İçeriğe geç
Anasayfa » Araçlar » 2023 Honda Civic Type R, Şimdiye Kadar Satılan En Güçlü Honda Olacak

2023 Honda Civic Type R, Şimdiye Kadar Satılan En Güçlü Honda Olacak

2023 Honda Civic Type R Satış

2023 Honda Civic Type R, Şimdiye Kadar Satılan En Güçlü Honda Olacak

2023 Honda Civic Type R Satış

2023 Honda Civic Type R, ABD’de Şimdiye Kadar Sunulan En Güçlü Honda Olacak

Süper otomobil formülü, daha fazla güç ve yol tutuşu sağlayan salgı süslemeli eski bir modeli öne çıkarmak ve ardından yeni nesil modelin bu özel baskının kaldığı yerden devam etmesini sağlamaktı. Bu yüzden 2023 Honda Civic Type R ile olacak. Otomobil üreticisi nihayet rorty coupe’nin 20 Temmuz’da saat 22.00’de East Coasters için saat 19.00’da açıklanacağını açıkladı. Batı Coasters için. O zamana kadar, sadece eti saklayan patatesler olan ön yüzün bu alayını kemirmek zorunda kalacağız. 20’sine kadar üzerinde duracağımız şey, Honda‘nın “ABD‘de şimdiye kadar sunulan en güçlü Honda markalı üretim aracını” almak üzere olduğumuz çizgisidir.

Temel, 2021 Civic Type R Limited tarafından belirlendi. “anlık bir klasik” dedik. 306 beygir gücü ve 295 pound-feet tork üretti. Evet, bu standart Civic Type R ile aynı çıktı. The Limited, yaklaşık 50 pound kaybederek, adaptif amortisörler için revize edilmiş yazılımı kullanarak ve Michelin Pilot Sport Cup’ta yer alarak 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli çıkışından daha fazlasını elde etti. 2 kauçuk. Diyet ve yeniden kodlama elbette yardımcı oldu, ancak Bibendum’un standart Type R üzerindeki Continental SportContact 6 lastikleri üzerindeki ekstra tutuşu, tur sürelerini kısaltan gerçek farkı yarattı. Honda, Nürburgring’deki önden çekişli üretim otomobil rekorunu Renault Megane’a kaptırdıktan sonra, Type R Limited’in Ring’de ne kadar testten geçtiğini paylaşmaktan çekinmedi. Ancak yalnızca Honda’nın bildiği nedenlerden dolayı, otomobil üreticisi hiçbir zaman bir tur zamanı açıklamadı.

2023 Type R henüz çıkmadı ve Honda şimdiden Suzuka’daki önceki nesil tur rekorunu 0,873 saniye ile kırmaktan bahsediyor. Şimdi sorular, ne kadar ekstra beygir gücü ve ne tür lastiklerin bunu başardığı. Elbette, yeni Type R’nin son Type R’nin 39.500$’lık MSRP’sine mi yoksa Type R Limited’in 46.000$’lık fiyatına mı daha yakın olduğunu merak edeceğiz.

Kaynak: autoblog.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir