Avrasya Boat Show Majesty 110

Avrasya Boat Show 2018

Araçlar Haber Yaşam

Avrasya Boat Show 2018 yazımızda Türkiye’nin en büyük tekne fuarı olacak olan Avrasya Boat Show’un genel özelliklerini ve 50 milyon TL’lik Süperyat Majesty 110’un iç özelliklerini yazdık.

Avrasya Boat Show 2018-Majesty 110

CNR Avrasya Boat Show

17-25 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Bot şov’da 50 milyon TL’lik Süperyat’da sergilenecektir. Boat Show Uluslararası bir fuar olacaktır. CNR EXPO-CNR Avrasya Boat Show‘da yat severler birbirinden güzel yatları görme imkanına sahip olacaktır. Fuarda dünyanın en büyük yat firmaları ve tekne üreticileri yer alacaktır. Fuarda 150’den fazla tekne görücüye çıkacaktır. 500’den fazla markada fuarda yerini alacaktır. Büyük tekneler bot şov da denizde olacaktır, diğer küçük yatlar ise karada sergilenecektir. 100 binden fazla ziyaretçinin fuarı gezmesi düşünülmektedir.

CNR Avrasya Boat Show toplam 9 gün sürecektir. Teknelerin boyu 2,5 metreden 40 metreye kadar uzamaktadır. 2 tane fuar alanı kurulacaktır. Tuzla Marina fuar alanı 25.000 metre karelik kapalı geçici bir alanda tekneler sergilenecektir. 50.000 bin metre karede deniz açık alanı kurulacaktır. Ülkedeki en büyük deniz fuar alanı olarak kayıtlara geçecektir.

Avrasya Boat Show-Majesty 110

Boat Show’da Sergilenecek En Büyük Süperyat

50 milyon TL’lik süperyat 110 fitlik bir teknedir. 36,5 metrelik uzunluğa sahiptir. Türkiye’de ilk defa kara boyutunda bu kadar büyük bir tekne sergilenecektir. Süperyatın ismi ise Majesty 110’dur. 25 metreden büyük tekneler denizde sergilenecektir. Majesty 110 süperyatı 3 katlı bir teknedir. 6 adet kamaraya sahiptir. Ana girişinde büyükçe bir salonu bulunmaktadır. Bu büyük kabinde denizi görerek iyi bir deniz keyfi yaşayabiliyorsunuz. Bütün kamaralarda kendine özel ses sistemi bulunmaktadır. Bütün kamaralarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Giyinme odası, çalışma masası gibi mekanlarda kamaralarda bulunmaktadır.

Teknenin uzunluğu 36,5 metre olduğu için çok geniş bir yürüme alanı mevcuttur. Tekne içinde rahat bir şekilde dolaşabilirsiniz. 3 adet güvertesi ola süperyat, 14 tane misafir ağırlama kapasitesine sahiptir. 2.katta master kabini bulunmaktadır. Master kabinin kendine ait jakuzisi bulunmaktadır. Kabinin yanında kaptan köşkü bulunmaktadır. Jakuzi teras kısmında bulunmaktadır. Diğer yatlara göre çok daha ferah bir yattır.

Teknede büyük motor bulunmaktadır. 20-25 nat gücüne kadar çıkmaktadır. Tekne büyük okyanusları geçerken sarsılmadan ilerleyebilmektedir. Süperyatın 3.katı ise fly beach olarak geçmektedir. Keyif yeri olarak adlandırılan en üst kat, teknenin en keyif verici yeridir. Güneşlenme alanları, dinlenme koltukları bulunmaktadır. Teknenin kaptanı, tekneyi bu kısımdan da yönetebilmektedir. Tekne ve yat fuarına tüm tekne ve yat severler beklenilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir