Anasayfa » Burçlar » Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Oğlak Burcundaki Dolunay

Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Koç Burcu

Zekanızı Sergileyin

Koç burcu, evrenin sizi dışarı çıkmaya, eğlenmeye ve gevşemeye teşvik ettiği pozitif ve keyifli bir aya hazır olun. Yaratıcılığınızın zirvesinde olacaksınız ve romantik tarihler ve kaçamaklar da mutlu olaylar listesinin başında gelebilir.

Geveze Merkür, güneşin Başak burcuna geçişinden önce gelir ve 3 Ağustos’ta bu yoğun burca girer. Bu, önümüzdeki haftalardan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için organize olmanız için harika bir fırsat. Temel bir düzenlemeyle başlasanız bile, bu daha net düşünmenize yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebilir.

Ayrıca kabilenizi bulmak ve kabilenizle bağlantı kurmak için istekli olacaksınız. Sizi mutlu ve desteklenmiş hissettiren insanlar, kaynaşmanız gereken kişilerdir. 11’inde Kova burcundaki dolunay beklenmedik bir karşılaşmaya denk gelebilir. Bu kişi veya grup, hayatınızı geçici olarak iyi bir şekilde alt üst eden canlandırıcı bir nefes olabilir.

Aynı gün güzel Venüs Aslan burcuna geçerken romantik fırsatlar daha da olası görünüyor. Bu, yeni bir ilişkiyi daha ileriye götürmek veya mevcut bağınızdaki tutkuyu yeniden canlandırmak için en yoğun zaman.

Dinamik kişisel gezegeniniz Mars 20 Ağustos’ta İkizler burcuna geçerken iletişim çok önemlidir. Okumak istiyorsanız veya satış, öğretim, medya veya sosyal medyada çalışıyorsanız, çok meşgul ve başarılı olabilirsiniz.

Güneş yirmi saniyede Başak burcuna geçerken iş oyundan devralır. Önümüzdeki dört hafta, planlarınızı ve projelerinizi sıfırlarken bulabilir. Sağlam bir stratejiniz varsa, kısa sürede hepsini bitirirsiniz.

Son olarak, başlamak için can attığınız büyük bir şey varsa, onu yerden kaldırmak için 27 Ağustos’taki Başak yeni ayından yararlanın. Bu ay aşaması, yeni ve daha mutlu bir yaşam tarzı oluşturmak için alışkanlıklarınızı değiştirmenizi teşvik edebilir.

Boğa Burcu – Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Olumlu Adımlar

Boğa, alıngan Mars, 20 Ağustos’a kadar burcunuzda devam ederek size önemli projeleri ve planları tamamlamanız için ekstra bir cesaret ve motivasyon veriyor. Öyle bile olsa, daha sessiz bir özel bölgedeki güneş, geri adım atmanız ve hayatınız ve temel meseleleriniz hakkında biraz bakış açısı kazanmanız için bir çağrı olabilir. Biraz dinlen ve kendini besle. Bu sizi yirmi saniyede başlayan canlı bir yaratıcı aşamaya hazırlayabilir.

11 Ağustos’ta yüksek uçuş bölgesinde, geleceğiniz ve başarmayı umduğunuz şey hakkındaki gerçek duygularınızı vurgulayabilecek bir dolunay var. Sahip olduğunuz içgörülerden bazıları sizi gerçekten şaşırtabilir. Ayrıca daha fazla kişisel tanınırlık kazanabilir ve becerilerinizi sergileme şansınız olabilir. Diğerleri, işinize ve işyerinize ne kadar değer ve bağlılık kattığınızı takdir edeceklerdir.

Ayrıca on birincide, diplomatik Venüs Aslan’a ve ev bölgenize hareket ederek yerinizde bazı değişiklikler yapmanız için size ilham veriyor. Dağınıklıktan kurtulmak ve yeniden dekore etmek ihtimal dahilinde olabilir ve belki de her zamankinden daha eğlenceli olabilir.

Tutkulu Mars, 20 Ağustos’ta İkizler burcuna geçerek finans sektörünüzü hareketlendiriyor ve sizi bazı muazzam anlaşmalar ve pazarlıklar konusunda uyarıyor. Paranız karıştı mı? Şimdi mali durumunuzu düzenleme zamanı.

Güneş yirmi saniyede Başak’a kayarken, yaratıcılık, romantizm ve boş zaman fırsatları için en yoğun zamana girersiniz. Önümüzdeki dört hafta, becerilerinizden yararlanmak ve bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel. Ek gelir getiren küçük bir işletme kurma şansınız bile olabilir. 27 Ağustos’ta Başak burcundaki yeni ay, planlarınızı gerçekleştirmek için harika bir fırsat.

Son olarak, konuşkan Merkür yirmi beşte Terazi’ye giriyor, bu nedenle bu etkiyi tartışmalar yapmak, müzakereler yapmak ve herhangi bir çatışmayı veya diğer hassas sorunları çözmek için kullanın.

İkizler Burcu

Kelimelerle Yol

İyi iletişim anahtardır, İkizler. Güneş Aslan’da ve yirmi saniyeye kadar konuşma ve düşünme sektörünüzle, elementinizde olacaksınız. Ayrıca, herhangi bir duruma liderlik ve problem çözme becerileri kazandıran, ikna edebilen ve ikna edebilen kelimelerle bir yolunuz olacak.

Kişisel gezegeniniz Zeki Merkür, 3 Ağustos’tan 25 Ağustos’a kadar verimli Başak burcunda ilerlerken size evinizde düzen kurma şansı sunuyor. Dağınıklıktan kurtulup yerinizi düzene sokmak için harika bir zaman. Çok fazla kağıdınız, kıyafetiniz, eski kitaplarınız ve diğer eşyalarınız varsa, bunları geri dönüştürün, satın veya başkasına verin; gelecekteki gelişmeler için bolca fazladan alanınız olacak.

Kova burcunda bir dolunay var ve uzak ufuklardaki sektörünüz on birincide, bu nedenle yolunuzu geleceğe yönlendirmeye hazır olabilirsiniz. Bu güçlü ay aşaması, hiç düşünmediğiniz olasılıkları ortaya çıkarabilir ve hayallerinizi biraz daha netleştirebilir. Bununla birlikte, elektrikli Uranüs ile bağlantılı olduğu için, herhangi bir fevri hareketten kaçınmak akıllıca olacaktır.

Aynı gün incelikli Venüs Aslan burcuna geçtiğinde etrafa çekicilik yayacaksınız, bu her türlü tartışma ve müzakere için çok yararlı olabilir. Zorlukları yumuşatma yeteneği, bu ayın belirli zamanlarında paha biçilemez olabilir.

20 Ağustos’ta dinamik Mars burcunuza girdiğinde, meraklı yönünüz kontrolden çıkabilir. O kadar çok şeyden o kadar etkileneceksiniz ki, endişe verici bir dereceye kadar çeşitlendirebilirsiniz. Bu, olumlu adımlar atabilmeniz için enerjinizi yönlendirmek için bir fırsattır.

Güneşin yirmi saniyede Başak burcuna ve ev sektörünüze hareketi size dinlenme ve iyileşme şansı getiriyor. Önümüzdeki dört hafta, ailenizle birlikte olmak ve evle ilgili meselelerle ilgilenmek için mükemmel.

Son olarak, ev veya aile düzeninizde birkaç değişiklik yapmaya hazırsanız, 27 Ağustos’taki Başak yeniayı devam etme zamanı.

Yengeç Burcu – Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Gelirinizi Arttırmak

Güneş, bu ayın çoğunda Yengeç burcunda Aslan burcunda, bu nedenle Ağustos ayında finans konusuna bir vurgu var. Stok almanız ve işlerinizi düzene sokmanız için teşvik ediliyorsunuz. İşlerin ağzından kaçmasına izin verdiyseniz bu, kontrolü geri almak ve paranızın sizin için daha çok çalışmasını sağlamak için ideal bir fırsattır.

Yine de tatlı Venüs, 11 Ağustos’ta Aslan burcuna geçerken, ayartmaya karşı koymakta zorlanabilirsiniz. Yapmamanız gerektiğini bilseniz bile kendinizi tedavi etmeye istekli olacaksınız.

Yine on birinci gündeki Kova burcundaki dolunay da mali ekseninizde meydana gelir ve bu, herhangi bir sorunla ilgili farkındalığınızı artırabilir. Joker Uranüs ile bağlantılı olduğu için, geri tepebilecek herhangi bir fevri hareket yapmamak en iyisi olacaktır. Verecek bir kararınız varsa, işler daha netleşene ve seçeneklerinizi daha ayrıntılı araştırana kadar birkaç gün bekleyin.

20 Ağustos’ta ateşli Mars uzun süre kalmak üzere İkizler burcuna geçerken, ruhsal konular da daha fazla odaklanacak. Bu süre zarfında geri hareket edeceği için, bu tenha bölgede yaklaşık sekiz ay geçirecek. Bu, eski inançları bir kenara atarak ve yeni, yaşamı daha iyileştirici olanları benimseyerek içsel oyununuzu geliştirme fırsatınız olduğu anlamına gelir.

Güneş yirmi saniyede titiz Başak burcuna girerken, organize olmaya hazır olacaksınız. Bu, faturaların ödendiğinden, randevuların tutulduğundan ve tüm yöneticinizin güncel olduğundan emin olmanın zamanıdır. Ayrıca geri adım atıp daha büyük resme bakmanıza da yardımcı olur, aksi takdirde başarmaya çalıştığınız şeyi gözden kaçırabilirsiniz. Ağaçlar için ormanı görememek gibi bir durum olabilir.

Son olarak, 27 Ağustos’ta Başak burcundaki yeniay, özellikle medya, sosyal medya ve internet ile ilgili yeni plan ve projeleri başlatma şansınızdır. Bu aynı zamanda ağ kurmak, değerli bağlantılar kurmak ve takipçilerinizi geliştirmek için harika bir fırsat.

Aslan Burcu

Öncülük Etmek

22 Ağustos’a kadar burcunuzdaki güneş Aslan, sizi kendinize, ihtiyaçlarınıza ve arzularınıza odaklanmaya teşvik ediyor. Bir izlenim bırakmak ve kişiliğinizi ve yeteneklerinizi her zamanki sınırlarınızın ötesine taşımak için harika bir konumdasınız. Kendinizi oraya ne kadar çok koyarsanız, mevcut alanınızda ve ötesinde o kadar fazla etkiye sahip olursunuz.

Ayrıca, başkalarıyla ilişkilerde size güven verebilecek olan Venüs’ün on birinci gün burcunuza girmesinden de yararlanacaksınız. Birini etkilemek veya kariyer basamaklarında daha fazla adım atmak için kendinize bir makyaj yapmaya hazırsanız, şu anda bunun için gidin.

Aynı gün Kova burcundaki dolunayı da hesaba katmanız gerekecek, bu da ilişkilerle ilgili duyguları yoğunlaştırabilir. Bir sorun, özellikle de halının altına süpürülmüşse, doruğa ulaşabilir. Ayrıca sözleşme anlaşmaları, yeminler ve vaatler hakkında gerçekten ne hissettiğinizin daha fazla farkında olacaksınız. Birkaçına itirazınız olabilir.

20 Ağustos’tan itibaren, ateşli Mars yaklaşık sekiz aylık uzun bir süre boyunca İkizler burcuna geçerken sosyal olarak daha aktif olabilirsiniz ve bu süre zarfında geri hareket edecektir. Bu proaktif aşama, sizi yeni bağlantılar kurmakla ve aynı dalga boyunda olan diğer kişilerle bağlantı kurmakla meşgul bulabilir.

Güneş, yirmi saniyeden başlayarak dört haftalık bir kalış için Başak’a girerken, mali durum daha da odak noktası haline geliyor. Harcamalarınızı planlama ve işlerinizi iyileştirmenin yollarını bulma şansınız olacak, böylece tamamen kontrolde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Haberci Merkür, 25 Ağustos’ta Terazi’ye geçiyor ve önümüzdeki haftaları tartışmalar ve müzakereler için mükemmel bir zaman haline getiriyor.

Son olarak, yirmi yedinci gündeki Başak yeni ayı, bir yan uğraş veya yeni bir iş kurmaya hazırsanız, ek ivme getiriyor. İyi bir araştırma ile kısa sürede çalışmaya başlayacaksınız. Bazı maliyet düşürücü önlemler almaya ve yeni finansal alışkanlıklar benimsemeye hevesliyseniz, şimdi harekete geçin.

Başak Burcu

Yeniden Doğuş

Ağustos ayı yaklaşırken, güneş ruhsal ve yansıtıcı bir bölgede yolculuğuna devam ediyor. Başak, bu, herhangi bir duygusal yükü atma ve uzun süredir devam eden sorunları kapatma zamanı. Yeniden şarj olurken ve rahatlarken önümüzdeki aylar için önceliklerinizi gözden geçirme şansına ihtiyacınız var. 22 Ağustos’tan itibaren güneş burcunuza girecek ve yeni bir döneme başlayacaksınız. O zamana kadar yarım kalmış işleri hallet ve üzerinde asılı duran her şeyi temizle, böylece üzerinde çalışacak temiz bir sayfa açmış olursun.

Bununla birlikte, konuşkan Merkür üçüncüde burcunuza girerken, bir yapılacaklar listesi hazırlamayı, stratejiler oluşturmayı ve mevcut planlarınızı gerçekleştirmeyi daha kolay bulacaksınız. Kendinizi ifade etme ve ihtiyacınız olursa tavsiye ve geri bildirim isteme şansı.

11 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay, işteki alışkanlıklarınız ve üretken olma beceriniz hakkında size çok şey gösterebilir. Ve bu, sizi birkaç önemli değişiklik yapmaya zorlayan küçük bir kriz nedeniyle ortaya çıkabilir. Nerede yanlış yaptığınızı gördüğünüzde bunları uygulamak için can atacaksınız. İşler daha sonra güçten güce gidebilir.

Aynı zamanda, büyüleyici Venüs Aslan’a ve tenha bir sektöre giriyor, bu yüzden kendinize biraz anlayış gösterme zamanı. Sevgi dolu dikkatinizi kendinize çevirin ve biraz öz bakım ve kendini affetme ile kendinizi şımartın. Son zamanlarda kendinize karşı biraz sert olduysanız, daha yumuşak olmaya çalışın.

Yirmi saniyede, güneş dört haftalık bir kalış için burcunuza girerek sizi güçlendirir ve kendinize olan güveninizi artırır. Bu, kendini kanıtlama şansın. Sizin için anlamlı olan ve erişiminizi genişletmenize ve potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek plan ve projelere enerji katın.

Son olarak, 27 Ağustos’ta burcunuzdaki yeniay ile kozmos sizi bu planlara, yeni alışkanlıklara, işlere, ilişkilere veya başlatmaya hevesli olduğunuz her şeye başlamaya teşvik ediyor.

Terazi Burcu – Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Ağ Kurmak İçin İyi

Aslan burcundaki güneş sosyal sektörünüzü aydınlatıyor Terazi, bu yüzden talep göreceksiniz. Bu canlı etki, sizi etkinlikler düzenlemeye, topluluk projelerine katılmaya ve yeni çevrelerde hareket etmeye istekli bulabilir. Bir Terazi olarak, mükemmel sosyal becerilere sahipsiniz, bu nedenle daha fazla bağlantı kurmak, romantizm aramak veya sadece daha fazla eğlenmek isteyip istemediğiniz sizin için en yoğun zamandır.

Bununla birlikte, Kova burcundaki dolunay ve 11 Ağustos’taki boş zaman ve zevk sektörünüz işlere bir İngiliz anahtarı atabilir. Hem sağduyulu Satürn hem de elektrikli Uranüs ile hizalandığı için, başkalarının beklentilerinin ağırlığı altında ezilebilir veya kendinize olan güveninizin eskisi gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Bu güçlü ay evresi, yeni arkadaşlar edinmenizi, dışarı çıkmanızı ve daha fazlasını yapmanızı engelleyebilecek sorunları vurgulayabilir. Korkunuzun sizi engellemesine izin vermeyin. Cesaretinizi toplayın ve olumlu adımlar atabilirsiniz.

Buna karşılık, kişisel gezegeniniz büyüleyici Venüs aynı gün Aslan burcuna geçerek yıldız kalitenizi yükseltir. Arkadaşlarınız veya gruplarınızla ilgili sorunlar varsa, burada Venüs’ün varlığı işleri düzeltmeye ve zorlukları çözmeye yardımcı olabilir.

Güneş yirmi saniyede Başak’a kayarken, yaklaşık dört hafta sürebilecek daha sessiz bir aşamaya giriyor olacaksınız. Manevi bölgenize yapılan vurgu, yeniden şarj olma ve biraz sessiz yansımanın tadını çıkarma çağrısıdır. Yarım kalan işleri halletmeniz veya devam eden sorunları kapatmanız gerekiyorsa, bu sizin şansınız.

27 Ağustos’ta Başak burcundaki yeni ay, yoga veya meditasyon gibi manevi bir uygulamaya başlamak için mükemmel bir zamandır. Farkındalığınızı geliştirmenize ve iç huzuru getirmenize yardımcı olabilecek her şey hayatınızı daha kolay ve daha dingin hale getirecektir.

Akrep Burcu

Becerilerinizi Geliştirin

Dünyanın zirvesindesin, Akrep, yükseklerde uçuşan bir bölgede güneş seni ileriye ve yukarıya doğru teşvik ediyor. Bu, büyük bir etki yaratabileceğiniz zamandır ve diğerleri sizi fark etmeye daha meyilli olacaktır. Elinizden gelenin en iyisini yapmak için para ödüyor çünkü bu şekilde en iyi izlenimi bırakacaksınız. Sonuç olarak size harika fırsatlar sunulabilir.

Güçlü arkadaşlarınızla ağ kurmaya ve bağlantı kurmaya hazırsanız, 3 Ağustos’ta haberci Merkür’ün Başak’a taşınması sizi tüm doğru insanlarla sosyalleşmeye ve ipleri elinde tutanlarla ağ kurmanın yollarını bulmaya teşvik ediyor. Güzel Venüs, ayın on birinde Aslan’a giriyor ve ayın geri kalanında burada kalıyor. Etkisi, meslektaşlar ve sizinle aynı işi yapan diğer kişilerle kaynaşmak için de mükemmeldir. Bu heyecan verici fırsatlar açabilir.

11 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay ile birlikte iş/yaşam dengeniz de gündeme gelebilir. Bu dolunay elektrikli Uranüs ile hizalanıyor ve hayatınız üzerinde düşünmenize neden olan beklenmedik bir olayla çakışabilir. Ailenle yeterince vakit geçiriyor musun? Değilse, bu konuda bir şeyler yapmak için harekete geçmiş hissedebilirsiniz.

Alıngan Mars İkizler’e ve yirmincide yoğun bir bölgeye girerken, ileride ilginç bir zamana hazır olun. Mars, Mart 2023’e kadar burada olacak, bu da o süre içinde çok şeyin karışabileceği anlamına geliyor. Güverteyi temizlemek ve iç sorunları çözmek için bir şans.

22 Ağustos’ta güneş Başak burcuna geçerken sosyal hayatınız bir kademe daha yükseliyor. İster arkadaşlarınızla bir araya gelmeye, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmaya veya diğerleriyle kendi dalga boyunda senkronize olmaya istekli olun, bu sizin şansınız.

Son olarak, yirmi yedincide Başak burcundaki yeni ay, bir grup veya takım projesine başlamak veya bir süredir planladığınız bir hedefi başlatmak için mükemmel.

Yay Burcu

Sağlıklı ve Üretken

Güneş, seyahat ve macera bölgeniz Yay burcunda yolculuğuna devam ederken, yeni deneyimler arayışında olacaksınız. Yay burcu hayatı dolu dolu yaşamayı sever ve bu etki onu sonuna kadar götürmeyi önerir. Konfor alanınızdan çıkıp yeni şeyler denemeye istekliyseniz, bolca fırsat sizi bekliyor. Dünya senin midyen.

Dinamik Mars, 20 Ağustos’a kadar Boğa burcundaki yolculuğuna devam ederken, biraz sıkı çalışmak için de hazırlanacaksınız. Önümüzdeki haftalar, çabalarınızı pekiştirmek ve yaşam tarzınızı sürdürmek için harika. Yine de, farklı bir şey denemek için fırsatlar da var ve bundan o kadar zevk alabilirsin ki, devam etmek isteyeceksin.

Kova burcunda bir dolunay var ve konuşma ve düşünce sektörünüz on birincide, özellikle onları geride tutuyorsanız, duyguları hızla yüzeye çıkarabilir. Bu, karar vermek için en iyi zaman değil çünkü akıllıca bir seçim yapamayacak kadar duygusal olacaksın. Bunu yapmadan önce kendinizi sakin ve yerleşik hissedene kadar bekleyin.

Nefis Venüs aynı gün Aslan burcuna ve seyahat bölgenize geçiyor, bu da yaşama iştahınızı artıracak. Ruhunuzu besleyebilecek yeni deneyimler arıyor olacaksınız. Risk almak bunun bir parçası olabilir ve yeni bölgeleri keşfettikçe daha çok gelişeceksiniz.

Alıngan Mars, yaklaşık sekiz aylık bir kalış için 20 Ağustos’ta İkizler burcuna geçerken, ilişki sektörünüz bir vızıltı alıyor. Başkalarıyla daha fazla etkileşime gireceksin ve bundan pek çok fırsat çıkabilir. Sorunlar varsa, havayı temizlemek ve çözüm bulmak isteyeceksiniz.

Son olarak, güneş yirmi saniyede Başak burcuna geçtiğinde harika bir izlenim bırakma şansınız olacak. Ve beş gün sonra aynı bölgede bir yeniay ile bu, bir kariyerin veya iş planının bir sonraki aşamasını başlatmak için mükemmel bir fırsat.

Oğlak Burcu – Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Daha Derin Bir Dalış

Oğlak, Aslan’daki güneş ve güçlü ve dönüşümsel bir bölge, sizi eskiyi bırakıp yeniyi kucaklamaya teşvik ediyor. Ayrıca, tatlı Venüs’ün 11 Ağustos’ta aynı sektöre girmesiyle, bu yoğun bölge tüm ay boyunca odak noktası olacak. Güç, finans, iş ve derin duygusal bağlarla ilgili sorunlar su yüzüne çıkabilir ve bu, onlarla başa çıkmak için iyi bir zaman olabilir.

O gün sevimli Venüs’ün etkisi, tutkuların artabileceği ve bir ilişkinin platonikten yakınlığa geçebileceği anlamına gelir. Finansal açıdan, yatırım yapmak ve şimdi iş yapmak kazançlı olabilir.

Özellikle aynı tarihte Kova burcundaki güçlü dolunay sırasında bu bölgeyi etkileyen bazı dramlar da olabilir. Duyguların arttığını ve oldukça duygusallaştığını görebilirsin. Hayatınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, ancak belirli şeylere veya insanlara olan bağlılıklar, siz bırakmaya hazır olana kadar bunu zorlaştırabilir.

20’sinde, savaşçı Mars, yaklaşık sekiz aylık uzun bir konaklama için İkizler burcuna ve yaşam tarzı sektörünüze giriyor. Bu, organize olmaktan ve işlerinizi düzene sokmaktan yararlandığınız çok yoğun bir zaman olabilir.

İki gün sonra güneş Başak’a ve seyahat ve macera sektörünüze girerken odak noktası tekrar değişir. Burada dört hafta kalması sizi dışarı çıkıp sınırları zorlamaya teşvik edecek. Bir süredir risk almadıysanız veya kendinize meydan okumadıysanız, şimdi harekete geçme zamanı. Konfor alanınızın dışına çıkmaya cesaret ederek bazı altın fırsatlar elde edeceksiniz.

Son olarak, 27’sinde Başak burcundaki yeni ay ile bir yolculuğa, girişimci bir fikre veya heyecan verici bir projeye başlamak için mükemmel bir fırsata sahip olacaksınız. Aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz.

Kova Burcu

Arkadaşlar ve Aile

Sevgili Kovalar, sosyalleşme açısından yoğun bir dönem olacak gibi görünüyor. Aslan burcundaki güneş, ilişki alanınızı aydınlatarak sizin ve başkalarının içindeki en iyiyi ortaya çıkarır. 22 Ağustos’a kadar olan önümüzdeki haftalar, sizi etkinlikler düzenlerken ve bunlara dahil olurken bulabilir. Yeni insanlarla tanışmak ve arkadaşlar ve aile ile bağları güçlendirmek için bir şans, ki bu keyifli olacak gibi görünüyor.

Bu arada, savaşçı Mars, evinizin yirminci yılına kadar ev bölgenizde devam eder ve burada yerinizi gemi şekline sokmak ve ışıldamak için sizi motive edebilir. Artık ihtiyacınız olmayan her şeyi satarak veya başkasına vererek kurtulun, böylece daha fazla alan açabilir ve daha az sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Siz de daha fazla enerjiye ve iç huzuruna sahip olacaksınız.

11 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay sizin için güçlü ve muhtemelen duygusal bir zaman olabilir. Kim olduğunuz ve yaşam boyunca yolunuz ve yönünüz hakkında fikir edineceksiniz. Bir ilişki sorunu alevlenebilir, ancak herhangi bir fevri karar vermekten kaçının.

Ateşli Mars, yirminci yılda İkizler burcuna ve yaratıcı bölgenize giriyor, bu da yeni beceriler öğrenmek ve yaratıcı yeteneklerinizi keşfetmek için iyi bir zaman. Romantizm cephesinde, kelimelerle konuşma tarzınız çok çekici olabilir, bu yüzden yalnızsanız ve bakıyorsanız, bundan yararlanın.

22 Ağustos’ta güneş yoğun bir bölgeye giriyor ve önümüzdeki dört hafta olumlu bir değişimin önünü açıyor ve finansal ve işle ilgili konuları değerlendirme şansı veriyor. Bir yandan, işlerinizi düzene sokmaya ve gelirinizi artırmanın ve iş başarısını davet etmenin yeni yollarını keşfetmeye hazır olacaksınız. Öte yandan, bu artık işinize yaramayan her şeyi atmak için bir fırsattır.

Son olarak, ister bir proje başlatıyor olun, ister yeni ve daha sağlıklı alışkanlıklara başlıyor olun, yirmi yedincide Başak burcundaki yeni ay, herhangi bir girişimi başlatmak için en iyi zamandır.

Balık Burcu – Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023

Hayattan Keyif Almak

Balık, yaşam tarzı sektörünüze yapılan vurgu, organize olmanız ve işlerinizi düzene sokmanız için bir fırsat getiriyor. Aslan burcundaki güneş ve bu bölge, yaratıcı yeteneğinizi ve yeteneklerinizi kullanmaya istekli olduğunuzda en parlak şekilde parlayabileceğinizi gösterir. Yaptığınız iş ne olursa olsun, devam eden planlarınız ve projeleriniz ne olursa olsun, doğal yeteneklerinizden yararlanmak, kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.

Kendi işinizi yönetiyorsanız veya devam eden bir yan işiniz varsa, Boğa burcundaki dinamik Mars ve konuşma ve düşünce sektörünüz, kendinizi tanıtmak için iyi bir zaman. Hedeflerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşan başkalarıyla ilişki kurmak için birçok fırsatınız olacak ve bu çok faydalı olabilir.

Ayrıca 11 Ağustos’ta ruhsal bölgenizde meydana gelen dolunay ile çok düşünceli bir aşamadan geçebilirsiniz. Kendinizi nasıl geride tuttuğunuzun ve yeteneklerinizi nasıl sınırladığınızın farkına varabilirsiniz. Ve bu, tam potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek bir terapist veya yaşam koçu ile iletişime geçmeniz için size ilham verebilir. Bu, önünüzdeki yolu temizleyebilir ve güçten güce gittiğinizi görebilir.

Yirmincide, dinamik Mars İkizler’e ve ev ve aile sektörünüze giriyor. Yıl içinde daha sonra geri hareket eder, bu nedenle yaklaşık sekiz ay bu burçta kalır. Önümüzdeki aylarda Mars ev bölgenizden geçerken birçok değişiklik ve karar olabilir. Belki taşınmaya, gayrimenkul alıp satmaya veya ailenizi genişletmeye hazırsınızdır.

22 Ağustos’ta güneş Başak burcuna geçerken her türden ilişki de odakta olacak. Önümüzdeki dört hafta, bir hedefi veya planı gerçekleştirmek için başkalarıyla ekip oluşturmak, önemli bir bağdaki zorlukları yumuşatmak ve romantizm şansınızı artırmak için mükemmel.

Son olarak, beş gün sonra aynı sektördeki yeni ayla birlikte, bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak için harika bir fırsat var.

Aylık Burç Yorumları Ağustos 2023-Kaynak: yahoo

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir