Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları yazımızda 6 adet dünya üzerinde satışa sunulan en pahalı stres çarklarını yazdık. Hepside birbirinden ilginç ve kullanımları farklı düzeydedir.

En Pahalı Stres Çarkları

Günümüzün en çok kullanılan oyuncağı arasına girmiş olan stres çarkları normalde ucuzdur. Ülkemizde yol kenarlarında satılmaktadır. 5-10 liraya bulabileceğiniz bu parmak oyuncağını, dünya üzerinde özel malzeme ile yapan kişiler yüksek fiyatlara satmaktadır. Özellikle YouTube’da yayın yapan YouTuberların videolarında öne çıkardığı bu oyuncak, ellerinde düşmüyor. Çok fazla çeşidi bulunan stres çarkının en pahalı olanlarını listeledik. Stres çarklarının popülerliğinin kaybolmayacağı bu fiyatlardan alıcı bulabildiği için görülmektedir.

 

Bathgate Artifact Spinner

Fiyatı: 2500 Tl

Bathgate Artifact Spinner şuanda yapılan en pahalı stres çarkıdır. Mike Hogarty ve Callye Keen’in işbirliğiyle bir heykeltıraş olan Chris Bathgate tarafından benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten ve prinçten üretilmiştir. Dünya üzerinde dikkat çekmektedir.bathgate-artifact-spinner

 

9 Gear Fidget Spinner

Fiyatı: 2200 Tl

9 vitesli stres çarkı tamamen pirinçten üretilmiştir. 9 tane dişli olması diğer stres çarklarından farklı olan özelliğidir. Ekstra özellik ekleyebileceğiniz bu stres çarkının fiyatı da artmaktadır.gear-fidget-stres-carki

 

Superconductor Stubby Spinner and Cigar Stand

Fiyatı: 1900 Tl

Süper iletken bir sıkıştırma iğnesi ve eşya koyma yeri olduğu için kullanışlı bir stres çarkıdır. Paslanmaz çelik, bakır, pirinç ve titanyumdan yapılmıştır. Stres çarkının düzgün dönüş kabiliyeti vardır ve kullanıcısına güzel bir konfor sağlamaktadır. Rotablade üreticisi farklı modellerini de sunmaktadır. superconductor-stres-carki

Sunnytech Customized 925 Silver Fidget Spinner

Fiyatı: 1650 Tl

Sunnytech stres çarkı mükemmel bir tasarıma sahiptir. 925 ayar gümüş kullanılmıştır. Kaygınızı ve endişelerinizi gidermenize yardımcı olacaktır.

sunnytech-stres-carki

Pepyakka-S

Fiyatı: 1500 Tl

Pepyakka stres çarkı Rusya merkezli bir şirketin ürünüdür. 20 adet parçaya sahiptir ve çift yatak sisteminde hareket etmektedir.

pepyakka-stres-carki

Black Lotus Tri Spinner Sterling Silver

Fiyatı: 1200 Tl

Black Lotus stres çarkı size sunmuş olduğumuz stres çarklarının en ucuzudur. El yapımı üründür. Tamamıyla gümüşten üretilmiştir. Üretici olan HouseofYurich şirketi, bir çok farklı modelini üretmiştir. Farklı bir tasarıma sahip olan bu stres çarkı, 3D yazıcı teknolojisi ile üretilmiştir.

black-lotus-stres-carki

Dünyanın En Pahalı Stres Çarkları.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com