İçeriğe geç
Anasayfa » Girişimciler » Alyce Tran’ın Kişisel Deri Aksesuarları Girişimi

Alyce Tran’ın Kişisel Deri Aksesuarları Girişimi

Alyce Tran'ın Kişisel Deri Aksesuarları

Alyce Tran’ın Kişisel Deri Aksesuarları Girişimi yazımızda kendi kişileştirilmiş deri ürünleri markasını üretene Alyce’in başarılı girişimcilik hikayesini ve markasının nasıl dünyaca ünlü bir şirket haline geldiğini yazdık.

Alyce Tran’ın Kişisel Deri Aksesuarları

Alyce Tran şuanda 31 yaşında ve büyük bir kişileştirilmiş deri aksesuarları satan şirketin sahibi. Kendisi Avustralya’da yaşamaktadır. 2014 yılında salonunu açan Alyce, 2017 yılında 23 milyon dolarlık bir ekonomik büyüklüğe ulaştı. Bu girişimci kadın, deri işine ilk olarak 16. doğum gününde amcasından almış olduğu bir hediyeyi sevmesiyle başlamış. Almış olduğu bu hediye pahalı bir üründü. Amcasından almış olduğu hediye kendi adının yazdığı şık bir çantaydı. Özel bir hediye olduğunu ve çok sevdiğini belirten Alyce, kendisinin de bu tür bir iş yapmak istediğine o gün karar vermiş. Avukatlık da yapan Alyce, kendi işinin bu kadar büyümesine oldukça sevinmektedir. İş ortağı da meslektaşı Tania Liu ile sosyal medyayı kullanarak gelişmeye çalışmışlardır.

Alyce Tran'ın Kişisel Deri Aksesuarları
Deri Aksesuarlar

Alyce ve Tania’nın Markasının Oluşumu

Alyce ve Tania 2011 yılında işin başında giyim hattı açtılar, fakat bu olumsuz sonuç verdi. Daha sonra bir blog açarak işlerini büyütmeye başladılar. The Daily Edited markasıyla birlikte bloglarını kullanıyorlardı. En son online sitelerinde üst düzey moda evlerinden sipariş almaya başladılar. Deri eşyalarını rahatlıkla satmaya başladılar. Instagram sayesinde sosyal medyanın gücünü kullanarak deri eşyalarını sattılar. Ağustos 2014 yılında evinde başlatmış olduğu girişimi bugün milyonlar kazanmaktadır. Bu arada başlarda deri ürünleri işini yaparken avukatlık işi onun için hiç kolay olmamış. Akşam 7’de işten çıktıktan sonra gece eve gelip günlük işlerini bitirdikten sonra deri aksesuarlarını üretiyordu. Onun için bu yıllar oldukça yoğun geçmiş. Alyce işinden çıktıktan sonra ünlü bloğuna da zaman ayırıyordu. Başarılı olmak için çok çalıştığını belirten Alyce, markasının gelişmesinde çok fedakarlıklar yaptığını dile getiriyor.

Alyce Tran'ın Kişisel Deri Aksesuarları

The Daily Edited Markasının Dünyaca Tanınması

7.000 dolara başladıkları dünyaca ünlü marka, günümüzde The Daily Edited markası dünya çapında 8 mağazaya sahip ayrıca birçok mağazada ürünleri satılmaktadır. Web sitesi ile de online ürünlerini satmaktadır. Alyce ve Tania ortakları, ilk e-ticaret sitelerini açtıklarında ellerindeki stokların 2 hafta içinde bittiğini gördüklerinde çok şaşırmışlar. İnternetin tanıtımda ve alışverişteki gücünü tekrar kendi gözleriyle görmüş oldular. Avustralyalı ünlülerin kollarında kendi deri ürünleri çokça görülmektedir. Reklamını yapacak insanlar hiç bitmiyor.

Web site: www.thedailyedited.com

Alyce Tran’ın Kişisel Deri Aksesuarları Girişimi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir