İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Aralık 2019 Burç Yorumları-Tüm Burçlar

Aralık 2019 Burç Yorumları-Tüm Burçlar

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Aralık 2019 Burç Yorumları-Tüm Burçlar yazımızda Aralık ayına ait 2019 yılı tüm burçların astroloji alanında burç yorumlarını yazdık.

Aralık 2019 Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Kariyer ve iş konularında kendinizi göstereceğiniz bir aya giriyorsunuz. 9 Aralık’dan sonra daha fazla insanlarla irtibat halinde olacaksınız. 12 Aralık’dan sonra ilgi ve alakanız daha çok yakın çevrenizde olacak. Bu ayda eşinizin ailesi tarafından size sorumluluk yüklenebilir. 26 Aralık’dan sonra anne tarafınızda, hızlı ve beklenmedik olaylar yaşayacaksınız.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar

Şans ve fırsatlar seyahat alanlarından gelebilir. Yurtdışından gelebilecek fırsatlar, yabancı insanlarla iletişim, eğitim, yayıncılık, akademik konular, ticaret ve hukuk konularındaki olaylar hızlanacak. Seyahate çıkma ihtimaliniz oldukça yüksek. 9 Aralık’dan sonra daha çok parasal konuları konuşacaksınız. 12 Aralık’dan sonra elinize para geçebilir. İnsanlarla iletişiminiz kuvvetleniyor.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Ortak parasal konularda şans ve fırsatlar yakalayacaksınız. Eşinizin veya iş ortağınızın parasal konularda yükselmesi, size de olumlu yansıyacak. Parasal konularda özellikle miras konularından sorunlar çözüme kavuşacak. 9 Aralık’dan sonra sevdiğiniz insanla daha çok iletişime geçeceksiniz. Önemli kararları 12 Aralık’dan sonra alabilirsiniz. Seyahat yapma isteğiniz artacak. 26 Aralık’dan sonra ödeme konuları karşınıza gelebilir.

Aralık 2019 Burç Yorumları-Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

Bekar olanlar evlilik konularında, evli olanlar ise eşleri konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilir. Bu yıl gönül rahatlığıyla taşınabilirsiniz. İş alanlarınız hızlanmaya başlıyor. 12 Aralık’dan sonra bir olayın iç yüzünün ortaya çıktığını görebilirsiniz. Olayları akışına bırakın. 20 Aralık’dan sonra parasal konularda güzel gelişmeler yaşanacak. 26 Aralık’dan sonra ortaklı işler gündeminizde olacak.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

İş alanlarında güzel fırsatlar yakalayacaksınız. 9 Aralık’dan sonra aşk hayatınızın detaylarıyla uğraşabilirsiniz. Üretici ve sanatsal alanlarda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Çocuğu olanların, çocuğuyla olan iletişimi önem kazanacak. 12 Aralık’dan sonra arkadaşlarınızdan haber alabilir ve çevre değişimi yaşayabilirsiniz. İş, hizmet ve sağlık alanlarında 26 Aralık’dan sonra hızlı değişim yaşayacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Aşk ve çocuk önem kazanacak. 9 Aralık’dan sonra ev, aile ve yuva alanlarında önemli konuşma ve görüşmeler olacak. Gündeminizde bir ev olabilir. İş alanlarında duygusal olaylar yaşayabilirsiniz. 20 Aralık’dan sonra kendinizi iş hayatınızda olumlu anlamda göstereceksiniz. Kilonuza dikkat edin. 26 Aralık’dan sonra eğer yalnızsanız, aşk hayatınızda ani, beklenmedik değişimler yaşanabilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Ev, aile ve yuva alanlarında mutluluğu bulmaya başlayacaksınız. 9 Aralık’dan sonra yakın çevrenizle olan bağlantınız artacak. Girişim yapma konusunda şanslı olacaksınız. Gündeminizde bir seyahat olabilir. 20 Aralık’dan sonra hayata daha keyifle bakmaya başlayacaksınız. Bir ev alımı için harekete geçebilirsiniz.

Aralık 2019 Burç Yorumları-Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

İletişim konularında şanslı olacaksınız. Çalışır ve uğraşırsanız şanslı olacaksınız. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, network, radyo ve televizyon alanlarında güzel sonuçlar elde edeceksiniz. 9 Aralık’dan sonra parasal konular ön planda olacak. 20 Aralık’dan sonra aileniz önem kazanacak.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Kişisel gelişiminiz önem kazanacak. Hayatınızda almış olduğunuz kararların sonuçlarını göreceksiniz. Çalıştığınız işlerin karşılığını parasal anlamda alacaksınız. 9 Aralık’dan sonra rahatlayıp insanlarla konuşacaksınız. 12 Aralık’dan sonra evlilik, ilişki konuları önünüze gelebilir. 26 Aralık’dan sonra iletişimsel işleriniz ön planda olacak. Parasal konularda rahatlayacaksınız.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

Önemli adımlar atacaksınız. 9 Aralık’dan sonra biraz kendi içinize kapanacaksınız. Yazma, çizme konuları ön planda olacak. Herhangi bir konuda harekete geçmeyin. Sıkışan ve biriken işleriniz yüzünden nefes almakta zorlanabilirsiniz, bu yüzden ciğerlerinizi ihmal etmeyin. 20 Aralık’dan sonra parasal konular önem kazanacak. 26 Aralık’dan sonra hayatınız için önemli kararlar alacaksınız.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Sosyal çevre bağlantılarınız önem kazanacak. Kendinize vakit ayırmaktan mutluluk duyacaksınız. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçireceksiniz. 12 Aralık’dan sonra aşk hayatınız hareketlenebilir. Çocuk olayları hareketlenecektir. 20 Aralık’dan sonra kendinize bakmak isteyeceksiniz. Oldukça sosyal olacaksınız. Hayatı biraz daha derinden gözlemleyeceksiniz.

Aralık 2019 Burç Yorumları-Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Sosyal çevre alanlarınız hareketlenmeye başlıyor. 9 Aralık’dan sonra kariyer ve iş fırsatlarınız artacak. Önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. 12 Aralık’dan sonra ev ve aile önem kazanacak. 20 Aralık’dan sonra kendi içinize çekileceksiniz. 26 Aralık’dan sonra çevre değişikliklerine açık olacaksınız. Arkadaşlarınız arasında önemli değişimler olabilir. Hayata bakışınız değişebilir.

Aralık 2019 Burç Yorumları-Tüm Burçlar-Hande Kazanova‘nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir