İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Personel Alacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Personel Alacak

Kamu Personeli İş ilanı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Personel Alacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Başvuru tarihi: 28 Ekim-8 kasım 2019

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden; SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI İLANI

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere. 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara giderleri özel bütçe ve döner sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.afsu.edu.tr duyurular adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

İLAN SIRA NO UNVANI KADRO SAYISI BÜTÇESİ KPSS PUAN TÜRÜ ARANILAN NİTELİKLER

Kadrolar

Hemşire

1 Hemşire 47 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

2 Hemşire 2 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Kemik iliği nakil merkezlerinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve en az 100 kemik iliği (allojenik-akraba dışı-haploidentik – otolog) nakil deneyimi olmak.

3 Hemşire 1 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. Hamilelik takibi ve doğum koçluğu vb. eğitimlerden en az birine katılmış olmak ve belgelendirmek.

4 Hemşire 17 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak.

5 Hemşire 2 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak. Kemik iliği nakil merkezlerinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve en az 100 kemik iliği (allojenik- akraba dışı-haploidentik – otolog) nakil deneyimi olmak.

6 Hemşire 1 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olmak. Kemik iliği nakil merkezi ile kan merkezlerinde en az 1 yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek. Kan bankacılığı ve tıbbi transfüzyon sertifikası sahip olmak.

Fizyoterapist

7 Fizyoterapist 4 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon veya fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak.

8 Fizyoterapist 3 Döner Sermaye Bütçesi KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak.

Laborant

9 Laborant 2 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programı mezunu olmak. En az 2 yıl laboratuvar deneyimi olmak ve belgelendirmek.

10 Laborant 1 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programı mezunu olmak. Kan bankacılığı ve tıbbi transfüzyon sertifikası ile aferez sertifikası sahibi olmak. En az 2 yıl laboratuvar deneyimi olmak ve belgelendirmek.

11 Eczacı 1 Özel Bütçe KPSS ŞARTI ARANMAMAKTADIR Eczacılık fakültesi mezunu olmak.

12 Sağlık Fizikçisi 1 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının fizik, fizik mühendisliği veya nükleer enerji mühendisliği lisans mezunu olmak. Radyoterapi fiziği, diagnostik radyoloji fiziği veya nükleer tıp fiziği alanlarında yüksek lisans mezunu olmak.

13 Röntgen Teknisyeni 2 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin radyoloji teknisyenliği bölümünden mezun olmak.

Biyolog

14 Biyolog 2 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının biyoloji bölümü Lisans mezunu olmak. En az 2 yıl laboratuvar deneyimi olmak ve belgelendirmek, kan bankacılığı ve tıbbi transfüzyon sertifikası sahibi olmak.

15 Biyolog 1 Döner Sermaye Bütçesi KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının biyoloji bölümü lisans mezunu olmak. En az 2 yıl laboratuvar deneyimi olmak ve belgelendirmek.

Sağlık Teknikeri

16 Sağlık Teknikeri 2 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının radyoterapi veya tıbbi görüntüleme teknikleri önlisans programı mezunu olmak.

17 Sağlık Teknikeri 1 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının radyoloji teknikerliği önlisans programından mezun olmak.

18 Sağlık Teknikeri 2 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının elektronörofizyoloji önlisans programından mezun olmak.

19 Ebe 1 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının ebelik bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında en az 1 yıl yenidoğan yoğun bakım tecrübesi olmak ve belgelendirmek, yenidoğan resüsistasyon programı (NRP) sertifikası ile yenidoğan işitme taraması uygulayıcı eğitimi sertifikası olmak.

20 Psikolog 1 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olmak.

Diğer Sağlık Personeli

21 Diğer Sağlık Personeli 2 Özel Bütçe KPSS P3 Yükseköğretim kurumlarının perfüzyon bölümü lisans mezunu olmak veya lisans eğitimi üzerine perfüzyon alanında yüksek lisans yapmış olmak.

22 Diğer Sağlık Personeli 4 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik programı önlisans mezunu olmak.

23 Diğer Sağlık Personeli 2 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin tıbbi sekreterlik bölümünden mezun olmak.

24 Diğer Sağlık Personeli 4 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının anestezi programı önlisans mezunu olmak.

25 Diğer Sağlık Personeli 2 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin anestezi bölümünden mezun olmak.

26 Diğer Sağlık Personeli 3 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin diş protez teknisyenliği bölümünden mezun olmak.

27 Diğer Sağlık Personeli 2 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının tıbbi laboratuvar veya patoloji laboratuvar teknikleri önlisans programı mezunu olmak.

28 Diğer Sağlık Personeli 3 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin acil tıp teknisyenliği bölümünden mezun olmak.

29 Diğer Sağlık Personeli 1 Özel Bütçe KPSS P94 Sağlık meslek liselerinin acil tıp teknisyeni bölümünden mezun olmak. İlk yardım ve arama kurtarma sertifikasına ile ekstrakorporeal membran oksijenizasyonu sertifikalarına sahip olmak.

30 Diğer Sağlık Personeli 4 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının ilk ve acil yardım programı, ambulans ve acil bakım veya acil bakım teknikerliği önlisans programlarının birinin mezunu olmak.

31 Diğer Sağlık Personeli 1 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının optisyenlik önlisans programı mezunu olmak.

32 Diğer Sağlık Personeli 2 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının fizik tedavi veya fizyoterapi önlisans programından mezun olmak.

33 Diğer Sağlık Personeli 1 Özel Bütçe KPSS P93 Yükseköğretim kurumlarının odyometri önlisans programı mezun olmak.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 125 Personel Alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir