İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019 yazımızda Ağustos ayında tüm burçların genel yorumlarını, Hande Kazanova’nın Burç yorumlarını yazdık.

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Ağustos ayı ortak parasal konular ve başkalarının kaynakları veya parasıyla ilgili konular gündeminizde olacak. Evli olanlar, eşlerinin parası ile ilgili olan olayların ve durumların hızlandığını görebilecek. Alacak verecek dengesi, nafaka ve miras konuları; diğer taraftan banka işlemleri, vergi, stopaj, vekalet gibi parasal işlemler gündeminizde olabilir. 7-8 Ağustos şanslı günlerinizden olacak. 11 Ağustos’tan sonra parasal konularda daha rahat edeceksiniz. Parasal konularda rahatlayabilirsiniz. Seyahatleriniz artabilir ve hayata daha keyifle bakabilirsiniz. 18 Ağustos’tan sonra enerjinizi dış ortamlara kaydıracaksınız.

Kova ve Yükselen Kovalar

İkili ilişkileriniz ve özel hayatınız bu ay gündeminizde olacak. Bekar olanlar yeni aşkını bulabilir. Evli olanların eşiyle arasında güzel ilişkiler başlayacaktır. İnsanların dikkatini çok rahat çekeceksiniz. 15 Ağustos’tan itibaren hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde yeni kararlar alıp bu kararları hayata geçireceksiniz. Özellikle bayramdan sonra maddi konulara dikkat edin. Diğer cinse olan düşkünlüğünüz artacak.

Balık ve Yükselen Balıklar

Günlük işleriniz bu ay çok önemli olacak. Özellikle ilk iki hafta çok yoğun olacaksınız. Yapacağınız işleri önceden planlayıp sıkıntıya düşmeden günlerinizi rahat geçirin. İş bulma, iş değiştirme, iş başvurusunda bulunma gibi durumlarda hayat sizi destekleyecek. 15 Ağustos’ta bir olayın iç yüzüyle uğraşabilirsiniz. 18 Ağustos’tan sonra ilginizi ikili ilişkilere ve özel hayata çevireceksiniz. Ortaklı ilişkilerde ayın ikinci yarısında şanslı olacaksınız.

Koç ve Yükselen Koçlar

Aşk hayatınızda hareketlenmeler yaşanacak. Hareketli günler sizi bekliyor. Evli olanlar çocuklarıyla, bekar olanlar aşklarıyla meşgul olacak. Arkadaşlarınızla vakit geçirmekten ve keyif almaktan mutluluk duyacaksınız. 15 Ağustos’tan itibaren çevrenizle ilgili hassas bir takım olaylar gündeminize gelebilir. Gelecek planlarınızı hızlandıracaksınız. Ağustos ayının ikinci yarısında iş hayatınız ön planda olacak. Fırsatları iyi değerlendirin.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Eviniz, aileniz ve bu alanlarda yapılması gerekenlerle ay başlayacak. Önemli kararlar alacaksınız. Evinizi değiştirmek, başka bir yere taşınmak, yuva kurmak, emlak işleri için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hayatı ve kendinizi gözden geçireceksiniz. Ev tadilat işleri gündemde olabilir. 15 Ağustos’tan sonra kariyer ve iş alanınızda önemli bir mevzu karşınıza çıkabilir. Bu durumda hassas olun, bu şekilde iyi idare edeceksiniz. Ağustos’un ikinci yarısında aşk hayatınız canlanıyor. Hayatın tadını bu ay çıkartacaksınız.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019-İkizler ve Yükselen İkizler

Etrafınızda neler olup bittiğini çok merak ettiğiniz bir aya giriyorsunuz. Her türlü bilgiyi isteyeceksiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz kuvvetli olacak. Onları harekete geçireceksiniz. Yine iletişim ön planda olacak. Kısa vadeli geziler yapabilirsiniz. 15 Ağustos’tan sonra daha fazla evinize, ailenize ve yuvanıza odaklanacaksınız. Ağustos’un ikinci yarısında evinizde olmak sizin için önemli olacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Attığınız adımların ve yaşadığınız olayların karşılığını alacaksınız. Parasal konularda mücadeleniz artabilir. İş ve parasal konularda güzel fırsatlar yakalayacaksınız. 15 Ağustos’ta bir ödeme söz konusu olacaktır, bunu rahatlıkla çözeceksiniz. 18 Ağustos’tan itibaren yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ön planda olacak. İkili ilişkileriniz hareketleniyor, kafanızdaki planları harekete geçirmek için Ağustos’un ikinci yarısını bekleyin.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Hareketli bir dönem yaşayacaksınız. Duygusal konu ve olaylar hala hayatınızda ön planda. 11 Ağustos’tan sonra aşkta, çocukta ve sanatsal işlerde karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak. 15 Ağustos’tan sonra özel hayatınızda çok önemli kararlar alacaksınız. Bekar olanlar bu ay aşkı bulacak. Ağustos’un ikinci yarısında parasal konularla daha çok ilgili olacaksınız.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019-Başaklar ve Yükselen Başaklar

Bu ay biraz geri planda duracaksınız. Gelecek için bir takım bilgiler toplamak sizin için önemli olacaktır. Kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz, her şeyi kafanızda büyütebilirsiniz. Yakınınızda olan dostlarınızla kişisel konularınızı konuşacaksınız. 15 Ağustos’tan sonra iş hayatınızda hareketlenmeler olabilir. İşiniz ve sağlığınızla ilgili önemli kararlar alacaksınız. 18 Ağustos’tan sonra hayatınız hareketleniyor.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Hayat size gülümsüyor ve istediğiniz bir çok şey olacaktır. Farklı ortamlarda olacaksınız ve insanlar sizle birlikte olmak isteyecek. Popülerliğiniz artacak. 15 Ağustos’tan sonra yeni aşkla tanışabilirsiniz. Aşk, çocuk ve sanatsal alanlarda hareketlenmeler olacaktır. Ayın ikinci yarısında hayatı anlamlandırmak isteyeceksiniz ve biraz dinlenme ihtiyacı hissedeceksiniz. Sosyal medya platformlarında iletişim konuları artacak.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Kariyerinizde ve iş hayatınızda kimse sizi tutamayacak. İş hayatınızda almış olduğunuz kararları uygulamanızın vakti geldi. Karşınıza çok güzel şanslar ve fırsatlar gelecektir. Kalabalık ortamlarda olmayı isteyeceksiniz. Anneniz ve annenizin ailesiyle ilgili olaylar hayatınızda yer edecek. Para kazançlarınız hızlanıyor. Arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanacak.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019-Yay ve Yükselen Yaylar

Değişik kültürlerle buluşmaktan mutluluk duyacağınız bir ay başlıyor. Bu ay özellikle çok fazla seyahat edeceksiniz. Gezme, dolaşma yoğunluğu yaşayacaksınız. Eğitim konularında bu ayı iyi değerlendirin. Bu ayın en fazla keyfini çıkartacak burçlarından olacaksınız. 15 Ağustos’tan sonra yakın çevre konularına ilginiz olabilir. 18 Ağustos’tan sonra kariyer ve iş hayatınızda güzel bir döngüye gireceksiniz.

Ağustos Ayı Burç Yorumları 2019-Hande Kazanova‘nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir