniz.

Tatlı Venüs ve güneş, yirmi üçte birinde Akrep’e ve yaşam tarzı bölgenize girerken işler daha yoğun bir hal alıyor. İş yerinde hayat daha sorunsuz olmalı çünkü Venüs bu sektörde her türlü zorluğun hafifletilmesine yardımcı olabilir. Günlük programınız ve sağlıklı yaşam rutinleriniz bir öncelik olabilir ve bazı radikal değişiklikler yapmaya hazır olabilirsiniz.

25 Ekim’de Akrep burcunda güneş tutulması var, bu da yeni bir başlangıç ​​yapma şansınız olduğu anlamına geliyor. Zamanınızı ve kaynaklarınızı boşa harcayan projeler veya faaliyetler varsa, daha üretken fırsatlara odaklanabilmeniz için bunları bırakmanın tam zamanıdır.

Yeni bir işe veya belki de kendi işinize başlayabilirsiniz. Tutulmalar bizi evrimsel yolumuzda ilerlemeye teşvik edebilir, ancak önce bazı şeylerin değişmesi gerekiyor, o yüzden hazır olun.

Son olarak neşeli Jüpiter, yirmi yedincide Balık burcuna ve kariyer bölgenize geri dönüyor ve 20 Aralık’a kadar burada kalacak ve size dallanıp yeni olasılıkları keşfetmeniz için ilham veriyor.

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

Evim Güzel Evim

Yengeç burcu, bu, birden fazla cephede ilerlemenin mümkün olduğu heyecan verici bir ay. Ayın başında Merkür de dahil olmak üzere altı gezegen geri harekette olacak ve bu da işleri önemli ölçüde yavaşlatabilir. Önce Merkür, ardından Plüton ve son olarak Satürn’ün ilerlemesiyle işler hareketlenecek. Bununla birlikte, 30 Ekim itibarıyla enerjik Mars’ın özel bir bölgede geri sarması göz önüne alındığında, yine de tetikte olmanız gerekecek.

Vurgu yirmi üçüne kadar eviniz ve aile bölgeniz üzerindedir. Aile meseleleriyle, yerinizi düzene sokmakla ve belki de hayattan geri adım atarak, devam eden sorunlardan biraz uzaklaşmakla ilgileneceksiniz. Bu, olaylara daha iyi bir bakış açısı kazandırmak için bir fırsattır.

9 Ekim’deki dinamik Koç burcundaki dolunay, ilgi odağı olmanızı sağlayabilir ve sizin için çok önemli olan bir konuda duygularınızı paylaşmanızı teşvik edebilir. Dürüstlükle hareket edin ve itibarınıza dikkat edin, çünkü bu ay evresi imajınızı etkileyebilir. Dürtüsel hareketlerden ve gereksiz çatışmalardan kaçının.

Bununla birlikte, tatlı Venüs Akrep’e ve boş zaman bölgenize doğru ilerlerken ve ardından yirmi üçte birinde parlak güneş gelirken, yön değişikliği var. Bu, tutkulu olduğunuz hobileri keşfetme şansınızdır. Bu zamanı becerilerinizi geliştirmek ve yenilerini geliştirmek için kullanın. Ve mümkün olduğunda yeteneklerinizi geliştirmeyi düşünün.

İlişki durumunuz ne olursa olsun romantizm de kartlarda var. Aşkı arıyorsanız, bu, cızırtılı randevuların ve yoğun duyguların zamanı olabilir. Aynı şekilde, eğer bir ilişkiniz varsa, özel randevulara çıkmak veya partnerinizle kısa bir süreliğine uzaklara gitmek aranızdaki tutku kıvılcımını yeniden alevlendirebilir.

25 Ekim’de Akrep burcundaki güneş tutulması, birisine karşı güçlü duygularla veya bir eylem planını takip etme konusunda zorlayıcı bir dürtüyle örtüşebilir. Ne yaparsanız yapın, akıllıca seçin.

Son olarak, pozitif Jüpiter yirmi yedincide Balık burcuna ve uzak ufuklar sektörünüze geri dönüyor, bu da kaçırılan bir fırsatın yeniden ele geçirilebileceğini gösteriyor.

Aslan Burcu

Noktaları Birleştirmek

Leo, Ekim ayı yaklaşırken vurgu konuşma ve düşünce sektörünüzde. 23 Ekim’e kadar önümüzdeki haftalarda sizi ağ kurarken, pazarlık yaparken, ders çalışırken ve değerli yeni bağlantılar kurmaya istekli bulabilirsiniz. Hem güneş hem de diplomatik Venüs’ün Terazi’de olmasıyla, durumları herkes için işe yarayacak şekilde çözme konusunda doğal bir yeteneğe sahip olacaksınız. Ancak önümüzdeki haftalar aynı zamanda yaratıcı becerilerinizi ve diğer yeteneklerinizi sergilemeniz için de bir fırsat. İşletmenizi tanıtmanız veya çalışmanızı pazarlamanız gerekiyorsa, bunu yapmak için mükemmel bir zaman.

Aynı zamanda, konuşkan Merkür ikincisinde para bölgenizde doğrudan dönüyor ve bu da mali konulardaki gecikmelere ve hayal kırıklıklarına son verebilir. Kısa sürede farkı fark edeceksiniz ve nakit akışınız da daha canlı görünmeye başlayacak.

Güçlü Plüton 8 Ekim’de ileri harekete geçiyor ve ciddi Satürn de iki hafta sonra aynı şeyi yapıyor. Son haftalarda ve aylarda birkaç engelle karşılaştıysanız, bunlar artık hafiflemeye başlayabilir.

Dokuzuncu gün Koç burcundaki dolunay zamanında sinirler yıpranabilir. Duygular zaman zaman oldukça alıngan ve şiddetli olabilir ve kesinlikle hiçbir yüzleşmeden geri adım atmayacaksınız. Ancak bir tartışmayı çözerken daha dikkatli bir yaklaşım benimsemek daha iyi olabilir. Bunu yapmazsanız önemli bir ilişki zarar görebilir.

23 Ekim’de tatlı Venüs ve güneş Akrep’e ve ev sektörünüze girerken havada değişim var. Önümüzdeki dört hafta kadar bir iyileşme ve yenilenme zamanı olabilir, özellikle de rahatlamak ve gevşemek için zaman ayırırsanız.

Ayın yirmi beşinde Akrep burcundaki güneş tutulması büyük bir karara denk gelebilir. Gayrimenkul almaya veya satmaya veya yeni bir yere taşınmaya hazır olabilirsiniz ve bu tutulma bu tür gelişmeleri hızlandırabilir.

Son olarak, alıngan Mars, 30 Ekim’de sosyal sektörünüzde gerilemeye başlıyor; bu, geçmişinizden insanların yeni fırsatlara giden bir köprü olabileceği anlamına geliyor.

Başak Burcu

Zenginliği Çekmek

Paranın senin için daha çok çalışmasını sağlamaya hazır mısın %s? Bu ay şansınız olacak. Finans bölgenizdeki güneş ve keyifli Venüs, sizi yaratıcı olmaya ve ekstra para kazanmanın yollarını bulmaya teşvik ediyor.

Siz de daha fazla harcama yapmak isteyebilirsiniz ve bu, dikkat etmeniz gereken bir şey olabilir. Tasarruf etmeyi ve herhangi bir borcunuzda ilerleme kaydetmeyi umuyorsanız, kendinize birkaç hedef belirlemeniz yardımcı olacaktır.

2 Ekim’de konuşkan Merkür ileri gitmeye başladığında bundan faydalanacaksınız. Son haftalarda gecikmeler yaşadıysanız, bunlar yakında hafiflemeye başlayacak. Ve onuncu ayda Mercury finans sektörünüze geri döndüğünde, para tasarrufu modunda olacaksınız ve bu pazarlıkların peşine düşmeye ve bazı iyi anlaşmaları kapatmaya hazır olacaksınız.

Bu ay güçlü Plüton ve ayık Satürn de sırasıyla 8 Ekim ve 22 Ekim’de ileri hareket yapacak. Öyle olsa bile, alıngan Mars ay sonunda gerilemeye başlar ve bu da herhangi bir kariyer gelişimini frenleyebilir.

Dokuzuncu gün Koç burcundaki dolunay etrafında sakin olun, özellikle de duygusal hissediyorsanız. Bu, bunun size pahalıya mal olabileceğini bilmenize rağmen savurganlık yapma eğiliminde olduğunuz bir zaman olabilir. Parayla ilgili tartışmalar da mümkündür, ancak havayı temizleme ve yararlı çözümler bulma şansı da mümkündür.

23 Ekim’de incelikli Venüs ve parlak güneş Akrep’e geçerken iletişim daha öncelikli hale geliyor. Önümüzdeki haftalar müzakere etmek, sosyal medyadaki varlığınızı geliştirmek ve yeni projelere, özellikle de çevrimiçi herhangi bir şeye başlamak için iyi bir zamandır.

Yirmi beşindeki güneş tutulması, bu zamanda başladığınız her şeye büyük bir ivme kazandıracak. Ayrıca tesadüflerin ve eşzamanlılıkların sizi belirli bir yolda teşvik ettiğini ve yeni seçenekleri keşfetmeniz için ilham verdiğini göreceksiniz.

Son olarak, dost canlısı Jüpiter, kısa bir süreliğine 27 Ekim’de Balık burcuna geri dönüyor ve bu da ilişkileri geliştirecek. Eski arkadaşlar birdenbire ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

Elementinizde

Bu ay 23 Ekim’e kadar sana ithaf edilmiştir Terazi. Güneş, kişisel gezegeniniz olan sevimli Venüs ile birlikte burcunuzda. Bu sizi en çekici ve en iyi ruh halinizde bulabilir. Biraz bencil olmaya cesaret edin ve ne istediğinize odaklanın. Başkalarına verme konusunda çok iyisin ve şimdi kendine verme zamanı.

Bu ay ayrıca üç gezegenin ileri hareket ettiği görülüyor. Zeki Merkür ikincide öne çıkıyor, ardından sekizincide yoğun Plüton ve yirmi ikincide sert Satürn geliyor. Yaşadığınız birçok gecikmeden dolayı endişeleniyorsanız ve öfkeleniyorsanız, işler artık rahatlamaya başlayabilir.

Savaşçı Mars, 30 Ekim’den 12 Ocak 2023’e kadar uzak ufuklar sektörünüzde geri harekette olacak ve bu da herhangi bir seyahat planını geciktirebilir.

Dokuzuncu gün Koç burcundaki dolunaydan gelen duygusal bir patlamayı hissedeceksiniz; bu, önemli ilişkilere rahatsız edici bir unsur getirebilir. Yakınlarınızla sinirlilik veya tartışmalar olabilir ve bunlar dramaya dönüşen küçük şeyler olabilir. Ama aynı zamanda havayı temizleme şansınız da olacak.

23 Ekim’de tatlı Venüs ve güneş güçlü Akrep burcuna geçerken para konuları öncelikler listenizde daha üst sıralara çıkıyor. Önümüzdeki haftalar, belirli öğeleri geri dönüştürme ve hayati alanı tıkayan herhangi bir şeyi satma veya başkasına verme fırsatınız olabilir. Çok fazla dağınıklık, hak ettiğiniz zenginliğe erişmenizi engelliyor olabilir. Daha fazla alan açın ve daha fazla para önünüze aksın.

Yirmi beşindeki güneş tutulması, mali tablonuzu tamamen değiştiren bir karar veya olayla örtüşen bir dönüm noktası olabilir. Daha sağlıklı finansal alışkanlıklar uygulamaya başlamak istiyorsanız, bunu yapmanın tam zamanı.

Son olarak, neşeli Jüpiter 27 Ekim’de Balık burcuna yeniden giriyor ve 20 Aralık’a kadar burada kalacak; bu size yenilenmiş enerji ve konfor alanınızın dışına çıkmak için bazı fırsatlar verebilir.

Akrep Burcu

Yeniden Doğuş

Güneş ve neşeli Venüs, ayın başlangıcında özel bir bölgededir Akrep, bu yüzden yarım kalmış işleri halletmenin ve kalıcı meseleleri sonuçlandırmanın zamanıdır. 23 Ekim’e kadar sürecek olan bu aşama, duygusal yüklerden kurtulmak ve güneş burcunuza girdiğinde gelecek tüm fırsatlara yer açmak için mükemmel. Rahatlamak ve yeniden şarj olmak için bu şansı kullanın. Ayrıca rüyalarınızın özellikle canlı olduğunu da fark edebilirsiniz, bu nedenle size sesleniyor gibi görünenleri not etmek iyi bir fikir olabilir.

Olayların yavaş ilerlemesinden dolayı hayal kırıklığına uğradıysanız, bunun nedeni ayın başında geri giden altı gezegen olabilir. Bununla birlikte, konuşkan Merkür ikincide ileri doğru dönüyor, ardından sekizincide radikal Plüton ve yirmi ikincide temkinli Satürn geliyor. Yavaş yavaş işler hızlanacak.

Öyle olsa bile, ateşli Mars 30 Ekim’de gerilemeye başlayacak ve 12 Ocak 2023’e kadar da öyle kalacak, bu da finans ve ticari ilişkilerle ilgili bazı ayarlamalar yapılması gerektiğinin altını çiziyor.

Dokuzuncu gündeki Koç dolunayı, halının altına süpürülmüş olan sorunları alevlendirebilir. Yaşam tarzınızda gerçekleşir ve işyerinde ya da günlük yaşamınızda sizi sarsacak bir olaya denk gelebilir. Yine de bu, havayı temizlemek ve işlerin tekrar yoluna girmesine izin vermek için bir şans.

23 Ekim’de tatlı Venüs ve güneş burcunuza girecek ve siz kendi elementinizde olacaksınız. Önümüzdeki haftalar, sizin için en anlamlı olan faaliyetlere ve ilişkilere odaklanmak için mükemmel bir zamandır. Biraz bencil olmanın ve yapmak istediğiniz şeyleri, taviz vermeniz veya niyetlerinizi sulandırmanız gerektiğini hissetmeden yapmanın zamanı geldi.

Son olarak, yirmi beşincide burcunuzda gerçekleşecek güneş tutulmasıyla birlikte, bu güçlü ay evresi sizi yeni bir lige sokuyor. Gerçekleştirmek istediğiniz büyük bir hayaliniz varsa şimdi tam zamanı.

Yay Burcu

Sosyal ve Olaylı

Yay, bu ayın ilk üç haftası sizi sosyalleşmeye ve ilgi alanlarınızı paylaşan başkalarıyla bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Keyif aldığınız aktivitelere önem veren bir gruba katılmaya hazır mısınız? Üye olmak, tutkunuzu daha da tatmin etmeniz için size ilham verebilir. Üstelik birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz.

Son haftalarda gecikmeler ve yanlış anlaşılmalar yaşadıysanız, 2 Ekim’de Merkür ileri harekete geçtiğinde bunlar yakında hafifleyebilir. Dönüştürücü Plüton 8 Ekim’de ve ihtiyatlı Satürn 22 Ekim’de ileri doğru hareket edecek. Yakında, hızlanacaksınız.

Dokuzuncu gün Koç burcundaki dolunay biraz tahrişe neden olabilir ve en ufak bir şeyde kontrolden çıkmayı kolaylaştırabilir. Kendinizi alıngan bir ruh halinde hissediyorsanız, biraz kuvvetli egzersiz daha sakin hissetmenize yardımcı olabilir. Gün boyunca daha kolay gezinebileceksiniz.

23 Ekim’de büyüleyici Venüs ve parlak güneş Akrep’e ve manevi bölgenize girdiğinde her şey sakinleşiyor. Bu, evrenden gevşemeye ve yeniden şarj olmaya davetinizdir. Yeni bir şeye başlamak için en iyi zaman değil, ancak yarım kalmış işleri halletmeli ve üzerinizde asılı olan her şeyi bitirmelisiniz. Rüyalarınıza da dikkat edin çünkü çok bilgilendirici olabilirler.

Yirmi beşinde Akrep burcundaki güneş tutulması, sizi doğuştan gelen yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanmaya teşvik eden, üzerinizde oldukça etkili olabilir. Herkesin bildiği becerilere sahip olabilirsiniz ama yine de onlardan habersiz kalabilirsiniz. Bunları keşfetmek ve kullanmak oyunun kurallarını değiştirebilir.

Kişisel gezegeniniz Neşeli Jüpiter, 27 Ekim’de Balık burcuna ve ev bölgenize yeniden giriyor ve 20 Aralık’a kadar burada kalıyor, bu da evinize ve aile durumunuza enerji ve iyimserlik getirebilir.

Son olarak, ateşli Mars ilişki sektörünüzde gerilemeye başlar; bu da ilişkinin gelişme hızını yavaşlatabilir ve gecikmelere ve olası yanlış anlamalara da yol açabilir.

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

Eşyalarını Çalma

Güneş ve baştan çıkarıcı Venüs, Ekim ayı yaklaşırken Oğlak burcunda yüksekten uçan bir bölgede yolculuklarına devam ediyor. Bu, kendinizi tanıtmak ve doğru insanlar tarafından fark edildiğinizden emin olmak için en iyi zamanlardan biridir. Güzel Venüs, ticaretin çarklarını yağlamanıza ve size bir adım önde başlamanıza yardımcı olabilecek zarafet ve çekiciliğe sahiptir.

Ayrıca 2 Ekim’de ileri harekete geçerken konuşkan Merkür de size yardımcı olacak. En iyi planlarınızın gecikmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradıysanız, işler artık daha kolay hale gelecektir. Güçlü Plüton ve ayık Satürn de sırasıyla sekizinci ve yirmi saniyede ileri doğru dönecek, böylece engeller erimeye başlayacak. Yakında ilerleme kaydedeceksiniz.

9 Ekim’de Koç burcundaki dolunayın herkesin huysuz ve karamsar yanını ortaya çıkarmasıyla evde tartışmaların yaşanması ihtimali var. Ve duyguların kontrolden çıkmasına neden olan küçük şeyler olabilir. Fazla enerjinizi egzersiz veya ev işlerine kanalize etmek gibi başka bir şekilde atabilirseniz, herhangi bir olumsuz etkiden kaçınabilirsiniz.

Tatlı Venüs ve güneş yirmi üçte birinde Akrep’e taşınıyor ve bu, sosyal yaşamınızın en yoğun olduğu zaman oluyor. Genellikle nüfuz sahibi ve güçlü konumdaki kişilerle kaynaşmaktan hoşlanırsınız ve bu sizin için tam da bunu yapmanız için bir fırsattır.

25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek güneş tutulması yeni bir başlangıca yol açan bir dönüm noktası olabilir. Uzun vadeli bir projeye başlamaya veya bir hayali hayata geçirmeye istekliyseniz, bunu planladığınızdan daha erken yapmaya itilebilirsiniz.

İyimser Jüpiter yirmi yedincide Balık burcuna geri dönerken, sosyal medya, iletişim, ağ oluşturma veya çevrimiçi işletmeleri içeren her şeye destek verir. Fırsatları beklemeyin. Bunları yapın.

Son olarak, ateşli Mars, 30 Ekim’de yaşam tarzı sektörünüzde gerilemeye başlıyor ve 12 Ocak 2023’e kadar da öyle kalacak. Bu, günlük rutinlerinizi yeniden düzenlemeye zorlanacağınız anlamına geliyor.

Kova Burcu

İnanç Sıçraması

Kova burcu, uzak ufuklar sektörünüze yapılan vurgu, Ekim ayına macera duygusu getiriyor. Terazi burcundaki güneş ve büyüleyici Venüs, size daha uzaklara seyahat etmeniz, yeni deneyimlerin tadını çıkarmanız ve yeni yerler ve yüzler keşfetmeniz için ilham veriyor. Ve eğer romantizm arıyorsanız, bu da mümkündür, özellikle de yeni durumlarla karşılaştığınızda ve yeni arkadaşlar edindiğinizde.

Son haftalardaki değişimin yavaş temposundan bıktıysanız, bu ay umut vaat ediyor. Messenger Mercury 2 Ekim’de ileri hareket ediyor, bu da iş ilişkilerinde, finansta ve anlaşmalarda iyileşme ve belki de bir atılım getirebilir.

Bununla birlikte, güç komisyoncusu Plüton sekizinci sırada ilerliyor ve onu iki hafta sonra yapılandırılmış Satürn izliyor. Hayal kırıklığı yaşadığınız alanlar artık ilerleme belirtileri gösterebilir.

9 Ekim dolunayı sırasında siz ve çevrenizdekiler kolaylıkla tetiklenebilir. Ufak tefek şeyler tartışmalara yol açabilir. Eğer ilk iş olarak egzersiz yaparak veya koşuya çıkarak stresinizi atabilirseniz, gününüz daha neşeli ve pozitif bir kaliteye sahip olabilir.

Yirmi üçte birinde, tatlı Venüs ve parlak güneş Akrep burcuna geçerken ilgi odağı olacaksınız. Önümüzdeki haftalar becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek ve fikirleriniz ve projeleriniz için destek almak için mükemmel.

25 Ekim’de bu sektörde meydana gelecek güneş tutulması, bir ürün veya hizmeti piyasaya sürmek için ideal bir zaman olabilir. Ya da size özel niteliklerinizi ortaya çıkaracak ve daha büyük ve daha iyi şeylere yol açacak bir promosyon veya fırsat teklif edilebilir.

Bilgili Jüpiter yirmi yedincide Balık burcuna geri dönüyor ve bu da mali durumunuza biraz destek sağlayabilir. Bu fırsatı bir ek iş üzerinde çalışmak veya artık ihtiyaç duymadığınız eşyaları satmak için kullanın; yakında ayıracak fazladan paranız olacak.

Son olarak, alıngan Mars 30 Ekim’de gerilemeye başlayacak ve 12 Ocak 2023’e kadar da öyle kalacak, bu da yaratıcı akışınızı bozabilir.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Ekim 2023

Dinamik Değişim

Ekim ayı yaklaşırken Balık burcu, güneş ve Terazi burcundaki diplomatik Venüs, değişim ve dönüşüm sektörünüzü vurguluyor. 23 Ekim’e kadar olan önümüzdeki haftalar hayatınızı elden geçirmek için mükemmel. Kurtulmanız gereken bir şey var mı? Başınıza gelen en kötü şey nedir? Şimdi bununla yüzleşin ve kendinizi özgür bırakın. Artık size hizmet etmeyen her şeyi bırakmak, sizi stres ve endişeden kurtarabilir.

Bu ay ilerleme kaydettiğinizi görebiliriz. Anlaşma yapıcı Merkür ikincide öne çıkıyor, onu sekizincide radikal Plüton ve yirmi ikincide görev yöneticisi Satürn izliyor. İstediğinizden daha fazla gecikme yaşadıysanız, bu üç gezegenin ileri hareket etmesi bir fark yaratacaktır. Yön değiştirip yollarına geri döndüklerinde her şey tam gaz devam edecek.

9 Ekim’de Koç burcundaki dolunay sırasında paranıza dikkat edin. Aşırı harcamadan kaçınmak istiyorsanız biraz dürtü kontrolü yapmanız gerekecek. Bu, paranın parmaklarınızın arasından su gibi aktığı günlerden biri olabilir. İstediğiniz bir şey görürseniz, bunu karşılayıp karşılayamayacağınızı gerçekten umursamazsınız. Harcamak yerine yatırım yapmaya çalışın, böylece en azından paranızın karşılığını alırsınız.

Uzak diyarlarda yeni maceralara hazır mısın? Güzel Venüs ve güneşin yirmi üçte Akrep burcuna geçmesiyle hayat daha az endişe verici ve daha geniş olabilir. Bu iki gezegen, yeni fırsatları keşfetmek ve karşılaşmalardan en iyi şekilde yararlanmak için mükemmeldir.

25 Ekim’de Akrep burcunda meydana gelecek güneş tutulmasıyla birlikte özel bir şeyler önünüze çıkıyor olabilir. Kaçırılmayacak kadar iyi bir teklif alabilirsiniz ya da bir gezi, yeni bir deneyim ya da altın bir fırsat, daha büyük ve daha iyi şeylere ve heyecan verici bir geleceğe yol açabilir.

Son olarak, otuzuncu ayda, alıngan Mars ev sektörünüzde gerilemeye başlıyor ve bu, herhangi bir emlak veya aile planını bir süreliğine frenleyebilir.

Aylık Burç Yorumları Ekim 2023-Kaynak: yahoo

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir