Airbnb’de Harry Potter’dan İlham Alan Ağaç Ev Wizards Hollow Yoğun Talep Alıyor

Airbnb’de Harry Potter‘dan İlham Alan Ağaç Ev Wizards Hollow Yoğun Talep Alıyor

Airbnb’de Harry Potter’dan İlham Alan Ağaç Ev Wizards Hollow

Woodfin, Kuzey Carolina, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Serenity Ağaç Evlerinden olan Wizards Hollow‘un geceliği şuanda 3.200 liradır.

Airbnb'de Harry Potter'dan
Harry Potter

Hogwarts’tan ilham alan bir ağaç evde kalmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Şimdi deneyebilirsiniz ama beklemeye hazır olun.

Airbnb’ye göre “Wizards Hollow”, Kuzey Carolina Blue Ridge Dağları’nda yer alan Harry Potter’dan ilham alan bir ağaç yapmışlar. Ev sahipleri “Bizim Hogwarts versiyonumuz” diyerek ağaç evlerini çok güzel pazarlıyorlar.

Airbnb'de Harry Potter'dan İlham Alan Ağaç Ev Wizards Hollow
Wizards Hollow

Hogwarts şatosu, Asheville’in yaklaşık 10 mil kuzeyindeki “Huzur Ağaç Evleri” beldesinde, beş büyülü ağaç evden biri ve gerçek hayattaki bir hobbit deliğidir.

Airbnb sayfasına göre Wizards Hollow, 600 fit kareye yakın ve “ilave yataklı bir çatı katına çıkan döner merdivenli” bir yatak odasına sahip.

Airbnb'de Harry Potter'dan İlham Alan Ağaç Ev

Her oda kadife duvar askıları, renkli bayraklar, Hogwarts tarzı yastıklar ve büyülü kaleyi koruyan baykuşlarla süslenmiştir. Okul kitaplarının ve bavulların yanında oturan Harry Potter’ın evcil kar baykuşu Hedwig bile var. Ağaç evin etrafını bir güverte çevreliyor – her yerin geniş pencerelerinden gelenler kadar görkemli manzaralara sahip.

Ağaç ev o kadar popüler ki Ekim 2024’e kadar tamamen dolu.

Ağaç Ev Wizards Hollow

Hogwarts’tan ilham alan bu rezidans, Kuzey Carolina’da dikkatleri üzerine çeken tek ağaç ev değil.

McClatchy News’in daha önce bildirdiğine göre, 9 yaşındaki bir çocuk, ailesinin Murphy, Kuzey Carolina’daki evinin arka bahçesinde “hayalindeki ağaç evini” inşa etmek için binlerce dolar yatırım yaptı. Bir buçuk yılda, Eli Sylvester ağaç evini inşa etmek için 4.800 dolardan fazla tasarruf etti ve mal maliyetinden 6.000 dolar çıkararak yatırım yaptı. Doğum günü davetiyeleri ve Noel dilek listeleriyle bile yaratıcı oldu: Oyuncak yok, sadece hayalindeki ağaç evini inşa etmek için gerekli malzemeleri ihtiyacın var.

Airbnb’de Harry Potter’dan İlham Alan Ağaç Ev Wizards Hollow Yoğun Talep Alıyor-Kaynak: newsobserver.com

Yorum yapın