Saç Ekimi 2018

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Saç Ekimi 2018 yazımızda ülkemizde doğal saç ekiminin son yıllarda ciddi artış göstermesi, saç ekiminde dikkat edilmesi gerekenler, teknik detaylar ve saç ekiminde önemli olan durumu yazdık.

Doğal Saç Ekimi 2018

Saç ekimi son yıllarda en iyi şekilde yapılmaya başlandığı için insanlar daha fazla saç ekimi yaptırmaya başlamıştır. Özellikle erkeklerde görülen saç dökülmesine getirilen başarılı çözümler, saç ekim yaptırmanın çoğalmasını sağlamıştır. Saçları dökülen kişiler, diğer saçları dökülmüş kişilerin saç ektirdikten sonraki halini görünce, kendileri de bu yöntemden yaptırmak istemektedir. Saçlı ve saçsız başın arasında çok büyük farklar olduğu aşikardır. İnsanlar eski görüntüsünü yakalama şansı elde ettiği zaman saç ekimi yaptırmak istemektedir. Ülkemizde saç ekimi doktorları ve ekipmanları son derece gelişmiş durumdadır. Yurt dışından da saç ektirmek için gelen insanlar bulunmaktadır.

sac-dokulmesi

Saç Ekiminde Detaylar

Kişinin alın bölgesine göre saç ekimi yapılacak bölgenin çizimi yapılmaktadır. Kişinin saç kökü alınacak ense kökündeki saç kalınlığı ölçülmektedir. İnce saçlarda daha fazla koymak gerekir, kalın saçlarda ise daha az koyarak doğal saç oluşması sağlanmaktadır. Her bir cm karede kaç saç teli koyulması gerektiği ölçülerek ince detayıyla saç ekimi işlemi yapılmaktadır. Saçın mikron uzunluğuna kadar bakılmaktadır. Saç ekimi yaptıranların saçlarının eski hallerine gelmesi, diğer insanların da saç ekimi yaptırmasını teşvik etmektedir. Başarılı operasyonlar diğer insanları da cesaretlendirmektedir.

sac-duzenleme

Saç Ekiminde Ekibin Önemi

Saç ekimi yapacak doktorun arkasında gelişmiş bir ekibinin olması gerekir. Saç ekimi yaptıracak kişilerin saç muayenesini olduğu yerde çalışanların uzmanlıklarına ve ekibin kalitesine dikkat etmesi gerekir. Saç ekimini güvenle uzman doktorlardan yaptırabilirsiniz. Saç ekimi ciddi bir işlemdir. Saç ekiminin doktor gözetiminde yapılması gerekiyor. Ameliyathane ortamında saç ekimi yapılmasına dikkat edin. Saç ekimi yapacak olan doktorun yanı sıra ekibinin de tecrübeli olması önemli bir konudur. Yurt dışından sadece ülkemizin saç ekimi doktorlarına, saç ektirmek için gelen turistler bulunmaktadır. Türk doktorları saç ekiminde kendilerini her geçen gün geliştirmekte ve dünyada adlarını duyurmaktadırlar. Saçım Saçın Olsun ProjesiSaç Dökülmesi NedenleriSaç ve Cilt Güzelliği İçin Tüketilmesi Gereken Gıdalar228 Cm’lik Saçların İhtişamıHamilelikte Kullanılan Saç Spreyinin ZararlarıSaç Dökülmesi ve Çözüm Yolları yazılarına da bakabilirsiniz.

Saç Ekimi 2018-Medikal Estetik Hekimi Dr. Resul Yaman’ın videosundan yardım alınmıştır.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com