Anasayfa » Burçlar » Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri Nasıl Olacak?

Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri Nasıl Olacak?

Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri

Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri Nasıl Olacak?

Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri

28 Temmuz 2022’de Başlayacak Olan Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri Nasıl Olacak?

28 Temmuz 2022’de Aslan burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Bu astrolojik olay, hem işte hem de oyunda bir şeylerin gerçekleşmesi için ilham verecek. Yeni ay tüm burçları etkiler, ancak bunu en çok Aslan, Kova ve Yengeç hissedecektir.

Yazın yarısı bitti ve bu büyük bir serseri gibi görünse de, tüm bu güzel gün batımlarının tadını çıkarmanın yolunu strese sokmaya gerek yok. Çünkü 28 Temmuz 2022’de güneş battığında, Aslan’daki yeni ay gece gökyüzünü ele geçiriyor. Siz plaj serserileri için iyi haber, çünkü yazın sunduğu her şeyden keyif almanıza yardımcı olmak için burada.

Atlanta’da sertifikalı bir astrolog olan Donna Page‘e göre, bu yeni ay boş zamanlarınızda gelişen bir sosyal yaşamı sürdürmek için elinizden gelen her şeyi yapmanıza yardımcı olacak ve çalışma saatlerinde sizi zorlanmaya itecek. Doğal olarak, bundan daha fazlası var. İşte burcunuzun Aslan’daki yeni aydan bekleyebileceği her şey.

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Aslan burcundaki yeni ay burcunuz için ne anlama geliyor?

İlk olarak, eğlenceli şeylere dalalım. Hemen hemen her davetiyeye evet diyeceksiniz. Çünkü neden olmasın? Sahilde serinlemek, çatıda barbekü yapmak veya gölde tubing yapmak olsun, oradasınız. Ve açıkçası, başka kimsenin bir planı yoksa, kendi yaz eğlencenizi kendiniz yapacaksınız. Ne de olsa oturup bekleyecek biri değilsin.

Şu anda iyi hissedeceksiniz. Kendine özgü bir tarzın ve devam eden bir havan var ve buna sahipsin. Doğal olarak, diğer insanlar bunu fark edeceklerdir, bu yüzden bir ilişki içinde olsanız da olmasanız da, kendinize normalden biraz daha fazla çıkma teklif edildiğini görürseniz şaşırmayın. (Hey, ilgilenmiyor olsanız bile gurur verici!) Ve zaten mutlu bir şekilde bağlandıysanız, siz ve eşiniz normalden daha iyi jelleşeceksiniz. Daha iyi ne olabilir?

Tüm bu katı henüz kararlı titreşimler, kariyerinize de dönüşecek. Yeni bir terfi, hatta yeni bir konser almak için işte hamle yapmak için hepiniz olacaksınız. Kimsenin size bir şeyler vermeyeceğini biliyorsunuz ve bir şeyleri gerçekleştirmekten korkmuyorsunuz.

Yeni ay tüm burçları etkileyecek, ancak Page diyor ki en çok Aslan, Kova ve Yengeç bunu hissedecek.

Aslan burcundaki yeni ay yılın geri kalanını nasıl etkileyecek?

Aslan burcundaki yeni ay, işleri kendi koşullarınıza göre gerçekleştirme arzunuza ilham verecek ve hatta ateşleyecek ( ateş grubu enerjisi). İster hiç yoktan eğlenceli planlar yapıyor, ister işte A-oyununda olmak olsun, sırada ne olacağını belirleyeceksiniz – başka birinin sizin için yapmasını beklemeyin.

Ayrıca, kendi benlik duygunuza sahip olmak, sadece kendiniz olmanın ne kadar iyi hissettirdiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Ve ister müstakbel ortaklarınız için ister sadece yörüngenize giren insanlar için olsun, sizi her türlü çekici yapacaktır.

Bir sonraki yeni ay ne zaman?

Bir sonraki yeni ay 16 Ağustos 2022‘de Koç burcunda olacak. Bu yeni ay sırasında, işleri doğru yapabilmek için normalden daha yavaş bir hızda hareket etmeye çalışacaksınız. Şimdilik, cehennem gibi kararlı olma hissinin tadını çıkarın. Git onları al!

Aslan Burcundaki Yeni Ayın Etkileri Nasıl Olacak?-Kaynak: womenshealthmag.com

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir