Anasayfa » Burçlar » 2019 Burçlar

2019 Burçlar

Burç Yorumları

2019 Burçlar yazımızda 2019 yılında tüm 12 burcu neler bekliyor, burçların en şanslı olanlarını ve kısa kısa tüm burçlar hakkındaki yorumları yazdık.

2019 Burçlar Genel Yorum

Yay Burcu

2019 yılının en şanslı burcu yay olacak. Bütün istedikleri verilecek. Dikkat etmeleri gereken konu ise istemeyi doğru şekilde yapmaları gerekiyor. Aşk, kariyer ve yaşamda değişik bir yıl olacak. Son 7 yıllık zorluklar bitiyor. Bu sene sürpriz evlilik yapabilirsiniz. İyi para kazanacaksınız.

Koç Burcu

Koçların zorlukları bitti. Çok eğlenecekleri ve keyif alacakları bir yıla geçiş yapıyorlar. Bu sene çocuk sahibi olabilirsiniz. İyi para kazanacaksınız.

İkizler Burcu

İkizler bu sene sürpriz evlilik yapabilir. Bir anda kendinizi nikah masasında bulabilirsiniz. Bu durumlar karşısında çok şaşıracaksınız.

Akrep Burcu

Akrepler bu sene evlenecekleri insanı tanıyacaklar. Tanışma yılı olacak. Sevgili olanlar evlenebilir. Aşkla geçireceğiniz bir yıl olacak.

Boğa Burcu

Boğaların hayatı bu yıl biraz zorlu geçecek. Yeni yatırımlar, ortaklıklar ve işler yapmamalısınız. Mevcut durumu korumanız gerekiyor, yatırımları bir sonraki yıl yapmalısınız. Toprak ve miras işleriyle ilgilenmelisiniz. Gergin bir yıl geçireceksiniz. Ev sahibi olabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Yengeçler için çok iyi bir yıl olacak. Sağlık sorunları olan yengeçler şifalanıp iyileşecek. Sağlık onlar için önemli olacak. Başarılı bir yıl geçireceksiniz.

Oğlak Burcu

Oğlaklar şuanda yaşamış oldukları sağlık sorunlarını Ocak ayından sonra yaşamayacaktır. En sağlıklı burçlardan olacaklardır.

Başak Burcu

Başaklar bu sene kesinlikle yalnız kalmayacaktır. Ortaklık ve yeni anlaşmalar yapacaklar. İnatçı olmaktan ve gurur yapmaktan uzak durmalısınız. Ev sahibi olabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu yıl terazileri dava olayları meşgul edecek. Devlet kapısı, mahkemeler, kararlar, yasalar çözüme ulaşacaktır. Kararsız kalmaktan uzak durun. Bu sene aldığınız kararlar doğru olacaktır.

Balık Burcu

Balıklar bu sene en başarılı burç olacaktır. Bu yıl çok çalışacaksınız. Yurt dışı ve değişik çevrelere gireceksiniz. Sosyal bir hayatınız olacak. Bu yıl hayır demeyi öğreneceksiniz. İletişim yılı olacak. Okulda da başarılı olacaksınız.

Kova Burcu

Kovalarda bu yıl başarılı olacaktır. Özgürlüğünüzü kısıtlayacaksınız. Bunu sevdikleriniz için yapacaksınız. Hayatınızda olmadığınız kadar fedakarlıklar yapacaksınız. Çok özverili ve sevecen olacaksınız. Huzuru bulacağınız bir yıl olacak. Kulak, burun ve boğaza dikkat edin.

Aslan Burcu Yorumu

Aslanlar bu yıl sağlıklı olacaklar. Yeni bir aşk, iş, ev, taşınma yaşayacaksınız.

Astrolog Aslı Güder’in videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir