Kolektif House Ofis Anlayışı

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Kolektif House Ofis Anlayışı yazımızda Kolektif House’un nasıl bir ofis sistemi olduğu, kimlere hitap ettiği, en önemli özellikleri, sunduğu hizmetler ve ofislerin ücretlerini yazdık.

Kolektif House

Kolektif House bildiğiniz ofisleri yeniden tasarlayarak isteğe göre seçme şansı tanımaktadır. Hayalleri olanlar, işini severek yapanlar ve sürekli üretenlerin hep birlikte ofisleri kullandıkları bir oluşumdur. Kolektif House’un kurucuları Ahmet Onur, Civan Orhan ve Arda Yiğithan Orhan‘dır. Çalışanlara ortak çalışma alanı ve yeni nesil deneyim ortamı sunmaktadır. İngilizce tanımı ise coworking‘dir. Kolektif House “birlikten kuvvet doğar” felsefesini benimseyerek, çalışanların en iyi şekilde çalışmasını sağlamıştır. Freelancerlar, girişimciler ve şirketlere üretebilecekleri, verimli, sosyal ve ekonomik çalışma alanları sunmaktadır. Kolektif House’dan ofis kiralayanlar için tüm hizmetler düşünülmüştür. İşinizde daha motive ve verimli olmanız için gereken bütün servis ve altyapı Kolektif House tarafından sağlanmaktadır. Büyük firmalar ile iş birliği yaparak ofislerde bulunan şirketlerin iş ağları genişletilmektedir. Kolektif House bünyesinde yardımlaşma, paylaşma, olası işbirlikleri ve yatırım alma imkanları bolca bulunmaktadır. Sosyal toplantılar ve etkinlikler sürekli olarak yapılmaktadır.

kolektifhouse-ofisler

Ortak Çalışma Alanı

Bir kişinin ortak çatı altında bir kurum ile çalışma ihtiyacını farklı şekillerde karşılamasıdır. Şirketler, çalışanlarına ortak çalışma alanı kiralayarak giderlerini en aza indirmektedir. Depozito ödemesi, açık veya kapalı alan seçimi kişilere sağlanmaktadır.

Servis ve Altyapı

Yüksek Hızlı İnternet, Günlük Temizlik, Kolay Ulaşım, Kitchenettes ve Mutfak Alanı, Pazartesi Kahvaltısı, Nefes Egzersizleri, Kilitli Dolaplar, Toplantı Odaları, Lounge Alanları, Meditasyon Odası, Yoga Eğitimi, Ofis Masajı, Haftalık Etkinlikler, Atıştırmalıklar, 7/24 Kullanım imkanı, , Muhasebe ve Mali Müşavirlik hizmetleri servis ve altyapı sağlamada verilmektedir.

kolektifhouse-calisma

Kolektif House’un Hizmetleri

Kolektif House’un hizmetleri 4 türlüdür. Gezgin, sabit masa, özel ofis ve sanal ofis olarak ofis çeşitleri sunulmaktadır.

Gezgin: İstanbul içinde farklı adreslerde lokasyon gösterme, çalışma ve toplantı yapma imkanları sunmaktadır. Aylık 690 TL’den başlayan fiyatlarla ücretlendirme yapılmaktadır.

Sabit Masa: İstanbul’un merkezinde açık çalışma alanlarında sandalye ve masaya sahip olursunuz ve istediğiniz tasarımları yapabilirsiniz. Aylık 1200 TL’den başlayan fiyatlarla ücretlendirme yapılmaktadır.

Özel Ofis: İstediğiniz büyüklükte ofis sizin oluyor ve istediğinizi burada yapabiliyorsunuz. Aylık 2000 TL’den başlayan fiyatlarla ücretlendirme yapılmaktadır.

Sanal Ofis: Kolektif House’un lokasyonlarını iş adresiniz olarak gösterebilir, posta ve kargolarınızın bu lokasyonlara gelmesini sağlayabilirsiniz. Aylık 190 TL’den başlayan fiyatlarla ücretlendirme yapılmaktadır.

kolektifhouse-sosyal

Kolektif House’u 360 Derecede Sanal Olarak İzleyebilirsiniz

Kolektif360°

Kolektif House Yerleşkeleri

Şişhane

Nejat Eczacıbaşı Binası Sadi Konuralp Cd., Kat:2 Şişhane, İstanbul

Levent

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman Sok. Girişi) Şişli / İstanbul
İletişim: +90 212 924 24 10

Kolektif House Ofis Anlayışı.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Latest posts by Admin (see all)

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir