İçeriğe geç
Anasayfa » Araçlar » 2022 Toyota Tundra’nın İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı

2022 Toyota Tundra’nın İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı

2022 Toyota Tundra'nın İlk Görüntüsü

2022 Toyota Tundra’nın İlk Görüntüsü Ortaya Çıktı

2022 Toyota Tundra İlk İzlenim

2022 model Tundra’nın ilk görselleri internet ortamında paylaşıldı. Söylentiler bir süredir Toyota’nın en üst seviye 5.7L V8’in yerini almak için yeni bir turboşarjlı ve elektrikli altı silindirli üzerinde çalıştığını öne sürüyordu. Bu elektrifikasyon söylentisi, Toyota’nın Haziran ayının başlarında tanıtılan iForce MAX logosunda maviyi kullanmasıyla daha da güçlendi.

415 beygir gücü ve 480 pound-feet torka sahip 3.5 litrelik benzinli V6, Tundra’nın temel mimarisinin en azından bir kısmını paylaşması gereken yeni Toyota Land Cruiser’a güç verecek gibi görünüyor. Kesin olarak söyleyemesek de, sonuçta benzer paketler ve uygulamalar için aynı anda iki altı silindirli motor geliştirmeleri pek olası görünmüyor, bu nedenle ikisinin motorları, belki de hibrit bir versiyonuyla paylaşacağını varsaymak güvenli turbo-altı, aralığın zirvesinde.

Toyota’nın yarım tonu, bobin yaylı arka süspansiyonla sunulan Ram 1500’e katılacak ve onu destekleyen platform, yeni nesil Tacoma’nın geliştirilmesi için de kullanılacak.

Kaynak: Yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: