6 Yaşındaki Ryan’ın Ryan ToysReview YouTube Kanalıyla Zengin Olması

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

6 Yaşındaki Ryan’ın Ryan ToysReview YouTube Kanalıyla Zengin Olması yazımızda Amerika’da ailesinin de desteğiyle küçük yaştan itibaren oyuncaklarıyla normal çocuklar gibi oynayan Ryan’ın YouTube kanalında başarılı olmasını ve zengin olmasını yazdık.

Ryan ToysReview

Şuan 6 yaşında olan Ryan, ailesinin ona küçük yaşta aldığı oyuncakları yeteri kadar incelemediklerini söylemesiyle oyuncaklar hakkında yorum yapmaya başlamıştır. 4 yaşından itibaren ailesinin aldığı oyuncakları YouTube üzerinde oynayıp yorumlar getirerek çocuklar arasında popüler hale gelmiştir. Ryan’ın Ryan ToysReview kanalı şuanda toplam 10.161.932 aboneye sahiptir. Ülkemizde en fazla takipçisi olan Enes Batur bile daha 5 milyona yeni gelmiştir. Ryan’ın içeriklerini Amerika’da ve İngilizce olarak yapması da bu gelişmede büyük etken olmuştur. Ayrıca Amerika’da YouTube üzerinden yayınlanan reklamların gelirleri ülkemizden kat kat fazladır. Ryan 2016 yılında kanalı üzerinde yayınlamış olduğu videolar ile tam 11 milyon dolar kazanmıştır. Ülkemizin para birimine göre tam 42 milyon TL yapmaktadır. Forbes dergisi yayınlamış olduğu bilgilerde Ryan’ın YouTube’da en çok para kazanan 8.kişi olduğunu belirtti.

ryan-cocuk-youtuber

Ryan’ın Büyük Başarısı

Ryan ilk olarak 3 yaşında oyuncaklarıyla oynarken ailesinin onu kaydetmesiyle birlikte biraz daha büyüyerek oyuncakları yorumlamaya başladı. Daha sonra ailesinin kendisi için kurduğu YouTube kanalında bir oyuncak tren serisini eleştirmesiyle ünlendi. Tek bir videosunda 1 milyardan fazla görüntüleme bulunmaktadır. Dünya üzerinde takipçi sayısı bakımından 133. ve videoları izlenme sırasında ise 4.sırada yer almayı başarmıştır. Ryan toysreview cars videolar çok fazla izlenmektedir. Günlük olarak 20 bin yeni takipçi edinmektedir. Ayda 55 milyon video izlenmesi bulunmaktadır. Çocuklar ve aileler büyük bir ilgi ile kendisini izlemektedir. Özellikle oyuncak üreticileri reklamlar vererek Ryan’ı desteklemektedir. Ryan’ı bu kadar ilginç yapan ise sevimli tavrı ve oyuncaklara getirmiş olduğu yorumlarıdır. YouTube birçok YouTuber’ı zengin etmeye devam ediyor.

YouTube kanalı: https://www.youtube.com/channel/UChGJGhZ9SOOHvBB0Y4DOO_w/featured

Meryem Can YouTuber TanıtımıBüşra Şenol Nedir YouTube Kanalı SunucusuEn Fazla Takipçisi Olan YoutuberlarPewdiepie’dan YouTube Tavsiyeleri, Dünyanın En Zengin YouTuberları Listesi, YouTube 1,5 Milyar Kullanıcısı Olduğunu Duyurdu ve Yabani Hayatı Anlatan Genç Youtuber yazılarına da bakabilirsiniz.

6 Yaşındaki Ryan’ın Ryan ToysReview YouTube Kanalıyla Zengin Olması.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com