Sağlık

Ahtapot Yöntemi ile Bölgesel Zayıflama

Ahtapot Yöntemi ile Bölgesel Zayıflama yazımızda son günlerde oldukça popüler olan ahtapot yöntemi ile bölgesel zayıflama yönteminin detaylarını, nasıl kullanıldığını, ne tür katkıları olduğunu ve ödem atmanın önemini yazdık.

Ahtapot Yöntemi ile Zayıflama

Ahtapot yöntemi ile kişiler bölgesel kilolarından kurtulabilmektedir. Ahtapot zayıflama dünya üzerinde zayıflama yöntemi olarak kullanılan en popüler teknikler arasındadır. Türkiye’de de yeni bir sistem olarak kullanılmaktadır. Ameliyatsız, acısız ve ağrısız olarak uygulanması tercih edilmesini sağlamaktadır. Bölgesel yağların giderilmesinde etkili olmaktadır. Ne kadar yağ hücresi var ise o kadar etkisi artmaktadır. Ahtapot zayıflama uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur. En önemlisi acı ve ağrı olmadığı için kişiler bu yöntemi uygulatabilmektedir. Ahtapot ile zayıflama giderek daha çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ahtapot Yöntemi ile Zayıflama
Estetisyen Meltem Şarkışlalı

Ahtapot Yönteminin Kullanılma Şekli

Yağ hücreleri 5-10 yıl içerisinde vücutta kalıplaşarak yerleşmektedir. Uzun süreli bölgesel yağlanmalar da beyin bu yağları kodlamak ta ve yerleşmesini düzenlemektedir. Vücuda şaşırtma yaparak yağ metabolizmasını dolaşım sistemiyle atan bir sistem olarak çalışmaktadır. Vücutta belirli bölgeleri tanımlayarak oralardaki fazla yağların atılmasını sağlamaktadır. Ahtapot yönteminin isimlendirilmesi de 5 etkisinin olduğunun bir göstergesi olarak verilmiştir. Vücutta atılan yağ ile sarkmalar engellenir. Vücudun sıkılaşmasına ve toparlanmasına da katkı sağlamaktadır. Diğer bir özelliği de kişinin moral kazanması için hemen sonucu görmeye başlamasıdır. Ahtapot yönteminin uygulanmasıyla birlikte, vücudunuzda gözünüzle görebileceğiniz bir zayıflama ve toparlanma oluşacaktır.

Ahtapot yöntemi tek seans uygulanmakta ve 16 yaşından büyüklere uygulanmaktadır. Ortalama seans süresi 2,5 saat sürmektedir. Tek seansta tüm bölgelere uygulanabilmektedir. Kişinin uygulama sırasında uykusu gelmektedir ve uygulamadan sonra kişi yağların idrarla atılmasıyla birlikte sık sık tuvalete gitmektedir. Uygulamadan sonra kişi takibe alınarak zayıflama üzerine öneriler verilmektedir. Hamilelere uygulanmamaktadır. Ayrıca organ yetmezliği olan hastalara da uygulanmamaktadır.

Ödemi Atma

Şişme başladığı zaman sorun sadece yağlarda değildir ödeminde büyük etkisi vardır. Yaşam koşulları, stres, uykusuzluk, düzensiz beslenme, farklı yiyecekler ve kimyasal gıdalar tüketme, paket gıdalar tüketme ödemin oluşmasına neden olabilmektedir. Yağları atmaya başladığınızda ödemde gidecektir. Vücudumuzda oluşan ödemler ve toksinler insanı kitlemektedir, bunların temizlenmesiyle birlikte insan rahatlamış olur.

Bölgesel şişkinlikler bazen ne yaparsanız değişmez, bunun için vücudun alışkanlıklarını değiştirmeniz gerekir. Ahtapot yöntemi ile beyne alışık olmadığı dalgalar gönderilir ve yağların bölgesel olarak atılma işlemi başlar. Vücuttan ödem ve toksinlerin atılmasıyla metabolizma daha hızlı çalışmaya başlar. Metabolizmanın yavaşlaması, siz çok yemeseniz dahi sizin kilo almanıza neden olacaktır. Vücuttaki ödem ve toksinler mutlaka atılması gerekir.

Web Site: www.meltemsarkislali.com.tr

Estetisyen Meltem Şarkışlalı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir