Kişisel Gelişim

Akademik Çevirileriniz İçin Doğru Adres

Akademik Çevirileriniz İçin Doğru Adres

Akademik Çevirileriniz İçin Doğru Adres Çevirimvar

Akademik Çevirileriniz İçin Doğru Adres: Çevirimvar

Hayatımızın pek çok alanında çeviri hizmetine ihtiyaç duyabiliyoruz. Bu alanlardan biri de yazdığımız akademik metinlerin çevirisi. Araştırma ödevlerinde, bilimsel yayınlarda, sağlıktan eğitime kadar pek çok konuda yazılan ve hepsinde kendine özgü çeşitli terimler kullanılan akademik metinlerin çevirisi alanında uzmanlık gerektiren işlerdir ve titizlik ister. Her aşamasında senelerin birikimi ve yıllarınızın emeği olan lisans bitirme tezi, yüksek lisans tezi ve dergilerde yayımlanacak makaleleriniz gibi önemli akademik metinlerinizin çevirisinde risk almanız söz konusu bile değildir. Böyle bir durumda tezinizin abstract çevirisinde, yayınlanacak makale çevirisinde kaliteli tercüme için güvenebileceğiniz bir adres var: Çevirimvar.

Ankara merkezli ve yurtdışı bağlantılı bir online tercüme bürosu olan Çevirimvar, pek çok profesyonel çevirmen ve dil uzmanıyla beraber çalışarak sektörü bir üst basamağa çıkarıyor. Pek çok yönüyle rakiplerinden ayrılan online tercüme bürosu şeklinde hizmet veren Çevirimvar, nerede olursanız olun, hız, kalite, fiyat ve gizlilik konusunda tüm müşterilerine %100 memnuniyet garantisi veriyor.

Akademik Çevirileriniz İçin Doğru Adres Çevirimvar

AKADEMİK MAKALEMİ KİMLER GÖREBİLECEK?

Akademik bir dergiye makale göndermek istediğinizde bunun için makalenin bir çevirisi gerekir. Akademik çeviri denince de akla ilk gelen soru metnin gizliliğinin korunup korunmayacağı oluyor. Çevirimvar online tercüme bürosu ile yaptığımız görüşmede yeri gelmişken bu konu üzerine de konuştuk. “Özellikle söz konusu şey akademik makale olduğunda pek çok insan haklı sebeplerden tedirgin olabiliyor, güvenebileceğinden emin olmak istiyor. Biz de Çevirimvar olarak metninizin tamamen emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Akademik metinlerinize sadece profesyonel ekibimizdeki çevirmenlerimiz ve uzmanlarımız tarafından erişim sağlanabilir ve gizlilik hiçbir şekilde ihmal edilemez.” diyerek gizlilik garantisi verdi.

MAKALEM ONAY ALMAZSA NE OLACAK?

Farklı sebeplerden akademik metninizin onay alamaması durumunda son aşamaya kadar Çevirimvar ekibi olarak destek olduklarını belirterek, “Çok sık karşılaşmasak da böyle bir durum yaşandığı zaman metniniz onaylanana kadar tüm süreçlerde rol ve sorumluluk üstleniyoruz.” diye ekliyor.  Böyle bir durum söz konusu olduğunda herhangi bir ekstra ücret talebinde bulunmadıklarını da ekleyen ekip, kendi önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu vurguluyor.

Akademik Çevirileriniz İçin Doğru Adres Çevirimvar

BAŞKA HANGİ KONULARDA ÇEVİRİMVAR’DAN HİZMET ALABİLİRİM?

Çevirimvar Tercüme Bürosu, akademik metin çevirisinin yanında tıbbi metin çevirisi, web sitesi çevirisi, belge çevirisi, hukuki çeviri ve teknik çeviri gibi diğer pek çok alanda da uzman kadrosuyla kaliteli hizmet veriyor. Çevirimvar sitesine giriş yaparak metninizin türü ve içeriği fark etmeksizin dosyanızı yükleyebilir, fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz. Çeviri talebinde bulunduğunuz andan itibaren işinizin hangi aşamada olduğunu çeviri takip sistemi ile online olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca resmî belgelerin tercümesinde ve yeminli tercümelerinizde de hizmet sağlayan Çevirimvar, noter yeminli tercümanlarıyla ihtiyacınız olan her konuda bir tık uzağınızda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir