Asla Kurallara Göre Oynamayan ve Her Zaman Kurallardan Yana Olan Burçlar

Asla Kurallara Göre Oynamayan ve Her Zaman Kurallardan Yana Olan Burçlar

Kimileri Kurallara Uyar, Kimilerinin Umurunda Olmaz

Kurallar çiğnenmek için yapılır, değil mi? Bazen. Ama neden bazılarımız bir e-postayı yanlış bir şekilde imzalamaktan korkarken, diğerleri çok daha meydan okurcasına yaşıyor? İşte asla kurallara göre oynamayan burçlara ve ne olursa olsun onlara bağlı kalan iki burçlara kesin bakışımız.

Asla Kurallara Göre Oynamayan Burçlar

1-İkizler

Değişken bir hava işareti olarak, ekmek ve tereyağı bir öngörülemezlik duygusudur. Pratik olarak herkesin beklentileriyle uğraşmaktan kurtulurlar (Kanye West’in tüm kariyerini düşünün). İkizler, şeyleri istikrarsızlaştırdığında gelişen iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir. Aile bilgisayarını yeniden birleştirmek için paramparça eden erken gelişmiş çocuk gibi, İkizlerde işlerin nasıl yürüdüğünü anlamak istiyor.

2-Yay

Yaylar gerçekten korkusuzdur. Değişken ateş burcu olarak, neredeyse hiç tatmin olmayan oldukça meraklı bir doğa tarafından yönlendirilirler. Yay, özellikle sosyal kuralları çiğnemeye eğilimlidir. Başkaları boşvermekle mutluyken, neden belirli bir şekilde hissettiğinizi açıklamaya sizi her zaman zorlayan arkadaşınızdır. İkizler’den farklı olarak, bunu sadece sınırlarınızı test etmek için yapmıyorlar, gerçeği öğrenmek için yapıyorlar. Zodyak’ın gerçek filozofu olarak, Yay sadece meselenin özüne inmek ister ve hiçbir şey onların önünde duramaz.

3-Balık

Balık her zaman akışla gitmektir. Bu nedenle, değişken su burcu kuralları çiğnemeye çalışmasa da (İkizler veya Yay gibi), balıklar sezgilerini takip eder ve bu da genellikle dalgalara yol açar. Balıklar genellikle diğer insanların herhangi bir durumda nasıl hissettiklerinin tehlikeli bir şekilde farkındadır ve kurallarını çiğnemeleri kolektifin iyiliğini göz önünde bulundurur. Balık ayrıca sınırları zorlarken “yakalanmaktan” nefret eder ve çok ileri gittiklerini düşündüklerinde geri adım atma eğilimindedir. (Ama bunun tekrar denemelerini engellediğini düşünmeyin.)

4-Kova

Kovalar, kalıpların dışında düşünmekle ünlüdürler ve kesinlikle kendi davullarının ritmine göre hareket etseler de, aslında onların kuralları (onları çiğnemesi muhtemel olan işaretlerin) en az ihlal ettiklerini düşünüyoruz.) Bazıları Kova’nın devrim ve yenilik gezegeni Uranüs tarafından yönetildiğine inansa da, su taşıyıcısı zaman boyunca görev yöneticisi gezegen Satürn ile de ilişkilendirilmiştir. Kovalar her zaman inandıkları davalar için savaşmaya isteklidirler, ancak bir parçası olarak statükoyu zorlamayı tercih ederler. Başkaldırmak için başkaldıran bir Kova asla bulamazsınız. Aslında, genellikle onları sistem içinden kuralları yeniden yazabilmeleri için iktidara yükselirken bulursunuz.

Her Zaman Kurallardan Yana Olan Burçlar

1-Boğa

Yelpazenin diğer ucunda, sadık Boğa her zaman kitabına göre oynar. Sabit bir burç olarak Boğa, rahatlığı güvenilirlikte bulur ve her türlü sürprizden nefret eder. Boğa, dinamik onları öldürse bile, bir işte, ilişkide veya arkadaşlıkta acı sona kadar kalacak kadar kararlı bir insan türüdür. Rutinlerini severler ve olağan düzende herhangi bir bozulma olduğunda nefret ederler. Bununla birlikte, radikal Uranüs şu anda 2025’e kadar boğa burcunu geçerken, bu genellikle tahmin edilebilir dünya burçlarından birkaç isyancı çizgi görebiliriz.

2-Aslan

Aslanların ilgiyi sevdiğini hepimiz biliyoruz. Ve bazı insanlar (örneğin İkizler) akrobasileriyle fark edilse de Aslanlar ideali tasvir etme yetenekleriyle tanınırlar. Aslanlar klasik görünüm ve zamansız güzellikle ilgilenirler. Sabit alev, ocak olmak istiyorlar – sonuçta sabit işaretler. Aslanlar, öğretmenin evcil hayvanı ve ayın çalışanı olmanın keyfini çıkarıyor. Ve evet, bazen başka kimsenin kurallara uymaması onları çıldırtıyor ama bu, kendilerini herhangi bir düzensizliğe maruz bırakacakları anlamına gelmiyor.

Asla Kurallara Göre Oynamayan ve Her Zaman Kurallardan Yana Olan Burçlar-Kaynak: purewow.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.