25 Şubat-3 Mart 2019 Haftalık Burç Yorumları

Admin tarafından tarihinde yayınlandı

Paylaş

25 Şubat-3 Mart 2019 Haftalık Burç Yorumları yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun 25 Şubat-3 Mart 2019 haftası yorumlarını yazdık.

25 Şubat-3 Mart 2019 Burç Yorumları

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Bir iş arkadaşınızla olan tartışmanız canınızı sıkabilir. Bu hafta anlaşılmaz olduğunuzu yaşayacaksınız. Size sıkıntı veren kişilere karşı sakin kalmaya özen gösterin. Parasal konularda çok harcama yapıyorsunuz, dikkatli olmanızda fayda var. Karar verirken dikkatli ve sağduyulu olmanız gerekiyor. Bu hafta her konuda ‘Ben haklıyım’a takılacaksınız. Sizi anlamayan birine haklı olduğunu hissettirmeniz yeterli olacaktır.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

İş ahlakınız sayesinde başarıyı elde ediyorsunuz. İş hayatınızda yeni teklifler alabilirsiniz. Aşka biraz daha kıymet verin, şartlarınızı yumuşatın. Eşinizin sizi anlaması için ortam oluşturun. Geçmişe takılmamaya çalışın. Sağlık alanında mide ve bağırsak hastalıklarına karşı dikkatli olun. Sinir ve stresten uzak durursanız sağlığınızda iyi olacaktır. Hiçbir konuda bu hafta iddiacı olmayın aksi halde hayatta olmaz dedikleriniz başınıza gelir.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Gereksiz gerginlikleriniz yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Gerginlikten uzak durun. Aşk hayatınızda şanlı bir dönemden geçiyorsunuz. Hayatınızın partneriyle karşılaşabilirsiniz. Sizi bir hayli zora sokacak mali durumunuzla ilgilenmelisiniz. Para harcarken, parayı tutma isteği sizi biraz gerebilir. Paranızı saklamayın, gerektiği kadar harcayın. Kendinize değer vermeyi unutmayın.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Pozitif enerjinizle fark yaratıyorsunuz. Çok önemli yetenekleriniz var, bunları değerlendirin. Biraz boş vermiş davranıyorsunuz, bu hususta üzülebilirsiniz. Boş vermişliğinize takılıp kalmayın, size iyi gelecektir. Ertelediğiniz görüşmeleri, planları ve kararları bir an önce vermeye çalışın. Yarım kalan her şeyi tamamlayabileceksiniz. Alamayacağınızı düşündüğünüz paralar varsa bu hafta geri dönebilirler. Çok yemekten uzak durun.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Sağlığınızın iyi olabilmesi için psikolojinizin iyi olması gerekiyor. Baş ağrılarınız yaşanan gerilimlerden kaynaklı olabilir. Ertelediğiniz kararlar için cesur olmak size kazandıracak. Ertelediğiniz işleri bir an önce yapın. Özel hayatınızdaki dalgalanma bir süre daha devam edecek. Sırt ağrılarına dikkat edin. Diğer insanların yüklerini yüklendiğinizde de sırtınız ve beliniz ağrır. Buna karşı dikkatli olun. Hayatınızdan gitmek isteyene izin verin. Beddua etmekten sakının.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Verdiğiniz kararların yerinde olduğunu göreceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle yeterli zaman harcamadığınızın farkına varacaksınız. Sevdiklerinizle yeteri kadar zaman harcamanız gerektiğinin farkına varacaksınız. Kariyer yaşamında içinizden gelen sese kulak vermeniz halinde başarılı olacaksınız. Sorumluluk aldığınız hiçbir işten kaçmayın. Biz olma durumu sizde hakim olacaktır. Fikirleriniz diğerleri tarafından kabul görecek.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Para konusunda kaygınız artacak. Kaygıyı hayatınızdan çıkarmadığınız müddetçe kıtlık bilinci oluşturursunuz. İşinizle ilgili kaygılarınız yersiz. Katılacağınız davet sizin için yeni başlangıçların adımı olacak. Gereksiz yaptığınız harcamalara dikkat edin. Plansız ve programsız harcamalar yapmayın. Yersiz duygularınız haftaya etki edecek. Sindirim sisteminize dikkat edin.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

İşinizi severek yapıyorsunuz ve bunun karşılığını yakında alacaksınız. Parasal konularda yeni sürprizler sizi bekliyor. Birlikte olduğunuz kişiyle ilgili bazı gizemler var, dikkatli olun. Akrep burçları partnerlerini mutlu edecek. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve tamamen geleceğe odaklanıyorsunuz. Bekar olanlar yeni arkadaşlarla tanışabilir. Karşıdaki kişiyi iyi tanımadan merkezinize koymayın.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Aşk hayatınızda gereksiz sıkıntılar yaşamanız an meselesi. Sıkıntılarınızı ve gizli şeylerinizi arkadaşlarınızla paylaşmayın aksi halde başınız ağrır. Kendi sorunlarınızı başkalarının dedikodu malzemesi yapmayın. Maddi konularda beklentilerinizin sonuçlarını çok hızlı alıyorsunuz. Sizi yoracak fiziksel aktivitelerden uzak durun. Kazalara karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Bir süre işlerinizi yavaşlatmak size iyi gelebilir. Bu durum psikolojinize ve ruhunuza iyi gelecektir. Sevdiğiniz hobileri yapmak size iyi gelecek. Hayatınızdaki olumsuz gelişmeleri iş hayatınıza yansıtmayın. Böyle yaparsanız evli olanların eşleriyle aralarında tartışmalar çıkabilir. Sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konular canınızı sıkabilir. Bu hafta oldukça zorlanacaksınız. Söylemiş olduğunuz sözler kaoslara ve ayrılmalara neden olabilir.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Özel hayatınızdaki mutluluk işinizde başarı getirecek. Maddi anlamda ödüllendirilebilirsiniz. Çalıştığınız işte inanılmaz yükselme yaşayacaksınız. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Beklenmedik bir ziyaretçi yüzünden planlarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Kova kadınlarının biraz diline hakim olması gerekiyor. Kendinizi gözlemleyerek kendinizden emin olun.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Başarılı olmak için iletişiminize dikkat edin. Fikirleriniz iş ve kariyer alanlarında çok başarılı olacak. Kendinize zaman ayırıp özlediğiniz bir alana dönmek için harekete geçmelisiniz. Aşk hayatınızda biraz daha sabırlı olun, sular yakında durulacaktır. Tutarlı tavırlarda bulunmaya devam edin. Kendinize duyduğunuz güven artıyor. Yarım kalan dileklerinizi gerçekleştireceksiniz. Çocukları olanlar, onlara karşı yeterli ilgiliyi göstermelidir.

25 Şubat-3 Mart 2019 Haftalık Burç YorumlarıNuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Paylaş

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.