Apple iPhone 13 Modelinde

2022’de Satın Alınabilecek En İyi 10 Akıllı Telefon

Bilim ve Teknoloji

2022’de Satın Alınabilecek En İyi 10 Akıllı Telefon

2022’de Satın Alınabilecek En İyi 10 Akıllı Telefon Listesi

2022’de her zamankinden daha fazla akıllı telefon var ve bu da hangilerinin en iyinin en iyisi olduğunu belirlemeyi daha da zorlaştırabilir. Bir akıllı telefona yatırım yapmak hala çok pahalıya mal oluyor, bu nedenle sizin ve ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyi olacağını bulmak kritik derecede önemlidir. Neyse ki sizin için bu süreci biraz daha kolaylaştırmak için 2022’nin en iyi akıllı telefonlarını belirledik.

Bir akıllı telefon düşünürken, göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden bazıları şunlardır:

  • Kamera : Kamerada kaç farklı lens var? Yakınlaştırma kapasitesi nedir? Yüksek çözünürlüklü video çekebilir mi?
  • Pil : Akıllı telefonunuz ne kadar süre şarj tutabilir ve şarj olması ne kadar sürer?
  • Fiyat : Tüm bu özellikler için ne kadar pahalı?
  • Ekran : Ekran ne kadar büyük ve görsel olarak etkileyici?

2022’de piyasadaki en iyi akıllı telefonların kesin sıralamasını belirlemek için bu unsurları belirledik. Neye ihtiyacınız olursa olsun, onu bu 10 akıllı telefondan biri yapın.

Apple iPhone 13 Modelinde

1. 2022’de Satın Alınabilecek En İyi Akıllı Telefon: Apple iPhone 13 Pro Max

Genel En İyi

Ne zaman Apple avantajını kaybediyor gibi görünse, teknoloji şirketi akıllı telefon alanında neden ve nasıl bu kadar baskın bir güç olduklarını göstermek için geri geliyor. iPhone 13 Pro Max, 120 Hz’de çıkış veren çarpıcı yeni bir ekran, A15 Bionic çipin olağanüstü hızlı performansı ve iPhone’larda olduğu gibi endişelenmenize gerek kalmayacak kadar etkileyici pil ömrü gibi harika özelliklerle dolu. Yılların geçmişini kullanıyor. Bununla birlikte, Pro Max’teki kamera, gerçekten etkileyici görüntüler oluşturabildiği ve inanılmaz videolar çekebildiği için telefonun gerçekten parladığı yerdir. Aramayı bırak; Bu tartışmasız en iyi akıllı telefon.

Amerika satış fiyatı: 1.099,00$

2022'de Satın Alınabilecek En İyi 10 Akıllı Telefon Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra

2. Samsung Galaxy S22 Ultra

İkinci

Galaxy S22 Ultra ikinci sırada yer alırken, bir tür 1a/1b durumunda 13 Pro Max ile gerçekten bağlantılı. Apple karşıtıysanız veya yalnızca bir Android telefona alışkınsanız, S22 sahip olmanız gereken Android cihazdır; Esasen S21 Ultra’nın bir yükseltmesi olan 120Hz AMOLED ekran, dudak uçuklatacak kadar çarpıcı. Ayrıca etkileyici, tamamlanmış bir şarjla yaklaşık tam gün dayanan pildir. İyileştirilmiş şarj hızı sayesinde bu şarj da daha az zaman alacaktır. Oh, ve kamera da geliştirildi, gerçekten etkileyici bir yakınlaştırma işlevi eklendi.

Amerika satış fiyatı: $999,99

2022'de Satın Alınabilecek En İyi Google Pixel 6 Pro
Google Pixel 6 Pro

3. Google Pixel 6 Pro

En İyi Google Telefon

Harika özelliklerle dolu bir Google Android telefon almak istiyorsanız Google Pixel 6 Pro’yu düşünün. Google’ın Android işletim sistemi konusundaki komut ve anlayışının zirvesi zordur, bu da onu almaya değer kılar, çünkü en iyinin en iyisini doğrudan kaynaktan alırsınız. 6 Pro’daki geliştirilmiş özellikler arasında 4x optik yakınlaştırmalı telefoto içeren gerçekten etkileyici bir kamera ve daha iyi özçekimler için yakınlaştırma işlevi de içeren öne bakan bir kamera bulunur. Ayrıca, fotoğraflarınızdaki istenmeyen nesneleri tek bir dokunuşla düzenleme yeteneği oyunun kurallarını değiştirir.

Amerika satış fiyatı: $899.00

2022'de Satın Alınabilecek OnePlus 10 Pro 5G
OnePlus 10 Pro 5G

4. OnePlus 10 Pro 5G

En İyi Yeni Yayın

OnePlus’ın akıllı telefonunun en yeni amiral gemisi sürümü, harika bir fiyata saatlerce çalışan ve harika özelliklere sahip olan 10 Pro 5G’dir. Hızlı şarj olan pil, yeniden takma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kolayca tüm güne kadar dayanabilir. 6,7 inç ekrandaki OLED paneli, 120 Hz yenileme hızına sahip canlı bir görüntü sağlar. Diğer ileri teknoloji Android telefonlarda bulacağınız birçok premium özelliği daha düşük bir maliyetle alıyorsunuz, bu da onu oldukça çekici bir satın alma haline getiriyor.

Amerika satış fiyatı: $889.99

Yeni Çıkan 2022 iPhone SE
iPhone SE

5. Apple iPhone SE (2022)

En İyi Giriş Seviyesi

Bir iPhone arıyorsunuz, ancak yeni bir telefon almak için çok para harcamak istemiyor musunuz? iPhone SE’nin 2022 yenilemesi, size daha yüksek bir fiyat ödemek zorunda kalmadan üst düzey işlevselliğin tadına varmak için birçok harika özellik (4,7 inç retina ekran, HDR kamera, A15 Bionic çip ve daha fazlası) içeriyor. Dayanıklı tasarımı (ve dahil edilen ana ekran düğmesi!), hemen hemen her şeyin üstesinden gelebilir; bu, kazaya yatkınsanız veya onu biraz dikkatsiz olabilecek bir çocuğa vermek istiyorsanız, onu gerçekten harika yapar. Temelde Apple iPhone tasarımının dünü ve bugünü tek bir etkileyici pakette.

Amerika satış fiyatı: 429.00$

2022'de Satın Alınabilecek En İyi Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE

6. Samsung Galaxy S21 FE

Dikkate Alın

Galaxy S21 FE, geçen yıl Samsung kullanıcıları için daha çok giriş seviyesi bir ürün olarak piyasaya sürülmüş olsa da, birkaç telefon döngüsü geride kalanlar veya ödemeden birçok özellik isteyenler için uygun bir seçenek olmaya devam ediyor. bunun için önemli miktarda para. Etkileyici gece modu harika fotoğraflar çekmenizi sağlarken renkli ekranı görüntüleri harika bir şekilde sunar. Ayrıca, lavanta rengi seçeneği inanılmaz derecede göz alıcı.

Amerika satış fiyatı: 699.99$

2022'de Satın Alınabilecek Motorola Edge+
Motorola Edge+

7. Motorola Edge+

Verizon İçin En İyisi

Yeni bir Android telefon almaya hevesli özel bir Verizon kullanıcısı mısınız? Operatör için optimize edilmiş Motorola Edge+ ile seveceğiniz çok şey bulacaksınız. Şaşırtıcı 6.7 ekran, okumanız, oyun oynamanız ve medya izlemeniz için bolca alan sağlayacaktır. Edge+’ın gerçekten başarılı olduğu yer, ekranı görüntüleri 144Hz’de sunduğundan, bu listedeki en iyi akıllı telefonlardan bile önemli bir adım önde. Ayrıca, bunu pili tamamen öldürmeden yapar. Ancak, optimize edilmiş ağ bağlantısından en iyi şekilde yararlanacakları Verizon müşterileri için kesinlikle en uygunudur.

Amerika satış fiyatı: 899.99$

2022'de Satın Alınabilecek En İyi Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 3

8. Samsung Galaxy Z Fold 3

En İyi Tasarım

Daha büyük bir ekranı ortaya çıkarmak için katlanabilen bir akıllı telefon yaratmak (teknik veya başka türlü) inanılmaz bir beceri gerektirir, bu yüzden Samsung Galaxy Z Fold 3 en iyi tasarım için seçimimizi alıyor. Fiyatı yüksek, ancak bu ödünleşim için, çok sayıda çoklu görev becerisini kaldırabilen gerçekten etkileyici bir telefon alıyorsunuz. Dinamik bir görüntü sunan zengin AMOLED ekran da aynı derecede etkileyici. Elbette biraz hileli bir telefon gibi görünebilir ama o ekrana bir kez alışınca bağımlısı olacaksınız.

Amerika satış fiyatı: 1.499.99$

Yeni Yeşil Renkli iPhone 13 ve 13 Pro

9. Apple iPhone 13

Her Şeyin En İyisi

Bazen birinci sınıfa ihtiyacınız olmaz, ancak yine de yeterince iyi çalışan kaliteli bir cihaz elde etmek istersiniz. Bu, etrafındaki en iyi giriş seviyesi iPhone’lardan biri olabilecek Apple iPhone 13 için hafif bir satış. 13’ün pil ömrü, içeriğiniz ne olursa olsun net ve çekici bir görüntü sağlayan OLED ekranı gibi şaşırtıcı derecede etkileyici. Standart ve ultra geniş lensler, Instagram için en son fotoğrafınızı çekecek kadar güçlüyken, işlemci düzinelerce uygulamayı sorunsuz bir şekilde açabilecek kadar hızlıdır. Akıllı cihazlarında çok fazla şeye ihtiyaç duymayanlar için harika, çok yönlü bir iPhone.

Amerika satış fiyatı: 829.00$

Moto G Power
Moto G Power (2021)

10. Moto G Power (2021)

En İyi Değer

2022’de satın alınabilecek en iyi akıllı telefon listemizin sonuncusuna geldik. Değer, özellikle bu etkileyici akıllı telefon kadar çekici bir pakette olduğunda, alay edilecek bir şey değildir. Moto G Power, gerçekten etkileyici bir pil ömrüne, oldukça etkileyici bir kameraya ve 200 $ gibi şaşırtıcı derecede ucuz bir fiyata sahiptir. Su tutmaz kaplama, yağmura yakalanırsanız yardımcı olur ve 6,4 inçlik ekran, en sevdiğiniz ortamların tümünü gösterme yeteneğine de sahiptir.

Amerika satış fiyatı: 249.99$

2022’de Satın Alınabilecek En İyi 10 Akıllı Telefon-Kaynak: spy.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir