Kiptaş Konut Hizmetleri

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Kiptaş Konut Hizmetleri yazımızda Kiptaş’ın İstanbul üzerindeki amacını, sosyal belediyecilik adına yaptıkları, Bahçeşehir projesini ve Locamahal projesini yazdık.

Kiptaş’ın Amacı Nedir?

Kiptaş kurulduğu günden bugüne 75 bin konut inşa etmiştir. Sosyal amaçlı, kaliteli ve yaşanılabilir her türlü donatıları ile birlikte yeni mahalleler oluşturmaktadır. Şuanda kentsel dönüşüm ile İstanbul’da yeni projelere imza atmaktadır. İstanbul üzerinden çalışmalarını ve çalışan kesimin konut ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için yeni konutlar yapmaktadırlar. 20 yıl öncesinde İstanbul’un sosyal konut ihtiyacını TOKİ yokken Kiptaş üstlenmiştir. Konut ihtiyacı olan ve durumu fazla olmayan kişilerin ev sahibi olmasını sağlamışlardır. Kiptaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklarına bağlıdır.

kiptas-bahcesehir-projesi

Bahçeşehir Projesi

İstanbul Bahçeşehir‘de bir çok inşaat şirketi büyük yaşam merkezleri yapmaktadır. İstanbul’un gelişen kısmı olan Bahçeşehir’de Kiptaş’ta yeni sosyal konut projelerine ağırlık vermiştir. Başakşehir yeni yapılan konutlar sayesinde ilçeliğe yükseldi. Kiptaş Bahçeşehir‘de en son Vaditepe Bahçeşehir projesini tamamlamış ve 2+1’den 5+1 daire seçenekleriyle 4000 tane daireyi insanlara sunmuştur. 25.000 metrekarelik ticari alanlar yer almaktadır, ayrıca birbirinden şık mağazalar, kafeler, restoranlar yeni ev alacakları beklemektedir.

Sosyal Belediyecilik Yapan Kiptaş

İstanbul’da en büyük problem arsa üretimidir. İstanbul’da her şeyin yeri belirlenmiştir ve arsa sıkıntısı büyük problemdir. Daha önce yapılan çarpık yapılaşma nedeniyle büyük bir kentsel dönüşüm hareketi başlamıştır. Kentsel dönüşüm sayesinde yeni yapılar yapılmakta ve İstanbul’un yapıları depreme sağlam hale getirilmektedir. Kiptaş bugüne kadar sosyal belediyecilik adına yapılarını yapmıştır.

kiptas-locamahal

Locamahal Projesi

Locamahal, Veliefendi’nin içinde 650 metrelik uzun bir parkuru bulunmaktadır. Spor yapmak isteyenler bu parkurda rahatlıkla koşusunu yapabilmektedir. Locamahal, E5 yolunun hemen yanında ulaşım yönünden oldukça rahat bir konumdadır. Çocukların oynayacağı alanlar ve hobi bahçeleri de Veliefendi’de aileleri beklemektedir. 2+1-3+1-4+1 daire tipleri bulunmaktadır. Özel şirketlerin lüks diye insanlara sunduğu olanakların hepsi Kiptaş yaşam alanlarında bulunmaktadır. Kiptaş projelerinde insanların ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri yaparak konutların katma değerinin yükseltmektedir. Kişiler satın aldığı konutları isterlerse yatırım amaçlı olarak da kullanabilirler. İnsanlar yeni yapılan yaşam alanları sayesinde tüm olanaklardan faydalanmaya başladılar.

Kiptaş’ın Güvenilirliği

Kiptaş’ın başarısının sırrı insan yönetimi, para yönetimi ve zaman yönetimini iyi yapmasıdır. İnsanlar İstanbul’un neresinden konut alırsa alsın kar edecektir. Konut alırken en önemli nokta güvenilir firmalar seçilmesi gerektiğidir. İstanbullular Kiptaş’ın yapmış olduğu hizmetlerden oldukça memnun kalmıştır ve her zaman Kiptaş’a güvenmiştir. En son konut fiyatlarını sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kiptaş Konut Hizmetleri.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Latest posts by Admin (see all)

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir