İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

Aylık Burç Yorumları Aralık 2023 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Aralık 2023 Tüm Burçlar

Koç Burcu

Başarılı olmayı planlamak

Önünüzde keyifli bir aya hazır olun Koç, çünkü bu Aralık ayı yeni kapılar açacak ve 2024’e girerken sizi büyük bir sıçrama yapmaya hazırlayacak gibi görünüyor. Tatile hazırsanız, tatil bölgenize göz kamaştırıcı bir şekilde odaklanmak demektir. Özellikle yeni maceralar ve deneyimler içeriyorsa, kaçma şansının tadını çıkaracaksınız.

Ancak 7 Aralık’ta İkizler burcundaki dolunay geri giden Mars ile aynı hizada olduğundan, kendinizi sıkışmış hissetmenizin ve istediğiniz şeyi istediğiniz zaman yapamamanızın birçok nedeni olabilir. Eğer bu sorunu aşmak istiyorsanız, iyi bir dozda esneklik size yardımcı olacaktır. Ne planlamış olursanız olun, genellikle tercih etmeyeceğiniz ancak size yakın bir sonuç sağlayacak seçenekleri kabul etmek zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca neşeli Jüpiter’in Koç’a geri dönmesi ve burcunuzun yirminci ayda Mayıs 2024’ün ortasına kadar burada kalmasıyla birlikte iyi haberler de var, böylece tekrar yolunuza çıkacak ve dünyayı kasıp kavurmaya hazır olacaksınız. Enerji seviyeniz ve güveniniz geri dönecek ve herhangi bir aksaklığa rağmen akıllı çözümler bulma yeteneğiniz size fayda sağlayacak.

Sırada Oğlak burcuna ve hedef ve hırs sektörünüze kademeli bir geçiş var. Geveze Merkür 6 Aralık’ta hareket ediyor, ardından 9 Aralık’ta diplomatik Venüs ve 21 Aralık’ta güneş geliyor. Düşünceleriniz hedeflerinize ve bu yıl bitirmeyi ve bir sonraki yılda başarmayı umduğunuz şeylere kayacak.

Birlikte çalıştığınız bazı insanlarla ve diğer profesyonellerle sosyalleşebilirseniz başarılı olursunuz. Bu size daha geleneksel bir rota izlemekten daha hızlı bir şekilde kapılar açabilir.

Son olarak, yirmi üçte birinde Oğlak burcunda yeni bir işi, iş girişimini veya pazarlama kampanyasını başlatmak için kullanabileceğiniz süper yeni ay var. Konuşkan Merkür 29 Aralık’ta gerilemeye başlayacak, ancak kartlarınızı doğru oynarsanız yine de ilerleme kaydedebilirsiniz.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Daha Derin Dalış

Boğa burcu, bu ay derinlere dalacak ve kendinizi daha iyi tanıma fırsatının tadını çıkaracaksınız. İçgörüleriniz ister ilişkilerle ve romantizmle, ister ticari faaliyetlerle, ister mali durumunuzun iyileştirilmesiyle ilgili olsun, sizi neyin harekete geçirdiğine dair bir anlayış kazanacaksınız ve bu çok açıklayıcı olabilir. Yay burcuna ve tutkulu bölgeye yapılan vurguyla, hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak bir roller-coaster yolculuğuna çıkmaya hazırlanacaksınız.

7 Aralık’ta İkizler burcunda ve mali ekseninizde dolunay var, bu nedenle paranıza dikkat etmenizde fayda var. Bu güçlü ay evresi kendinizi duygusal ve biraz muhtaç hissetmenize neden olabilir ve alışveriş bu sinirli duyguları gidermenin mükemmel bir yolu gibi görünebilir. İhtiyacınız olan sevgi dolu bakımı size daha fazla sunabilecek bir masaja veya spa gününe gitmek daha iyi olabilir.

Coşkulu Jüpiter, yirminci tarihten 16 Mayıs 2024’e kadar Koç burcunda ve manevi bölgenizde olacak, bu da bunu kişisel gelişim ve tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmak için harika bir zaman haline getirecek.

Odak noktası yavaş yavaş Oğlak burcuna ve seyahat ve macera bölgenize kayıyor. Geveze Merkür 6 Aralık’ta hareket ediyor, ardından kişisel gezegeniniz Venüs 9 Aralık’ta ve Güneş 21 Aralık’ta geliyor. Özellikle duygusal anlamda sınırlarınızı zorlayarak elde ettiğiniz içgörü ve bilgi, şu konularda iyi bir şekilde kullanılabilir: daha fazla fırsat ve yeni deneyimlere olan arzunuzu odaklarsınız. Yirmi birinciden sonraki dört hafta yurt dışına çıkmak, tatil yapmak, ders çalışmak ve genel olarak yeni yerleri keşfetmek için mükemmel olabilir.

23 Aralık’ta da aynı sektörde yeni ay var, dolayısıyla tatil haftasında uzakta olmanız veya yurt dışından gelen ziyaretçileri ağırlamanız mümkün.

Bununla birlikte, meraklı Merkür yirmi dokuzuncuda geri hareketine başlayacak, bu nedenle birkaç gecikmenin yanı sıra harika kavuşumları da bekleyin.

İkizler Burcu

Ortaklık ve İşbirliği

İkizler burcu, bu, ilişkilerinizin ve etkileşimlerinizin altın fırsatlar getirebileceği ve sizin dalgaboyunuzdakilerle bağlantı kurma şansı getirebileceği heyecan verici bir ay. Yay burcuna odaklanma aynı zamanda bağlantı kurduğunuz kişilerin kalben ileri görüşlü olacağını da gösterir. Ve eğer işbirliği yapmaya veya ekip kurmaya istekliyseniz, bu gelecekte daha büyük ve daha iyi şeylere yol açabilir.

Ayrıca eğer ilişkiniz tekdüzeliğe düşmüş gibi görünüyorsa, çözüm her şeyden uzaklaşmak olabilir.

7 Aralık’ta burcunuzda, gerileme aşamasındaki dinamik Mars ile aynı hizada olan bir dolunay var. İlişki ekseninizi kapsadığı için konuşmaktan çekindiğiniz sorunları vurgulayabilir. Bununla birlikte, bir duygu dalgası sizi göğsünüzden bir şeyler çıkarmaya teşvik edebilir. Ne kadar erken yaparsanız, sizi rahatsız eden şeye o kadar çabuk çözüm bulursunuz.

Altıncıdan başlayarak, şenlikli Merkür Oğlak burcuna girerken vurgu yavaş yavaş daha yoğun bir bölgeye kayıyor, bunu dokuzuncuda uyumlu Venüs ve yirmi birincide Güneş takip ediyor. Bu dönemde finans ve ticari ilişkiler ön plana çıkabilir. Blokajları ortadan kaldırabilecek ve hayatınıza daha fazla zenginlik ve romantizmin akmasına izin verebilecek değişime odaklanılacak. Herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için bir terapist veya danışmanla konuşmak, size herhangi bir zorluğu çözmek için ihtiyacınız olan başlangıcı verebilir.

Coşkulu Jüpiter 20 Aralık’ta sosyal sektörünüze geri dönerken ve 16 Mayıs 2024’e kadar burada kalırken sosyal hayatınız fayda sağlayabilir. Bu tam tatil haftasında gerçekleşir, bu nedenle eğlenmeye hazırsanız Jüpiter’in burada varlığı kesinlikle ekstra ışıltı katacaktır.

Yirmi dokuzunda, canlı Merkür iş bölgenizde gerilemeye başlıyor; bu nedenle, çok fazla para gerektiren herhangi bir müzakere varsa daha dikkatli olun. Olası bir kafa karışıklığını veya hayal kırıklığını önlemek için bunları ertelemeyi bile düşünebilirsiniz.

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Yeni keşifler

Yaşam tarzı değişikliğine hazır mısın Yengeç burcu? Şenlikli Aralık ayı yaklaşırken, günlük yaşamınızı daha ilginç ve heyecanlı kılmak amacıyla rutinlerinize bakıyor olacaksınız. Bu, yeni beceriler öğrenmeye istekli olacağınız ve hobiler veya seyahat gibi hayattaki eğlenceli şeylere daha fazla zaman ayıracağınız bir büyüme ve fırsat zamanı olacak gibi görünüyor. Kendi iyiliğiniz için çok meşgul olduysanız, artık bunun değişmesi gerektiğini fark edeceksiniz. Rahatlamak ve enerji toplamak için daha fazla zaman ayırmanız sizin yararınızadır.

7 Aralık’ta İkizler burcundaki dolunay ve ruhsal sektörünüz size meditasyon, yoga veya sakinlik ve huzuru teşvik eden başka uygulamalara başlamanız için ilham verebilir. Eğer hayat son zamanlarda biraz stresliyse, bu ay evresi sizi büyük değişiklikler yapmaya iten bir olaya denk gelebilir. Kendinize gerçekten ne istediğinizi sormanız ve onun peşinden gitmeniz için bir şans.

İyimser Jüpiter yirminci ayda Koç burcuna geri dönerken ve 16 Mayıs 2024’e kadar burada kalırken, kariyer ve hırs sektörünüz yeni enerjiyle parlıyor. Bu güçlü gezegen, bir kenara koyduğunuz belirli hedefler ve planlar için coşkunuzu yeniden alevlendirebilir. Şimdi bunların tozunu alıp yolumuza dönmenin zamanı geldi.

6 Aralık’ta neşeli Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle başlayarak, vurgu yavaş yavaş ilişki bölgenize kayıyor. Bunu dokuzuncuda Venüs ve yirmi birincide Güneş takip ediyor. Bu sosyal bir ay olduğundan, kaynaşmak ve kaynaşmak, her türden insanla bağlantı kurmak ve iyi bir arkadaşlıkla gevşeme şansının tadını çıkarmak için birçok fırsatınız olacak.

Son olarak, konuşkan Merkür 29 Aralık’ta geri hareketine başlayacağı ve 18 Ocak 2024’e kadar da öyle kalacağı için sakin olun. Bu süre zarfında karışık mesajlar ve yanlış anlamalar mümkündür.

Aslan Burcu

Boş Zaman Fırsatları

Tatil sezonu artık gerçekten başlıyor Leo ve bu ay yeni maceralar ve mutlu olaylarla dolu olacağa benziyor. Boş zaman alanınızın vurgulanması, çocuklarınızla geçireceğiniz harika zamanlardan özel randevu fırsatlarına ve dışarıda geçirilen canlı akşamlara kadar eğlenceye katılmaya hazır olacağınız anlamına gelir. Neşeyi yayma konusunda doğal bir yeteneğiniz var ve bu gerçekten yılın bu zamanında kendini gösteriyor.

7 Aralık’taki dolunay duygusal bir olay olabilir çünkü bu güçlü ay evresi beklenmedik bir kavuşuma denk gelebilir. Bu kişiyi gördüğünüze sevinseniz de sevinmeseniz de duygularınızı gizlemeniz zor olacaktır. İdeal şartlardan daha az bir şekilde ayrıldıysanız bu, yaralarınızı iyileştirmek ve yeniden başlamak için bir fırsat olabilir. Onları görmekten memnunsanız iletişimde kalmak isteyebilirsiniz.

Ve yirminci evdeki iyimser Jüpiter Koç burcuna ve seyahat ve macera bölgenize geri dönerken daha fazla neşe var. Bir süredir tatil yapmadıysanız, bu tatil haftasını muhteşem bir kaçamak için kullanmaya karar verebilirsiniz.

Odak noktası yavaş yavaş çalışma ve sağlıklı yaşam sektörünüze doğru ilerledikçe havada bir değişim var. Bu, meraklı Merkür’ün 6 Aralık’ta Oğlak burcuna geçmesiyle başlar, bunu 9 Aralık’ta Venüs ve 21 Aralık’ta Güneş takip eder. Yeni yıl için bazı hedefler belirlemeye ve harekete geçebilmek için organize olmaya hazır olacaksınız. Bu sosyal ay boyunca fazla kilo almaktan kaçınmak için sağlıklı yaşam rutininizi de gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Ayın yirmi üçte birinde Oğlak burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için mükemmel. Bu, yeni alışkanlıklar edinmek, büyük bir projeye başlamak veya sizi gerçekten heyecanlandıran herhangi bir şeye katılmak için harika bir zamandır.

Ancak 29 Aralık’tan 18 Ocak 2024’e kadar konuşkan Merkür geri giderken dikkatli olmak faydalı olacaktır. Gecikmeler olabilir, bu yüzden sabırlı olmanız gerekir.

Başak Burcu

Ev ve aile

Güneş, uyumlu Venüs ve etkileşimli Merkür ev sektörünüzde yolculuğuna devam ederken, Başak burcu, eviniz ve aileniz bu ayın büyük bölümünde sizin için çok önemli olacak. Bu, özellikle tatil sezonu yaklaşırken, ev gibi etkinlikleri kutlamanın zamanıdır. Ve senin durumunda, öyle görünüyor ki, ne kadar neşeliyse o kadar. İnsanlar yılın bu zamanında sizinle birlikte olmak için çok uzaklardan seyahat ediyor olabilir ve siz de onların arkadaşlığından çok keyif alacaksınız.

Ayrıca, eğer kişisel bakıma ve beslenmeye ihtiyacınız varsa, bu sizin bunu elde etme şansınızdır.

7 Aralık’ta İkizler burcunda güçlü bir dolunay var ve bu ay evresi, hedef ve hırs sektörünüzdeki ateşli Mars ile aynı hizada. İş/yaşam dengeniz gibi yaratıcı konular da odak noktasına gelebilir. Dinamik Mars da ters yönde olduğundan, çekiciliğini kaybetmiş bir eylem planı veya proje hakkında ikinci kez düşünüyor olabilirsiniz. Bu, duraklayıp seçeneklerinizi değerlendirmek için iyi bir zamandır.

Ay ilerledikçe, vurgu yavaş yavaş eğlence ve zevk alanınıza kayıyor ve size dışarı çıkıp eğlenmeniz için daha fazla neden veriyor. Konuşkan Merkür altıncıya giriyor, onu dokuzuncuda Venüs ve yirmi birincide Güneş izliyor. Dışarı çıkıp eğlenmek, ailenizi ve arkadaşlarınızı da yanınıza almak için istekli olacaksınız.

Yükselen Jüpiter, Balık burcundaki kısa büyüsünün ardından Koç’a geri dönerken, değişim ve yeniden doğuş sektörünüz 20 Aralık’ta güçleniyor. Kendinize olan güveninizin ve canlılığınızın arttığını görebilirsiniz. 16 Mayıs 2024’e kadar olan önümüzdeki aylar, hayatınızı ileriye taşıyacak proje ve planları başlatmak için mükemmel.

Ayın yirmi üçte birinde Oğlak burcunda süper bir yeni ay var, bu nedenle bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak veya dikkatinizi çeken bir hobi veya ilgi alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek için mükemmel bir konumda olacaksınız.

Son olarak, konuşkan Merkür 29 Aralık’ta gerilemeye başlayacak, bu nedenle birkaç gecikmeye hazırlıklı olun.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Kabilenizi Bulmak

Terazi, bu ay ağ kurma ve bağlantı kurma havasında olacaksın ve bunu yapmak çok sayıda ödül getirecek. Tatil sezonu olduğundan, eski arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ulaşıp yeniden bir araya gelmek için her zamankinden daha fazla nedeniniz var. Ayrıca planlarınız ve hedefleriniz konusunda size yardımcı olabilecek kişilerle yeni bağlantılar kurmaya da istekli olacaksınız. İlgi alanlarınıza hitap eden çevrimiçi gruplara katılmak çok bilgilendirici olabilir. Öğrenmeye heveslisiniz ve şimdi ilerlemenin zamanı geldi.

7 Aralık’ta iletişim ekseninizde meydana gelen dolunay zamanına daha fazla dikkat edin. Bu ay evresi, gerileme evresindeki dinamik Mars ile aynı hizadadır, bu da bir olayın bazı güçlü duyguları tetikleyebileceğini gösterir. Ne söylediğinize dikkat edin, çünkü başkaları söylediklerinize güvenebilir. Ani kararlar vermekten de kaçınmak akıllıca olacaktır.

Yirminci günde, cömert Jüpiter gerileme aşamasından sonra Koç’a geri dönerken ilişkileriniz güçleniyor. Önümüzdeki haftalar ve aylar, önemli projeler üzerinde işbirliği yapmak, yeni çevrelere girmek ve iş veya iş ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak bir ekip veya ortaklık oluşturma olanaklarını keşfetmek için mükemmel. Aşk hayatınız ve sosyal hayatınız da büyük fayda sağlayacak.

Önemli gezegenler yavaş yavaş Oğlak burcuna geçerken, ev ve aile meseleleri de öncelikler listenizin üst sıralarında yer alacak. Konuşkan Merkür 6 Aralık’ta hareket ediyor, ardından 9 Aralık’ta Venüs ve 21 Aralık’ta parlak güneş geliyor.

Çok daha eğlenceli şeyler yapıyor olabilirsiniz ama bunu çocuk oyuncağı gibi gösterecek kadar organize olacaksınız. Başkalarının da yardım etmesine izin verin, böylece siz de eğlenebilirsiniz.

Son olarak, ayın yirmi üçte birinde Oğlak burcundaki süper yeni ay, önümüzdeki yıl için niyetlerinizi belirlemeniz için size ilham verebilir. Hemen harekete geçemiyorsanız, hedeflerinizi yazmak işleri harekete geçirmenin mükemmel bir yoludur.

Akrep Burcu

Daha Fazla Para Kazanmak

Akrep burcu, para bölgenizdeki olumlu odaklanma bu ayın ilk yarısında, 21 Aralık’a kadar devam ediyor ve size iyi hissettiren her şekilde gelirinizi artırma şansı veriyor. Bu bir verme zamanıdır ve kendinizi cömert hissedeceksiniz, ancak dikkatli olmazsanız kendinizi aşırı genişletebilirsiniz. Eğer bir bütçeye bağlı kalırsanız, yetersiz kalma riskine girmezsiniz. Siz de hediyelerin alıcı tarafında olacaksınız çünkü arkadaşlarınız ve aileniz, onlar için ne kadar özel olduğunuzu bilmenizi ister.

Ekstra dikkatli olmanız gereken bir an vardır ve o da 7 Aralık’ta İkizler burcundaki dolunaydır. Ani bir harcamayla karşı karşıya kalabilir veya mevcut para durumunuzla ilgili gerçeğin farkına varabilirsiniz. Aynı şekilde, daha sonra pişman olmak için harcama çılgınlığına da girebilirsiniz. Bu geriye doğru bir adım gibi görünebilir ancak sizi uzun vadede paranızı yönetmenin daha iyi yollarını benimsemeye teşvik ederse bir dönüm noktası da olabilir.

Ayrıca, nakit akışını başlatacak ve yılın bu harcama döneminde üzerinizdeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olacak bazı şanslı molalar da alabilirsiniz.

Yirminci yüzyılda Jüpiter’in yaşam tarzı bölgenize hareketi bu sektöre enerji ve pozitiflik getiriyor. Koç burcuna geri dönüyor, böylece canlılığınızın arttığını ve sizi konfor alanınızın dışına çıkarsalar bile hayallerinizin peşinden koşmaya hazır olduğunuzu fark edebilirsiniz.

6 Aralık’ta canlı Merkür, 9 Aralık’ta Venüs ve 21 Aralık’ta Güneş yaklaşırken konuşma ve düşünce sektörünüz de vurgulanıyor. İlgi alanlarınızı ve fikirlerinizi paylaşan diğer kişilerle bağlantı kurmaktan çok şey elde edeceksiniz.

Son olarak, yeni bir başlangıca hazırsanız, ayın yirmi üçte Oğlak burcundaki süper yeni ay, bir web sitesi, ürün veya hizmet başlatmak için en iyi zamanlardan biridir. Bu fırsatı boşa harcamayın.

Yay Burcu

Yayılan Güven

Bu ay burcunuzdaki olumlu vurgu sizi sürücü koltuğuna oturtuyor Yay. 21 Aralık’a kadar olan önümüzdeki haftalar, yeteneklerinizi sergileme ve en iyi niteliklerinizi dünyaya yansıtma zamanınızdır. Bencil görünme konusunda endişelenmeyin; ihtiyaçlarınıza ve planlarınıza odaklanmanız gerekiyor. Kalbinize en yakın olan hırslar dikkat etmeniz gerekenlerdir.

7 Aralık’taki İkizler dolunayı, birisinin yaptığınız işe yönelik eleştirileriyle uğraşmak zorunda kalabileceğinizi gösteriyor. Bunun sizin için doğru olduğundan eminseniz, sözlerinin sizi etkilemesine izin vermeyin. İlerlemenin en iyi yolu onların hatalı olduğunu kanıtlamaktır.

Ayrıca akıllıca bir ek iş bularak veya ekstra iş üstlenerek gelirinizi artırmaya istekli olacaksınız. Vurgu Oğlak burcuna kayarken finansal hedeflerinize ulaşma konusunda oldukça iddialı olabilirsiniz. Merkür altıncı eve ve Venüs dokuzuncuya ilerlerken, tatil fırsatlarını hemen fark edeceksiniz, ancak paranızı harcamak yerine yatırım yapacak kadar da akıllı olacaksınız.

Heyecan verici Jüpiter, 20 Aralık’ta Koç burcuna ve eğlence alanınıza geri dönerken ve 16 Mayıs 2024’e kadar burada kalırken, kendinizi rahat hissedeceksiniz. Önümüzdeki aylarda harika maceralara hazır olun.

Ayın yirmi birincisinde güneş Oğlak burcuna doğru süzülürken, mali durumunuzu değerlendirmenin zamanı geldi. Önümüzdeki dört hafta, faturalarınızı ödemenize ve yağmurlu bir gün için bir kenara biraz para ayırmanıza yardımcı olacak bir bütçe oluşturmak için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Son olarak Oğlak burcundaki yeni ay, yeni başlangıçlar için mükemmel, özellikle mali durumunuzla bağlantılı olanlar için. Bu, bir ek işe başlamak için iyi bir zamandır, çünkü bunun, gelirinizin temel dayanağı haline gelecek başarılı bir işe dönüşme şansı vardır.

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Rahatlayın ve Yeniden Şarj Edin

Oğlak burcu, bu tatil ayı yaklaşırken, yarım kalmış işleri halletmenin akıllıca olacağı bir tamamlanma aşamasındasınız. 21 Aralık’a kadar önümüzdeki haftalar, sizi geride tutan veya enerjinizi tüketen konuları kapatma fırsatınız olacak. Şu anda yüzeye çıkabilirler, bu yüzden onlarla başa çıkmaktan başka seçeneğiniz kalmayacak. Ve herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa, isteyin.

Yirmi birincide güneş burcunuza girene ve mini bir yeniden doğuş gibi bir şey deneyimleyene kadar daha düşük bir profilde kalmak isteyebilirsiniz. Ayın ilk haftaları hayallerinizle temasa geçmek için iyi bir zamandır. Sizin için bazı yararlı rehberlikleri olabilir.

Vücudunuzun dinlenme ihtiyacını göz ardı ediyorsanız, 7 Aralık’taki dolunay bunu yüksek sesle ve net bir şekilde evinize getirebilir. Yaratıcılığınızı yeniden doldurmak için biraz zamana ihtiyacınız var, yoksa giderek daha az üretken olursunuz.

Etkileyici Merkür altıncıda burcunuza girer, ardından dokuzuncuda yaratıcı Venüs ve yirmi birincide Güneş gelir, böylece yavaş yavaş kendinize geleceksiniz. Bu, organize olmaya ve 2024 için işleri harekete geçirmeye istekli olacağınız yılın zamanıdır.

Burcunuza yapılan bu vurgu, fark edilmenizi sağlayacak yetenekleri ve yetenekleri vurgulayarak içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarabilir. Kendinizi dünyaya yansıtmak için çaba gösterirseniz, önümüzdeki haftalarda sizin için mükemmel olan yeni fikirlerin ve fırsatların ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Son olarak anlayışlı Jüpiter de burç değiştirerek 20 Aralık’ta Koç burcuna ve ev ve aile sektörünüze geri dönecek ve 16 Mayıs 2024’e kadar burada kalacak. Ev cephesindeki atmosfer neşeli ve canlı olacak, bu da keyif alacağınızı gösteriyor. tatil haftası ve yeni yılın gelmesi.

Kova Burcu

Partiye hazır

Kova burcu, sosyal hayatın bu ay son derece hareketli ve bu da tatil partisi sahnesinden tam anlamıyla yararlanabileceksin. Yeni çevrelere karışıp hareket etmekten kazanılacak çok şey var, bu yüzden kesinlikle dışarıda olmak isteyeceksiniz. Bu aynı zamanda uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir hayal için harekete geçmek için en iyi zamanlardan biridir. Planladığınız bir şey, öncelikler listenizde daha üst sıralara çıkabilir ve başlamaya istekli olduğunuz bir şey olabilir.

7 Aralık’ta İkizler burcundaki dolunay sırasında ve zevk bölgenizde duygular akabilir. Dolunay, gerileme aşamasındaki iddialı Mars ile aynı hizadadır; bu, eğer işler umduğunuz gibi gitmezse duygusallaşmanıza neden olabilir. . Bir şey ya da biri sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve tepkiniz düşündüğünüzden daha güçlü olabilir. Her şeyi akışına bırakın, kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Vurgu yavaş yavaş özel ve manevi bir alana kayıyor ve sizi düşünmek için biraz zaman ayırmaya teşvik ediyor. Konuşkan Merkür altıncıya giriyor, onu dokuzuncuda Venüs ve yirmi birincide Güneş izliyor. Bu, odak noktanızın yavaş yavaş dış koşullardan içinizde olup bitenlere ve ruhsal, zihinsel ve duygusal durumunuza kayacağı anlamına gelir. Durumu değerlendirmek ve olaylar hakkında gerçekte ne hissettiğinizi anlamak için bir şans. Bu aynı zamanda hayatınızı yeni bir seviyeye taşıyabilecek sezginin, dehanın ve rehberliğin manevi kaynaklarından yararlanma fırsatıdır.

Son olarak 23 Aralık’ta Oğlak burcunda, yararlanmak isteyeceğiniz göz kamaştırıcı bir süper yeniay var. Bu, meditasyon veya farkındalık gibi yeni bir manevi uygulamaya başlamak için en iyi zamanlardan biridir. Ayrıca günlük günlük tutma veya hayallerinizi kaydetme sürecine başlamak isteyebilirsiniz.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Aralık 2023

Başarıya Giden Yol

Balık burcu, bu ay sizin için olumlu ve başarılı bir başlangıç ​​​​yapıyor. Kariyer ve hırs sektörünüzdeki kilit gezegenler nedeniyle odak noktanız fark edilmek ve işinizi büyütmek ve daha fazla müşteri çekmek için yılın bu zamanını en iyi şekilde değerlendirmek olacaktır. Ayrıca daha fazla para kazandıracak yeni bir iş veya kariyer arıyor olabilirsiniz ve bu size 2024’te üstesinden gelmeniz gereken zorlu bir görev verecektir.

Bununla birlikte, 7 Aralık’taki dolunay sırasında cesaretiniz kırılmamaya çalışın. Bu ay evresi, Mars’ın gerileme evresindeki baskıcı evreyle bağlantılıdır, böylece muhakeme yeteneğinizi bulanıklaştıran ve yeteneklerinizden şüphe duymanıza neden olan bir duygu patlaması hissedebilirsiniz. . Eğer stresten kurtulmaya ya da iyice ağlamaya ihtiyacınız varsa bunu yapın. Daha sonra kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Canlı Jüpiter gerileme aşamasından ve burcunuzda geçirilen sürenin ardından Koç’a geri dönerken finansal cephede iyi haberler var. Para meseleleri söz konusu olduğunda daha iyimser hissedebilirsiniz ve gelirinizi artıracak fırsatlara açık olacaksınız.

Sosyal hayatınız da gelişmeye hazır görünüyor. Konuşkan Merkür altıncıda Oğlak burcuna geçiyor, ardından dokuzuncuda neşeli Venüs ve yirmi birincide Güneş geliyor. Bu, hayatın her kesiminden insanlarla bağlantı kurmak için harika bir fırsat. Ve eğer ilerlemeye istekliyseniz, nüfuz sahibi olanlara çekileceksiniz. İçgüdüleriniz size bir şekilde faydalı olabilecek insanlarla arkadaş olmak olabilir ancak bunlar tek taraflı ilişkiler olmayacaktır. Art arda geri vermeye hazır olacaksın.

Son olarak, Merkür 29 Aralık’tan 18 Ocak 2024’e kadar geri harekette olacak ve bu, geçmişinizdeki insanları hayatınıza geri getirebilir. Haberleri takip etme veya devam eden bir sorunu çözme şansının tadını çıkarabilirsiniz.

Aylık Burç Yorumları Aralık 2023-Kaynak: yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir