Ana sayfa » Burçlar » 2020 Yılı Burç Yorumları-12 Burcu Neler Bekliyor?
Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

2020 Yılı Burç Yorumları-12 Burcu Neler Bekliyor?

2020 Yılı Burç Yorumları-12 Burcu Neler Bekliyor? yazımızda Hande Kazanova’nın yorumuyla 2020 yılında tüm burçları nelerin beklediğini ve şanslı burçların hangileri olduğunu yazdık.

2020 Yılı Burç Yorumları

Koç Burcu ve Yükselen Koçlar

Şans rüzgarını kariyer ve iş alanlarından almaya başlayacaksınız. Kariyerinizde önemli gelişmeler ve sıkı çalışmalar önünüze gelebilir. Yaklaşık 1-1,5 yıldır bir sıkışma yaşayanlar bu alanlarda rahatlayacaktır. Mart ve Temmuz aylarında daha fazla sosyal çevre alanlarınızla ilgileneceksiniz. Önemli bir organizasyonun sorumluluğunu üstleneceksiniz. 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde ev, aile ve yuva alanlarında önemli değişimler yaşayacaksınız. Ev değişimleri, aile kurma, aile büyüklerinizin hayatında önemli değişimler yaşanacak. Eğitimsel konularda önemli gelişmeler karşınıza gelebilir.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğalar

Eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, yurt dışı bağlantılı konular, seyahat, ticaret, medya ve hukuk konularında şanslı olacaksınız. Bu alanlardaki bakış açınızı son 1-1,5 yıldır değiştirmiş olmalısınız. Eğitim ve yurt dışı bağlantılarından istediğiniz sonuçları alacaksınız. 23 Nisan-2 Mayıs arasında doğduysanız hayatınızda köklü, ani ve sürpriz değişimlere hazırlıklı olun. 5 Haziran’da önemli bir borcun altına girebilirsiniz. 30 Kasım’da elinize bir para geçebilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler

Ortak parasal konularda şanslı olacaksınız. Maddi konularda yaşadığınız zorluklar ve sorumluluklar geride kaldı. Başka insanların kaynaklarından rahat bir şekilde faydalanacaksınız. Parasal konularda çok çalışarak ve sebat ederek istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. 10 Ocak ve 21 Haziran’da parasal konular gündeminize gelecek. Başta parasal konularda zorlanabilirsiniz, fakat daha sonra rahatlayacaksınız. Mayıs ayından sonra özel hayat ve ikili ilişkileriniz hız kazanacak.

2020 Yılı Burç Yorumları-Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeçler

İkili ilişkiler, özel hayatınız, ortaklaşa atılacak adımlar size yeni açılımlar sağlayacak. 2020 yılında kalıcı ve uzun soluklu ilişkilere adım atacaksınız. İkili ilişkilerde en şanlı burç sizsiniz. Evlilik, söz, nişan, ortaklık gibi sosyal ilişkilerde hayat sizden yana olacak. 10 Ocak’da hayatınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz. Aynı şekilde 21 Haziran’da da önemli bir karar alabilirsiniz. Mart ve Temmuz aylarında parasal konularda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu süreçte sağlığınıza dikkat edin.

Aslan Burcu ve Yükselen Aslanlar

İş, hizmet ve sağlık alanlarında şanslı olacaksınız. Geçtiğimiz 1-1,5 yıl bu alanlarda teste tabi tutuldunuz. İş alanlarında güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Beraber çalıştığınız insanlarla büyüyebilirsiniz. 10 Ocak’da bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. 5 Haziran’dan itibaren aşk hayatınızda hareketlenmeler başlayabilir. 14 Aralık’dan sonra aşk hayatınız, çocuklar ile ilgili konular ve sanatsal durumlar hayatınızda olumlu bir şekilde yer edecektir.

Başak Burcu ve Yükselen Başaklar

Bu yılı aşk ve keyif dolu geçireceksiniz. Hayatınızda uzun süredir üzerinde uğraştığınız bir proje varsa, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla yolunuza devam etmek varsa, bu yıl bu alanlardan yana şansınız oldukça yüksek. Aşk ve çocuklar konusunda artık ne istediğinizi biliyorsunuz ve bu yönde hareket edeceksiniz. 10 Ocak’da çevre değişimleri devreye girecek. 10 Ocak’da ve 21 Haziran’da önemli gruplarla bir araya gelebilirsiniz. 5 Haziran’da evle ilgili bir mesele karşınıza gelebilir. Ev alımı, ev satımı veya ailenizle ilgili bir konu olabilir. Mayıs ve Haziran aylarında kariyer yaşamınızda dikkatli olun. Kasım ayında iş yaşamınız hareketlenebilir.

Terazi Burcu ve Yükselen Teraziler

Ev, aile ve yuva alanlarında şanslı olacaksınız. Gayrimenkul, arazi alım-satım işleri gündeminizde olacak. 2020 yılının en yatırımcı burcu siz olacaksınız. Ev ve aile ortamlarında son 1-1,5 yıldır zorlananlar, huzuru yine bu ortamlarda bulacaktır. Bir evliliğin veya evin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Mart ve Temmuz ayları arasında aşk hayatınızda önemli sorumlulukları üstleneceksiniz. 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde iş ve anneniz ile ilgili konu ve olaylar gündeminize gelecek. Yüksek eğitim, akademik girişimler ve yurt dışında okuma gibi eğilimler senenin ikinci yarısında gündeminize gelebilir.

2020 Yılı Burç Yorumları-Akrep Burcu ve Yükselen Akrepler

2020 yılında iletişim ayağınız çok hızlı akacak. Geçtiğimiz yıl aile, abla ve abi konularında yaşadığınız zorluklar bu yıl yaşanmayacaktır. Yakın çevrenizin hayatında önemli açılmalar olabilir. Sizde bu açılmalardan faydalanabilirsiniz. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, network ve sosyal medya alanlarında güzel şanslar yakalayacaksınız. Eğitim ayağında bu yılın en şanslı burcu sizsiniz. 10 Ocak ve 21 Haziran tarihlerinde eğitim ve seyahat konuları gündeminize gelebilir. Medya, yayıncılık, radyo ve televizyon konuları hızlanacak. Davası olanların önüne önemli kararlar gelebilir. 5 Haziran’dan sonra elinize bir para geçebilir. 30 Kasım’da bir parasal borcun altına girebilirsiniz. 14 Aralık’da elinize bir paranın geçtiğini görebilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi verin.

Yay Burcu ve Yükselen Yaylar

Bu sene maddi konularda şanslı olacaksınız. Geçtiğimiz yıllarda parasal konularda teste tabi tutuldunuz. Özellikle Mart ve Temmuz aylarında yakın çevrenizde önemli konu ve olaylar gündeminize gelecek. 5 Nisan, 30 Haziran ve 12 Kasım tarihlerinde elinize büyük bir para geçebilir. Ayrıca bu tarihlerde karşınıza önemli fırsatlarda gelecektir. Bu fırsatları değerlendirirken yakın çevrenizin de hayrını düşünün. 5 Haziran’da önemli kararları devreye sokacaksınız. İkili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda önemli gelişmeler yaşanacak. 14 Aralık’dan sonra hayatınızda yeni olaylar yaşanacak. 5 Temmuz’dan sonra elinize güzel bir para geçebilir.

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlaklar

2020 yılında şans rüzgarını her yönden alıyorsunuz. Kontrol etmek, azimle çalışmak, sabretmek, uğraşmak ve amaçlarınız doğrultusunda çalışmak sizin için çok önemli olacak. Bu yıl çok şanslı olduğunuzu unutmayın. Aklınıza gelebilecek her türlü başlangıç için destekleneceksiniz. Negatif olmamaya özen gösterin. Negatiflik sizi biraz zorlayabilir. Mart ve Temmuz ayları arasında parasal konularda önemli adımlar atmak zorundasınız. 10 Eylül ve 12 Kasım arasında ev, aile ve yuva konuları devreye girebilir. Bu alanlarda bir ev alımı için desteklenmeyeceksiniz. 10 Ocak ve 21 Haziran’da ikili ilişkilerde ve özel hayatınızda önemli konular karşınıza gelecek. Bekar olanların şansı artıyor. 5 Haziran’da sağlığınıza karşı daha dikkatli olacaksınız.

Kova Burcu ve Yükselen Kovalar

Geçtiğimiz yıllarda hayatınızdan gitmesi gereken tüm şeyler için zorluk yaşadınız ve hayatınız temizlendi. Bu yılda bu temizlik döneminiz devam ediyor. Artık eskisi gibi sınanmayacak ve korunacaksınız. Kendinizi eskiye göre daha iyi hissedeceksiniz. Mart ve Temmuz aylarında önemli sorumluluklar alabilirsiniz. Sağlık ve iş ile ilgili konular önem kazanmaya başlıyor. 10 Ocak’dan sonra işiniz sonlanabilir veya iş ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın. 21 Haziran’dan sonra kariyer alanında karşınıza güzel fırsatlar gelecek. Çevreniz değişmeye devam ediyor. Yılın ikinci yarısında bekar olanların aşk hayatı hızlanıyor. Bu sene büyük projeler, davetler ve organizasyonlar hayatınızda önemli yer tutacak.

2020 Yılı Burç Yorumları-Balık Burcu ve Yükselen Balıklar

Sosyal çevre ve arkadaşlık yönünden şanslı olacaksınız. Geçtiğimiz yıllarda birçok arkadaşınızla ayrılmış olabilirsiniz. Çevrenizde büyük bir eleme yapmış olabilirsiniz. Bu yıl gidenlerin yerine çok daha iyilerin ve kalıcıların geldiğini göreceksiniz. 2020 yılında bol bol sosyalleşin ve yeni arkadaşlar edinin. Arkadaşlarınızla buluşmak size yeni kapıların açılmasını sağlayacaktır. Bu yıl önemli insanlarla bir araya gelebilir ve gelecek planları yapabilirsiniz. Mart ve Temmuz aylarında kendi alanınıza çekilmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza endişe ve korkuyu katmamaya özen gösterin. 10 Ocak ve 21 Haziran’da aşk hayatınız hareketlenebilir. Hayatında çocuk olanların ve çocuk isteyenlerin hayatı hareketlenebilir. 21 Haziran’da iş ve kariyer alanlarında önemli kararlar alacaksınız. 30 Kasım’da ev, aile ve yuva alanlarında önemli açılımlar yaşayabilirsiniz.

2020 Yılı Burç Yorumları-12 Burcu Neler Bekliyor?-Hande Kazanova‘nın videosundan yardım alınmıştır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir