Saç Gürleştirme Bakımı

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Saç Gürleştirme Bakımı yazımızda saçların eski gücüne kavuşmasını ve gür bir şekilde çıkmasını sağlayan çok az malzeme ile yapılan doğal yağ tarifini yazdık.

Saç Gürleştirme İçin Doğal Yağ Tarifi

Haftada en az 1 kez bile bu doğal yağ tarifini saçınıza uygularsanız saçlarınızın çıktığını ve gürleştiğini göreceksiniz.

Malzemeler

  • 1 parça ilik (kasaptan alabilirsiniz)
  • 1 çay bardağı su
  • 1 tatlı kaşığı çam terebenti (aktardan isteyin)

Saç Gürleştirme için Doğal Yağın Hazırlanışı

İliğin saç çıkarmada büyük bir etkisi bulunmaktadır. 1 yemek kaşığı kadar iliği bir kaba koyun. Bir çay bardağı kadar su ilave edin. İliği 10 dakika kadar kaynatın. İliği kaynattıktan sonra bir kasenin içine süzün. Süzülmüş ilik suyuna 1 tatlı kaşığı kadar çam terebenti dökün. Kokusundan rahatsız olmayacaklar 1 yemek kaşığı kadar da koyabilir. İlik ve çam terebenti yağını bir fırça yardımıyla veya eliniz ile saç diplerine yedirerek sürün. Diş fırçası ile derinize yedirerek sürerseniz etkisi yüksek olacaktır. En az 3 saat kadar yağı saçınızda bekletin. İsteyenler başına bone koyarak akşamdan yatıp sabah kalktığında saçınız yıkayabilir. Saçım Saçın Olsun ProjesiSaç Dökülmesi NedenleriSaç ve Cilt Güzelliği İçin Tüketilmesi Gereken Gıdalar228 Cm’lik Saçların İhtişamıHamilelikte Kullanılan Saç Spreyinin ZararlarıSaç Dökülmesi ve Çözüm Yolları yazılarına da bakabilirsiniz.

Saç Gürleştirme Bakımı.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com